Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) WiZARD válasza tupacamaru (#18999) üzenetére


WiZARD
addikt

thx

atkd5331 thx :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#19002) blt.62 válasza TimeCenter (#19000) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi!

MegtorloXp

(#19003) blt.62 válasza Misi1979 (#18998) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi!

MegtorloXp

(#19004) Dzsana


Dzsana
senior tag

Esetleg, ha valakit érdekelne, szóljon, megegyezünk, wehrmachtswerkek:

Arlaska

Favorit silver

Favorit blue

[ Szerkesztve ]

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#19005) Csigusz 1 válasza blt.62 (#18997) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Azt hiszem, ilyet keresel.
86-ban egy katonatársam hordott ilyet...

[ Szerkesztve ]

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#19006) Gudy válasza Dzsana (#19004) üzenetére


Gudy
tag

Favorit Silver nagyon tetszetős!

(#19007) Dzsana válasza Gudy (#19006) üzenetére


Dzsana
senior tag

Mind az! :D Gondold meg, míg el nem viszik!

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#19008) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Ha esetleg tud vki szervizt ST Dupont gyújtónak az kérem jelezze (csak tölteni kéne mert kifogyott de ilyen értéknél én nem rakok bele palackos akármilyen GÁZt)

Előre is köszi.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#19009) csabulaxi válasza Csigusz 1 (#19005) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Ilyesmije van tesómnak, csak szerintem nem fehér számlapokkal és ezüst tokozással.
Soha nem volt hordva, mivel Ő nem akar órát hordani. az óra azóta is dobozban van, (1980 talán) a gyári elem van még benne, (lejárt természetesen) nem tudom milyen lehet belülről, elindul-e?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#19010) seiko válasza csabulaxi (#19009) üzenetére


seiko
senior tag

Addig hagyjátok benne az elemet, amíg ki nem folyik belőle az elektrolit, és végleg tönkre nem megy az egész szerkezet! :-O

(#19011) Csigusz 1 válasza Miamiquake (#19008) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Nyugodtan tehetsz bele öngyújtó-töltő gázt, máshol sem fognak bele mást tölteni...
Az alján van két kinyitható fülecskével ellátott csavar. A jelölés nélkülit (a képen a jobb oldali) kicsavarod teljesen, és alatta van a töltőszelep. A másikkal a láng méretét tudod szabályozni - ez nem kicsavarható, hasonlóan működik, mint egy csap.

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#19012) blt.62 válasza Csigusz 1 (#19005) üzenetére


blt.62
őstag

Igen ilyet keresek,csak újabb kiadásba. Ez az óra típus az csak az újabb kiadás hasonlít erre a képen lévőre.

MegtorloXp

(#19013) blt.62 válasza Csigusz 1 (#19005) üzenetére


blt.62
őstag

ILyesmire gondoltam,csak az a típus amit te küldtél. Valahogy így néz ki annak az órának (amit küldtél) a modernebb,utolsó kiadása. Bocsi de lemaradt a kép.

MegtorloXp

(#19014) seiko válasza blt.62 (#19013) üzenetére


seiko
senior tag

Ilyet mutatott neked a magyarországi forgalmazó.
Nem kapható már, de a típusszám ismeretében utánakereshetsz a neten.

(#19015) nostromo73


nostromo73
tag

Sziasztok
Szeretném a véleményeteket kérni erről az óráról Seiko-SARB059-Alpinist, az érdekelne hogy milyen minőséget képvisel, leginkább a kidolgozottság és a szerkezet tekintetében ( Seiko 6R15-Calibre) Etában kaliberben mivel lehetne össze hasonlítani.
köszi

[ Szerkesztve ]

(#19016) nostromo73


nostromo73
tag

itt van még egy gyöngyszem

(#19017) seiko válasza nostromo73 (#19015) üzenetére


seiko
senior tag

Kb. ETA 2824 minőség.
Nagyon jó kis ketyegők ezek már. :B

(#19018) Digital válasza Dzsana (#18952) üzenetére


Digital
addikt

Hogy kicsit offoljam a topikot, Te szoktál reggel feltartani minket a kérdéseiddel!
:DDD :D :DD

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#19019) nostromo73 válasza seiko (#19017) üzenetére


nostromo73
tag

kacérkodok a gondolattal, hogy a sok svájci márka után kipróbálni a japán oldalt is, stílusban kábé nekem is az egyszerűbb három mutatós jön be, leginkább az olyanok amik régebbi stílusúak, eddig a Mido Commander DatoDay tetszett a legjobban de Seiko-ról mindig is jót hallotam, másik nagy kedvencem Poljot chrono classic pedig műanyag köz gyűrűt használ, ami engem zavarna, így egy kicsit kezd kiesni a kosárból.

(#19020) Miamiquake válasza Csigusz 1 (#19011) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Köszi, lehet megpróbálom akkor.

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#19021) seiko válasza nostromo73 (#19019) üzenetére


seiko
senior tag

Miért zavar a műanyag közgyűrű, hiszen nem befolyásolja az óra működését.
Csak helykitöltő. :Y

(#19022) nostromo73 válasza seiko (#19021) üzenetére


nostromo73
tag

ez már csak olyan dili nálam :) viszont néztem a 6R15-nél illetve pontosabban a belinkelt Seiko Alpinist számlapján a diashock felíratott, gondolom ez azt jelenti hogy jobb az ütésbiztosítása mint mondjuk egy ETA-2824-nek,
eszembe jutott még egy kérdés hogy a Seiko Hardlex üveg az milyen ? az ásvány és zafír között van keménységre.

[ Szerkesztve ]

(#19023) nostromo73 válasza emvy (#18983) üzenetére


nostromo73
tag

gratula! :) ha tudsz tegyél fel képeket róla, kíváncsi lennék hogy milyen élőben

(#19024) seiko válasza nostromo73 (#19022) üzenetére


seiko
senior tag

nem biztos, hogy jobb a diashock, csak más.
a hardlex valóban egy középút. :K

(#19025) sysrq válasza seiko (#19024) üzenetére


sysrq
őstag

Sziasztok, Rakéta férfi karóra, 70 évek végéről, lehet a számlapon Made in USSR?
Mármint ha eredeti.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#19026) sysrq válasza sysrq (#19025) üzenetére


sysrq
őstag

Az eredeti helyett korhűt kellet volna írnom. Bár nem elképzelhetetlen hogy a CIA a Japán óraszövetséggel a 70-esévekben pénzt és emberéletet nem kímélve Rakétákat hamisítottak a SzU megdöntésére irányuló tevékenységként.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#19027) Dzsana


Dzsana
senior tag

A legújabb project e Certina Nacar:

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#19028) tupacamaru válasza nostromo73 (#19022) üzenetére


tupacamaru
veterán

Szerintem ilyen dilije majdnem mindekinek van. Én nem szeretnék olyan órát aminek a tokjához nem tömör szem csatlakozik, és ha már mechanikus az óra akkor ne legyenek benne műanyag alkatrészek. :B

sysrq #19026 :Y :C

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19029) seiko válasza sysrq (#19025) üzenetére


seiko
senior tag

miért ne lehetne?
külpiacra is gyártottak szép számmal. :K

(#19030) seiko válasza tupacamaru (#19028) üzenetére


seiko
senior tag

a műanyag alkatrész miatt sok óra kiesik a lehetőségek közül, például a 7750-es is, és tudtommal a Seiko mechanikusak is tartalmaznak műanyagot..
speciel nem tudom, a 2824-esben is van-e ilyesmi, de például egy tokgyűrű a szememben nem a szerkezet része.
régebben a horgászok is fanyalogtak a műanyagok miatt, de a Shimano bebizonyította, hogy semmivel sem rosszabbak ezek az alkatrészek, mint fém társaik.
persze sok múlik az alkalmazott alapanyagok minőségén.!!!!

[ Szerkesztve ]

(#19031) Mariner válasza tupacamaru (#19028) üzenetére


Mariner
tag

Akkor a Breitling némelyik típusa is kiesik,mivel ők sem átallanak egyes modelljeikben műanyag tokgyűrűt használni...Mondjuk nekem is jobban tetszik ha fém.Igényesebb megjelenést mutat,még ha a műanyag is tökéletesen ellátja a szerepét ráadásul könnyebb is.

MZ/X jelentkezz!

(#19032) sysrq


sysrq
őstag

Kisebbre cserélném az órámat.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#19033) tupacamaru válasza seiko (#19030) üzenetére


tupacamaru
veterán

seiko, Mariner Én inkább magára az óra szerkezetre gondoltam, hogy abban ne legyen.

sysrq Amikor egész órára vált, biztosan lesz egy kis csúszás benne. :B :K

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19034) xEon1337


xEon1337
őstag

Sziasztok!

Ha valakit érdekel, van egy ilyen eladó órám:

1,5 éves, a gyári NATO szíjon felül adok melléje egy Hirsch Hevea kaucsuk szíjat is normális csattal.

PÜ-ben lehet érdeklődni :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#19035) ans válasza seiko (#19030) üzenetére


ans
aktív tag

(#19036) seiko válasza ans (#19035) üzenetére


seiko
senior tag

na jó, ez röhejes! ;-)

(#19037) seiko válasza ans (#19035) üzenetére


seiko
senior tag

ez valami kínai ócskaság?

ahogy elnézem, nem is stopper!

[ Szerkesztve ]

(#19038) tupacamaru válasza seiko (#19037) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az: [link]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19039) Miamiquake válasza ans (#19035) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Micsoda finom munka, ez a töménytelen mennyiségű platina és nemes fémek garmada ami itt látható... :O

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#19040) ans válasza seiko (#19036) üzenetére


ans
aktív tag

Itt egy önkenő mecha:

(#19041) nostromo73 válasza tupacamaru (#19028) üzenetére


nostromo73
tag

és ha még tudnátok hány ilyen rigolyám van az órák terén ;] néhány példa: utálom ha szöszös, foltos, vagy porszem van a számlapon üvegen, vagy ha pontatlanok az illesztések esetleg hibás csúnya a festés a számlapon, de a viccet félre téve, persze ha kell és érdemes akkor én is kötök kompromisszumot egy egy óra vásárlásakor de igyekszem a pénztárcámhoz és igényeimnek a legjobban megfelelőt megtalálni, van még egy dilim ez pedig az hogy szeretem az olyan márkákat amiknek van valamilyen katonai vagy történelmi múltjuk ( ezért a rajongásomért mit kaptam én az arcomba, egy másik óra fórumon hogy illúziókat kergetek meg a marketing stb...stb..persze van benne némi igaz is, de mibe nincs marketing manapság).

(#19042) seiko válasza tupacamaru (#19038) üzenetére


seiko
senior tag

a háromgombosról nincs szemből kép.
a másik szerintem egészen pofás, a megbízható asian Unitas szerkezettel.

(#19043) ans válasza seiko (#19037) üzenetére


ans
aktív tag

A többi képen egy másik óra van, ezt mellé adja, meglepetés óraként kostenlos. De azt írja, hogy csak hárommutatós, a 2 gomb nem funkcionál.

(#19044) seiko válasza ans (#19043) üzenetére


seiko
senior tag

csodálatos!

(#19045) bandus


bandus
veterán

[link] egész jó órák, igen komoly árengedménnyel. van 1-2 szép bulova is, érdemes körülnézni :)

pl ez szerintem még psotával is megéri az árát: [link]

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19046) pohár válasza bandus (#19045) üzenetére


pohár
félisten

22k? so-so :K
csak ez a 37mm... túl kicsi :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#19047) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Kis MARVIN-om "szíve"

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#19048) Empsepo válasza sysrq (#19032) üzenetére


Empsepo
senior tag

Ez nagyon vicces!
:D

Más!

Olvastam nemrég szóba kerültek a Q&Q órák és azok gyenge minősége.
Én ezzel nem értek egyet.
Nekem a mai napig megvan a Q&Q órám ( olyan 15 éve ) és asszem ha azóta nem kap el ez az óraőrület, a mai napig azt hordom.
Életemben bajom nem volt vele. ( Elemcsere aztán annyi. )

:K

Aki nem olyan elborult mint mi, nyugodtan vegyen ilyen órát.
( Aztán lehet, hogy azóta gyengült a minősége, ezt nem tudom. )

(#19015) nostromo73

Én szakértő véleményt nem tudok mondani csak azt, hogy igen tetszetős darabok!

:C

[ Szerkesztve ]

(#19049) Miamiquake válasza Empsepo (#19048) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Szerencsés alkat vagy. Nekem hamar tönkre ment és általában tönkre is mennek!

Más: nem tudja valaki megadni a VATERÁS Drwatch(635) elérhetőségét PMben???

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#19050) Misi1979 válasza Miamiquake (#19049) üzenetére


Misi1979
őstag

Dehogynem:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.