Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) pohár válasza Palika71 (#11999) üzenetére


pohár
félisten

hm, ez biztató, ám akkor is ott van a tudat benned hogy erre sokszor jobban kell vigyázni mint a zafírosra :N

marsu... ennyiért vehettél volna automata Seikot... :W

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#12002) marsu válasza Empsepo (#11998) üzenetére


marsu
addikt

Akciós volt ...

... 19.990.- HUF

:P

Press any key to continue ...

(#12003) marsu válasza pohár (#12001) üzenetére


marsu
addikt

Nem akartam automata Seiko órát venni ...

:N :N

Press any key to continue ...

(#12004) soldier2 válasza marsu (#12003) üzenetére


soldier2
őstag

Viseld egészséggel. Bár itt többnyire nem tartják sokra a Policet mint óragyártót (mert nem is az) addig biztosan kitart amíg megunod. A feleségem noname kínai gagyija is gond nélkül ment kb 10 évig, amikor bezúzta az üvegét. 20000et megért, és sulis körökben biztosan menőbb mint egy Casio, vagy akár egy Seiko.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#12005) Regirck


Regirck
senior tag

Sziasztok,
van egy ilyen órám melyet (ha minden jól megy) el szeretném adni (persze ha jó árat ér, ha nem akkor marad inkább emléknek).

Kérdés mennyit érhet egy ilyen óra. Kicsit karcos a szíja és az "üveglap" is, viszont az oktogonon lévő szervízben utána jártam 2-3eFt mindent felpolíroznak. Újjá varázsolják, már amennyire lehet.

Leendő eladásom oka egy VaveReceptoros Casiora fáj a fogam. Persze ez még várat magára. Konkrét ajánlatokat nem is kérek csak azt, hogy kinek mennyit érne, azaz csak egy úgymond beárazást kérnék tőletek

Dobozza és többi szem is megvan. Maga az órát 2002-ben gyártották ez mondjuk a képen is látható.

(#12006) Misi1979 válasza Regirck (#12005) üzenetére


Misi1979
őstag

Huh, hát, nem sokat.. Sőt..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#12007) Regirck válasza Misi1979 (#12006) üzenetére


Regirck
senior tag

Nem is biztos, hogy eladóm csak kíváncsi vagyok egy nagyjából árra mennyit érhet.

Ha 10eFT alatt kellene eladnom akkor inkább marad második órának, csak kíváncsi vagyok.

Ha azt írjátok menjünk sörözni és fizetek nekem két sört az óráért azon se sértődök be, mivel ez egy "felmérés"-nek szánom.

(#12008) ToBeY válasza Regirck (#12007) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem tartsd meg "játszósnak" és vegyél egy másikat mellé ha gondolod.
Én sem adom el a swatchom olyan sokat úgy sem kapnék érte...

(#12009) SEIKOtomi válasza Mariner (#12000) üzenetére


SEIKOtomi
csendes tag

Köszönöm a tippet, meg fogom nézni!

SEIKOholic

(#12010) norbertb88 válasza Regirck (#12007) üzenetére


norbertb88
tag

Annyiért tudnád kb. eladni, (ha egyáltalán sikerülne), amennyiért kipolíroznák! :U
Szerintem tartsd meg.....

(#12011) Empsepo válasza marsu (#12002) üzenetére


Empsepo
senior tag

Viseld egészséggel!

;)

(#12012) csomatamas


csomatamas
csendes tag

Sziasztok!
Nos én végülis emellett a kicsike Seiko 5 snk807k2 mellett döntöttem:

37mm átmérő bőven elég lesz, mivel hiába vagyok 80kilós, a csuklóm az valahogy baromi vékony, szívok is miatta évek óta. Ugyan csak cseppálló, de nincs is 40ezrem egy órara 20évesen. Elemeset meg nem fogok venni, mert ez a mechanikus sokkalta "romantikusabb", és környezeti szempontok miatt sem leszek én is használt gombelemgyártó.

Viszont a Fehér Óragaléria..Láttam, hogy volt botrány a Tissot órákból, de Seiko 5-jei is ebayen vett, páreres árréssel továbbadott garancia nélküli időzített bombák?

Vagy ha nem is a drága Fehér úr, akkor ez a vaterás arc (Teleora) mennyire tiszta?:
http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=682219

Esetleg Pesten lehet ilyet valakinél találni?
Kérlek segítsetek!

(#12016) ans válasza csomatamas (#12012) üzenetére


ans
aktív tag

Teleora és a Fehér óragaléria ugyanaz. 2 éves Seiko Monster-ről tudok, ami tőle származik, semmi gond vele.

(#12017) Empsepo válasza csomatamas (#12012) üzenetére


Empsepo
senior tag

Gratula hozzá!
:)
Egy tipp: mivel amúgy is szövet a szíja, passzolna hozzá egy Nato szíj a későbbiekben.
Ez azért is jó, mert kiemeli az órát, ugyanis a kezed és az óra hátlapja mögött fut végig.
Nekem is ilyen van és nagyon bejött!

(#12018) Veron


Veron
őstag

Hétvégén nézegettem az órákat, és ez nagyon megtetszett. Ha lesz fölös bő 200k Ft-om, akkor majd megfontolom. :)

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12019) runner 125 válasza Veron (#12018) üzenetére


runner 125
nagyúr

...szép, de két kiló óráért. :))

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12020) Veron válasza runner 125 (#12019) üzenetére


Veron
őstag

2 misiért is lehet venni, ahhoz képest ez aprópénz. :)

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#12021) csabulaxi válasza marel09 (#11973) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Meglepődnék, ha lehetne is kapni. Én kb. 2 éve kinéztem a narancsot belőle, de már akkor sem lehetett kapni. Állítólag limitált 1000 db. a gyártás ezekből az órákból.
Múlt héten voltam a Lurdi házban ahol a főkereskedő honol, de azt mondta ilyen már régen nincs, mikor a narancs silikon szíjat akartam megnézni. Sajnos a bolt sem valami nagy szám, az a kevés óra ami ki volt rakva a Vostokból, élőben nem valami nagy szám. Sajnos már a Zeno-t sem árulják.

itt sincs már

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#12022) csabulaxi válasza SEIKOtomi (#11992) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Üdv! :C

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#12023) csabulaxi válasza marsu (#11996) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Nekem tetszik, csa a felirat nem jön be rajta.

Amúgy első ránézéskor elkezdtem agyalni mi az a "NO ATM" rajta. Talán nem lehet bankártyával fizetni? Eltartott egy ideig mire leesett a 10 Atm. Vénülök, hülyülök. :B

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#12024) SEIKOtomi válasza csabulaxi (#12022) üzenetére


SEIKOtomi
csendes tag

Szia!
Hirtelen megugrott a blog látogatottsága és ide vezettek a szálak :)

[ Szerkesztve ]

SEIKOholic

(#12025) captcha


captcha
csendes tag

Üdv,

vennék egy vadonatúj Citizen BJ6070-52L vagy BJ6070-61L órát. Pü.-et kérek árajánlattal.

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#12026) csomatamas válasza Empsepo (#12017) üzenetére


csomatamas
csendes tag

Köszi a tippet, szerintem kihagyom a Nato szíjat, mivel nem akarok hülyéskedni a szíjcserével (nem értek hozzá) ,kékben nem is találtam, illetve bűn lenne lefedni azt a gyönyörű üveggel fedettszerkezetet:)

(#12027) Empsepo válasza captcha (#12025) üzenetére


Empsepo
senior tag

Igenis!
:Y

(#12028) Empsepo válasza csomatamas (#12026) üzenetére


Empsepo
senior tag

Ahogy gondolod!

:R

(#12029) tomcsi23 válasza soldier2 (#12004) üzenetére


tomcsi23
veterán

Sulis körökben. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#12030) aphesis válasza Regirck (#12005) üzenetére


aphesis
csendes tag

Regirck, írod: "egy VaveReceptoros Casiora fáj a fogam." - csak bátorítalak, hogy vegyél egy ilyen órát. Én kb. egy éve vettem egy PRW-500T-t, 65 ezer volt (jött még mellé egy 10 ezert érő router is...), azóta semmi baj vele, minden nap szinkronizál, bár az Alföld közepén lakom. Mindenesetre ma már talán más órát választanék, pl. a GW-9200-1E típust. - bár ez műanyagszíjas, de egyszersmind G-shock-os. Az én szempontjaim voltak: wawe ceptor, fémszíj (titánium), tough solar (ez nagyon fontos volt), mérje a hőmérsékletet, legyen barométer benne, legalább 100 méterig legyen vízálló. Ezt mind teljesíti a PRW-500T, de a G-shock miatt ajánlom a másikat, bár az sportosabb, az 500-as meg simán elmegy öltönyösnek is. Az üvegen semmilyen karcolás nincs, talán mert süllyesztve van, pedig 50-100 kilométeres bicajtúrákat megyek vele terepen... A számkijelzést én kedvelem, a mutatót kevésbé, mert nem ékszernek tartom az órát,hanem társnak. Ebben pedig tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#12031) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Srácok!

Van egy régi Citizen Eco Drive-om.

Sajnos amikor vettem valami ócska órás szedte (állított) a szíjon.
A szétszedésnél sajnos eltörött a óraszíj.
Kérdezném tőletek, hogy valahol lehet hozzá keríteni vagy teljesen reménytelen, vagy nagyon drága?
Tudom, nem egy drága tipus, meg ilyesmi.
Az üvege is elég karcos már sajnos. Csere gondolom szinte lehetetlen?
Ilyen a vekker:

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12032) soldier2 válasza Vangelis (#12031) üzenetére


soldier2
őstag

Az üveg cseréje általában nem gond, utána lehetnek gondok a vízállósággal, ha rossz órás csinálja. A szíj már annál húzósabb. A kép alapján egyedi, tehát gyárit leszel kénytelen rendelni, a Casiomra 8000-ért rendeltem újat, de még nem érkezett meg. Az üvegcsere meg kb 3-10000 Ft ha nem zafír. Órástól függ. Nekem 3k volt, de többé nem vízálló az óra. Igaz azelőtt is csak 50m volt de tavaly még bírta a strandolást csere után meg egy folyóvizes lemosás után bepárásodott.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

(#12033) seiko válasza Vangelis (#12031) üzenetére


seiko
senior tag

Citizen márkaszerviz a Blahánál, a Nagykörúton a Dohány utca felé a bal oldalon a 2.-3. üzlet.
más nem jut az eszembe hirtelenjében.

(#12034) Vangelis válasza seiko (#12033) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Köszönöm.
Felhívom őket, hátha. De sajna elég körülményes feljutni.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12035) seiko válasza Vangelis (#12034) üzenetére


seiko
senior tag

szerintem postai úton is mehet az óra oda-vissza.
az emailben küldj fotókat is a csatról és az óráról.
ha gyári vagy méretpontos üveget raknak bele és az üvegtömítést is cserélik, akkor ott biztosan nem fog beázni.
természetesen az összes tömítést ki kéne cseréltetni!
a csat lehet hogy javítható, de ha cserélni kéne, nem biztos, hogy megérné. :-(

(#12036) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Hordja közületek valaki az óráját úgy, hogy a csuklóján belül van a számlap?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#12037) runner 125 válasza csabulaxi (#12036) üzenetére


runner 125
nagyúr

..én 1-2 öregnénin láttam úgy, de szerintem hülyeség. Eleve kényelmetlen, mivel nagyobb mozdulat kell ahhoz, h megnézd mennyi idő. Illetve jóval nagyobb sérülésnek van kitéve alsó csuklón az óra...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#12038) Vangelis válasza seiko (#12035) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Drágább egy csatt mint az óra?

Jó nem volt drága, de hát bevált. 60alatt volt emlékeim szerint.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12039) seiko válasza Vangelis (#12038) üzenetére


seiko
senior tag

ezt mondtam volna? :F
én arra céloztam, hogy egy használt, karcos üveges órára kérdéses, hogy érdemes-e mondjuk 20 ezerért venni egy csatot, és még 10 ezerért üveget+tömítéskészletet cseréltetni.
ennél kicsivel többért már vadiúj óra kapható.
de van, aki ragaszkodik a régihez, és inkább arra költ.
végülis miért ne?! :DD

(#12040) Vangelis válasza seiko (#12039) üzenetére


Vangelis
nagyúr

20ezer egy csatt:D?
10az üveg:D

Akkor magyarúl egy drága üveges és csattos gagyi órám van :)

Én meg azt hittem az óráért fizettem a boltban 4éve annyit:D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12041) Vangelis válasza seiko (#12039) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Még mindig kapható:

[link]

tartós fémcsat: AHA!

Edzett kristályüveg, kevésbé karcolódik: AHA!

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12042) norbertb88 válasza Vangelis (#12041) üzenetére


norbertb88
tag

Lehet ha egy tissot pr50 chrono-t veszel, most nem lennélilyen nagy bajban!
Annak normális zafír üvege van, és a csattja, sem hullik szét. De ha ne adj isten mégis, akkor gond nélkül pótolható bármilyenre! :K
És olyan sokkal többe sem kerül!!!

[ Szerkesztve ]

(#12043) seiko válasza Vangelis (#12040) üzenetére


seiko
senior tag

csak saccoltam.
a valós árat majd a szerviz mondja meg. :K

(#12044) seiko válasza Vangelis (#12041) üzenetére


seiko
senior tag

1: a csat nem magától tört el, hanem szétbarmolta egy szaki.
2: az edzett kristályüveg a plexinél és az ablaküvegnél karcolódik kevésbé, de még a zafírt is össze lehet karistolni, a feltételek megfelelő együttállása esetén. :))

(#12045) norbertb88


norbertb88
tag

Egy tissot pr50 esetében egy számlapcsere sokba kerülne??
Nincs vele semmi gáz, csak hírtelen felindulásból ezüströl feketére váltanék.... :)

(#12046) seiko válasza norbertb88 (#12045) üzenetére


seiko
senior tag

szerintem nem érné meg.
de hívd fel a szervizt: 06-1-341-1042, ők majd megmondják. :K

(#12047) Jojo5


Jojo5
őstag

voltam ma bennt a TUTU-nál felpróbáltam őt ... Furcsa mivel a korona kicsi így kicsit kicsinek éreztem pedig elvileg 40mm-es ez is... de 85k volt a fémszíjas változat és igen elgondolkodtató, hogy ha tetszik akkor szerintem megtaláltam mit fogok kezdőórának venni...Ez a Racing se rossz a Tissottól, de ez a T-Race elég gagyi lett már a múltkori próbánál se tetszett... :(

ami még versenyben van az az Oris TT3 illetve BC sorozatból 1-2 "olcsóbb"... azok valamerre megtekinthetőek élőben ?

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#12048) seiko válasza Jojo5 (#12047) üzenetére


seiko
senior tag

85ezerért már órát is lehet kapni! :))

(#12049) Vangelis válasza norbertb88 (#12042) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Lehet ha nem barmolják el a csatot, most nem kell keresnem hozzá másikat :)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12050) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ez a DLC bevonat milyen erőhatásokat áll ki? Gondolom keményebb és ellenálóbb mint a PVD.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.