Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#107001) phranxinatra válasza Dzsana (#106996) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

13 körül kell rá összespórolni.

(#106997) Misi1979: Fehérarany.

fagyalllo már utánanézett :)

[ Szerkesztve ]

(#107002) Nyufiful válasza Misi1979 (#106995) üzenetére


Nyufiful
csendes tag

Most egy Casiom van ami talán 40-es, de azt gondoltam ez a 4 mm nem annyira hatalmas különbség, de ezek szerint az. Alapvetően nincs nagy csuklóm, de akkor még nézelődök, nem akarom elkapkodni. Nem beszélve arról, hogy az automata órák jobban vonzanak, de ilyen árban automatát nem nagyon találtam eddig ilyen állapotban.

(#107003) bence0929 válasza Nyufiful (#107002) üzenetére


bence0929
tag

Kicsit alsóbb kategóriás márkák újjonan is adnak automatát, de ha az Omega a cél, az más szitu, akkor foggal körömmel tartani kell, de úgy az ár is nőhet.

(#107004) Misi1979 válasza Nyufiful (#107002) üzenetére


Misi1979
őstag

Érdemes megnézni élőben, bár így, hogy felhívtam rá a figyelmed, még jobban szúrná a szemedet a dolog.

Sajna 4mm ebben a helyzetben nagyon sok.

Nekem átlagnál kisebb a csuklóm, 41es Seamaster után felvenni egy 36-ost elég fura volt, pláne, hogy a tokforma hasonló. Ha az óra lapos lenne, akkor nagyobbnak hatna, de sajna nem az.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#107005) g0n21


g0n21
senior tag

Milyen óra van a kezén? (index-s kép, nem politizálni akarok, hanem órázni)

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#107006) Dzsana válasza phranxinatra (#107001) üzenetére


Dzsana
senior tag

Fehérarany az a tok anyaga, a lap, mint ahogy korábban is írtam, ezüst, csak elvicceltem, s lehet, félreérthető volt. Elnézést, ilyen komoly óránál nem szabad viccelni.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#107007) #76385920 válasza g0n21 (#107005) üzenetére


#76385920
törölt tag

Semmi komoly...

Dugena?

(#107008) squir


squir
aktív tag

Van valakinek tapasztalata ezzel a modellel?

Seiko SNDF93P1 "New Panda"

Tapasztalat, vélemény, stb minden érdekelne vele kapcsolatban (netes infók is).

Köszönöm!

(#107009) csabulaxi válasza squir (#107008) üzenetére


csabulaxi
senior tag

ha alarmos lenne már vettem volna...

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#107010) phranxinatra válasza Dzsana (#107006) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Ja, jó. Azért gondoltam, hogy fehérarany a lap is, mert olyan szépen passzol színben a tokhoz.

(#107011) fagyalllo válasza squir (#107008) üzenetére


fagyalllo
őstag

RCTiv vett ilyet pár hónapja, őt keresd meg.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#107012) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tyű de szep Tissot seastar van elado Fb-n. Valaki vigye el

(#107013) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Na lemaradtam a Tissot Seastarról addig filóztam. :) úgy látszik másik óra van nekem megírva.

(#107014) Dzsana válasza Gempas 70 (#107013) üzenetére


Dzsana
senior tag

Erről az fb-sről?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#107015) Beri78


Beri78
őstag

Sziasztok!
Van egy ilyen szépségem (Tissot prs516 - T91.1.426.51), de 3 év alatt a szíj megadta magát - amiért elég mérges vagyok :O
Szerintetek milyen szíjat érdemes rá venni? Az eredetit futtában megnéztem, de magyar oldalakon nem találtam - ami meg volt Tissot szíj az ~ 30eHuf.
Esetleg van itt valaki, aki foglalkozik szíjakkal?;) A fém csatt része tökéletes. Azt át lehet tenni egy új szíjra? Vagy ez, hogy működik?
Köszi a segítséget

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#107016) Dzsana válasza Beri78 (#107015) üzenetére


Dzsana
senior tag

Az hagyján, de nekem a fém szíjamnak a csatja hullott szét 3,5 év után!
Keresd Young78 kollégát, ő tud segíteni.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#107017) condy válasza csabulaxi (#106987) üzenetére


condy
senior tag

Erre megoldás pl. a Tag pillangója. Ott a szíj a kezed ės a csat közé megy be, alulra. :)

Vadászcsiga: A Constellationnal én is küzdök. Ha megáll, alig lelem meg a kicsi koronãcskáját, hogy ráhúzzak. :D

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#107018) csabulaxi válasza Beri78 (#107015) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Tök jó a 3 év, ennyit bír mindegyik.
Vegyél márkafüggetlen gyártótól.
A Rios-ok jók, saját tapasztalat, Certina gyári 2 év, a Rios már 3 év-nél tart, de még jó.

[link]
[link]
ez az említett szíj
[link]

képek a linkek

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#107019) squir válasza fagyalllo (#107011) üzenetére


squir
aktív tag

Köszi!

(#107020) condy válasza Beri78 (#107015) üzenetére


condy
senior tag

Csabulaxihoz csatlakozva, és véleményét erősítve én is a Rios szíjakat ajánlom. Olcsó és nem ráz. Ráadásul még tartós (tapasztalat) is.

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#107021) Gempas 70 válasza Dzsana (#107014) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Nem , [Hanem erről] pedig 400 Chf volt, de mire megkérdeztem itt a fórumon, hogy ez ennyiért jó-e addigra lenyúlták.. Pedig kezdtem megkedvelni.Ráadásul fém szíjjal...

[ Szerkesztve ]

(#107022) trassher


trassher
addikt

Háttérkép Ω kedvelőknek.

Redmi Note 7

(#107023) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

:D

(#107024) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Tegnap a balatonfüredi Karolina cukrászdában voltunk, az egyik tulajdonos szolgált ki minket, kezén egy nagy Breitling Navitimer volt, néztem pár percig. Mit esznek ezen néhányan? Kasza Tibi is ilyet hord. Szerintem giccses

(#107025) Gempas 70 válasza vadászcsiga (#107024) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Az nem rossz hely.. bár az elején szerintem sokkal finomabbak voltak a sütik. Legutóbb mikor ott voltam már nem volt olyan mint amikor kinyitott.

(#107026) vadászcsiga válasza Gempas 70 (#107025) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Abszolút nem tetszett, kávé olyan volt mintha kotyogossal főzték volna holott bent dicsekednek a sajat pörkölésű kavéjukkal. Biztos nehez jo munkaerőt találni de a pincérek ossze vissza rohangasztak, elbotlott bennük az ember.
Miakőben a Pellini hibátlan volt

[ Szerkesztve ]

(#107027) fucsaj


fucsaj
csendes tag

Most nézem, hogy megjelent egy új változat a Hamilton Khaki Field sorozatban.
Kép
Szerintem nagyon pofás, tényleg van egy kis WW2 hangulata, ez a szíj nagyon passzol hozzá. Ugyanakkor elég érdekes lehet élőben ez a fakó számlap. Ebben is az új H10 es szerkezet van.

(#107028) resool válasza vadászcsiga (#107024) üzenetére


resool
aktív tag

Szerintem pont azt, hogy giccses és feltűnő és már csak ezért ránézel. Én sosem tudtam megbarátkozni a Breitlingokkal, nem csak ezzel a típussal, elég sokan hordanak pedig, de még egyiktől sem ájultam el, sőt....

(#107029) leon1977


leon1977
csendes tag

Fórumtársak! A skywatches-es skx007k2 után szemezek az sbdc003-as szépséggel. Ezeket a prospexeket is kiszállítják Mo-ra?

(#107030) WiZARD válasza vadászcsiga (#107024) üzenetére


WiZARD
addikt

Iskolában is van egy csoporttársnak Navitimer, nem rossz, de nekem se tetszett soha...
(másik csoporttárs holdfázisos JLC-je jobban bejön, találkoztam még SMPc-vel, GMTIIc-vel)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#107031) alphaville válasza vadászcsiga (#107012) üzenetére


alphaville
aktív tag

...ès egy lèlegzetelállító emelt hídas Doxa is. :)

(#107032) g0n21 válasza leon1977 (#107029) üzenetére


g0n21
senior tag

Elméletileg asszem nem, gyakorlatilag igen. Sporturat sem szállítanak, fagyalllonak mégis küldték.

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#107033) vadászcsiga válasza alphaville (#107031) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Doxák, Marvinok sosem izgattak

WiZARD
Oxford vagy Yale? :D

[ Szerkesztve ]

(#107034) WiZARD válasza vadászcsiga (#107033) üzenetére


WiZARD
addikt

BME (MBA)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#107035) g0n21


g0n21
senior tag

Paneraibol volt szkelettalt számlapos?

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#107036) g0n21


g0n21
senior tag

Es még ey kérdés reggelre: rajta mi van?---> azon túl, hogy Rolex..

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#107037) Misi1979 válasza g0n21 (#107036) üzenetére


Misi1979
őstag

DJ II. 41mm black face

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#107038) 5-ös kezelő válasza bence0929 (#106975) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Két ilyen zsanérzáram is van Hirschből / Csabulaxinak valszeg pillangózár volt, nem zsanér /, nem vágja a kezem, ha jóa szíj hossza. De legutóbb Harrynál hosszabb méretű szíjat sóztak rám valamiért, és így a zsanérzár íve a csuklóm oldalára került. Na úgy már vág rendesen. Le is vettem róla. Két-három lyukat kellett berhelnem még a szíjra, annyival hosszabb volt. Hol lehet ilyen kis bőrlyukasztót venni? Az enyém 0.44 méretű, filc fojtáshoz - ide nem jó ;] .
Ereshkigal : A bőröm vékony és sérülékeny, ezért nem lehetek politikus. Felhúzáskor rögtön kiszárad és törik - vmi allergia is lehet. Olajat, rozsdát, sittet messziről kerülnöm kell.
21.600 - as mutató mozgását én sem találom olyan szépnek, mint 18000 vagy 28000 féllengés esetén. És a ketyegésnél is más élmény - nem zavaró, de szebb a hangja a másik kettőnek - de ez nem fog visszatartani az újabb Seiko megvásárlásától. Bár most elemlámpák jöttek a sericusoktól, azoknak örvendezek / Convoy C8 és S2+ /

(#107039) @mriya@ válasza WiZARD (#107030) üzenetére


@mriya@
őstag

Elit suli az. :P

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#107040) Mercutio_ válasza @mriya@ (#107039) üzenetére


Mercutio_
félisten

MBA sehol nem a kispénzűek sportja :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#107041) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Mai Seiko rovatunk szépsége a
SNZE85J1
[link]
[link]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#107042) evo87


evo87
őstag

Az utóbbi napokban egy olyan Citizen kezdte mozgatni a fantáziám, amelyiken régebben gondolkodás nélkül továbbkattiontottam. De egyre jobban tetszik, a jellegzetes, citizenes ikerkörökkel abszolút stílusos és egyedi megjelenésű: a BU4000-50E

iPhone 13 Pro 128GB / MacBook Air M2/ Seiko Samurai / Fujifilm X-T30 / Mazda RX-8

(#107043) Mr. Deluxe válasza Mercutio_ (#107040) üzenetére


Mr. Deluxe
tag

Kerdes, hogy van-e ertelme.

(#107044) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Diver csoportban felfedeztem hogy kedvelnek egy bizonyos Invicta modellt a 4469-et. Még olyanok is akiknek akár Tudor black bay is van a birtokukban. A szerkezet SW200 ami talán jobb mintha egy miyota lenne benne.
Lehet hogy az egész egy érthetetlen rajongás hiszen köztudott hogy az amerikakak vakamiert szeretik ezt a márkát.

[ Szerkesztve ]

(#107045) WiZARD válasza vadászcsiga (#107044) üzenetére


WiZARD
addikt

Nem azért szeretik az amerikaiak, mert jó. Hanem minden sarkon kapni, ráadásul q magas listaár helyett nagyon olcsón, és még "svájci" is....

(adott modell meg közel Steinhart áron van, asszem nem kérdés, melyiket választanám)

(#107043) Mr. Deluxe: na ez jó kérdés, majd 20 év múlva megválaszolom ;) de remélem hogy igen, mert szívesebben költeném órára, és még vizsgázni se kéne :DDD

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#107046) Mr. Deluxe válasza WiZARD (#107045) üzenetére


Mr. Deluxe
tag

En is megcsinaltam anno, de sajnos nem igazan profitaltam eddig belole - azon kivul, hogy jo par emberrel megittam nehany sört. :-)

(#107047) vadászcsiga válasza WiZARD (#107045) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Végtelenül egyszerű gondolású nép de ezt szeretem bennük :C
És ahogy az látszik a steinhart nekik egy álom modell. Swiss is, olcsó is

[ Szerkesztve ]

(#107048) WiZARD válasza vadászcsiga (#107047) üzenetére


WiZARD
addikt

Ne mondd, hogy nem hangzik bomba üzletnek egy 1300$-os svájci automata óra 80% kedvezménnyel mindössze 250$-ért
Ráadásul tuti márka, láttad már ezer helyen, nem kínaigagyi. :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#107049) Misi1979 válasza vadászcsiga (#107047) üzenetére


Misi1979
őstag

Az átlag-amerikai nem butább, mint az átlag-magyar vagy átlag-piréz.

Az Invicta népszerűsége csak bizonyos rétegnél érhető nyomon. Ez a réteg kevés eséllyel választana "normális" márkák közül, hiszen más szempontokat tartanak fontosnak.

Van egy kifejezés -bling- ami kb itthon a "villantós" szócskának felel meg (és semmi köze a horgászathoz). Az Invictákat jellemzően olyan emberek vásárolják odakint, akiknek az kell, hogy valami látványos, nagy, feltűnő legyen a kezükön, "villantsanak". Ha kicsit belegondolsz, ilyen emberkék itthon is vannak, csak egyelőre más márkákat favorizálnak.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#107050) Mercutio_ válasza Mr. Deluxe (#107046) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gondolom azért adott némi plusz tudást, vagy segített a meglévőt rendszerezni. No meg, ha ismerkedős személyiség vagy a kapcsolati tőke ami akár még többet is érhet.
Saját zsebből persze nem biztos, hogy megéri, de általában ezt pozíció mellé és/vagy juttatásként szokás kialkudni a munkáltatónál.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRÁK:Orient Bambino II Bigsize, Seiko SNXF05, FANTASY könyvek, MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.