Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118001) Marv1988 válasza resool (#117986) üzenetére


Marv1988
tag

ezt az asztalt és a rajta lévő dolgokat elfogadnám :DD

(#118002) szatocs válasza fagyalllo (#118000) üzenetére


szatocs
őstag

Jöhet :)

=== Szatocs ===

(#118003) madle


madle
őstag

Na, nem lett 3-4 hét a Seikom stoppergomb javításából, gondolom nem küldték fel végül Pestre, hanem megoldották helyben. Elvileg csak kicsúszott a gomb szára a helyéről, Azt mondták attól lehetett, hogy kilazult a biztosítő gyűrű és bicaj közben össze vissz tergett meg nyomás érte innen onnan.... a lényeg, elvileg tömítést cseréltek meg nyomásellenőrzés stb.
Barátnőm vette át, tőle tudom az infókat! 3 nap altt meglett így!

:R

(#118004) condy válasza madle (#118003) üzenetére


condy
senior tag

Akkor az ország népe megint boldog. :D
Örülök, hogy nem volt nagy a baj.

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#118005) madle válasza condy (#118004) üzenetére


madle
őstag

Persze, és még boldogabb lesz, ha megjön a Nato szíj hozzá! Köszönöm a segítségetek a javítás üggyel kapcsolatban! :R

(#118006) 5-ös kezelő válasza bucsher (#117997) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Én csak jót mondhatok az üzletről, néh azért kifogy egy-egy fajta szíj. Staiger városi bicajommal csavarogtam ma, én is "Alike" időmérőben "égettem" magam.
Tudom már, miből vettétek a Rolexeket! Visszavittétek az üres üvegeket... :D - Nem az én világom szerencsére. Számlap/mutatók/tok sem tetszik, csak a szerkezet miatt venném. Hordani sem merném, még a PP-t és a Powermaticot is féltem munkába elvinni. És mindig dolgozom szinte, v alszom. Amphibia a nekem való. Tatárok írtak már, h postára adták.

(#118007) fagyalllo válasza 5-ös kezelő (#118006) üzenetére


fagyalllo
őstag

PP=Patek? :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#118008) 5-ös kezelő válasza fagyalllo (#118007) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Majdnem. :) Pilot Professional, számomra a közel tökéletes számlap/mutató/tok kombináció. Ha felszámolom a gyűjteményt egyszer, ez maradni fog biztosan.

(#118009) condy válasza madle (#118005) üzenetére


condy
senior tag

Mondhatnám, hogy én meg is mondtam, hogy nem lesz gond, de nem mondhatom, mert azt pont nem mondtam. :DDD

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#118010) vadászcsiga válasza madle (#118003) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hmm erdekes. Nekem is volt egy hasonlo stopperes seikom, azon is zár volt mindkét gombon illetve a koronán is. Neha azt vettem észre hogy hordás kozben a felső kilazult, de mindig megmagyaráztam magamnak hogy biztos nem tekertem vissza rendesen. Aztán elvittem nyomáspróbára, ott az órás is furcsán méregette. Átment a próbán de érdekes hogy neked is ilyen problémád van.

(#118011) veloke


veloke
tag

Ma jött meg a Meistersingerem szervizről. Hát so-so...Az oldalán lett egy kis leütés, ennek nem tudom a miértjét csavaros hátlap esetén...Illetve a szerkezet picit "koszos" lett...Ezek normális dolgok, vagy gáz azért? Nah mind1, legalább most már pontos, és kapott is ajándékba egy hand-made aligátor szíjat!

(#118012) veloke válasza 5-ös kezelő (#118008) üzenetére


veloke
tag

Az valóban egy nagyon szép óra, én sem adnám el szívesen! Kronós Fortis-t eddig hogy hogy nem vettél?

(#118013) condy válasza veloke (#118011) üzenetére


condy
senior tag

Hol volt ez, és mennyibe került a kiruccanás? :D
Amúgy nekem szinte rémálmom a leírt történet: Hazajön (végre) és meg van karcolva. :W

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#118014) krain


krain
tag

Sziasztok! Hétfőn fent leszek Bp-en, hova menjek, ha bőrszíjat keresek 16-os méretben nem csillagászati áron és még választék is van? :R

(#118015) _stick_ válasza veloke (#118011) üzenetére


_stick_
őstag

Én hétfőn készülök orientemet a napi 5 perc sietés miatt a szervizbe vinni, gariztatni.
Úgy ott sem hagyom, hogy nem kapok egy átvételi bizonylatot, ahol a külső állapotát leírják. Ugyanis 5 hónapja vigyázok rá és karcmentes. Ha nem garantálják, hogy sérülésmentesen tudják javítani, akkor viszem tovább, még ha rá is kell fizetnem. Ha garantálják és ennek ellenére karc, vagy olyasmi hiba keletkezik, mint a tiéden, tuti kiverem a balhét.

[ Szerkesztve ]

(#118016) alphaville


alphaville
aktív tag

Meglátogattam ma a Camponát, s ha már meglátogattam...




(Junghansok :)) )

(#118017) veloke válasza condy (#118013) üzenetére


veloke
tag

Nekem is rémálom, lehet hogy én ragozom egy picit túl a dolgot, de egy kicsit dühítő. Ráadásul az óra oldalán volt is egy gyári beütés, direkt erre a célra. Hát most lett még egy....Hozzá vittem, mert egy nagyon rendes, korrekt fickónak tűnt, aki ingyen cserélt szíjat, stifteket eddig. Órásmester egyébként!

(#118018) veloke válasza _stick_ (#118015) üzenetére


veloke
tag

Igen, ott tényleg szükségszerű a szerviz, jó lenne, ha öt perc helyett 5 másodpercet késne/sietne....

(#118019) strh72


strh72
újonc

Sziasztok,
nagyon megihletett a piás sorozat ;-)
Akkor debütálásként:

(#118020) pohár válasza strh72 (#118019) üzenetére


pohár
félisten

oszt' fehérüröm van-e benne elég? ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#118021) strh72 válasza pohár (#118020) üzenetére


strh72
újonc

határeset, nagyon le van már ez (is) szabályozva ;)

(#118022) ujskodas


ujskodas
tag

Jófajta, magyar pálinkát nem is isztok? :(

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#118023) strh72 válasza ujskodas (#118022) üzenetére


strh72
újonc

Dehogynem, csak az "noname" üvegben van, és ez talán jobban ment az Evidenza-s stílushoz..
Irsai törköly, "sima" törköly, sárgabarack, készen és folyamatban birs és Irsai szőlő... :K
Ja és tavalyi meggy, M-zárolt :P
Rózsa pálinkafőzdében párolva

(#118024) Sungoo válasza ujskodas (#118022) üzenetére


Sungoo
addikt

Személy szerint nekem herótom van a sok pancsolt "jófajta" pálinkától.

(#118025) pohár válasza strh72 (#118021) üzenetére


pohár
félisten

tudom, épp azért kérdeztem, hogy ez "rendes" abszint-e, vagy csak már ez a szabályzott lötty... :(
én ha iszok, akkor 80-as Tunel, adjad neki :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#118026) Szulita28 válasza 5-ös kezelő (#118006) üzenetére


Szulita28
senior tag

Honnan rendelted?

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#118027) condy válasza strh72 (#118023) üzenetére


condy
senior tag

Na én ezért csináltattam mindegyiknek külön üveget. :D
Lentebb van róla kép.

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#118028) alphaville válasza condy (#118027) üzenetére


alphaville
aktív tag

Igyatok, szaporodjon az a GDP! :D

[ Szerkesztve ]

(#118029) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Krain : Bláthy Ottó u. 4. fszt., Harry 2003 Kft. 15:30-kor bezár.
Veloke : Fölösleges a stopper, és drágább a szervize /is/. És ha ennek is csak stopper üzemmódban megy a központi mp mutatója, az zavarna.
Stick : Sztem ha nem hordod folyamatosan, nem várható, h pontosan járjon. Ha alig van felhúzva, leállás előtt lehet nagyon nagy az eltérés.

(#118030) strh72 válasza condy (#118027) üzenetére


strh72
újonc

Láttam, igen, nagyon jól néz ki.
A meggynek és az Irsai törkölynek van is egyébként :)

(#118031) Robi1985


Robi1985
csendes tag

Sziasztok, kedves topiktársak,

Szerintetek EZ hamis? Nem tűnik annak... :F Vagy mi itt a bibi?

"You can go to school, but you can't buy class."

(#118032) strh72 válasza pohár (#118025) üzenetére


strh72
újonc

Na ja, ez inkább Pastis. Volt svájci Küblerem is (most pálinka van az üvegében éppen), letették a nagyesküt, hogy 90 év után újra ürömből gyártják a régi recept szerint, stb.
Nem volt rossz, de nem vagyok biztos benne, hogy nem valami komolyabb ánizslikőr az is.
Azért elfogyott :U

(#118033) Attila!


Attila!
tag

Be állok én is a sorba és felteszem a huszonnyolcezredik NATO szíjas kérdést. :)
Ez szerintetek milyen minőségű lehet, valaki vett tőle már esetleg? [link]
Megtetszett ez a Daniel Wellington dizájn, így hát egy ilyen szíjat felraknék a Certina Caimanora. :)

(#118034) condy válasza Robi1985 (#118031) üzenetére


condy
senior tag

Én rákerestem, és vagy vak vagyok (bár nem a legjobbak a képek) vagy tényleg jó.
De az árát nézve biztos van valami poén.

MEGVAN BIBI!
Rolex-e is van 180-ért. :DDD
Meg SMP-je 80-ért! :Y

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#118035) Robi1985 válasza condy (#118034) üzenetére


Robi1985
csendes tag

Ja, a többi portékáját nem néztem. :DD Köszi a megoldást. :D Megtévesztettek a képek.

Attila!
Szerintem ilyen minőségű. Nem sokat rak rá, így soká fog meggazdagodni "zolibácsi"..

[ Szerkesztve ]

"You can go to school, but you can't buy class."

(#118036) Attila! válasza Robi1985 (#118035) üzenetére


Attila!
tag

Ugyanazt linkelted mint én. :)

(#118037) Wg5113 válasza Robi1985 (#118031) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Lehet tévedek ,de én nem látom a fémszíj end llinkjén levő számokat.Négyjegyű, mondjuk 3137,de lehet az én gépemen nem látszik csak,de az ár is érdekes.
Most olvasom,hogy mi van.

[ Szerkesztve ]

(#118038) Robi1985 válasza Attila! (#118036) üzenetére


Robi1985
csendes tag

Bocsi, késő van már. :DDD
ezt akartam

WG5113
Ott vannak a számok, csak butított a minőség. Közben utánanéztem, lopott kép... Jólvan áruljon gagyit, de ez azért elég csúnya dolog. :((( Mindjárt meg is kérdem tőle, hogy a képen látható óráról van e szó.

[ Szerkesztve ]

"You can go to school, but you can't buy class."

(#118039) Attila! válasza Robi1985 (#118038) üzenetére


Attila!
tag

Valóban nincs sok haszna :))
De minőségre vett már ilyet valaki, mennyire gatyra már ha az, illetve itthon lehet kapni valahol jobbat?

(#118040) Wg5113 válasza Robi1985 (#118038) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Még az is visszataszító,ha írja vagy utal rá,hogy hamis.Ez meg egy börtönbe való ember.Egyre többen vannak sajnos.

(#118041) Robi1985 válasza Attila! (#118039) üzenetére


Robi1985
csendes tag

Minőségre elég gyatra, de hát egy ezresér'...
Ezt ajánlották itt korábban a tapasztaltabb kollégák. Én nem vásároltam még innen, első kézből nem tudok se jót, se rosszat mondani.

Wg5113
Na igen, ez a másik.. még csak meg sem említi, hogy hamis...

"You can go to school, but you can't buy class."

(#118042) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

A szeszes italos-órás témához csatlakoznék, egy nyári képpel. Ezt a sört a britektől hoztam, nagyon ízlett már kint is, aki kint jár, feltétlen kóstolja meg! Sajnos azóta elfogyott, amit feltankoltam és tudtommal itthon nem kapni. Ha már sörök: nemrég jártunk Erdélyben és kóstoltatta meg velem barátnőm családja többek között az Albacher-t, ezt is nagyon ajánlom, aki szereti az igazán jó söröket! :)

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#118043) Macyke82 válasza KelemenUhr (#118042) üzenetére


Macyke82
tag

Nagyon rendben van :K

(#118044) Skimaster válasza SupaCow (#117967) üzenetére


Skimaster
senior tag

Szép óra csak nem nekem,használd egészséggel....

(#118045) fagyalllo válasza condy (#118034) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nála még a Velatura és a Casio is hamis. A vaterás bkarcsi is ezeket a szarokat árulja, párszor már néztem az értékeléseit, folyamatosan veszik is a hülyék.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#118046) condy válasza fagyalllo (#118045) üzenetére


condy
senior tag

Ne is mond!
Nem sokkal több mint egy éve foglalkozom "komolyabban" a témával, és azóta egyre több, a környezetemben élő ember órájáról derül ki számomra az igazság. Itt egy repli, ott egy kajla.
De nem csak óra: toll, szemüveg, táska...
Néha csak kapkodom a fejem. :Y

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#118047) szbalogh válasza condy (#118046) üzenetére


szbalogh
őstag

Na ezért kell kínait venni, abban nem lesz csalódás :D

Nick: HE_Storm

(#118048) WiZARD


WiZARD
addikt

Tegnap nősültem, vadászcsiga csinált az alkalomra egy szép szíjat is ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#118049) werna4


werna4
csendes tag

Sziasztok! Többször előkerült már a téma, hogy Seiko 7s26-os szerkezete meglehetősen gyorsan használódik/kopik a silány alkatrészek miatt. Elmondható e ugyanez a 4r36-ra is, és csak annyi a különbség hogy az utóbbi mp stoppos és koronáról húzható, avagy ebben a tekintetben is "komolyabb" szerkezetről van szó? Van erről bárkinek tudomása/tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#118050) t_a_m_a_s válasza WiZARD (#118048) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Gratulálok! Szíjhoz is, órához is, nősüléshez is :D

Holnap majd jól beletépünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.