Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#232001) trassher


trassher
addikt

Sziasztok!
Timestore még mindig ajánlott forrás? Timecenter-ről szerettem volna vásárolni de az adott típus nem elérhető jelenleg. GW-M5610-1

Redmi Note 7

(#232002) Nimda válasza trassher (#232001) üzenetére


Nimda
addikt

Igen, de akkor már inkább innen érdemes.

Vagy van itt inverzbe, olcsón, igaz piros/fekete :D

Ruszki már rég óta ennyi, te akciósan vehetted :)

[ Szerkesztve ]

(#232003) Ruszki válasza Nimda (#232002) üzenetére


Ruszki
senior tag

Így felment az ára!? :Y
Anno 33k-ért vettem egy pár éve!

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#232004) SOAD19 válasza trassher (#232001) üzenetére


SOAD19
addikt

Szerintem igen. Én tavaly májusban rendeltem tőlük a sajátomat, akkor nagyon jó áron adták, 30-31k-ért, ha jól rémlik. Nem is tudtam ellenállni. A szállítás is gyors volt, kb. egy hét, de lehet még kevesebb is, szintén ide, Debrecenbe.

[ Szerkesztve ]

(#232005) fagyalllo válasza Ruszki (#232003) üzenetére


fagyalllo
őstag

2019. január végén 24.000-ért vettem a watchshoptól!

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#232006) Ruszki


Ruszki
senior tag

Nimda
Akkor fagyallo-val jól jártunk! :D

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#232007) trassher


trassher
addikt

Köszi mindenkinek, a magyar gari nyert. :) Meg is rendeltem így már a strandolós - túrázós óra is kipipálva. Bár lehet nagy strandolás nem lesz idén de bízom benne. :DDD

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#232008) IOX


IOX
tag

Sziasztok Fossil-t szabad venni, mennyire minőség pl ez? Annyit olvastam, hogy van köze a Seiko-hoz. Fossil FB-01

[ Szerkesztve ]

(#232009) pulutodurumo válasza trassher (#232007) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Aliról meg olcsón vannak hozzá színes kabátok szíjjal. Vagy drágán acél. Én egy vicces, vidám színűt vettem.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#232010) Szilágyi84 válasza IOX (#232008) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Amennyiben tetszik és nem kimondottan komolyabbra vágysz nyugodtan ,mert gondod nem igazán lesz vele quartz , de eladni ha esetleg megunod nem igazán kapkodnak érte. Festina és Fossil kb egy kategória . Nem rég nehezen tudtam megszabadulni fél áron egy teljesen új Festinától.

(#232011) Empsepo válasza Polarstar (#232000) üzenetére


Empsepo
senior tag

:R

(#232012) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

:C

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#232013) futizoli


futizoli
tag

'nyugis kék

(#232014) EnterR


EnterR
veterán

Sziasztok. Van egy H820-szal szerelt Citizen AT9030-55L karórám. A konstans home office-nak köszönhetően az óra átkapcsolt energiatakarékos módra, két másodpercenként megy a másodpercmutató. Kint hagytam viszonylag napos helyen 1-2 órát, azonban a töltésmutató még mindig alacsony álláson van és rádiót sem képes venni ott, ahol eddig vett. Nem is tudom már mióta nem szinkronizál, hisz az óraátállításra sem reagált.

Mi ilyenkor a legjobb, amit tenni lehet? Tudom, hogy hülye ötlet volt hagyni merülni, ezek a kondenzátorok nem szeretik. Most kitettem a kocsi szélvédője mögé, mert a mi oldalunkon már nem süt a nap. Meddig érdemes kint hagyni tölteni? Nem tűz a nap, de azért van közvetlen napsütés.

PSN ID: marquuard

(#232015) fagyalllo válasza EnterR (#232014) üzenetére


fagyalllo
őstag

Hagyd a napon, pár óra nem elég. Akku van benn, nem kondi.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#232016) 5-ös kezelő válasza EnterR (#232014) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Felforrósodni ne hagyd, amúgy minél tovább. Reméljük, életre kel.

Csabulaxi 232012 : Hogyan nyílnak ezek az izék?

(#232017) EnterR válasza fagyalllo (#232015) üzenetére


EnterR
veterán

Pont a te hozzászólásodat vártam. :))
Blőd kérdés, de nem lesz gondja, ha mondjuk felmelegszik a ház? Kint 12 fok van de felhőtlen az idő.

#232016 5-ös kezelő: Köszi! Épp ez ugrott be. Szerencsére határeset az idő. Azt olvastam máshol is, hogy itt nem lesz elég 1-2 óra fény.
[link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#232018) Ruszki válasza csabulaxi (#232012) üzenetére


Ruszki
senior tag

@csabulaxi
Nem látjuk a képeket! :(

@futizoli
Ismét egy jó kép! :)

[ Szerkesztve ]

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#232019) 5-ös kezelő válasza EnterR (#232017) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Távol álljon tőlem, h a Casio fényevőit a Citizen fölé pozicionáljam, de az én Lineage-em hónapokat ül a sötét dobozban, és utána még mindig "high" a töltöttség. Citi tulajdonosoknál vmiért többször akad ilyen probléma.

(#232020) csabulaxi válasza Ruszki (#232018) üzenetére


csabulaxi
senior tag

én látom, de akkor újra
SPB227

SZSB025


SZSB026

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#232021) IOX válasza IOX (#232008) üzenetére


IOX
tag

Köszi! Ez automata. ;) Seiko 5-ön gondolkodtam még. Azokkal mellé lehet nyúlni? Az előző sorozatból szeretnék egy újat (azokon még függőleges az 5-ös).

[ Szerkesztve ]

(#232022) nrg.960 válasza pulutodurumo (#232009) üzenetére


nrg.960
tag

Privátban átdobod az Alis oldal linkjét, ahonnan rendelted? Nagyon allat ez az átlatszó neonzöld.

Köszi!

Nem vagyok a szavak embere..

(#232023) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Jöhetne nyilvánosan is a link, érdekelne engem is

(#232024) fagyalllo válasza EnterR (#232017) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nagyon nyárnak és nagyon tűző napnak kell lennie, hogy baja legyen az órának, nyugodtan etethetet. A kondi/kapacitor hívószóra mindig megjelenek! :D
Láttam már megolvadt belsejű fényevőt, de azt naposcsibének nézték és infralámpa alá rakták.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#232025) Ruszki


Ruszki
senior tag

5610 Casio case and band
Szerintem innen rendelte pulutodurumo kolléga!
De majd jöhet tőle egy megerősítés!

@csabulaxi
Most már jó! :D
SPB227 jöhet ide!

[ Szerkesztve ]

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#232026) zsoltzsolt válasza Ruszki (#232025) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi addig is! :R
Fémet nem látok ezek között, arra van linked esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#232027) zsoltzsolt válasza zsoltzsolt (#232026) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Találtam

[ Szerkesztve ]

(#232028) EnterR válasza 5-ös kezelő (#232019) üzenetére


EnterR
veterán

Én vagyok ám a hülye, az évek alatt többször engedtem low-ig süllyedni, viszont most oly szinten, hogy kettesével lépegetett a másodperc reggel. Gondolom ez sem teljesen egészséges neki. Majd most jól feltöltöm.

Egyébként mibe kerülne egy elem/akksi/capacitor csere ebben az órában? Gari már nincs, ha nem jönne be a feltöltés hosszú távon, akkor ideje lenne belenyúlni. Csak Budapest és Citizen szerviz, vagy végezheti helyben is órás? Gondolom ez nem csak egy sima gombelem. Ha minden igaz, olyan mint a Panasonic MT621.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#232029) pulutodurumo válasza nrg.960 (#232022) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Ahonnan én vettem, az a bolt már nincs. :)

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#232030) hallador válasza EnterR (#232017) üzenetére


hallador
addikt

Nekem van egy Citizen Tough fekete fém házas. Ki szoktam tenni a napra igaz ablak van a nap és az óra között. De van mikor 60 -70 fokra melegszik de semmi vaja az órának. A Casio is simán kibír ennyit.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#232031) fagyalllo válasza EnterR (#232028) üzenetére


fagyalllo
őstag

A márkaszervizben 20.000 a csere, a drága alkatrész miatt nem lehet jelentős eltérés máshol se.
CTL621F, Citizen 295-753

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#232032) minas


minas
aktív tag

Tud valaki olyan oldalt, ahol ábrákkal az óraszámlapok különböző felületi kialakításait, struktúráit lehet látni az elnevezésekkel?

(#232033) @mriya@ válasza EnterR (#232017) üzenetére


@mriya@
őstag

Tedd egy pohár vízbe (ha bírja)!

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#232034) @mriya@ válasza 5-ös kezelő (#232019) üzenetére


@mriya@
őstag

Mert nem műxik a visszajelzés. :DDD

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#232035) pulutodurumo válasza minas (#232032) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Guillochè, tapisserie ilyenek? Ezt találtam.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#232036) Putyin90


Putyin90
senior tag

(#232037) sutszi válasza Putyin90 (#232036) üzenetére


sutszi
veterán

:DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#232038) Ruszki válasza Putyin90 (#232036) üzenetére


Ruszki
senior tag

:C

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#232039) @mriya@ válasza hallador (#232030) üzenetére


@mriya@
őstag

Hogyan méred le azt a 60-70 fokot? :F

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#232040) fagyalllo


fagyalllo
őstag

"Breitling" for Bentley

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#232041) hallador válasza @mriya@ (#232039) üzenetére


hallador
addikt

Nem tudom megfogni? Illetve kell kb 1-2 perc, hogy meg tudjam fogni, miután árnyékos helyre toltam?

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#232042) 5-ös kezelő válasza @mriya@ (#232034) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

De. Fél év sötét után is jó még a töltöttség. Bár tudom, csak ugratsz. :)

(#232043) @mriya@ válasza hallador (#232041) üzenetére


@mriya@
őstag

Aham, és mi a francért melegíted fel ennyire?
100%, hogy nem ilyesmire tervezték. :Y

Ha valaki nagyon napoztatni akarja a (vízálló) óráját, egy pohár vízben bátran megteheti, nem fog felforrósodni.

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#232044) @mriya@ válasza 5-ös kezelő (#232042) üzenetére


@mriya@
őstag

Majd próbáld ki, ha két év után is a maximumon lesz, akkor nekem volt igazam. :DDD

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#232045) Fall-N válasza @mriya@ (#232043) üzenetére


Fall-N
veterán

Az megintcsak nem jó módszer, mert a beeső fény kevesebb lesz a víz miatt. Sajnos ez ilyen. Arról nem beszélve ha van akinek régebbi órája van és nem tudja mennyire tömít a gumi benne, simán beázhat.

[ Szerkesztve ]

(#232046) Spet válasza fagyalllo (#232040) üzenetére


Spet
addikt

"Breitling" ala NAV.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#232047) rbalint88 válasza Spet (#232046) üzenetére


rbalint88
addikt

Es ezt igy hogy??? Ha ok arulnak hamisat, az rendben van? :W

(#232048) Spet válasza rbalint88 (#232047) üzenetére


Spet
addikt

Na-na. Replika, nem bretyko! :DDD

Egyebkent nem az elso esetuk. Igaz akkor hamis orat nagy ertekre becsultek, es kellett a nep iranymutatasa, hogy levegyek.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#232049) Szilágyi84


Szilágyi84
senior tag

Tavaly nyáron valamit bütyköltem és levettem ezt a Citizent napozni nem kevés időre ott felejtettem kint kb 1 órára a tűző napon és iszonyatosan forró lett, meg is ijedtem , hogy ennek annyi lesz, de szerencsére nem és rendesen működik , mondjuk én télen is ki szoktam rakni az ablakba a napozósokat , ha süt a nap kb 2 hetente nem hagyom a szekrényben.

(#232050) zolnagy válasza Szilágyi84 (#232049) üzenetére


zolnagy
őstag

Melyik Citizen ez? Tök jó, hogy mutatja a töltöttséget. Az enyém csak simán megy, nem tudom, mennyire van feltöltve. Annyi visszajelzése van csak, hogy ha nagyon lecsökkenne, akkor 2 mp-enként ugrik a mp mutató (ez még nem volt).

Casio Lineagem nekem is volt, 2 napja adtam el. Azon a visszajelzés nekem is mindig HI volt, mióta újonnan több óra napozással teletöltöttem (újonnan a boltból MED, közepes töltöttséggel jött)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.