Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59001) Ra3 válasza zack (#58999) üzenetére


Ra3
őstag

Erre így most nem tudok mit mondani, többezer modell lehetséges, biztos van hasonló, és tovább nézelődnék, lehet hogy találsz olyat ami még jobban is tetszik. Viszont ha nem csak 1-2 évre tervezel órát venni akkor a bevonatos tokot (fekete, arany, stb) én elkerülném a helyedben, egykét nagyobb gyártónak van olyan prémium bevonata (dlc) ami jobban bírja a strapát, de a kopás előbb-utóbb mindegyiken megjelenik, javíthatatlan és csúnya. A zafír üveg is alap, ami nélkül sokan nem szívesen vesznek órát, sokkal jobban bírja a strapát mint a sima minerál üveg.
amúgy hirtelen ez ugrott be ami hasonló, de nyilván jobban utána kéne járni: [link]

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#59002) Ra3 válasza vadászcsiga (#58963) üzenetére


Ra3
őstag

[link]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#59003) vadászcsiga válasza Misi1979 (#59000) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez szerintem csak is ilyen renderelt formában létezik, senki nem veszi meg ennyiért :DDD

Ra3
Köszi. Kicsit drága, a Bonetto háromszorosa

[ Szerkesztve ]

(#59004) zack válasza Ra3 (#59001) üzenetére


zack
nagyúr

Amit találtam hirtelen ennyi, de egyik sem ez az árkategória. :U

[link]

[link]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59005) pilóta válasza zack (#59004) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ez esetleg? [link]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#59006) Permet Elek válasza zack (#59004) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Innen esetleg?
Orient: [link] Quartz és zafíros mind.
Casio: [link] Ezek is quartzok, sima kristály üveggel.

Amúgy mindegy hogy quartz vagy automata, esetleg felhúzós? Zafír vagy sima kristyály üveg?

[ Szerkesztve ]

(#59007) zack válasza pilóta (#59005) üzenetére


zack
nagyúr

Ez nagyon tetszik, de túl elegáns. Azért néztem olyat, ami elegáns is, de megy a sportos viselethez is, tehát ilyen köztes átmenet. Egyébként ez nagyon szép. :K

Néztem ezt a linkelt Seiko-t ebay-en hátha van olcsóbban...Sansztalan. :F

(#59006) Permet Elek

Az amit én keresek biztos nem lesz felhúzós, mert ebben a stílusban szerintem nincs. Automata lenne talán a legjobb, de elsődleges szempont a dizájn és a minőségi szerkezet lenne. Az Orientek nem tetszenek.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59008) bbuffy válasza zack (#58996) üzenetére


bbuffy
senior tag

Te már eldöntötted hogy veszel egyet. Nekünk úgysem hiszel, ez is csak rizsa. Gyerünk rendelj egyet hisz úgyis a tapasztalás a legjobb tanulás.

Orient, Citizen, Seiko. MIND jobb, megfelelő háttérrel.

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#59009) bbuffy


bbuffy
senior tag

Csinos.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#59010) cserix


cserix
tag

Sziasztok!
A fiamnak szeretnénk órát venni. Eddig ezek tetszenek neki. Mindennapos használatra szeretné. Jó volna ha elmondanátok, hogy melyikről mi a véleményetek. Ha tudnátok ajánlani esetleg másik megbízható gyártót, akinek vannak hasonló stílusú órái és elfogadható árkategória, az igazán klassz volna.

Nem tudom miért fontos neki, de csak azok az órák jöhetnek számításba, ahol körben minden szám szerepel. valamiért előnyben részesíti a római számozást. :F

[ Szerkesztve ]

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#59011) Permet Elek válasza zack (#59007) üzenetére


Permet Elek
senior tag

Ha már arany:

[link]
[link]
[link]

És pár egyébb:

[link]
[link]
[link]

(#59012) Zozzer888 válasza cserix (#59010) üzenetére


Zozzer888
addikt

Szia!

A Tissottal semmi baj nincs,és van itt topictárs aki tud jóárasítva hozni. (Young78). A Zeppelin nekem nagy kedvencem, szintén jó választás, de sajnos ezekhez nincs "Youngos ár" :( (Úgy tudom...de egy kérdést megérne :) )

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#59013) zack válasza Permet Elek (#59011) üzenetére


zack
nagyúr

Az első Citizen az tetszik. :K Kérdés itt is a kopás...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59014) WiZARD válasza zack (#59013) üzenetére


WiZARD
addikt

Minden bevonat kopik idővel.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#59015) Misi1979 válasza cserix (#59010) üzenetére


Misi1979
őstag

A Tissot Dream-et felejtse el, próbaképp vettem egyet nemrég, hát.. a Tissot szégyene.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#59016) Permet Elek


Permet Elek
senior tag

Wizard már válaszolt.

Akkor lényeg: Sportosan elegáns. (Több segédmutató előny) Kerek tokforma. Sötét számlap. Lehetőleg acél tok.

(#59017) fagyalllo válasza cserix (#59010) üzenetére


fagyalllo
őstag

[link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#59018) Ereshkigal válasza fagyalllo (#59017) üzenetére


Ereshkigal
őstag

cserix: célszerű megnézni őket videón/fényképen, mert ezek a képek nagyon nem adják vissza a valóságot.

(#59019) cserix válasza fagyalllo (#59017) üzenetére


cserix
tag

Nagyon szépek ! Nyerő lehet az ER2400BW modell.
Semmit sem tudok a márkáról..... Próbálok visszakeresni itt hátha van infó.

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#59020) Ra3 válasza cserix (#59019) üzenetére


Ra3
őstag

a Seiko japán leányvállalata, többnyire mechanikus órákat gyárt olcsó szegmensben, de van prémium termékvonala is, itt a fórumon jók a tapasztalatok vele.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#59021) cserix válasza Ereshkigal (#59018) üzenetére


cserix
tag

Azon már túl vagyunk. Mindegyiket nézte, felpróbálta. Ezek már a lehetséges jelöltek. A Tissot Le Locle az ami a legjobban tetszik neki, csak annak az ára elég húzós (bár megvan rá a pénze). Csak félek ez az óra nem olyan mindennapos használatra való, főleg gimiben. De úgyis ő dönt, csak szeretnék neki segíteni általatok.

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#59022) pajav8


pajav8
tag

Üdv!
Egyik ismerősöm keres ehhez hasonlóehhez hasonló órát. tehát vastag bőr szíjasat, mintha csuklószorító lenne. Tudok hasonlót ajánlani nem túl vészes áron?

[ Szerkesztve ]

Siemens A60->Sony Ericsson K300i->Nokia 6233->Nokia C5-00->HTC Wildfire S

(#59023) MK VII válasza Misi1979 (#59000) üzenetére


MK VII
veterán

Jó hát tényleg. Hagyjuk már az Invictákat.... Túlárazott szarok japán belsővel.. Aki valamennyire is értékeli a pénzét amit órára költ az nem vesz Invictát... Részemről ez a vélemény..
Voltak nálam bent Invictával elemcserén... Aztán elkezdte feszegetni az ember,hogy milyen jó órája van 2500 dollárért vette. Mondom igen? Gratulálok.. Van benne egy OS20-as szerkezet ami kb 8000ft. Kifizette az elemcserét és kiment a boltból lehajtott fejjel :)

(#59024) vadászcsiga válasza pajav8 (#59022) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Kérdezd a sámánt a képen :DDD

MK VII
Az sem megy oda többet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59025) Sungoo válasza pajav8 (#59022) üzenetére


Sungoo
addikt

Különböző divatmárkák raknak ilyen szíjakat. Espirit, Fossil, stb. Egyébként a márka mindegy, csak olyan szíjat kell tenni rá. :K

(#59026) MK VII válasza vadászcsiga (#59024) üzenetére


MK VII
veterán

Hát lehet.. :)

Amúgy alapvetően szerintem jó szerkezet az OS20-as.. Az Edifice-mbe is az van és nagyon meg vagyok vele elégedve,de ez az óra 32ezer és nem 600 :D

(#59027) Deskdiver


Deskdiver
senior tag

A Vasembert is utolérte a Hublot láz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59028) Ereshkigal válasza cserix (#59021) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Hordhatja minden nap, persze ha mozgékony a srác, akkor vigyázni kell rá. Ennyiért már lehet válogatni. Certinákat nézegette?

(#59029) Vegadog válasza cserix (#59010) üzenetére


Vegadog
tag

És ez a Seiko?

[ Szerkesztve ]

(#59030) MK VII válasza cserix (#59021) üzenetére


MK VII
veterán

A Tissot LeLocle-vel (mechanikus) nagyon nem tud mellé lőni. Viszont az általad linkelt képen a többi Tissot kerülje el,mert egy egybeöntött műanyag szerkezettel fog találkozni bennük amik szeretnek nem működni megfelelően..

Az Orientel sem jár rosszul.

Amúgy én azt javaslom,hogy gimibe ne nagyon erőltesse az automata/mechanikus órákat. Nem olyan környezetbe valók.. Persze,ha konzervatívabb, nyugodtabb a srácod akkor próba szerencse. ;)

[ Szerkesztve ]

(#59031) cserix válasza Vegadog (#59029) üzenetére


cserix
tag

Ez is szép. Felírtam. Holnap elmegyünk megnézzük élőben is.

ORIENT EZ09005W is nagyon szép. Tudtok róla vmit írni?

Ereshkigal : Certina kizárva. ....érzelmi okok miatt....

MK VII : köszi az infót a Tissottokra vonatkozólag. Egyébként elég megfontolt, nem az a hiperaktív fajta srác.

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#59032) pohár válasza Dzsana (#58913) üzenetére


pohár
félisten

mindenem a finomság :DDD :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59033) zack válasza MK VII (#59023) üzenetére


zack
nagyúr

Akkor te vagy az én emberem. :DDD Még mindig az a nyamvadt rose gold-os Invicta tetszik a legjobban na. :B
Mindegyik Invictának ilyen 8k belseje lehet, vagy lehetnek egyes szériák között minőségi különbségek? Nem mintha bajom lenne a 8k belsővel, főleg úgy, hogy azt mondod nem rossz az. Ebay-ről 28k lenne az óra ingyenes szállítással. Akár hogy is számolom, ha nem túl drága, de minőségi japán belsővel van szerelve, nekem ez a forma akkor is meg fogja érni. Azok amiket linkeltetek jók, de Seiko-ból az ami tetszik 200k+, de még az olcsóbbak is 2x annyiba kerülnének mint ez az Invicta.
Lehet megveszem, és elviszem hozzád, hogy nézz bele. ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59034) pilóta válasza zack (#59033) üzenetére


pilóta
nagyúr

Szerintem ha tetszik, akkor vedd meg és kész!
Mostmár nem fogod azt hinni, hogy egy többezer dolláros csúcs órád van, amit valami csoda folytán 100$-ért megkaptál, a helyén kezeled. Pont annyit ér, amibe kerül...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#59035) MK VII válasza zack (#59033) üzenetére


MK VII
veterán

Abba a Sárga lünettásba úgy nézem OS20-as van pont. Legalábbis a segédszámlapok funkciója és elhelyezkedése Ilyen.

Amúgy nekem pont ilyen Casiom van..

28ezerért,ha gondolod vágj bele. De többet tényleg ne adj Invictáért ;)

[ Szerkesztve ]

(#59036) KelemenUhr válasza zack (#59033) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Esetleg nézz még szét a Lorus-ok között is! Seiko leányvállalata, viszonylag olcsók, ugyanakkor vannak nagyon szép modellek. Szerkezetileg semmi extra, megbízható japán kvarc szerkezetekkel szerelik őket, én hamarabb megbíznék egy ilyenben, mint egy Invictában. (esetleg van még a Pulsar, az is Seiko almárka, ott is érdemes körülnézni)

Érdemes jól körülnézni, átnyálazni sok honlapot, sok márka kínálatát, majd azt választani ami tényleg tetszik, így aztán nem lesz az, hogy basszuskulcs, ezt kellett volna. :K

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#59037) zack válasza pilóta (#59034) üzenetére


zack
nagyúr

Az a baj, hogy találtam olyat, ami jobban tetszik, viszont jóval drágább...[link]

Ebay-en nagyon sok van, és sok van közülük ami tetszik. :B

(#59035) MK VII

A sárga számlapos kiesett. :B Magyar honból 40-50k lenne, de van sokkal szebb is.

(#59036) KelemenUhr

Köszi! Megnézem ezeket is! De ahogy eddig néztem, dizájnban az Invicta tetszik a legjobban. Extrém, és egyedi. Nekem. :B Egyébként ebay-en is vannak 120k+ modellek. Kíváncsi lennék ezekben is 8k szerkezet van e. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59038) dilajoska1 válasza cserix (#59010) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szia. Szerintem őt is érdemes megnézni.

[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#59039) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Elnézést, lejárt a szerkesztési idő!

Tudom, hogy túlzsúfolt és csak egy Casio, de nagyon megtetszett a képen látható óra egy kirakatban, viszont 27k, ami tudom, hogy nem sok, de csóró egyetemista lévén nem tudok ennyit kisajtolni magamból. Szóval, ha valaki nagyon jó áron megválna egy ilyentől vagy tud eladót (nem kell, hogy újszerű legyen), akkor azonnal jelezze, mert olyan mértékű birtoklási vágy dúl bennem, hogy csak na! :R :)

Típus: Casio EF-328D-7A

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#59040) jookomak válasza KelemenUhr (#59039) üzenetére


jookomak
őstag

Kérdezz rá young78-nál, vagy timecenter-nél, hátha van okosba.
Amúgy ok, hogy egyetem, de ennél olcsóbban biztos nem kapsz normális órát. Sajnos vannak dolgok, amikre muszáj rászánni a pénzt.

(#59041) Zozzer888 válasza jookomak (#59040) üzenetére


Zozzer888
addikt

Bizony, Young topictársat érdemes megfaggatni. Normális órát kapsz azért, pl Dzsanától :D (Tudom, tudom, más liga, csak trollkodom picit)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#59042) zack


zack
nagyúr

A Swiss Ronda 5040.D milyen belső?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59043) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Mindenképpen rákérdezek majd náluk, mert hiába van már egy fehér számlapos chrono, ez akkor is kelleni fog, meg azt is tudom, hogy ennyiért is jutányos, csak mondom hátha valaki pont eladná, és mondjuk kicsit viseltes ezért olcsóbb. :B (napok óta nyálazom az apó oldalakat meg a vaterát, eddig semmi :( ) De mindenképp megkérdezem őket, csak várok még, hátha kicsit megnyugszom és megjön az eszem... :DDD

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#59044) cserix válasza dilajoska1 (#59038) üzenetére


cserix
tag

Ez is szép.
Orientet , Seikot hol/kinél érdemes vásárolni?

HP ProBook 650 G1, BlackBerry Q10 - Bold 9900 - Passport - KeyOne - realme GT 5G

(#59045) dilajoska1 válasza KelemenUhr (#59039) üzenetére


dilajoska1
őstag

Ezek nem tetszenek?

[link]
[link]
[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#59046) KelemenUhr válasza dilajoska1 (#59045) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Amúgy szépek, de az az egészben a félelmetes, hogy van már egy fehér számlapos segédmutatós órám, szóval nem is akartam új órát sem, pláne nem egy hasonló jellegűt. Csak valamelyik nap öcsém születésnapjára vettem órát és én is nézelődtem, és ez nagyon megfogott ezzel a texturált számlappal meg úgy az összhatás... Pedig megegyeztem már magammal, hogy legközelebb valami más jellegű, komolyabb, lehetőleg svájci órát veszek, de hát úgy tűnik, mégsem... :N

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#59047) dilajoska1 válasza KelemenUhr (#59046) üzenetére


dilajoska1
őstag

Az a baj ez fekete számlapos meg elég régi a hirdetés de hátha

[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#59048) KelemenUhr válasza dilajoska1 (#59047) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Na ezt a hirdetést pl. még nem láttam, köszi! :R Az ár is barátságosabb, de a fekete nem annyira tetszik. :(

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#59049) Bati0501 válasza zack (#59037) üzenetére


Bati0501
őstag

Nézegesd az ô képeit,ô szokott mindenféle Invictat feltenni- egy órás csoporton belül, ha így nem látod,akkor elküldöm annak is a linkjét.
Csak a linket hagytam ki :DDD :[link]

[ Szerkesztve ]

(#59050) Apabond


Apabond
csendes tag


Hali mindenki! Erről valakinek vélemény?

"Csoki, óra, belterjesség... Svájc, én így szeretlek!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.