Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#231001) Janoo_07 válasza Empsepo (#231000) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Köszi! :R

Orienten és Citizen márkán kívül van még ebben az ár sávban ajánlott márka?

(#231002) rozsgyi válasza Janoo_07 (#231001) üzenetére


rozsgyi
tag

ha mar bauhaus meg Junghans, en a helyedben raneznek az olcsobb kvarc Junkersekre is:

[link]

(#231003) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Jutalom a hét végén:

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#231004) dzsi23 válasza Janoo_07 (#230993) üzenetére


dzsi23
addikt

"Tudom ez eltörpül a linkelt órák mellett, de ennyi a keret."

Azért 60-ért már nagyon jó órákat lehet venni. Sőt, a féléért is. Sőt, ami most rajtam van, a felébe sem került. :D És elég sok 60 alatti óra megfordul itt. :)

(#231005) SOAD19 válasza @mriya@ (#230990) üzenetére


SOAD19
addikt

Tényleg nem saját kép, fb-ról loptam. Ahogy a többiek is jelezték, a gravírozott szöveg képezte a poén tárgyát. (Ne adj el, te bipoláris sz*r) :B

(#231006) fakekorom válasza SOAD19 (#231005) üzenetére


fakekorom
tag

a kérdés nem úgy szólt, hogy mi a poén, hanem, hogy hol a hiba a képen ...

(#231007) Empsepo válasza fakekorom (#231006) üzenetére


Empsepo
senior tag

A " hol a hiba? " kérdés ebben a formában egyfajta " látod-e a vicces részt " jelent.

Fórumtársunk eme kontextusban tálalta az üzenetet.
:)

Amúgy tényleg jó poén.

(#231008) #31733248 válasza momcrew (#230985) üzenetére


#31733248
törölt tag

"Az előbbi linkelt videóban a csákó szétvágott 4 NATO szíjat, hogy bemutassa a stopperes Omegáját. Nem egy fényképet csatolt, hanem videót készített, vágott, feltöltött."

Ex post ezt meg sem tudnám csinálni, hiszen nem vagyok időutazó. :N Maximum forgathatnék gyorsan egy feka rapperes házivideót arról, hogy kidobom az asztalra a mindig itthon levő néhány Pateknyi (értsd: kb. egy új S-Merci ára) "zsebpénzt". Mondjuk ha megkapnám érte nbukta, vagy mrija kedvenc óráját, azonnal meg is csinálnám. ;] :D

#230991 5-ös

Több kollégám is megcsináltatta már a szemét, X generációsként nekem is kellene lassan egy olvasószemüveg, vagy egy szemműtét. Úgyhogy inkább az utóbbi.

#230993 Janoo_07

Ez a MEISTER... :C

(#231009) Janoo_07 válasza rozsgyi (#231002) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Nagyon szép, ami ebből tetszene viszont már a limit felett van sokkal.

@dzsi23: Szép Casio :D Tudom, hogy bőven vannak jó órák 60k alatt is, de hát a linkelt órák azért magukért beszélnek. Nálam is van egy jó öreg Casio Edifice, ami lassan 16 éves. Eddig mindig halogattam az óra vásárlást, mert mindig volt fontosabb dolog. De most jött let az ideje :D

(#231010) Janoo_07


Janoo_07
aktív tag

Emagon most sok óra köztük Orient órák is fél áron vannak. Ezek mennyire lehetnek valós akciók? Nekem pl nehéz megállapítani mennyit is ér egy óra.

(#231011) SOAD19 válasza Janoo_07 (#231010) üzenetére


SOAD19
addikt

Nagy kamugép az emag... Tény, hogy akciós áron beszerezhetőek náluk az Orientek, de a fél ár az barokkos túlzás. Példának okáért ott van a Mako III Kamasu, ami máshol 100k környékén beszerezhető, de az emagnál 179k-s eredeti áron van feltüntetve. De tény, hogy az akciós, 81k-s ár jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#231012) 5-ös kezelő válasza Janoo_07 (#231009) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Ha legalább 17 cm-es a csuklód, jó lehet egy 40 mm-es Tisell pilóta is, ha bejön a stílus. Használtan belefér a keretedbe.

Econ : Köszi a bátorítást. :)

(#231013) fakekorom válasza #31733248 (#231008) üzenetére


fakekorom
tag

"... Több kollégám is megcsináltatta már a szemét, X generációsként nekem is kellene lassan egy olvasószemüveg, vagy egy szemműtét. Úgyhogy inkább az utóbbi. ..."
Van köztük olyan, akinek "csak" olvasószemüveg műtéte volt? ha igen, mikor, mennyit fizetett, és elégedett-e még?
köszönöm

(#231014) PeterPH válasza fakekorom (#231013) üzenetére


PeterPH
senior tag

Van szemműtétes topic. Azért ott sem minden csak móka és kacagás.

(#231015) fakekorom válasza PeterPH (#231014) üzenetére


fakekorom
tag

köszönöm.
nézem

(#231016) Empsepo válasza #31733248 (#231008) üzenetére


Empsepo
senior tag

"30-40 milla, meg egy-két fegyveres gorilla."
:D
Mesélj még! Isszuk szavaidat.

(#231017) @mriya@ válasza #31733248 (#231008) üzenetére


@mriya@
őstag

Az enyémet nem kapod meg, mert a lányaimtól kaptam ajándékba, és így nagy becsben tartom. ;]

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#231018) csabulaxi válasza Empsepo (#231016) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Én nem találom az idézetet abban a hivatkozott hozzászólásban.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#231019) #31733248 válasza Empsepo (#231016) üzenetére


#31733248
törölt tag

Egyszerűen nem értem, miért olyan furcsa 30 évvel a kommunizmus kimúlása után, hogy vannak, akiknél egy Patek évfordulós ajándék lehet? Nem mindenki bérből él ám, hogy ez annyira sok legyen. :N

#231017 @mriya@

"Az enyémet nem kapod meg, mert a lányaimtól kaptam ajándékba, és így nagy becsben tartom. ;]"

Ne csesszétek el, a topic egyik fénypontja lehetne, hogy egy mezei pénzmutogatós videóval elhozhatnám valaki kedvenc óráját. :D

[ Szerkesztve ]

(#231020) Fall-N válasza #31733248 (#231019) üzenetére


Fall-N
veterán

Nem azt nem értik, hogy futhat valakinek Patekre, hanem azt hogy:
- Miért vette meg az asszony látatlanban, ha lehet hogy nem tetszik, ami be is következett. Miért nem járt utána, hogy mi az ami tetszik?
- Miért nem becsülöd meg ha egy évforduló kaptad az elvileg szeretett feleségedtől? Gondolom értékelte, hogy eladtad.

Persze magánügy, engem nem zavar, meg irigy sem vagyok senkire.

[ Szerkesztve ]

(#231021) SOAD19 válasza csabulaxi (#231018) üzenetére


SOAD19
addikt

Innen származik: [link] (videó) :)

(#231022) #31733248 válasza Fall-N (#231020) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ez csupa olyan kérdés, amin egyikük sem akad fent. Egyébként is jobban örülünk az együtt töltött minőségi szabadidőnek bárminél, sokkal inkább elhozza a boldogságot, mint bármi más. Csak ezt a legtöbben elfelejtik.

(#231023) Eugene Roe válasza #31733248 (#231022) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Akkor meg minek óra? Miért nem világkörüli út lett a vége? :P

Nekem mondjuk mindegy, de egyszer vicces és gagyi amit csinálsz, egyszer magyarázkodsz, majd kifejted, hogy semmit sem kell megmagyaráznod, majd megint magyarázkodsz, fura ez egy átlagembernek, na :B

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#231024) #31733248 válasza Eugene Roe (#231023) üzenetére


#31733248
törölt tag

Milyen magyarázkodás? Próbálom kicsalni valamelyik hitetlentől a kedvenc óráját, igazán szórakoztató lenne. Hiszen ha egy Patek túl sok ajándéknak, akkor csak nem vehetem elő a párnacihából egy új S-osztályos Merci árát, nemdebár? :D Ez a Patek-ügy egyébként is jobban foglalkoztat itt néhány embert, mint engem, ami meg nekem furcsa. Tényleg nem ismertek olyan embert, akinek az ilyesmi simán belefér?

Ha nem lesz ebből ajándék óra, akkor lapozhatnánk is szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

(#231025) gipsztigris válasza #31733248 (#231024) üzenetére


gipsztigris
addikt

Eddig csak gondoltam, hogy egy öntelt fax vagy, de most már tudom is! :D Súlyosan szánalmas mondatok.......

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#231026) zola96


zola96
senior tag

Skx013 beszerzése nem horror 500+ dolláros áron?

(#231027) Sawyer_


Sawyer_
tag

Már régen nézegetem a búvárórákat, lehetőleg textil szíjjal. Rolex Sub homage-t nem akarok viszont. Most találkoztam a Hamilton Khaki Navy sorozattal (https://www.chrono24.hu/hamilton/mens-h82345941-40mm-khaki-navy-scuba--id12401597.htm). Ismeri valaki az ebben lévő H-10 szerkezetet? Ez is műanyag alkatrészes vajon? Mivel 80 órás járástartaléka van, gondolom ez is valami Powermatic csoda...
Ti melyiket javasolnátok? Ez a Hamilton vagy a Seiko 5 Sports?

(#231028) fagyalllo válasza Sawyer_ (#231027) üzenetére


fagyalllo
őstag

Igen, ez a pw80 szerkezet, de nincs benne műanyag horgony és gátkerék.
Ez az óra kb. 200k Eu-ból, egy Seiko hazai forrásból a fele, ilyen különbség viszont messze nincs a két óra között.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#231029) nbukta77


nbukta77
addikt

Gyors kerdes. Valaki normal karora mellett hord aktivitas merot? Ugy ertem, hogy egyszerre. Egyik kezen ez a masikon az.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#231030) Lev Abalkin válasza #31733248 (#231024) üzenetére


Lev Abalkin
tag

Nagyon off, de....

Már megbocsáss, de visszataszítóan viselkedsz.

Az ilyen szabózsófik nem tudnak csöndesen örülni a jószerencséjüknek/pénzüknek/boldogságuknak (már ha igaz egyáltalán, amit összehordasz, egy netes fórumon, nicknév mögé bújva...) muszáj ontani magukból a Tanítást a tökéletes életükről, bele kell törölniük a pórnép orrát a saját (általad vélt) nyomorúságába.

Abból, hogy itt senki nem rázza a rongyot, levontad azt a következtetést, hogy kispénzű (= irigy) emberek jöttek össze , akik előtt villanthatsz az "új S-osztályos Merci árával"? (Ez olyan Győzike-mértékegység?)

E logika mentén haladva, ha keménykedni támad kedved, lemész a homokozóba, és helyreraksz pár óvodást?

Vannak erre más netes közösségek. Csinálj pár fotót fuksszal, legyezőbe terített kp-val, meg a tripla A +++ - os "Patekkal", sikered lesz, meglátod.

A feleségednek 10 év együttélés után fingja sem volt arról, milyen órával szerezhetne örömet neked?

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#231031) nebancsa válasza Lev Abalkin (#231030) üzenetére


nebancsa
senior tag

Én Econnak adok igazat, az ő szavahietőségét kérdőjelezték meg, felajánlott egy alkut, bárki élhet vele. Senkivel sem személyeskedett...
Én is kaptam már feleségemtől órát, volt ami nem tetszett, nem mindig sikerül az ajándékozás, ez van.

(#231032) #31733248 válasza Lev Abalkin (#231030) üzenetére


#31733248
törölt tag

Ha van még itt valami komplexusos vérpistike, mondja el nyugodtan, aztán tovább is léphetnénk a patekes ajándék okozta traumáról. ;)

(#231033) Lev Abalkin válasza nebancsa (#231031) üzenetére


Lev Abalkin
tag

"Similis simile gaudet" - ahogy a francia mondja...

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#231034) topi66 válasza nbukta77 (#231029) üzenetére


topi66
aktív tag

Én igen,és nem érdekel mások véleménye,inkább csak rácsodálkoznak. Aki kérdezi annak el szoktam mondani,hogy az automata órám a szimbiózis miatt,van velem(és mert szép is( IWC Portugese)) a másik pedig pulzus, beérkezett üzenetek...stb miatt van rajtam.

(#231035) topi66 válasza nebancsa (#231031) üzenetére


topi66
aktív tag

Ajándék óra...futottam bele én is a fals vásárlásba a párom kapcsán. Karácsony előtt nagyon dícsért egy órát,én megvettem neki. A fa alatt pedig égtem,mert addigra átszerelmesedett egy másikba. Szerencsére visszavették és mivel volt náluk az ami kellett így némi ráfizetéssel lett bódottá :) Az emegaon volt mindkettő, az első egy Seiko 5 volt,helyette lett egy Roamer dreamline.

(#231036) Amatőr123456


Amatőr123456
csendes tag

A személyes tapasztalatom, hogy a gazdag és intelligens emberek, általában nem szoktak kérkedni a vagyonukkal. Nem egy ismerősöm van itt és külföldön is, aki milliárdos, de az utcán első ránézésre nem látszik rajta. Egy ügyfelem cégtulajdonos, farmer, póló és 7-8 éves Audi Quatroval jár. Azt mondta teljesen megfelel ez neki, miért cserélném le az autót, pedig megtehetné hogy bármilyen autóval járjon.Egy másik német orvos barátom igazságügyi szakértő. Sokkal jobban keres mint a bírók, akiknek szakért, de soha nem licitálja őket túl pl. autóval stb.

(#231037) dzsi23 válasza nbukta77 (#231029) üzenetére


dzsi23
addikt

Órakedvelőként azt mondom, hogy rendben van, mert tudom, hogy nem ugyanarra való a két eszköz, "lakiusok" viszont azt gondolhatják, hogy minek neked két óra.
Egy kompakt, vékony, kijelző nélküli trackert el tudnék képzelni magamon. Tudom, hogy sok ilyen létezik, de még nem alkották meg a számomra megfelelőt. :N Mi Band van a fiókban, de az is bumszli nekem az óra mellé.

(#231038) Fall-N válasza Amatőr123456 (#231036) üzenetére


Fall-N
veterán

"A személyes tapasztalatom, hogy a gazdag és intelligens emberek, általában nem szoktak kérkedni a vagyonukkal."

Ott a lényeg aláhúzva, ehhez intelligencia is kell. Az én főnökeim sem kérkednek a vagyonukkal, pedig van nekik is bőven. Annyi a nagy lábon élésük, hogy van egy BMW 530d-jük, ami már több, mint 6 éves (pontosan nem tudom, azóta dolgozom a cégnél, de régebbi lehet), meg egy újabb VW Polo, ami szintén 4-5 éves. Előtte a főnök felesége egy 17 éves Fiat Puntot hajtott, utána vették a Polot. Órát nem hordanak így az kilőve, de drága telefonjuk sincsen.

Általában azért sem érdemes kérkedni, mert csak negatív visszajelzést kap az ember és megjelennek az érdek emberek is, hogy lehúzzák az illetőt.

[ Szerkesztve ]

(#231039) nbukta77 válasza dzsi23 (#231037) üzenetére


nbukta77
addikt

Es tudsz kijelzo nelkulit ajanlani? En nem talalok. Az lenne a legjobb ha valami bor panton lenne , mint egy karkoto. Es rezgess jelez, ha hivnak.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#231040) Polarstar válasza nbukta77 (#231039) üzenetére


Polarstar
nagyúr

a japán belpiacos Sony kellene neked...

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#231041) dzsi23 válasza nbukta77 (#231039) üzenetére


dzsi23
addikt

A Sonynak és a Fitbitnek is volt kijelző nélküli karkötője (meg még sokaknak), de annyira nem vagyok otthon a témában, hogy bármelyiket ajánlani merjem. Viszont erre a témára is van topik: [link].

(#231042) dzsi23 válasza Janoo_07 (#231009) üzenetére


dzsi23
addikt

"a linkelt órák azért magukért beszélnek"

Kell is, hogy beszéljenek magukért, mert legtöbbször semmiben sem jobbak, és logikus érv nem szól mellettük. :D

(#231043) Babarnew válasza nbukta77 (#231029) üzenetére


Babarnew
csendes tag

en a jobb kezemen egy apple watch s6.ot hordok 0-24.ben, napkozben pedig a balon a napi automatat :) ..es marhara nem erdekel ki mit gondol, nekem ez igy jo ;)

(#231044) 5-ös kezelő válasza nbukta77 (#231029) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Próbáltam, de egy-két nap alatt elmúlt az újdonság varázsa. Számomra felesleges. Maradok a bal kézen viselt Vosztok v egyéb mechanikus, jobb kézen rádiós digi Casio kombónál.
Bár most megtehetném, h mindkét kezemen Lorus field kvarc legyen. Vettem még egy ugyanolyan órát FB csoportban. Ez is +2s/hó eltérést mutatott Horometeren.
Ilyen, már korábban linkeltem : [link]

(#231045) Sakic19 válasza nbukta77 (#231039) üzenetére


Sakic19
csendes tag

Esetleg egy jó Xiaomi Mi band 1 úgy 6-7 évvel ezelőttről? :D
Képtalálatok a következőre: xiaomi mi band 1

(#231046) dzsi23 válasza 5-ös kezelő (#231044) üzenetére


dzsi23
addikt

RJ655AX9-en nem gondolkodtál még, hogy ne két ugyanolyan Lorusod legyen? :) A számlap szinte ugyanaz, csak full lumibrite.

(#231047) 5-ös kezelő válasza dzsi23 (#231046) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

De, rákerestem már korábban, elvetettem vmiért. - Igen jó áron vettem sztem acéltokos pontos kvarcot Seiko belsővel. A 2. ajándékba lesz, nem teszem fel jobb kézre természetesen. :) Bár egyszer volt két Audi TT Quattro Automatic a kezeimen, jó poén volt.

(#231048) dzsi23 válasza No.01 (#230853) üzenetére


dzsi23
addikt

Voltak már az új Alchimistok Alpinistok?
Érdekes, hogy a magyar Seiko butik le van maradva a külföldiekhez képest... ami máshol már kapható, az itt még csak előrendelhető, ami pedig máshol előrendelhető, az itt még nem is látható. Nincs kapacitása a Seikonak egyszerre kiszolgálni a butikokat, vagy csak nem akarja?

Szerk.: Boccs, nem válasz akart lenni... :D


[ Szerkesztve ]

(#231049) fagyalllo válasza dzsi23 (#231048) üzenetére


fagyalllo
őstag

Mások is márciusra várják ezeket, lehet csak a honlap van lemaradva.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#231050) dzsi23 válasza fagyalllo (#231049) üzenetére


dzsi23
addikt

Igen, ezek pont azok, amik máshol már láthatók (előrendelhetők), itt pedig nem. Persze, az előrendelés nem feltétlenül előny, de pl. az SRPF79K1 már kapható, nálunk viszont még csak előrendelés megy még. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.