Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71001) zez-zez válasza gprspeter (#70999) üzenetére


zez-zez
tag

Köszi! Már megörültem, azt hittem hogy akadt más forrás. Nekem is van három tőle. Na de a pontossággal és a határidővel nem vagyok elégedett.

Hogyan kell ide képet feltölteni hogy megmutassam az enyémeket?

(#71002) Laci0808 válasza Attila! (#71000) üzenetére


Laci0808
csendes tag

Köszönöm, értesz az órákhoz :D !

"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van...és ne is legyek kemény..."

(#71003) gprspeter válasza zez-zez (#71001) üzenetére


gprspeter
senior tag

Rajta kívül, még ezt az oldalt találtam...
Én is 08.20 körül rendeltem.

Teljes nézetre váltsd a fórumot, és úgy tudsz feltölteni képet.

(#71004) hercsi válasza huszar90 (#70995) üzenetére


hercsi
tag

Jaja; külhonból szinte mindenhonnan olcsóbban be lehet őket szerezni...pláne, ha a vámot is sikerrel veszi a cuccos :U.

(#71005) hercsi válasza teratti (#70483) üzenetére


hercsi
tag

Ez a készültségi foka (piros = legyártva) az 500 példánynak, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#71006) Attila! válasza Laci0808 (#71002) üzenetére


Attila!
tag

Karácsonykor majdnem ezt vettem, csak aztán végül egy másik mellet döntöttem mert túl jó ajánlat volt. De muszáj leszek beszerezni előbb utóbb egy ilyet is, mert mindig eszembe jut mikor meglátom. :)

(#71007) flexxx2 válasza zez-zez (#71001) üzenetére


flexxx2
őstag

Röviden: saját kép, tallózás, ok, utána beillesztés gomb

(#71008) Laci0808 válasza hercsi (#71004) üzenetére


Laci0808
csendes tag

Erről már korábban hosszan beszélgettünk. Tény, hogy kint olcsóbbak, de pl. az olaszoknál, ahol jelentősen kevesebbe kerülnek, ott előfordul €100 szállítási költség is... Persze így is olcsóbb, de vigyázni kell velük, mert huncutak :) Igazán élőben éri meg megvenni, csak ahhoz ott kell lenni pl. Torinóban.

Meg kellene valahogy győzni Young topiktársat, hogy álljon rá a Hamiltonra is, mert lenne rá kereslet :)

"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van...és ne is legyek kemény..."

(#71009) Wg5113 válasza Laci0808 (#70970) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Ez egy nagyon szép Certi,Gratulálok a választáshoz! Lassú víz partot mos. :R
Hamilton órám nem is egy volt és soha semmi baja nem volt nekik.Az egyiket négy éve hordja egy kollégám és egy szervíz kellett csak neki.
Az Anrássy úti Orex -ben van egy pár leszállított árú Hamilton.

(#71010) Laci0808 válasza Attila! (#71006) üzenetére


Laci0808
csendes tag

Idén is lesz Karácsony, és szerintem erre is van jó ajánlat :)
Számomra ez az a 100%-os óra, amire vágytam :) És itt nem a szerkezetre, a vízállóságára, a zafírra, a műszaki jellemzőkre, és még nem is a klikkek számára :) gondolok, hanem az egészre úgy ahogy van. Nagyon bejön!

Wg5113: Köszönöm! Én próbálkozok az Orex-el, de nem képesek az óráikat felrakni a netre, Nyíregyházáról meg messze van az Andrássy út, úgyhogy konkrét típusokra szoktam árat kérni, de abból még egyik sem volt akciós :)

[ Szerkesztve ]

"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van...és ne is legyek kemény..."

(#71011) zez-zez válasza gprspeter (#71003) üzenetére


zez-zez
tag

Köszi a tanácsot, flexxx2 fórumtársnak szintúgy!
Nos, a Murphy úr már igen régen, kb fél éve biztosan nem jelezte a honlapján hogy a lünetták elérhetőek lennének. Van viszont az ebayen egy bizonyos boris_gvb fickó - nála szoktak lenni ugyanolyan lünetták mint a Murphyé. Betét pedig Dagaz Watch vagy pedig yobokies. Én ezeket a forrásokat fedeztem fel. A pers184 illetőnek én még július 7.-én kifizettem két példányt, minek utána augusztus 12.-én útnak is indította, így már szeptember 3.-án a kezembe voltak. A fekete még csak-csak, de a fényes egy félkész termék volt. Azóta már egy kicsit políroztam, viszont egy esztergályost is meg kell keressek idővel.

Most pedig, miután felhomályosítottatok (mégegyszer köszönöm):


[ Szerkesztve ]

(#71012) Wg5113 válasza Laci0808 (#71010) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Igen így nem egyszerű.Négy vagy öt óra is akciós.

(#71013) petyus80


petyus80
csendes tag

Van valakinek tapasztalata Raymond Weil órával? Ez a típus nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#71014) Bati0501 válasza zez-zez (#71011) üzenetére


Bati0501
őstag

Gratula,szép órák! :C

/Ha ebay-en vetted,akkor nem lett volna szabad hagyni,h egy hónapig még csak fel se adja postára,ez tök szabálytalan,emiatt simán visszakérhetted volna a pénzed.
Jó,feladta és meg is kaptad,de ez akkor sem így megy...+ha még nem is volt normális minőségű.../

(#71015) JackFeryll válasza Bati0501 (#71014) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nekem is volt ilyenem. Két hetet az eladó tökölt 3 hetet meg a futár ami nem kicsit volt drága, de az eladó ragaszkodott ehhez a futárhoz. (42 font volt egy sima csomag Angliából) Nagyon jó vételt találtam és kellett a dolog így nem nyitottam case-t csak 1 csillagot kapott a shipping-re pozitív értékelés mellett.

(#71016) Bati0501 válasza JackFeryll (#71015) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem tudom,h pontosan mit lehet ilyen esetben csinálni,amikor azt kapod,amit akartál,csak jóval később...talán vmennyit vissza lehet kérni.
Mert hiába csak a neten keresztül veszel-eladsz vmit,ha azt az ebay-en teszed,akkor elfogadsz egy szerződést,és ha a termékhez azt írja,h feladja 2-3 munkanap alatt,akkor köteles is.
Elég egy faramuci helyzet.

(#71017) young78 válasza Laci0808 (#71008) üzenetére


young78
tag

Ráállnék én, de sajnos a Hamiltonnal komoly baj van, nem feltétlenül az, amire a Rogers célzott...
Viszonylag nagy palettáról viszonylag kevés a tényleg eladható modell, de a forgalmazóktól elvárják a teljes készlet tartását, ezért nem igazán pörög. Egy ideig a WDL-nél volt, most ha jól gondolom, a miracolonál van, de feléjük semmilyen kontaktom nincsen. Anno pár darab Hamilton külföldi forrásból jött rajtam keresztül, egyiknek sem volt semmi baja, nagyon bejött mind. Leginkább a Jazzmester sorozatból sikerült hozogatni, de volt pár komolyabb Khaki is. Most a 245-ös USD-vel még ötlet szinten sem merül fel, hogy belemásszak :)

(#71018) zez-zez válasza Bati0501 (#71014) üzenetére


zez-zez
tag

Köszönöm, majd bemutatom lassan a többit is.
Nem ebayen vettem, pers184 tudtommal csak 2 fórumon keresztül árulja gyártmányait. Ezek a wus és a forum.watch.ru. Fizetés paypalen keresztül, tehát némi védelem van. Úgyhogy, ez így megy. Én nem vagyok különösen elégedett, gprspeter példája pedig úgy látom pozitív. A lényeget a tapasztalatok megosztásában látom.

(#71019) bbuffy válasza Zol72 (#70959) üzenetére


bbuffy
senior tag

Ej de jól néznek ki, gratula. :C

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#71020) bbuffy válasza petyus80 (#71013) üzenetére


bbuffy
senior tag

Veheted ha tetszik, középkategóriás svájci brand. Kb mint a longines.

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#71021) Laci0808 válasza young78 (#71017) üzenetére


Laci0808
csendes tag

Értem.
Most ki vagyok elégülve, úgyhogy el leszek egy darabig :) Aztán lehet, hogy találok valami mást Khaki Field helyett.
Mondjuk ezt, mert ez bejön, csak fogalmam sincs róla milyen, illetve esélyem sincs rá, hogy élőben lássam (csak ha kihozza a postás...)
Mi róluk a vélemény, ismeri valaki? Azon túl, hogy biztosan világít éjszaka :) Az ára kvarc létére elég magas.

"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van...és ne is legyek kemény..."

(#71022) gprspeter válasza zez-zez (#71018) üzenetére


gprspeter
senior tag

Mondjuk nekem az nem tetszett, hogy olyat szerettem volna mint a tiéd. Piros háromszöggel...és a festés is lehetne erősebb...egyébként jó.

(#71023) WiZARD válasza Cha-b (#70951) üzenetére


WiZARD
addikt

5,8 cm

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#71024) bbuffy válasza Laci0808 (#71021) üzenetére


bbuffy
senior tag

No zafir. Ebben a szegmensben alap.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#71025) Ra3 válasza bbuffy (#71024) üzenetére


Ra3
őstag

Ezen amúgy nem bírok túllépni hogy százezres órákban, ahol semmi nem indokolja sima minerált használnak.
Rendben van hogy a zafír ridegebb és könnyebben törik, de ahol ez nem szempont ott minek spórolnak ilyenen?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#71026) zez-zez válasza gprspeter (#71022) üzenetére


zez-zez
tag

Ha Kecskeméten jársz és lesz egy kis időd szívesen segítek abban hogy a háromszög piros legyen.

(#71027) bbuffy válasza Ra3 (#71025) üzenetére


bbuffy
senior tag

Sosem értettem. Ezért esett ki nálam a luminox, meg jópár szajkó anno. Az Orient hogy tudod jóval lejjebb zafirral menni, érthetetlen.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#71028) Dzsana válasza Ra3 (#71025) üzenetére


Dzsana
senior tag

15 éve használok zaffir üveges Tissot-kat, vertem is oda rendesen éles fém élekhez, és soha nem lett semmi baja. Ez csak egy urban legend, nem kell attól félni, hogy betörik.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#71029) apholyon válasza Tótotto (#70973) üzenetére


apholyon
aktív tag

Esetleg írj egy üzenetet timecenter fórumtársnak, ha megvan a kiszemelted... ;)

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#71030) condy válasza Laci0808 (#71021) üzenetére


condy
senior tag

Na ez rajta van a listámon. :) Van belőle auto is, de az jóval drágább. Én itt néztem: [link]

bbuffy: ez a leírãs szerint zafiros.

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#71031) apholyon válasza Dzsana (#71028) üzenetére


apholyon
aktív tag

Csak megerõsíteni tudom. Eddig csak zafír üveges órám volt, leszámítva egy Seiko-t (hardlex) és néha kaptak azért rendesen, de egy karcot sem véltem felfedezni rajtuk, nemhogy törés... :N

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#71032) apholyon válasza condy (#71030) üzenetére


apholyon
aktív tag

Gyári oldalon kell megnézni, sokszor elírják....

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#71033) Laci0808 válasza condy (#71030) üzenetére


Laci0808
csendes tag

Ez a Babós egy kicsit mindig akciózik...Látom van a piros verziója, és egy kicsit olcsóbb (-17k) mint ahol én néztem. De nekem ezt még érlelni kell :)

"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van...és ne is legyek kemény..."

(#71034) condy válasza apholyon (#71032) üzenetére


condy
senior tag

Luminox.com
Ott néztem. :)

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#71035) Cha-b válasza WiZARD (#71023) üzenetére


Cha-b
senior tag

Köszi!
Akkor 0,6-0,8 cm-el szélesebb mint az enyém, ami "rengeteg". :D Pontosan most nemtudom lemérni.

CSAKAKISPEST!!!!

(#71036) bbuffy válasza condy (#71030) üzenetére


bbuffy
senior tag

Szuper. Akkor van még remény Luminox fronton.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#71037) Laci0808 válasza condy (#71034) üzenetére


Laci0808
csendes tag

Ott pedig biztosan tudják :)
Ezen az oldalon három hivatalos viszonteladót írnak, és köztük van a Babós is.

"Anyámmal élek, Babettával járok, macskám van...és ne is legyek kemény..."

(#71038) Ereshkigal


Ereshkigal
őstag

Zol72, Wg5113, young78. :R
Csak nem olyan rossz a helyzet a Hamiltonokkal.

(#71039) hdman válasza vadászcsiga (#70709) üzenetére


hdman
őstag

Gyönyörű, az agyam eldobom :)

A bal oldali alsó és felső óra nevét megmondanád?

Sopron city :)

(#71040) BAti77 válasza WiZARD (#70934) üzenetére


BAti77
aktív tag

Ez így nagyon pazar! :R

(#70956) Laci0808
Grat! Szép óra... :K

(#70959) Zol72
Grat, màrkatàrs! A DLC-vel kapcsolatban kivàncsi leszek a tapasztalatokra...

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#71041) Thomasszzzz


Thomasszzzz
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Fossil h2490-hez szíj, vagy ezek a kis gumi részek kellenének mert lejöttek róla. Kérdeztem az amerikai céget, ő pesti céghez küldött, akik azt mondták ilyen szíjat nem gyártanak. Vagy esetleg egy elegánsabb bőrszíjat lehetne rá rakatni? Tud valaki segíteni, vagy tanácsot adni? kép
Üdv
Tamás

(#71042) axod


axod
tag

Sziasztok!

Omega szíjhoz szeretnék segítséget kérni. Erről a típusú fém szíjról lenne szó: 1162 1 173. Úgynevezett "split pin" van benne, 2 szemet kiszedtem, az egyiknek törött volt sajnos a teteje, ez könnyebben is jött ki... Így is vissza tudtam rakni bele, viszont nem olyan passzentos mint a másik. Kérdésem, hogy ez vajon így is megállja a helyét (ha most nem esik ki erőteljes mozgatásra akkor használat közben sem fog vajon?). Órásnál lehet ilyet találni?

Előre is köszönök minden segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#71043) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Megfertőzött a T a másodpercmutató végén... :B A lünetta számait bonyolult/drága rendbehozni? Itt-ott látok kopást. Őt néztem még, szerintetek viszonylag fehér bőrnél nem mutat furcsán a világos számlap? Elnézést, hogy így zúdítom a kérdéseket; egyelőre ez a legjobb forrás, ahonnan tanulhatok :R

(#71044) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Ilyenre se sűrűn akadok órakeresés közben :D

AHS-1 MADE in USSR AirForce Aircraft Cockpit Clock*Chronometer, 25 jewels


Jó a lume.

(#71045) Szabikaa20 válasza JackFeryll (#71044) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nagyon komoly! :Y A tiéd??? Otthonra,vekker helyett elmenne! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#71046) Zol72 válasza bbuffy (#71019) üzenetére


Zol72
csendes tag

Köszönöm!

(#71047) Zol72 válasza BAti77 (#71040) üzenetére


Zol72
csendes tag

Köszönöm! Eddig csak ámulok. Nagyon bejön. Valahogy a kerámia lünetta betétet ki kellene cserélnem. De így is gyönyörű. Nálam nem hiszem hogy el fog kopni. De majd írok ha sikerül megkarcolni.

(#71048) JackFeryll válasza Szabikaa20 (#71045) üzenetére


JackFeryll
őstag

Nem vettem meg, de 40-ből kijön ebay-en ha valakinek kell.

(#71049) WiZARD válasza axod (#71042) üzenetére


WiZARD
addikt

Ha 2 szemet kellett kiszedned, akkor lett 1 kimaradó stifted, tedd be azt a rossz helyére. :)
Órásnál nem nagyon lesz, marad az o+a szerviz, vagy internet...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#71050) axod válasza WiZARD (#71049) üzenetére


axod
tag

Sajna nem jön össze, az az ép a másik oldalra ment :( Ez a másik oldalról hiányzik. Azért köszönöm! :) benézek óráshoz holnap, hátha. Mondjuk nem laza, csak félnék, hogy egyszer csak elengedi magát...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.