Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#252001) sebixxx


sebixxx
tag

Sziasztok!

Egy Tudor Black Bay 58 orat tervezek venni.
Mar jopar honapja szemezek vele, de most szantam el magam a vasarlasra.
Ujat szerettem volna, de sehol se lehet kapni legalabbis azt amelyik kell (fekete szamlap+femszij) es csak varolista van.

Ma viszont lattam eladot egy helyi (irorszagi) honlapon ahol mindenfele hirdetes van.
2022-es vasarlas, szamla, full set, uj/karcmentes allapot es aza ara is eleg jo 3000 euro.

Nem vettem meg ilyen orat ugyhogy nem tudom pl. mik jonnek a dobozzal, milyen papiroknak kell lenniuk ja es pl az eredetiseg igazolo kartyan (gondolom kene legyen) mit kell nezni? Van rajta valami szeria szam mondjuk ami az oran hatlapjan is talalhato?
Sajnos bevizsgalni nem lesz lehetoseg igy magamnak kell meggyozodni rola, hogy minden stimmel ( legalabbis azok amit egy magam fajta hozza nem erto is ki tud deriteni) .
Bocsanat, ha hulyesegeket kerdezek! :F

Amugy az elado hitelesnek tunik 10 eve regisztralt tag, mar adott el 1-2 nagyobb erteku orat 5-10000 euro ertekut is. 15 pozitiv es 1 negativ ertekeles a negativ egy latszolag felreertesbol adodott egy ajanlatot tett valamire ami vegul nem jott vegbe..
Szoval szerintem nem lesz gond, de 1-2 hasznos tanacs azert jo lenne!

Elore is koszonom a segitsegeket! :R

[ Szerkesztve ]

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

(#252002) 5-ös kezelő válasza fagyalllo (#251992) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Valahogy elment a kedven az egésztől. ;] Ennyire nincs kedvem szétkapni, nem éri meg. Köszi a keresést, anno olvastam ezt a hozzászólást (de már akkor sem értettem, látnom kellene, mi micsoda és hol van elhelyezve).

(#252003) Szilágyi84 válasza guftabi96 (#251997) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Az a kék számlapos Lorus hány éves ?

(#252004) teratti


teratti
senior tag

Üdv újra itt!
Adott egy kvarc TAG Heuer Aquaracer CAF1010. Kérdésem az lenne mi lehet az oka, hogy tegnap délután beállítottam a kvarc és az analóg részét mert el volt mászva egymástól. Ma még már 3 percet késik a mutató. Elem lehet? :R

[ Szerkesztve ]

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#252005) djeperto

Új szerzemény.
Egy bakancslistás Orient Star ;]

Gyári bőr dobozba. Valamilyen nato-val képzeltem el, méretben csak ez a 2 hozzá "illőm" van. Szerintetek? Egy fekete + pvd matt fekete csatos lenne az igazi szerintem.

[ Szerkesztve ]

"there are more jacks then one at the fair..."

(#252006) fagyalllo válasza djeperto (#252005) üzenetére


fagyalllo
őstag

A fekete nekem jobban illik hozzá, a szövése is szebb.

teratti: Legelső lenne az elemcsere, nagyon valószínű hogy csak ennyi baja van.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#252007) guftabi96 válasza Szilágyi84 (#252003) üzenetére


guftabi96
addikt

2011-es, most megkerestem a dobozát.
Akkor mégsem annyira öreg, többre emlékeztem.

#KeepFightingMichael

(#252008) Szilágyi84 válasza guftabi96 (#252007) üzenetére


Szilágyi84
senior tag

Volt ilyen hasonló sötétkék Orientem ami szintén dupla dátumablakos és hasonló öregségű .

(#252009) No.01


No.01
őstag

Sziasztok,

Itthon szerintetek van ertelme egy CW-t meghirdetni? Van ez annyira ismert, ne a 100-ert viszem kategoriaba essen csak mert nem annyira ismert maga a brand?

(#252010) fagyalllo válasza No.01 (#252009) üzenetére


fagyalllo
őstag

Fb-os órás csoportokban azért sokan lehetnek, akik ismerik a márkát, de biztosan türelem kell hozzá.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#252011) Polarstar válasza No.01 (#252009) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Van róla kép? Melyik modell?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#252012) No.01


No.01
őstag

Konkretan errol lenne szo. Szeretem nagyon, de ha meglesz a masik akkor teljesej foloslegesen allna a fiokban.

(#252013) fagyalllo válasza No.01 (#252012) üzenetére


fagyalllo
őstag

Jóféle, rajtam is hasonló van:

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#252014) teratti válasza fagyalllo (#252006) üzenetére


teratti
senior tag

Remélem igazad van. Én is erre tippeltem, tegnap került hozzám. Nem volt még ilyen órám azt gondoltam van benne valami EOL funkció nem így veszem észre, hogy esetleg elemcserés lesz. ;)

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#252015) bigmasterg válasza teratti (#252014) üzenetére


bigmasterg
addikt

(bocs , ezt nem válasznak szántam, véletlenül ment úgy)

Szerettem volna egy utazós óratrtót.
Pénteken berendeltem ebből a hármas verziót [link] , már ma meg is érkezett.
Árban nem rossz, annyi hogy utazósnak kicsit nagy. Igazából az egyes szivacsok még nagyobbak, mint az asztali óra tartómban.
Utazni lehet praktikusabb egy tekercs, de csak belefér majd ez is a táskámba.

(#252016) Polarstar válasza No.01 (#252012) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Klassz! Tetszik!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#252017) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek van olyan bátor ember, aki a jófogásról venne több milliós órát?
[kép]--[kép]--[kép]--[kép]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#252018) fagyalllo válasza Jenne (#252017) üzenetére


fagyalllo
őstag

Egy ismert nepper, sok helyen hirdet, nem kamu.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#252019) Jenne válasza fagyalllo (#252018) üzenetére


Jenne
senior tag

Nem is úgy értettem....mert ha kamu, akkor azt most már elég hamar lefülelik a hatóságok.
Előzménye annyi volt az itt feltett kérdésemnek, hogy én rákérdeztem az egyik órára. Venni nem vettem volna, nincs jelenleg ennyi pénzem órára. Válasza az eladónak az volt, hogy előre utalás után, mivel vidéken lakom így nem lehetséges a személyes átvétel, azonnal postázza az órát. Na erre értettem azt, hogy kiben van bátorság így venni a jófogáson ilyen drága órát?

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#252020) rbalint88 válasza Jenne (#252019) üzenetére


rbalint88
addikt

Mondjuk eleve orat proba nelkul venni nem batorsag, hanem
hulyeseg :) Ha meg ilyen draga orarol van szo, akkor gondolom a vevonek belefer egy hosszabb ut is :)

(#252021) fagyalllo válasza rbalint88 (#252020) üzenetére


fagyalllo
őstag

Minden órámat próba nélkül vettem. :D

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#252022) Rexton válasza fagyalllo (#252021) üzenetére


Rexton
tag

Milyen jó is az a kis kerek Oceanus :K

(#252023) Milu_PH


Milu_PH
csendes tag

Jenne-Ezen a szinten működik az oda küldök valakit /hogy ne tudd meg ki a valós vevő/, kp kifizeti, EUR/HUF és pacsi. Utánvét nem játszik, de valószínűleg komolytalannak ítélt meg.

[ Szerkesztve ]

(#252024) bigmasterg válasza Jenne (#252019) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ilyen drága óráért már csak kocsiba ül az ember.
Itthon nincsenek nagy távolságok, főleg hogy Budapesti az eladó.

(#252025) fattyu válasza bigmasterg (#252024) üzenetére


fattyu
veterán

távolságok nincsenek. mondjuk benzin se nagyon :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#252026) SOAD19 válasza fattyu (#252025) üzenetére


SOAD19
addikt

De legalább olcsó. :P Nem szabad telhetetlenek lenni, mindent nem lehet. ;] Az autópályán is szorosan egymás mögött kell menni, hogy szélárnyékban menjünk, és folyamatosan cserélgetni, hogy ki van elől. A versenybringás bolyok mintájára. :D

(#252027) teratti válasza sebixxx (#252001) üzenetére


teratti
senior tag

Szia! Magyarországon vásárolt is fellelhető különböző FB csoportokban. Én biztos nem vállalnám be külföldről ha itthon is lehet kapni. Nekem is Tudor van igaz nem az 58-as mert az 39-es. :) Én a 79230B-t vettem 41mm-es, tökéletes, Hódmezővásárhelyre autóztam le érte. Természetesen full set.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#252028) teratti válasza sebixxx (#252001) üzenetére


teratti
senior tag

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#252029) cog777


cog777
senior tag

Megjott a Seiko sur517p. Letisztult, konnyel leolvashato es nagy kontrasztu orat szerettem volna - fekete pentek rasegitett.

Legutobb az adta meg a kezdo lokest, hogy ejjelente megneztem a telefonomon az idot, es a telefon a fenyerort maxra allitotta, beleegetve a retinamba es az agysejtjeimbe az aktualis idot. Kesobb rajottem hogy azert csinalta mert az arcfelismeres be volt kapcsolva, es o csak igy tudta azonositani az arcom (facepalm).
A leolvashatosaga az oranak remek, koszonheto a kontrasztnak, meg ejjel is - a bevilagito kinti lampak fenye eleg, hogy megnezzem az idot. A szij kicsit merev, belul bor, kivul nejlonos. Gondolom alakul majd.

Matt polirozas nagyon bejon, uvegje zafir, 10bar vizallosaga van, 3 ev elem-mukodesi ido. Szamlap erdekes 3D-s hatasu.
Ora atmeroje: 39.5mm, lug to lug: 46mm

Par kep rola:

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#252030) SOAD19 válasza cog777 (#252029) üzenetére


SOAD19
addikt

Jópofa, izgalmas, egyedi a számlapja, és az a kis sárga feldobja. Használd egészséggel! :)

(#252031) tomsolo válasza cog777 (#252029) üzenetére


tomsolo
őstag

:R

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#252032) 5-ös kezelő válasza cog777 (#252029) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Használd egészséggel, praktikus darabnak tűnik.

(#252033) Gergőke88 válasza teratti (#252027) üzenetére


Gergőke88
addikt

Szerintem Ő kint él, nem itthon.

(#252034) teratti válasza Gergőke88 (#252033) üzenetére


teratti
senior tag

Igen, láttam miután átfutottam másodjára a szöveget csak megkapta a Tudor a szemem. :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#252035) pulutodurumo válasza cog777 (#252029) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Az egy Fundango kabát? Szerintem nekem ugyan ilyen van. :)
Az óra meg jó választás.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#252036) fagyalllo válasza cog777 (#252029) üzenetére


fagyalllo
őstag

Egy dologba tudnék csak belekötni, a foszforeszkáló festékkel való értelmetlen spórolásba. Mennyivel jobb lenne, ha a számlapon az összes index világítana, nem csak a kis pötty 12 óránál! Ez sajnos nem csak a Seikóra, de pl. a Citizenre is jellemző.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#252037) @mriya@ válasza fagyalllo (#252021) üzenetére


@mriya@
őstag

Szintén zenész....... :DDD

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#252038) arn válasza cog777 (#252029) üzenetére


arn
félisten

Napelem es radio kellene bele, amugy jobban bejon, mint az s200. Foleg a matt resze… az s200 nekem tul “csillogos”.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#252039) cog777 válasza fagyalllo (#252036) üzenetére


cog777
senior tag

Ez igy van, nyilvan tobb funkcionalitast adna ha semmibe nem kerulo foszforeszkalo festekkel megfestettek volna. De gondolom az arhoz igazitottak a funkcionalitasat.
En ennek a letisztultsagbak is orulok mert pl sokszor dragabb orak sem kapnak zafiruveget vagy direkt kicsit zavart es zsufolt szamlapot raknak az olcsobb szegmensben levo orakra.

Mondjuk a foszforeszkalo festek tul sokat nem jelent a villanyfeny lekapcsolasa utan. En raknek az orakba egy nagyon pici ledes lampat megvilagitani a foszforos szamlapot.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#252040) cog777 válasza pulutodurumo (#252035) üzenetére


cog777
senior tag

Koszi, a kabat 8848 Altitude.

HP ZBook Workstation A3000 - Linux Mint; Raspberry Pi4 - Raspbian

(#252041) SOAD19 válasza @mriya@ (#252037) üzenetére


SOAD19
addikt

Úgyszintén. Eddig szerencsére nem is volt belőle problémám, vagy csalódás. Bő 5 év alatt, mióta elkezdtem karórázni 8 órát vettem, és "csak" adtam el vagy kollekció csökkentés miatt, vagy csere miatt (m5610 helyett GBD-200). És a következő óráim is "vakon" lesznek megvéve, legalábbis, amik tervben vannak véve, azok kizárt dolog, hogy itt Debrecenben fellelhetőek lennének. Amúgy tényleg, fekete OCW-S100-asa van valakinek, aki pesti?

#252036 fagyalllo
Sajnos a normál G-shockoknál is smucikok ilyen téren, a mutatóra jut, de az indexekre már nem, aminek nem sok értelmét látom. A kis ledes világításuk meg elég halovány, legalábbis azoknál, amik nekem vannak. Még jó, hogy van digitális kijelző is, onnan olvasom le az időt sötétben. Azért a Gshockoknál illene, hogy legyen lume az indexek is, hisz ezek nem dress watch, hanem funkcionális eszközöknek vannak tervezve.

[ Szerkesztve ]

(#252042) Csigusz 1


Csigusz 1
aktív tag

Ne felejtsétek el a mechanikus órákon átállítani a dátumot! :DDD

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#252043) Cold5


Cold5
senior tag

Egy kis visszajelzés Balogh Óra szalonról:

Vásároltam egy Seikot tőlük a BF alatt. Kihagyhatatlan ajánlat volt, régóta szemeztem vele.
- Először is, küldtek egy mailt, hogy a sok megrendelés miatt, kicsit később tudják feladni az órát, nem lesz meg a másnapos szállítás.
- Most pedig kaptam egy hívást, hogy az óra mutatóján találtak egy foltot és ezt így nem szeretnék elküldeni. Az egész országban nincs már ilyen óra, szóval a német Seiko központból kell kérniük egy újat. Sajnálják, de még kb. 1hét mire megkapom.

Hatalmas pirospont nekik a kommunikációért és tisztelet, ahogy állnak a vevőkhöz!
Csak ajánlani tudom őket! :R

UI: Nyáron is volt egy találkozásom velük, mentünk esküvőre és azonnal kellett egy óradoboz és szíj. Úton az esküvőre beugrottam hozzájuk, gyorsak és kedvesek voltak, mindent tudtam venni amit szerettem volna!

[ Szerkesztve ]

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#252044) Rexton


Rexton
tag

Bulova márkájú órához honnan lehet szerintetek itthon beszerezni gyári fém szíjat? Volt ebből a modellből fém és bőrszíjas verzió is(szóval biztosan gyártottak/gyártanak), de nekem az utóbbi jutott.

[ Szerkesztve ]

(#252045) fagyalllo válasza Rexton (#252044) üzenetére


fagyalllo
őstag

Először nézz utána, a két változaton ugyanott vannak-e a furatok a tokfülön, előfordulhat hogy nem lehet szabadon cserélgetni emiatt a szíjakat.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#252046) Rexton válasza fagyalllo (#252045) üzenetére


Rexton
tag

Itthoni hivatalos forgalmazó tud szerinted benne segíteni? Ha egyáltalán van még itthoni kirendeltségük...

(#252047) fpatrik17


fpatrik17
senior tag

Sziasztok!

Nagyon csúnya kérdéssel jövök hozzátok, de szeretném kihozni a maximumot pici pénzből. Párom apukájának segítenék venni valami all-in-one órát 30 ezerrel bezárólag. Én mondtam neki, hogy szorozza meg kettővel és nézünk valami belépő Seiko-t, de nem akar annyit áldozni rá. Igazából nem is érdekli, csak a kinézet. Jelenleg amúgy egy régi analóg kvarc Casio-t használ mindenesnek, amihez rendeltem neki barna és fekete bőr szíjakat, de már nagyon a végét rúgja szegény...)

Első blikkre arra gondoltam, hogy valami ETA kvarc szerkezetes divatórát néznénk neki apróról, azokat úgynéztem talán el lehet mákolni ilyen áron, mert kutyának nem kell. Szerintetek jó lehet ez az irány? Ha igen, milyen márkákat keresgetnétek még? Nagyon véletlen ha konkrét típus is van, szívesen meghallgatnám az ajánlásokat. Szinte lehetetlennek érzem a küldetést! :D :U

Megértést és javaslatokat előre is megköszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

• Honor Magic5 Pro •

(#252048) fagyalllo válasza Rexton (#252046) üzenetére


fagyalllo
őstag

Itthon már nincs Bulova, Timecenter árulja a maradék készletét, de semmi támogatás nincs.

fpatrik17: Maradj a márkánál, Casióból nagy választék van acéltokos órákból. Kimaxolva a keretet például: [link] [link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#252049) arn


arn
félisten

Ha mar bulova, az alternativ moon watch :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#252050) gipsztigris válasza Rexton (#252044) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ha gyári fémszíjat szeretnél akkor azt csak a fémszíjas verzióra tudod feltenni. A kevlár/gyöngyvászon szíjas verziónál nem ugyanott vannak a furatok a tokfülön.
Amennyiben a Lunar Pilotról beszélünk. :)

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.