Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#193001) marec1122


marec1122
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni hogy a dutyfreeislandshop-nál kiadott tracking number valakinél már működött? (tudta nyomon követni a csomagot). Mert én így másodszorra is csak azt tudom hogy "Elnézést, az Ön által jóváhagyott követési számot nem lehet nyomon követni." és ennyi. Ez a 21 dolláros posta.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#193002) gipsztigris válasza Deskdiver (#192999) üzenetére


gipsztigris
addikt

"Tudom jól ,hogy ami ma egy csillogó Rolex a csuklón az lehet ,hogy holnap egy csillogó Rolex lesz a zálogházban."

Ez így igaz! Sajnos egyre inkább jellemző lesz az erőn felüli vásárlás. Például a többmilliós autó van hitelre, de a kúton ezerért tankol mert különben nem marad pénz ennivalóra. :)

(#193001) marec1122

Majd akkor tudod követni, ha megérkezik Angliába és átveszi a GLS

[ Szerkesztve ]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#193003) Sungoo válasza Spancho (#192983) üzenetére


Sungoo
addikt

Mindkettő vállalható, jó óra. Az Orientben nálam a szerkezet kap plusz pontot.

(#193004) fagyalllo válasza marec1122 (#193001) üzenetére


fagyalllo
őstag

Royal Mail, majd GLS hozza, azoknál nézd a nyomkövetést.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#193005) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

olyat tettem, amit nem kellett volna. órákat nézegettem és megtetszett a Citizen NP1010-01A
kép, video1, Video2, Citizen HK oldal (lassan jön be)

Mennyire passzolna ehhez nato szíj?

A benne lévő Citizen cal 4197-ről van valakinek tapasztalata?

(#193006) marec1122 válasza fagyalllo (#193004) üzenetére


marec1122
senior tag

sajnos nem hagyja magát, és múltkor is úgy érkezett meg a csomag hogy a szomszéd vette át véletlenül, mert nem volt rajta a telefonszámom. ilyen típusú egyébként RZ257***256GB

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#193007) Mercutio_ válasza (#192995) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hidegen hagy hol és mivel keresi a pénzét, ez nem is volt téma.
Te hoztad szóba vö "Akivel vitatkoztok pont nem az, csak egy jól kereső közép vezető" mintha ismernéd, most meg azt írod "Lehet külföldön...." ez így elég kusza, csak erre akartam rávilágítani.

btw huszonévesen középvezetői pozihez még se elegendő tapasztalata, se kellő empátiája nincs az embernek, szerintem. De már nagyon elkanyarodtunk, részemről le is zárnám:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#193008) fagyalllo válasza marec1122 (#193006) üzenetére


fagyalllo
őstag

Feladás után nem azonnal, hanem néhány nap elteltével jelenik meg először a royal mail rendszerében: [link]
Majd miután továbbították, a GLS-nél: [link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#193009) schawo válasza Mercutio_ (#193007) üzenetére


schawo
titán

Ez hülyeség. Darabja válogatja. Valaki 50 évesen sem lesz alkalmas, valaki már 20 évesen is az.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#193010) Spancho válasza Sungoo (#193003) üzenetére


Spancho
őstag

Köszi a választ ,( Sanyinak is )

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#193011) Mercutio_ válasza schawo (#193009) üzenetére


Mercutio_
félisten

20 évesen még diplomád sincs, nem, hogy középvezetői pozihoz szükséges skill-jeid.
Az, hogy valaki arroganciával és hangerővel pótolja a hozzáértést és a rutint, csak a balkánon elegendő egy ilyen pozihoz :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#193012) consono válasza Mercutio_ (#193011) üzenetére


consono
nagyúr

A 29 éves is huszonéves ;)

"In God we trust. All others must bring data"

(#193013) schawo válasza Mercutio_ (#193011) üzenetére


schawo
titán

Az, hogy valaki arroganciával és hangerővel pótolja a hozzáértést és a rutint, csak a balkánon elegendő egy ilyen pozihoz :DDD

Látod, én mondtam: Valaki 50 évesen sem lesz alkalmas, valaki már 20 évesen is az.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#193014) g0n21


g0n21
senior tag

Mindegy mennyibe kerül, a minőség, a dizájn, a szerkezet a fontos és az, hogy a viselőjének tessen.
Nem kell feltétlenül állást foglalni. Nekem is tetszik mindkettő, és mindkettőt jó érzés viselni:


Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#193015) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

még is van mennyország?!
:)
[link]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#193016) Veron válasza 5-ös kezelő (#192992) üzenetére


Veron
őstag

@5-ös: :C

@Gonzi: Tied ez a sub, mi van a DJ-vel?

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#193017) marec1122 válasza fagyalllo (#193008) üzenetére


marec1122
senior tag

Az általad adott link az első ahol van alami info: ON ITS WAY TO GLS HUNGARY UNITED KINGDOM
De ugye pár hete is rendeltem már innen és a gls nyomon követőjében még aznap sem volt benne amikor megérkezett. Meg is lepett hogy megjött. Mivel a fent említett kiírás tegnap történt meg gondolom ma még nem fog megérkezni, ink hétfő vagy kedd.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#193018) schawo válasza marec1122 (#193017) üzenetére


schawo
titán

Angliából a feladástól számítva 4-5 nap alatt van itt, a GLS hozza. Az angol királyi posta által kiadott R....GB számsorral ezen a linken követhető: [link] A GLS-nél a feladást követő 2-3. naptól lesz a rendszerben. A megjelenést követően további 2 nap múlva szállítják ki. Minden kb. 20. csomagot, teljesen random, a királyi posta a magyar postával szállíttat, nem a GLS-sel, akkor a posta.hu oldalán követhető.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#193019) Lauda válasza g0n21 (#193014) üzenetére


Lauda
félisten

Egyet értek. Az a fontos, hogy a viselője elégedett legyen vele. Van aki egy filléres hulladékot is örömmel visel, másoknak a milliós óra sem az igazi.

(#193020) fagyalllo válasza g0n21 (#193014) üzenetére


fagyalllo
őstag

Mi ez a zöldség? A dobozát már mutattad, de nem ismerős a márka.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#193021) Spet válasza fagyalllo (#193020) üzenetére


Spet
addikt

Ventus

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#193022) squir válasza fagyalllo (#193020) üzenetére


squir
aktív tag

Kickstarter-projekt.
Ventus Mori Brass Diver.
Réz tok, 30atm, NH35 szerkezet, zafírüveg és 100e Ft alatt

(#193023) g0n21 válasza Veron (#193016) üzenetére


g0n21
senior tag

Igen, megvan a DJ is, majd meglátjuk melyik megy el, tanácstalan lettem: első Rolex vs. Egy szinttel feljebbi Rolex.
Az lenne a jó, ha nem kene eladni egyiket sem :DDD

Fagyalllo, úgy van minden ahogy Squir írja + szendvics szamlap.
Közösségi finanszírozásból kinőtt márka.

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#193024) DJosef válasza Spancho (#192983) üzenetére


DJosef
őstag

Ha Ray II akkor csak kek szinben. 😎🤗

Forget about it

(#193025) apuc válasza g0n21 (#193023) üzenetére


apuc
őstag

A fotón szereplő Rolex maradjon, a másik mehet. ;)

(#193026) g0n21 válasza apuc (#193025) üzenetére


g0n21
senior tag

Ez a másik, amik között dönteni kell:

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#193027) apuc válasza g0n21 (#193026) üzenetére


apuc
őstag

Tudom, tudom- ezért írtam. ;) A sub, az sub.Ennyi. :D

[ Szerkesztve ]

(#193028) Lauda válasza fagyalllo (#193020) üzenetére


Lauda
félisten

Látom az észkombájnok megtalálnak a csoportban is, nem csak itt. :D :D

(#193029) alphaville


alphaville
aktív tag

Összefutottunk t_a_m_a_s barátommal a Pláza márvány-szivartermében. Nem szeretnénk senkit lenézni, de ha van pénz lóvéra, akkor van pénz lóvéra.Parancsoljatok:

(#193030) fagyalllo válasza alphaville (#193029) üzenetére


fagyalllo
őstag

Csini az a kis Orient, te voltál a lány? ;)

Ventus: forma szín tetszik, jól állna a számlapnak némi felirat

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#193031) apuc válasza alphaville (#193029) üzenetére


apuc
őstag

Az Orient az igen, a másik csak egyvillanyos- az nekem nem annyira. :D

(#193032) Veron válasza g0n21 (#193023) üzenetére


Veron
őstag

Egy szinttel feljebbi Rolex??? A sub mindenképpen a DJ felett van, biztos ez?
Én szemrebbenés nélkül a DJ-t választanám - de lehet ebben a méret is közrejátszik.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#193033) pulutodurumo válasza g0n21 (#193026) üzenetére


pulutodurumo
őstag

A "fluted bezel" nekem valahogy nem adja, de az a számlap... Fú de kéne.
És a Sub is egy nagyon jó kombó.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#193034) g0n21 válasza pulutodurumo (#193033) üzenetére


g0n21
senior tag

Engine turned lunetta, acel. A fluted a hullámos, feherarany.

@Veron
Árban mindenképp eggyel feljebbi a sub.
A szerkezet pontosan ugyanaz 3135).

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#193035) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Hát, hozzá keresnék valami elegánsabb, nem búváros, 23-as gumit a gyári krokodil helyett. :)

Citizen AV0060-00A

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#193036) Sungoo válasza fagyalllo (#193035) üzenetére


Sungoo
addikt

Egy villanyba minek ennyi biszbasz? Abba nem csak egy elem kell?

(#193037) consono válasza Sungoo (#193036) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, olyan is van :) De ahol több mutatót kell mozgatni....

"In God we trust. All others must bring data"

(#193038) Mercutio_ válasza schawo (#193013) üzenetére


Mercutio_
félisten

Látom péntek van ;]
Esetleg tudsz hozni példákat is?
Hány kompetens és kellő végzettséggel/tapasztalattal/gyakorlattal rendelkező 20(on)éves középvezetővel dolgoztál együtt és mekkora projekteken? ;]

Lehet kevés a tapasztalatom, de valahogy ICT vonalon nem sikerült belefutnom ilyen korú és mindegyik feltételnek elegettevő középvezetőbe. Annál több olyanhoz volt szerencsém aki miatt csúszott/bukott a projekt, nem fértek a büdzsébe, elvándoroltak senior/expert tagok, másra-/szétkente a felelősséget.
Persze idősebbek közt is volt ilyen, de ott volt "nemilyen" is ;)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#193039) BloodRay válasza Sungoo (#193036) üzenetére


BloodRay
veterán

:DDD
Tegnap, ma reggel olvasgattam a topikot, hogy egyesek mennyire véresen komolyan tudják venni magukat és a fixációjukat. :)
Vihar a biliben. :))
Hogy ontopik is legyek, én még mindig várom a vámon álló japán szerkezetes (szégyenlem is magam :DDD ) kis mikrobrand búvárkám. :) Bár lehet a korábbiakat olvasva fel se merem majd venni az utcán, csak ha már ráfestettem vízfestékkel a számlapra egy Rolex feliratot. ;]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#193040) alphaville válasza fagyalllo (#193030) üzenetére


alphaville
aktív tag

Odasuhintott a Citizen az Orientnek, s bizonyára tudod, a karórák öt hónapra ellenek. Mi is várjuk a születendő bébi márkáját.

APUC:
Nem mennék bele a villanyos kontra mechanikus vitába. Abban viszont egyetérthetünk, a képen látható Citizen a modern japán óragyártás egyik etalonja.

(#193041) Sungoo válasza BloodRay (#193039) üzenetére


Sungoo
addikt

Én is most várom az óraipar e remekét. És feszíteni is fogok benne, mint parasztkutya az aszfaltjárdán. Kemény vagyok, mint Tarzan sarka.

(#193042) MARVEL


MARVEL
tag

Szép napot!
Ennek az occó órának a számlapja melyik nagy óramárkáról lett lekoppintva?

[link]

(#193043) schawo válasza Mercutio_ (#193038) üzenetére


schawo
titán

mondjuk magammal 20 éve

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#193044) BloodRay válasza Sungoo (#193041) üzenetére


BloodRay
veterán

A G-shock-ban én is mindig keményebbnek érzem magam, plusz a napi edzés fele le is tudva azzal. :DDD
Amúgy tényleg imádom azt a kis digitális mütyürt.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#193045) Mercutio_ válasza schawo (#193043) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jó, hát szerintem én is jó fej voltam már 25 éve is:DDD

alfa: Még szerencse, hogy nem fordítva történt, hogy pattanna holnap nyeregbe Tamás ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#193046) Csigusz 1


Csigusz 1
aktív tag

Mai szerzemény! :)
Régi vágyam volt egy ébresztős Poljot, de általában nem tetszettek a számlapok, meg a viszonylag kicsi átmérő.
Most végre találtam olyat, ami bejön, és nem is gyerek-óra méretű! :D
Igaz, ez is csak 39 mm átmérőjű, de ez már elmegy...

És a képek:

Ja, és az óramagazint grátisz kaptam hozzá! :))

[ Szerkesztve ]

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#193047) Veron válasza Csigusz 1 (#193046) üzenetére


Veron
őstag

Szép, ez mikori modell? Nekem a DS1 urgik be róla első blikkre.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#193048) Csigusz 1 válasza Veron (#193047) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

A számlán 2008. Január van. Mivel elvileg 999 db-os limitált sorozat, szerintem 2007-ben készülhetett.

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#193049) Lami66


Lami66
őstag

Csak így magamban beszélek, nem címzem senkinek, így legalább nemcsak egy ember ugrik nekem :)
Igazából csak egy dolgot szeretnék egyértelműsíteni, egy korábbi hozzászólásommal kapcsolatban, az a bizonyos általánosító "svájci" jelző. Szerintem sokaknak egyértelmű volt, hogy ebben a topikban amely 99%-ban az 1000 euro alatti órák gyűjtőhelye, a "svájci" szó nem a teljes svájci óraipart jelöli. Amikor itt a svájci órákat emlegettem, akkor nem a kézzel készült szuperkomplikációs óracsodákra céloztam, de még csak nem is az egymilliós kommerszluxus márkákra. Hanem eme fórumra jellemző kb 300-500 ezer Ft alatti kategóriára. Csak a hamisítványok vannak innen kitiltva, mégis azt látni, hogy 300 ezer Ft. feletti óra elég ritka itt, és 500 ezer feletti szinte nincs is. Soha nem vitattam a svájci órák fölényét bizonyos szint felett, de ne általánosítsunk, nem minden svájci überelhetetlen. Azért mert létezik AP, Breguet, Rolex, Patek, attól még a tökéletesség szobrát nem a Powermatic80-as Tissot-ról fogják mintázni, pedig kéthavi átlagfizetésbe kerül errefelé. Ahogy a G10-es quartz szerkezet sem lesz a technika csúcsa csak azért, mert kétszer-háromszor-négyszer annyiért adják mint egy soláros-rádiós japánt. Bár egyesek nem tudják elfogadni a dolgot, de a 300 ezer alatti tartományban nem a svájci a nonplusultra. Ennyiért vannak jobbak....sőt, némelyiknél sokkal jobbak.

(#193050) Mamuska válasza Veron (#193047) üzenetére


Mamuska
őstag

Nagyon hasonlít arra, de annak egy picit kidolgozottabbnak tűnik a fém szíja. Nekem egy pici Longines legend diveres beütés is beugrott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.