Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#265001) arn


arn
félisten

A feher/ezust szamlapnal szebb nem lesz, max idolegesen divatosabb :))

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#265002) dzsi23 válasza Veron (#265000) üzenetére


dzsi23
addikt

Szerintem az óra többi részének eléggé férfiasnak kell lennie ahhoz, hogy a mop számlap ne tegye nőiessé, de egy ilyen "uniszex" dizájnt inkább a női oldal felé billent (még a fekete mop is).

(#265003) Memmaao válasza busman (#264997) üzenetére


Memmaao
addikt

Mondjuk én. Engem kiver a frász attól a doboz forma logótol. Meg a Black Bay 1:1 copytól. Számomra semmivel nem különb mint a Pagani a plottyedt kukis logóval. Könnyű úgy órát csinálni, ha nem kell designra költeni, elég lopni azt.

A skx007 szerintem egy örök darab, más kérdés, hogy pl karcosan én sem venném meg.

My name is Bond, James... Dean.

(#265004) driv4r válasza dzsi23 (#265002) üzenetére


driv4r
tag

[kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] ez kék: [kép]
Régi WUS thread.

[ Szerkesztve ]

(#265005) Veron válasza driv4r (#265004) üzenetére


Veron
őstag

sok fehér MOP-ot árulnak férfi órában, a linkeltek mellett Rolex, Sinn, Astor+Banks stb. szóval nem kellene nőiesnek lennie.
ez a képen egy 36 mm-es Bretyo, talán a méret kicsit árnyalja a képet.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#265006) dzsi23 válasza driv4r (#265004) üzenetére


dzsi23
addikt

Zenith, Formex jöhet nekem, a többi az asszonynak, a Breitling meg mindkettőnknek. :D (Feltéve, hogy csak a dizájnt veszem figyelembe, az órák méreteit nem.)

(#265007) @mriya@ válasza dzsi23 (#265002) üzenetére


@mriya@
őstag

A legszebb. :R

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#265008) driv4r válasza dzsi23 (#265006) üzenetére


driv4r
tag

Óra számlap kivételével MoP rajongó vagyok (inggomb, cufflink, toll, intarzia stb).
Füstszínű Sinn 556i élőben nekem nem jött be, világosat meg csak akkor vennék, ha az óra egésze is tetszik.
Linkelt Speedy az egy Reduced, 39mm, nem feltétlenül női méret, bár sok helyen a Ladies kategóriában van.
Az egyik legszebb MoP megoldás _szerintem_ az Hermès holdfázisos darabja.

(#265009) fagyalllo válasza driv4r (#265004) üzenetére


fagyalllo
őstag

Kentex Marineman, lusta vagyok linkelni. :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#265010) driv4r válasza fagyalllo (#265009) üzenetére


driv4r
tag

Köszi, tök jó órák ezek, nekem ez pl. bármikor jöhetne.
Nem tudtam, hogy ez is egy telivér japán brand, apróhirdetéses oldalakon nagyon ritkán láttam régebben a nevet, azt gondoltam, valami kvarcválság túlélő kisebb svájci vagy német tokozó. De van története, háttere, sok modell, elböngészgetek az oldalon, köszi!

(#265011) bigmasterg válasza Memmaao (#265003) üzenetére


bigmasterg
addikt

Én kifejezetten szeretem az enyémet:
kép
kép
kép

(#265012) 5-ös kezelő válasza fagyalllo (#264989) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Bocsi, nem búvárra gondoltam, csak úgy általánosságban. Motorbicikli esetében is a régebbiek tetszenek, de iszonyat felárral kínálják az újonnan gyártott régi stílusú vasakat.
SKX talán ceruza mutatóval elfogadható lenne nekem is, de a 1-2. generációs Monstereket szebbnek ítélem meg. Kínaiak meg a zafírral és NH szerkezettel többet adnak kevesebb pénzért, mint az eredeti japán.

(#265013) SOAD19


SOAD19
addikt

Új CW óra. Szép, de indexekkel azért jobb lenne. Bezzeg a swiss made felirat az elfért a számlapon, az tényleg feltétlen fontos, hogy a számlapon legyen... :U

(#265014) sherlock82 válasza koxkids (#264976) üzenetére


sherlock82
senior tag

Gratula hozzá , nekem tetszik.
Remélem sok sok évig hű társad lesz. : )

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#265015) Tufa_ válasza SOAD19 (#265013) üzenetére


Tufa_
aktív tag

Tegnap ott voltam a bemutaton meg kedden zoomon keresztul neztem. Eloben mas mint kepeken de teny hogy ez nem lett egy nagy pukk

(#265016) zola96 válasza SOAD19 (#265013) üzenetére


zola96
senior tag

Aki nem tudja hol készül!!! Annyit is ér!

(#265017) bigmasterg válasza zola96 (#265016) üzenetére


bigmasterg
addikt

Vicces amúgy hogy egy Britt cég Svájcban gyártat.
Már ha tényleg ott gyártanak, nem csak a %os trükk, meg Selita movement miatt a felirat.
Szerintem a UK felirat sem lenne rosszabb.

Pl most a Studio Underd0g simán nyomatja, hogy "assembled in Great Britain. "

(#265018) zola96 válasza bigmasterg (#265017) üzenetére


zola96
senior tag

De nem az órabumzi a vásárlóközönség nagyobb része. Minek van pszichológiailag magasabb nyomása? Swiss made vs assembled in Great Britain

(#265019) fattyu válasza SOAD19 (#265013) üzenetére


fattyu
veterán

nekem spec ez nagyon bejön. nem értem miért nem lehet alap a 10atm.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#265020) SOAD19 válasza fattyu (#265019) üzenetére


SOAD19
addikt

Hogyne tetszene, pont Neked való óra, mert ha festesz, akkor ezen az órán nem vevődnek annyira észre a festék cseppek. ;] :P

Az újaknak, hogy tudják miről beszélek, mire értem: [link] :)

(#265021) dzsi23 válasza driv4r (#265008) üzenetére


dzsi23
addikt

Azzal az Hermés-szel nehéz lenne versenyezni. :K

#265011 bigmasterg:
Jó fotók, ezek alapján én is elfogadnám. Én is szeretem az enyémeket, bár most csak 1 van, mert az egyiktől megváltam a méretei miatt, de remélhetőleg hamarosan megint 2 lesz. :) Csak a királyi postán múlik, hogy mikor. :U

(#265022) fattyu válasza SOAD19 (#265020) üzenetére


fattyu
veterán

látod ez eszembe se jutott de jogos :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#265023) b4zsi- válasza busman (#264999) üzenetére


b4zsi-
őstag

Köszi az infót. Jelenleg 90 000 Ft-ért hirdetem ezek szerint sok ebben az állapotában.

Igazából ugyanezzel a designal venném meg a Solar szerkezetű modellt, mert elegem van az automatából, így hogy lett +1 órám.

zolikaDB
Fb- Használt órák csoport

Memmao

Nyilván olcsóbban hirdetem, de gondoltam modolási alap esetén amúgy is felújítanák/kicserélnék a karcos részeket, ezért nem is csináltattam meg eladás előtt.

[ Szerkesztve ]

(#265024) Polarstar


Polarstar
nagyúr

DiCaprio mibe fektetett? Erről nem beszél senki?
Ja... Seikót nyomokba sem tartalmaz. :D [link]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#265025) fagyalllo válasza Polarstar (#265024) üzenetére


fagyalllo
őstag

Ennyi bullshittel az ország összes termőföldjét meg lehetne trágyázni.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#265026) fattyu válasza Polarstar (#265024) üzenetére


fattyu
veterán

nincs ellenemre a környezetvédelmi tudatosság.

de eta 2824 4500 CHF léptékben.... hát a pofám leszakad

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#265027) dzsi23 válasza Polarstar (#265024) üzenetére


dzsi23
addikt

Én inkább ezt próbálom megemészteni: [link].



(#265028) Churpik válasza Polarstar (#265024) üzenetére


Churpik
junior tag

A Wall Street farkasa :D

Tágójer Prof. 1000.
A filmhez Rolexet nem viselhetett, mert már 2009-ben szerződést kötött a TH-el. (Brad Pitt-et cserélték le 6 év után Caprio-ra). A típust 600 dollárért vesztegették a piacon, a kutyának se kellett - a film után keresett gyűjtői darab lett, húzós árakon.

[ Szerkesztve ]

(#265029) Memmaao válasza bigmasterg (#265011) üzenetére


Memmaao
addikt

Jó az anyaghasználat, szép a finish. De attól a logótol én kimegyek a hajam alól. Mint valami költöztető cég logója, dobozzal. "San Martin - a gond letudva, mi költöztetjük, ön dőljön hátra és igyon egy Martinit". Csak egy fokkal jobb, mint a Pagani design fitymàs mikropénisz logója.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#265030) SOAD19 válasza dzsi23 (#265027) üzenetére


SOAD19
addikt

Nem rég már láttam róla képet, de én se igazán értem, hogy mi is lenne, utánanézni meg lusta voltam, annyira nem érdekelt. Esetleg gravírozásnak van fenntartva a fém lap, egy kedves kis üzenet, feliratú számára? :D A kegyelme is kissé kérdéses, az alkar 1/3 pontjára kell feltenni, hogy kényelmes legyen, ne nyomja, akadályozza a kézfejet.

(#265031) dzsi23 válasza SOAD19 (#265030) üzenetére


dzsi23
addikt

Sokan úgyis kézfejen hordják az órát, nekik nem okoz gondot. :D A gravírozás remek ötlet. :D

#265029 Memmaao:
Ez egy hatszög, nem egy doboz, de hogy ki mit képzel bele, az egyéni szociális probléma. Nem gondolom, hogy egy pajzs sokkal nagyobb truváj lenne... amit ugye használ a Tudor, Tag Heuer, Orient (részben), Seiko 5 (ami neked annyira tetszik), Victorinox, stb. Azt meg pláne nem hiszem, hogy annyira rossz ez a logo, hogy megérjen egymás után 2 hozzászólást is ~ ugyanazzal a tartalommal.

[ Szerkesztve ]

(#265032) Memmaao válasza dzsi23 (#265031) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem kell bele képzelni, egy doboz vektor pont ilyen, csak itt szöveg van benne. Az általad írt összes logó sokkal jobb, mert egyik sem homage órákon van. Ezeken meg a logó az egyetlen, ami saját ötlet, és az olyan, amilyen.

My name is Bond, James... Dean.

(#265033) SOAD19 válasza dzsi23 (#265031) üzenetére


SOAD19
addikt

Esetleg még nőknek lehet jó, amennyiben a Stratonnak sikerülne a GS-val kooperálni, hogy a fém felület kaphasson egy kis zaratsu polírt.... Piaci rés: óra + smink tükör. :D Bár akkor akár kaphatna a fém lap körbe egy sor gyémánt berakást, így kissé védve lenne a lap, mint mikor a lünetta kiemelkedik kissé és az üveg a lünetta síkja alatt van. Na, jó, mentem aludni inkább, bocs! :))

[ Szerkesztve ]

(#265034) dzsi23 válasza Memmaao (#265032) üzenetére


dzsi23
addikt

Már hogyne kellene beleképzelni? Te is pont ezt tetted... vagy te látod a "belső" vonalakat is a San Martin logójában? Nyugtass meg, hogy nem...

"Az általad írt összes logó sokkal jobb, mert egyik sem homage órákon van."

Nem jó a logó, mert nem szimpi a termék? Ilyen logikai zsákutcákkal nem tudok vitába szállni.

[ Szerkesztve ]

(#265035) dzsi23 válasza SOAD19 (#265033) üzenetére


dzsi23
addikt

Lehetőségek tengerét kínálja ez az óra... :D Csak hordani ne kelljen! :D

(#265036) bucsher válasza Memmaao (#265032) üzenetére


bucsher
őstag

Szerencsére nem emlékeztet semmi másra az a hatszög. Például ötszögre tuti nem.
Amúgy az óra jól néz ki.

Brands | Black Venom Luxury Rebel

[ Szerkesztve ]

In the pipe - five by five!

(#265037) gonger


gonger
senior tag

SZiasztok! van most érvényes 10%-os kupon Timestore-ra?
Az "OSZ" mar nem működik. előre is köszi.

(#265038) koxkids válasza gonger (#265037) üzenetére


koxkids
őstag

OSZ10 a helyes kupon

(#265039) Memmaao válasza dzsi23 (#265034) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem kell kiforgatni, megírtam korábban kétszer is, hogy miért nem jó a logó AZ ÉN VÉLEMÉNYEM SZERINT! Ne erőszakold már ki, hogy harmadszorra is le kelljen írnom, hogy egy költöztető cég érdemel ilyen logót, vagy egy speditőr. Na tessék, csak kierőszakoltad. Az egyetlen eredeti ötlet ezen a terméken az a logó,.minden más más tollal ékeskedés. Az összes többi, amit írtál, eleve jobb logóval bír, a pajzs jól áll a legtöbbnek, a címernwk van helye órán, a Seiko 5 sport pajzs tényleg az egyik legszebb, a Tudor pláne, a tag Heuer is nagyon jó. És azok nem "gabarizàlt" órák, ez még az. Ami nem is baj, hordja, aki szeretné, de nem kell megsértődni, ha valakinek nem tetszik. 🤷

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#265040) dzsi23 válasza Memmaao (#265039) üzenetére


dzsi23
addikt

Engem nem kell meggyőznöd a security pajzsos logókról, van régi 5-ös és új 5-ös logós Seikom is, az Orient pajzsos-koronás-oroszlános logója pedig magasan a kedvencem. A San Martiné nincs a kedvenceim között, de nincs vele bajom, szerintem a korrekt, és örömmel viselem. Azzal sincs bajom, ha valakinek nem tetszik... tegnap elmondtad egyszer (bár igazából már az sem az első alkalom volt) a TE VÉLEMÉNYEDET, nem is írtam rá semmit, tovább görgettem, utána nagy élvezettel leírtad ugyanazt még egyszer, akkor hadd kössek már bele, ha nem értek egyet.
Egyébként a logo sem annyira egyedi, ahogy sasszem kolléga is kiszúrta a nyilvánvalót: a Tag Heuer logója adta hozzá az ihletet, gyakorlatilag a pajzs teteje lett csúcsosra alakítva. És így lett belőle "futár költöztető cég".

(#265041) gonger válasza koxkids (#265038) üzenetére


gonger
senior tag

szuper vagy, köszi

(#265042) SOAD19


SOAD19
addikt

A Barton-nál van 2-t fizet 3-at vihet akció van. Ha valaki szeretne élni vele, akkor lehet egy ks trükk kell, mert miután megadtad a mail, szállítási címedet, valamint a kódot: WRISTCANDY, ami után le is vonódik a 3. szíj ára a végösszegből, utána rákattintva a tovább gombra, a következő oldalon a 3 szíj árát hozza, plusz egy sort Barton Shipping Protection, ami 0 Ft lesz 1288 helyett. bal oldalt lentebb ezen az oldalon, ki lehet szedni a pipát, erről a protection-ről, majd újra vissza kell menni a kosárba és újra végigmenni az adatok megadásán, és ekkor már le fog vonódni a 3. szíj ára, ahogy kell.
Gondolkodok rajta én is, két szíj jó lenne, fehér meg egy fekete tropical, főleg, hogy ha minden igaz a rövidebbik, csatos oldala, csak 7 cm hosszú. Viszont postával, áfával, már elég húzós, még ha el is adnám az ajándék szíjat, akkor is 27-28k-ba kerülne a két szíj.

[ Szerkesztve ]

(#265043) arn válasza Memmaao (#265032) üzenetére


arn
félisten

Szvsz a logoja is epp annyira homage… csak nem sikerult a legjobban. Epp az a resze bena, amiben probaltak hozzatenni, engem speciel jobban zavar a meghagott betutipus a “san”-nal.

Ilyen dolgok akkor szoktak keletkezni, amikor az illeto megrendel egy logot, kap harom jot, de a tag heuer logot szeretne, es a designer meg vert pisal, hogy milyen gnom dolgot lehet kihozni a tulaj alapvetoen elbaltazott otletebol.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#265044) mqm


mqm
senior tag

Zodiac megkapta az új szíjat! :DD

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#265045) @mriya@ válasza mqm (#265044) üzenetére


@mriya@
őstag

Hááááát?! :F

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#265046) mqm válasza @mriya@ (#265045) üzenetére


mqm
senior tag

Így talán értékelhetőbb

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#265047) SOAD19 válasza mqm (#265046) üzenetére


SOAD19
addikt

Arra gondolsz, hogy jól gondoljuk meg, hogy mit mondunk, ekkora tenyér birtokában?! ;] Legközelebb egy kés is legyen az óra alatt... :D
Nem tűnik rossznak, már amennyire meg tudom itélni. :)

[ Szerkesztve ]

(#265048) Polarstar válasza mqm (#265046) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nagyon funky! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#265049) Memmaao válasza mqm (#265046) üzenetére


Memmaao
addikt

Nagyon megkívántam én most ezt!

My name is Bond, James... Dean.

(#265050) mqm válasza SOAD19 (#265047) üzenetére


mqm
senior tag

Ez az alkotó tenyere, de én sem kötöszködnék vele... :))
Polarstar,Memmaao:
:R

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.