Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) Csigusz 1 válasza Jeke05 (#72000) üzenetére


Csigusz 1
aktív tag

Nem gyakoi, és a TIMEX-ekre sem jellemző.
Nekem több TIMEX-em is volt, és egyikről sem potyogtak le a mutatók - sőt, más óráimról sem!
Valószínűleg kifogtál egy hibás példányt, de ha használtan vetted, akkor még valószínűbb, hogy egy hozzá nem értő buherálta már az órát.

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#72002) Reverting válasza Ra3 (#71761) üzenetére


Reverting
őstag

Jo reggelt...
Az lehetseges h 21mm!!!-es a tokfulek tavolsaga? Mindenhol ahol nezem 21-18 szijakal van fotozva vagy videozva... :F Mert akkor el is felejtem... :O Vagy csak belefaragtak es valosagban 20mm?

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#72003) Szabikaa20 válasza Reverting (#72002) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Igen lehetséges!Pl az orient m-force 24mm helyett 23mm és egy csomó ilyen óra van. :U Ugyanúgy van 17,19-es tokfül méret is!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#72004) vadászcsiga válasza Reverting (#72002) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi ez a gyerekjáték? Remélem nem gondolod komolyan? Max ha a bezelt kicseréled, de akkor is ott marad a parnis felirat.

Egyébként 21-es igen

[ Szerkesztve ]

(#72005) ds podium válasza Reverting (#72002) üzenetére


ds podium
csendes tag

A Certina is páratlant használ...

O+A

(#72006) vadászcsiga válasza Reverting (#72002) üzenetére


vadászcsiga
félisten

És koronazár sincs

(#72007) fagyalllo válasza vadászcsiga (#72006) üzenetére


fagyalllo
őstag

Egy órának nem kötelező feketének lennie, idővel rájön az ember.
Amúgy koronazáras: [link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#72008) bbuffy válasza fagyalllo (#72007) üzenetére


bbuffy
senior tag

Nem rossz, de azok a számok a lünettán ki.aszott rondák.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#72009) vadászcsiga válasza fagyalllo (#72007) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja tényleg, ahol én olvastam nem említették. Sajnos ez sem segít rajta, a bezel színe csak az egyik de milyenek azok a számok? Meg a mutató? Valami szebb Tudor másolat már inkább.

bbuffy
Nem rossz? Mi ütött beléd? :Y :D

[ Szerkesztve ]

(#72010) Reverting válasza fagyalllo (#72007) üzenetére


Reverting
őstag

Igen tudom h van 19mm 21mm stb nekem is van... certina ds automatic, epp ezert nem kell tobbet soha paratlan... mivel eleg gyakran cserelem es szeretem ha kompatibilis... :) Ezert is irtam h a kepeken videokon mindig ez a 21mm szij van, de olyan mintha bele lenne faragva... ugye csak 5tized oldalankent... de hivatalasan sehol nem olvastam h 21mm-es lenne a tokfulek tavolsaga... de azt sem h 20mm !!! Meg nem tuti h ez a szin, vagy fekete, de ezzel a balta mutatokal a klasszikus tudor "piros" azert egy stilus... :) :C miyota werk es ha 100 dollar kornyeken meglenne... vagy neten kicsivel tobb... a Parnis logo meg megoldhato mas dial-al ha nagyon zavaro...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#72011) veector


veector
senior tag

Tudom, hogy az IWC Portoguese kinézetű Parnisokat már unjátok, de nekem ez jön be a legjobban.

(#72012) vadászcsiga válasza veector (#72011) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Na jó én megyek a piacra :D

(#72013) Szabikaa20 válasza veector (#72011) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én most licitálok is 1-re... :D

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#72014) Reverting válasza vadászcsiga (#72012) üzenetére


Reverting
őstag

Hatha valami ora is felbukkan, vagy bor... :)))) :C ez mar igy marad orokre... :)))

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#72015) bbuffy válasza vadászcsiga (#72009) üzenetére


bbuffy
senior tag

Igazából rettentő gagyi, de a lünetta volt különösen ronda.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#72016) fagyalllo válasza bbuffy (#72015) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nekem viszont marhára tetszik! :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#72017) bbuffy válasza fagyalllo (#72016) üzenetére


bbuffy
senior tag

Ez a lényeg.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#72018) Reverting válasza fagyalllo (#72016) üzenetére


Reverting
őstag

Mindenkinel maskor alakul ki vagy finomul ki, bizonyos formak utan valo vonzalom... ezt magamon is tapasztalom... es mindig rajovok h a regi "klasszukus" dolgok nem veletlenek... csak meg kell hozza erni... :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#72019) WiZARD válasza bbuffy (#72008) üzenetére


WiZARD
addikt

Azok a bretyótól vannak. Az más kérdés, hogy azt is pont ez rontja el.
Azon kevés breitlingek közé tartozik ez a superocean, ami majdnem tetszik, ha nem ilyen idióta számok lennének a lünettán.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#72020) HourHand válasza csabulaxi (#71908) üzenetére


HourHand
csendes tag

Nekem ilyen Orientem van. Számomra csak előnyei vannak a Seiko-val szemben. Nem is kérdés, hogy újra ezt venném, ha választani kellene. Nyomós érv, hogy a Seiko-nak nem lehet a hátlapját leszedni, ezért problémás lehet a szervize nálunk. A járástartalék kijelző nekem nagyon bevált a napi használat során. A "lume" nagyon jó. Ezenkívül az Orientnek minden markere megvan, míg a Seikonak 3 óránál lévő hiányzik. Elsőre ennyi jutott eszembe.

6 mm zafír üveg

a csat is nagyon ott van:

Japánban gyártott:

[ Szerkesztve ]

(#72021) vadászcsiga válasza Reverting (#72014) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem bolha, csak zöldségpiac

(#72022) Szabikaa20 válasza Reverting (#72018) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Egyetértek! :K

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#72023) vadászcsiga válasza Reverting (#72018) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De ha csipetnyi igényesség is párosul hozzá az nem hátrány. Részemről ez a parnis mint "márka" olyan se hideg se meleg, langyos dolgokat meg nem szeretem.

(#72024) Reverting válasza vadászcsiga (#72023) üzenetére


Reverting
őstag

Igy van... nezd meg ezt a bretyot... lattal mer rondabb dialt? :F igenyes nem?
De a bezel... na az zseniallis. :C
Ha "rendes" dial lenne meg tetszene is... :) es mindig visszaterunk az izlesre... amirol ugye nem lehet vitazni... :)
Parnis mint marka? Egy valami ami lett... es most mar eszrevehetoek lettek, nem vagyok en sem elajulva a nevtol, de ez egy alternativa a Tudor-ra... amit nem tudok megvenni, de egy nologo dial, vagy egy lentebb linkelt dial ezt orvosolna... miyota werk, es meg azt sem lehet mondani h draga... ja es zafir...a fekete meg keramia bezel... de lehet meg ez is... nem vagyok gepnel h utanna olvassak... Persze azert jo lenne egyet megnezni eloben is:) addig is egy ora amit meg sokszor ujragondolok es ha megerik akkor lehet h... de van meg kb harom ilyen amin gondolkodok... :) citizen automata diver... :) h legyen megegy japan... :) katt

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#72025) vadászcsiga válasza Reverting (#72024) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt kibeszéltuk, nincs benne több :D
Inkább nekifogok a szíjadnak

(#72026) csabulaxi válasza #45302528 (#71945) üzenetére


csabulaxi
senior tag

valamit elnéztél.
A Sumo 500 dollár, az Orient 300M 900 dollár, míg a Seiko MM 2000 dollár.
Tehát az MM négyszerese a Sumonak.
És tényleg a legdrágább Seikon nincs zafír üveg. :O

Orient van itthon boltban is, nem kell japánba küldeni szervizeltetni. Nem is értem, miért csak sok szép netes fotó elkezdte birizgálni a fantáziámat, de úgy látszik mindig az Orient 300m-nél kötök ki. ;]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#72027) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Friss Seiko SKX007 review

még nem olvastam el

(#72028) WiZARD válasza csabulaxi (#71908) üzenetére


WiZARD
addikt

Nekem az OS300 tetszik, a MM viszont sose fogott meg. De igazából mindkettőt élőben kéne látni, kép alapján nem lehet dönteni. Biztos tud valamit az MM, amiért odavannak sokan, de én még nem jöttem rá mi az ;)
Persze lehet mondani, hogy majdnem GS szerkezet van benne, de ez önmagában kevés imho.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#72029) Dzsana


Dzsana
senior tag

Már egy éve megvan ez az ritka Tissot Seastar Seven automatic, s most végre eljutottam odáig, hogy megmentsem az utókor számára. Szegény nagyon csúnya volt, és nem is működött, de most már piacképes állapotba került. Még nem tudom, melyik szíjjal megy jobban.




http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#72030) Szabikaa20 válasza Dzsana (#72029) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én ugyan ilyen werkre licitalok az ebayen... :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#72031) Sungoo válasza Dzsana (#72029) üzenetére


Sungoo
addikt

Szép! Egy voks a bőrre. :)

(#72032) vadászcsiga válasza Dzsana (#72029) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ment PM

(#72033) #45302528 válasza csabulaxi (#72026) üzenetére


#45302528
törölt tag

Ó bakker, tényleg, az MM 2000 dollár! Én a Seiko Shogun-ra gondoltam, az kerül 1000-be. :)

Amúgy a MM-ból van olcsóbb is, az SBBN015-ös:

[link]

(#72034) M1ó válasza Dzsana (#72029) üzenetére


M1ó
csendes tag

Szép munka, gratula!
És egyértelműen a bőr dukál neki jobban!

(#72035) bigdaddylaza válasza Dzsana (#72029) üzenetére


bigdaddylaza
tag

grat szép kis csaszika.szabika te csak figyelj mire licitlálgatsz össze vissza:)

(#72036) Misi1979 válasza Dzsana (#72029) üzenetére


Misi1979
őstag

Bőr, de barna, esetleg mahagóni..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#72037) ronin s8 válasza WiZARD (#72028) üzenetére


ronin s8
senior tag

Olcsó pénzért rendben van a Seiko, de egy monoblokkos óra ennyiért...? :F

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#72038) bbuffy válasza vadászcsiga (#72027) üzenetére


bbuffy
senior tag

Ez viszont Tényleg nem rossz krumpli. Kár hogy ez is hardlex. Sajnos a zafir nekem a lövésem, hogy alap legyen.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#72039) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Most nézem hogy a Luch a mai napig gyárt órákat. :Y

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#72040) vadászcsiga válasza bbuffy (#72038) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondolom ez a Seiko Prospexre akart menni mert az skx minden csak nem krumpli :DDD

(#72041) Misi1979


Misi1979
őstag

Hú, de felhúztam magam.... ha tudsz angolul és még nem kávéztál, nézd meg a videót.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#72042) vadászcsiga válasza Misi1979 (#72041) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez hogy? Ecseri barátunk megvezetni az ebayt? :Y

[ Szerkesztve ]

(#72043) bbuffy válasza vadászcsiga (#72040) üzenetére


bbuffy
senior tag

A krumpli az óra beceneve, nem méretre utal, simán szleng habár régi.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#72044) vadászcsiga válasza Misi1979 (#72041) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én azért ittam egy kávét :D

bbuffy
Épp azt akartam kérdezni hogy a 007-nek mi a nickneve? Potato? Ez nem annyira cool :U

Sungoo
Csak a második

[ Szerkesztve ]

(#72045) Sungoo válasza vadászcsiga (#72044) üzenetére


Sungoo
addikt

Te is magasban laksz? :D

(#72046) Ereshkigal válasza Dzsana (#72029) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Én meg az utolsó "rugós" fém szíjra szavaznék.

(#72047) WiZARD válasza Misi1979 (#72041) üzenetére


WiZARD
addikt

Kicsit túlzásba esik, de nem mondanám, hogy nincs igaza. Nagyon necces téma ez a konverzió.

Szerintem egy óra nem csak a szerkezettől lesz az, ami. (egy mai új IWC is IWC marad attól még hogy eta, vagy sellita van benne)
Számomra egy sima konverzió is kérdéses, ahol megvan az eredeti számlap. De ha nem eredeti a számlap, onnantól kezdve jogosan lehet rámondani, hogy hamisítvány, hisz egy akármilyen noname számlapra van ráírva, egy márkajelzés.

egy ilyen Big Pilot utánzat pedig végképp gáz/gagyi. Eredeti szerkezet egy dolog, de ennyi, még csak meg se próbál az eredetire hasonlítani, csak egy 80 évvel újabb modellre akar hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#72048) freddirty


freddirty
senior tag

Sziasztok, kinéztem ebayen egy használt vosztok órát, de nincs rajta a lünetta. Utólag vajon pótolható?

fred

(#72049) WiZARD válasza WiZARD (#72047) üzenetére


WiZARD
addikt

bár itt már továbbmegy, és azt mondja, hogy az eredeti zsebóra se volt Patek/IWC/Lange, stb, és így a szerkezet se eredeti szerinte. Ezt kb arra alapozza, hogy ilyen ritkaságokból, hogy lehetne ennyi 1 eladónál...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#72050) Misi1979 válasza vadászcsiga (#72044) üzenetére


Misi1979
őstag

Oh, inspiráltál..:)

Naaagy bögre kakaó + bizarr Lonzsin.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.