Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) t-bali3 válasza Toobee (#52936) üzenetére


t-bali3
senior tag

Casiok jó ár-érték arányú órák. :)
Targonca vezetéshez azért nem kell ennyire strapa óra, így szerintem lazíthatsz is a gyeplőn, főleg, ha többnyire gép előtt ülsz.

Kérdés, hogy fontosak a kiegészítő funkciók vagy csak a pontos idő a megtudása a cél? Ha fontosak a kiegészítő funkciók, akkor a kinézett irány jó szerintem, ha a dizájn is fontos, akkor valamilyen olcsóbb búvár is jó lehet.

(#52941) Toobee
Ez meg már picit öltönyös. :D

(#53002) Bling95 válasza tibee77 (#53000) üzenetére


Bling95
őstag

Ezt meghagynám a hozzáértőknek. Én inkább csak óra kedvelő vagyok, mint szakértő :D

(#53003) teratti válasza von toth (#52999) üzenetére


teratti
senior tag

Nem lenne baj vele ha kicsit nagyobb lenne... olyan 36-os lehet.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#53004) aischylos válasza Miamiquake (#52963) üzenetére


aischylos
tag

Mi a francnak egy ETA szerkezetes automata, mikor egy tisztítás áráért tud az ember venni egy vadiúj japán automatát?! :Y :C

(#53005) #57919488 válasza aischylos (#53004) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha talalsz abban az arban szep orat akkor jo neked de en penzt nem adtam volna azokert amiket lattam abban a kategoriaban :N

(#53006) aischylos válasza #57919488 (#53005) üzenetére


aischylos
tag

Nekem bejön a Mako (32), a Promaster Diver (32), és akár Monstert (40) is ki lehet fogni.

(#53007) anonymus89


anonymus89
addikt

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni, kinéztem 3 órát honnan tudnám megállapítani, hogy nem hamisítvány egyik sem?
Valamint a beazonosításuk ha menne hálás lennék.



[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#53008) #57919488 válasza aischylos (#53006) üzenetére


#57919488
törölt tag

De a netes kulfoldi rendeleses arakat hasonlitod egy altalanos szerviz koltseggel? :F
Vagy, hogy jottek ki ezek az arak?
szerk:
Amugy ilyen aron ezek dobd el kategoriak mert biztos, hogy nem ernek meg 10E+ HUF-ert foglalkozni veluk ha ujonnan picivel dragabban beszerezhetoek :Y

[ Szerkesztve ]

(#53009) aischylos válasza #57919488 (#53008) üzenetére


aischylos
tag

Amennyiért meg tudom szerezni az órákat, azt hasonlítom ahhoz, hogy mennyiért tudom szervizeltetni az ETA-mat.

(#53010) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Azt a kutyafáját de elegáns ez a Longines. Ha szeretném a licitálást es nem hajtogatott lenne a szíj megprobálnám megszerezni [link]

(#53011) #57919488 válasza vadászcsiga (#53010) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nagyon csiga tempoban vadaszol orat tudod-e?
Lehetnel kicsit vércsigásabb , szerezd meg az osszeset :DDD
Amugy ja, eleg pofas ora.

[ Szerkesztve ]

(#53012) vadászcsiga válasza #57919488 (#53011) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hosszú még az élet, meg nem is biztos hogy akarok több órát. Rájöttem arra amit eddig is tudtam hogy nem tudom megosztani a rajongásomat. Ha lenne több jófajta órám, valószínűleg mindet hordanom kellene egyszerre ami elég hülyén nézne ki :D

[ Szerkesztve ]

(#53013) Misi1979


Misi1979
őstag

Ez gyönyörű! Grat. M1ó!

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#53014) Szabikaa20 válasza Misi1979 (#53013) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Ez igen!Nagyon bejövös!! :Y

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#53015) teratti válasza Misi1979 (#53013) üzenetére


teratti
senior tag

Ezt az órát földim csinálhatja lehet valamelyik zsákos a megyéből. :) Meg kellene tudni ki az és megnézni a kollekciót.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#53016) vadászcsiga válasza teratti (#53015) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mezotur? Kérdezd meg tőle [link]

(#53017) teratti válasza vadászcsiga (#53016) üzenetére


teratti
senior tag

Köszi. Eszembe, pontosabban a fejembe sem jutott itt is megnézni.... :U

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#53018) M1ó válasza Misi1979 (#53013) üzenetére


M1ó
csendes tag

Köszönöm. Igyekszem!
Kicsit a szívemhez is nőtt. Töprengtem is rajta hogy talán meg kellene tartani, csak nekem az a bajom hogy minden elkészült órával így vagyok egy kicsit! :)
De hát mindegyiket nem lehet megtartani, ekkor nagy levegőt vettem, és.......

teratti
Ha jársz Mezőtúr fele akkor nagyon szívesen megmutatom az órát.

(#53019) csabulaxi válasza Misi1979 (#53013) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Tényleg szép munka, kár, hogy a római számokat nem nagyon díjazom.

Amúgy, ha ez tényleg Mezőtúr, akkor én akár át is biciklizhetek megnézni a mestert. :)

A dzsnanasz meg , hogy értetlenkedik, majdnem azt hittem a mi dzsanánk az. :Y

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#53020) teratti válasza M1ó (#53018) üzenetére


teratti
senior tag

Sajnos igen ritkán járok arra, legutóbb vagy 5 éve voltam ott nyelvvizsgázni. ;] Korosabb emberkének való ránézésre vagy ha fiatalabb akkor öltönyhöz.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#53021) M1ó válasza csabulaxi (#53019) üzenetére


M1ó
csendes tag

Át biciklizel? Gyoma? Kevi? Vagy talán T.Miklós?
Azok itt vannak egy köpésre.
Nos igen, az Úr érdeklődik hogy hogyan is készül egy ilyen amivel valójában nincs is semmi baj, hisz mindenki nem tudhatja, de van olyan hozzászólása amit inkább meg sem jelenítek.

(#53022) hercsi


hercsi
tag

Sziasztok!

1 Orient Classic/Curator/Vintage/Eminence esetében a "kötelező" szerviz...

- milyen időközönként szükséges, amennyiben nem folyamatosan van hordva az óra?
- mennyibe kerül kb. /alkalom szakszervizben, ill. szakszerűen szervizelő (nem szszervizes) órásnál?

Előre is köszi az infókat!

(#53023) csabulaxi válasza M1ó (#53021) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Kompon át 21 km. :DDD Szarvas.

Szíjakat Te csinálod?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#53024) Mylow-11


Mylow-11
csendes tag

Helló Mindenkinek!

Ti hozzáértők véleményét és tanácsát szeretném kérni. Az első komolyabb óra megvásárlásán gondolkodok és nagyon megtetszett ez a Citizen óra.
Mivel semmi tapasztalatom nincs komolyabb órákkal kapcsolatban, megköszönném ha akinek van írna erről vagy az ilyen típusú órákról pár jellemzőt, saját tapasztalatot. Mik a pro-k és mik a kontrák? Mikre kell odafigyelni a használatnál? Milyen fenntartási/szerviz költségek merülhetnek fel?

Minden válaszadónak előre is hála!!! :R

(#53025) csabulaxi válasza Mylow-11 (#53024) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Szerintem:
- bőrszíjat max kétévente cserélni.
- sokat napoztatni, nem hagyni lemerülni az aksiját (kapacitátor?)
Más baja nem nagyon lehet.

Nekem túl össze van firkálva a számlap, ezekből a navigációs jelzésekből én semmit sem tudnék használni. :O

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#53026) teratti válasza Mylow-11 (#53024) üzenetére


teratti
senior tag

Rá voltam kattanva én is régebben erre a modelljére de annyi a számomra felesleges infó, hogy csak lemondtam róla. Nem azt mondom, hogy nem szép vagy nem tetszik csak zsúfolt a számlap nekem.

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#53028) rgeorge


rgeorge
addikt

Üdvözlet! Van egy szép Candino automatám (C4238). Hol lehet információkat megtudni erről a típusról? Google nem sok releváns találatot adott, az egyik szerint ETA 2824-2 szerkezet van benne, ez jónak számít? Nagyon szeretem az órát, feleségemtől kaptam az esküvőn, nyilván nem olyan pontos, de pl. egy téli beállítás után napi 3 másodperc eltérés volt csak sokáig, de igazából csak az elején foglakoztam ezzel. Azért vett automatát, mert tudta, hogy utálom, ha egy óra másodpercmutatója nem pontosan az osztásokon áll meg, és ugye az automaták másodpercmutatója foyamatos mozgású.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#53029) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#53030) WiZARD válasza csabulaxi (#53029) üzenetére


WiZARD
addikt

ez neked tetszik?
reggel én is nézegettem, de nagyon nem jön be.
fekete lünetta mellé kék számlap fura (bár ezen még túltenném magam), túlméretezett járástartalék kijelző is sok nekem, a kismásodpercet amúgy se szeretem, de itt még hülye helyen is van, és még a dátum is elég béna helyen van.
a koronavédő meg szörnyű :D

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#53031) teratti válasza WiZARD (#53030) üzenetére


teratti
senior tag

1 km mélyen jó ha látod mennyi tartalék van az órában ha az oxigénről esetleg elfelejtkeznél..... :) Nekem nagyon tetszik, jól néz ki. :R

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#53032) ronin s8 válasza csabulaxi (#53029) üzenetére


ronin s8
senior tag

Úgy néz ki, mint egy el...tt Seiko... :DDD

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#53033) csabulaxi válasza WiZARD (#53030) üzenetére


csabulaxi
senior tag

100%-ban még egyik óra sem tetszett, így ez sem, de azért nem rossz. :DDD

A színnel nincs bajom, csak a koronánál.
A kis másodpercet én sem csípem, jobban szeretem, ha nagy méretben forog középen.
A nagy narancs percmutató meg nagyon nagy plusz nálam!
A járástartalék , na jó picit nagy, de legyen ez jellegzetessége, azért is raktam be a közeli képet, mert azon nagyon szépen előjön a drabálissága.
A dátum helye, nálam itt külön geg.
A korona védővel nincs bajom, a szíj kifejezetten tetszik, de a lünetta és a tok közötti fekete valami az mi?
Vannak nagyobb kedvenceim, de nem rossz.
Élőben azért megsasolnám és tuti nagyobb ráhatásra adnám csak vissza.

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#53034) anonymus89 válasza anonymus89 (#53007) üzenetére


anonymus89
addikt

A középső megvan szerintetek a fehér bőrszíjas az nem replika? :U

Még egy gyors kérdés, van egy Timex órám a világítás nem műxik csak így egyik pillanatról a másikra.
Az elem gyengeségére utal vagy órás lesz belőle?

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#53035) bbuffy válasza WiZARD (#53030) üzenetére


bbuffy
senior tag

Sztem odab.sz nagyon, de a korona botrányos:.

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#53036) Wg5113 válasza csabulaxi (#53033) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Ennél sokkal szebb órákat linkeltél már.Ez egy olyan óra amin szinte semmi nem teszik nekem.

(#53037) ronin s8


ronin s8
senior tag

Akkor legyen egy másik szépség. Ez szíj... :R :R :R
Kár, hogy titán. :U

[ Szerkesztve ]

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#53038) von toth válasza ronin s8 (#53037) üzenetére


von toth
tag

Haverom mindig azt mondja: á egy vacseron (!!)

(#53039) #57919488 válasza ronin s8 (#53037) üzenetére


#57919488
törölt tag

Miert kar?
Amugy nekem az a szurke resz kicsit olyan muanyagosnak tunik.

(#53040) WiZARD válasza ronin s8 (#53037) üzenetére


WiZARD
addikt

na igen,e z szép

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#53041) csabulaxi válasza ronin s8 (#53037) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Igen +, hogy a szíj oldala polírozott. :)

A linkelt oldalon az öv csatja a nagyon okés. :R

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#53042) Mylow-11 válasza TimeCenter (#53027) üzenetére


Mylow-11
csendes tag

csabulaxi, teratti, TimeCenter!

Köszönöm az összes választ! Hasznosak voltak! :C :C :R :))

(#53043) rgeorge válasza rgeorge (#53028) üzenetére


rgeorge
addikt

Kép is van:

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#53044) ronin s8 válasza von toth (#53038) üzenetére


ronin s8
senior tag

vasron

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#53045) M1ó válasza csabulaxi (#53023) üzenetére


M1ó
csendes tag

Vááá, tényleg Szarvas. Ez ki is ment a fejemből, pedig a napokban voltam ott testvéreméknél.
A szíjjakat rendelem hozzá, bár tervben van hogy majd készítek, de a kevés szabadidőmből kifolyólag ez mindig talomba van téve.

(#53046) Balli válasza csabulaxi (#53029) üzenetére


Balli
őstag

Tetszik is meg nem is... bár szeretem ha egy óra megosztó, egyedi, más szval szimpi. Egyébként a percmutatójáról egyből ez ugrott be: [link]
(#53037) ronin s8: szép, szép, de ránézve nekem kicsit unalmas, túl szürke... na de itt a másik véglet: [link] :DDD

Athens 2004

(#53047) Wg5113 válasza WiZARD (#53040) üzenetére


Wg5113
aktív tag

+1

(#53048) bbuffy


bbuffy
senior tag

Inkább így mondjuk.

[link]

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#53049) ronin s8 válasza bbuffy (#53048) üzenetére


ronin s8
senior tag

Lehet. De az is lehet, hogy inkább svájciul mondják. Mindegy, nem nagy különbség az az e.
Ha bemegy valaki egy ilyet venni, ezért nem fogják elzavarni. :D

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#53050) bbuffy válasza ronin s8 (#53049) üzenetére


bbuffy
senior tag

Áhh...én ilyen szőrözős f@sz vagyok kiejtés dologban:)
De már sikerült egészséges szintre visszajönnöm :D

[ Szerkesztve ]

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.