Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9694) Mate válasza maestro87 (#9674) üzenetére


Mate
nagyúr

EzCast nem utánzat. Pláne, mivel gyakorlatilag ők találták ki a dolgot :)

Egyedül amit lemajmoltak a chromecast formája és mérete.

Az ágyammal szemben volt a tv. Az ágyra merőlegesen pedig az asztalom. Ezért ha feküdtem az ágyban, nem láttam rá a monitoromra.

Vettem másik ágyat, amivel az asztalom fele nézek. Úgyhogy monitor repült, TV-t használom monitornak és gép rá van kötve. Így feleslegessé vált.

Volt rajta böngésző és youtube illetve telefon képét is ki tudja rakni. Innentől kezdve igazából minden ami telefonon elérhető, azon is.

A szoftvere jó, gyakran frissítik. Magyar nyelvet ismeri, bár vannak baromságok benne :D

Az android linux. Így ami androidos, az linuxos :D

mrgergoke oldalára írtam róla. Nem teszt, illetve év eleji :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.