Hirdetés

2024. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54381) miroon válasza balazs1956 (#54380) üzenetére


miroon
aktív tag

Szerintem csak beleteszi a búrába, aztán felcsavarozza a búrát :) De majd ő megmondja a tutit, de így tudom elképzelni :D

iPhone 13 Midnight Black

(#54382) balazs1956 válasza miroon (#54381) üzenetére


balazs1956
senior tag

Hát igen, úgy elképzelhető, de egyrészt nekem függőleges falra kéne, másrészt nem valami biztonságos megoldásnak tűnik(már, ha így oldotta meg)

(#54383) silver-pda válasza bzoley (#54379) üzenetére


silver-pda
aktív tag

Ez az ufó lámpa rögzítés engem is érdekel. A kép alapján az üveg/műanyag búra tartja? Nincs a búratartóhoz vagy mennyezethez rögzítve a led lámpa?

(#54384) bzoley válasza balazs1956 (#54380) üzenetére


bzoley
veterán

Gyakorlatias ember vagyok, és nem akadok fenn apróságokon:)
Ahogy vérfolt tippelte, a búra tartja, középen ül, csak ott van.
De ha nagyon precíz szeretnék lenni - és ez falon is alkalmazható - akkor megmérném mennyit kell a talptól kiemelni, és vékony csőből vágnék távtartót a csavarhoz, vagy a hőelvezetés kedvéért alulemezből hajtogatnék alá egy távtartó dobozkát, és úgy csavaroznám fel egymásra.
Ha a melegtől elreped a búra, akkor lehet, hogy átalakítom:)

(#54385) Chuck Norris válasza bzoley (#54379) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Ami a plafonból jön ki villany rézdrót kicsit hajtogatva simán megtartja, már ha elég hosszúra van hagyva.
12W-osat rendeltem, annyira jól világít, hogy az asszony mondta, hogy kapcsoljam le a lámpát mert túl nagy a fénye, idáig meg én rohangáltam utána a lakásba a villanyokat lekapcsolgatni, már megérte :)

(#54386) bzoley válasza Chuck Norris (#54385) üzenetére


bzoley
veterán

Én nem nagyon bíztam ezekben a hű de nagy fényekben, úgyhogy alapból a legnagyobbat vettem(24W). Nem csalódtam, valóban jól világít. Főleg ahhoz képest, hogy az a kis szoba egy fekete lyuk, a 100-as izzó mellett csak vakoskodni lehetett. Most, hogy meghajtogattam jobban is terít, de majd este látom meg igazán.
Valóban megtartja a vezeték, persze azért ajánlott lehet felcsavarozni, melegedés/hőelvezetés szempontjából előnyös lehet, ha megvan a megfelelő kontakt.
Viszont ezek után lehet, hogy megkörnyékezem az E14/E27 kukorica ledeket is asztali, éjjeli lámpába.

Más:
Megnyekkent elemlámpa helyett küldenének másikat, de valószínűleg mindnek melegedős gondja lehet, inkább refund.

(#54387) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Sajt(és egyéb)reszelő, kb 250 ft.
Tudtam, hogy kicsi, de hogy ennyire... :)
[kép]

#?*@&!

(#54388) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Ma jött 2 usb kábel:

Old Shark 1m

Rock 1m

Mindkettő lapos kábeles, a Rocknak a törésállósága jobbnak tűnik. A shark viszont a micro usb felén erősen belefog a csatlakozóba, nem esik ki. Xbox kontrollerhez tökéletes :) Nillkin kábelem van itthon, azért az vastagabb mindkettőnél, de nem is ennyibe kerül. Töltést csak jövő héten tudok kimérni.

Más: Ez az ufo csillag lámpába akkor ajánlott, vagy csak olcsó volt? :D Most is ki vannak égve, vennem kéne

(#54389) Laca1212 válasza zeon.hu (#54387) üzenetére


Laca1212
őstag

:D

(#54390) Mr.Csizmás válasza zeon.hu (#54387) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

9gag gyanús :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#54391) dugesz77 válasza XP NINJA (#54388) üzenetére


dugesz77
őstag

Nem rossz de a méretekre figyelni kell. A legnagyobb nem fér bele az itthon megszokott méretű sima Ufo lámpába. Nálam nincs gond a naggyal sem(24W) nekem GE Brioba simán belefér. Fényerőre azért a 24W szerintem sem tud 24 Wattot. Olyan 18-20 Watt körülinek mondanám inkább.
méretek:

[ Szerkesztve ]

(#54392) dugynok válasza zeon.hu (#54387) üzenetére


dugynok
senior tag

Vagy az öngyújtó nagy :D

(#54393) Silent77 válasza zeon.hu (#54387) üzenetére


Silent77
veterán

:DDD
Brutál.

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#54394) cris78 válasza zeon.hu (#54387) üzenetére


cris78
őstag

Mackó sajt reszelő :D

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#54395) anorche1


anorche1
őstag

Szükségem lenne varázslatos képességeitekre, egy chuwi vi8 tablethez kellene találnom aksit. Én csak indonéz honlapokon találtam, de egyiken sem láttam, hogy szállítanak európába. Az aksi típusa: 30100105

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#54396) alázógyík válasza anorche1 (#54395) üzenetére


alázógyík
őstag

Ez nekem is kellene.
A gyári olyan hamar lemerül, hogy az eszméletlen.

(#54397) CactuS válasza zeon.hu (#54387) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A jó hír, hogy ekkorát szerintem még repülőgépre is felvihetsz, mert ott is felröhögnek, ha meglátják. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#54398) Tressy


Tressy
senior tag

Gearbest gyors mostanság június 6. rendelt akku 13.án már kezemben volt 4pcs NCR18650B 3.7V 3400mAh 18650

Mondjuk a TN szerint még Hongkongban van :D

[ Szerkesztve ]

(#54399) zeon.hu válasza CactuS (#54397) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Leteszik a hajukat és mellé ülnek :DD
Működik, az a lényeg, bár nem a másfél kilós tömbbel teszteltem.

#?*@&!

(#54400) anorche1 válasza alázógyík (#54396) üzenetére


anorche1
őstag

Nekem nem a lemerüléssel van bajom, hanem hogy ha nincs töltőn a gép akkor egyből kikapcsol, és az aida64 szerint 78% az aksi elhasználódása.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

Hirdetés

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.