Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40743) Laci4 válasza Real_Necro (#40741) üzenetére


Laci4
senior tag

Sajnos ez így igaz! :(((
Bár túl olcsó volt, hogy igaz legyen.. mondjuk én abban reménykedtem azért, hogy legalább összesen tud 3 amper körül.. de nem!
USB doki rá, üresben 5.14V.
Rátettem xiaomi PB saját kábeléve, feszültség leesett 4.94V-ra, áramfelvétel 0,91A.
Mellé tettem az S4-esem, majdnem teljesen lemerülve, ilyenkor akár 1.9A-t is felkap, de 1,2-öt biztos..
Feszültség lement 4.83v-ra, PB töltő árama 0,4A-re, telefont nem mértem USB dokival, de GSam Battery Monitor kb. jó értéket szokott mutatni.. 600mA, azaz 0.6A.
Ha kihúztam a PB-t, felment 840mA-rre (kb. stimmel a 0.9A.
Ennyit tud.. a kérdés már csak az, hogy vajon van-e benne valami védelem..

Igaz hogy olcsó volt,de erősen gondolkodom, hogy megreklamálom Zapals-nál..
Kicsit besokalltam tőlük..
- Telefonra lencse ahogy mások is írták, némely lencse széle sérült, és amúgy se jó semmire.. max. a macro.
- micro sd kártyájuk egy rakás fekália.. hol megy, hol nem, lassú dög.. jó hogy 1 dollár, de akkor is..
- Ledes karórát meg se kaptam..
- USB - OTG pöcök talán használható, még nem próbáltam ki...
- Most ez a szuper töltő.. :((( :(
Jó tudom, olcsó húsnak híg a leve... na de mégis ..
- ja.. ledes usb "kábelt" kihagytam.. na az még használható.. ingyen.. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.