Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#176347) Cyborg válasza oszy (#176346) üzenetére


Cyborg
őstag

Attól függ, milyen autód van. Pl, ha golf 5, vagy olyan, aminek a fényszórójában van egy kis kupak a ami takarja az izzót, az nem vakító, csak, ha rosszul vannak beállítva. Amúgy igen, inkább csak projektorosba való a LED. Amúgy illegális, egyedül a Osram nightbreaker LED kapott TÜV minősítést, de csak pár autóba, BMW 2, Audi a 3, szóval bonyolult
Én is végig próbáltam párat az olcsóbbak közül, fehérebben világít ugyan, de összességében rosszabbul látok, mert nem erősebb, de rosszabb lett a vetítési kép. Persze ez csak az én tapasztalatom, lehet, hogy másnak bevált, ez is lehet fényszóró függő.
Olyan megoldást tudok elképzelni, hogy fényszóró polírozás, vagy csere, ha bemattult nagyon, vagy tönkrement a foncsór, vagy teszel rendes ledet, DE csak a refibe, így nem vakítja a tompított a szembe jövőt

... amúgy azt írja arra, amit linkeltél, hogy foncsórosba is jó :F Egy próbát megérhet, philips ledes.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.