Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160401) MasterMark válasza AndrewBlase (#160400) üzenetére


MasterMark
titán

Ezt pontosan hogy építetted be, és hova?

Switch Tax

(#160402) Joe1 válasza fcbarca (#160392) üzenetére


Joe1
tag

Májusban Xiaomi-Mi-Airdots-TWS-Bluetooth vettem 44 dolcsiért, szuper jó, nem tűnik utánzatnak.
Link

[ Szerkesztve ]

(#160403) HKorn válasza AndrewBlase (#160400) üzenetére


HKorn
addikt

Tehát ugyanúgy 2 fokozatot használsz :D

Run&Ride

(#160404) AndrewBlase válasza MasterMark (#160401) üzenetére


AndrewBlase
senior tag

Minden vezetéket, cullangot adnak hozzá. Bekötési "rajz" a termék adatlapján. A gyújtáskapcsolótól húztam egy áramszálat hozzá, testet a kasztni egy pontjáról vettem, a kapcsoló világításához meg a szivargyújtótól loptam áramot.
Nekem az üléseken van gyári jellegű üléshuzat, így konkrétan csak az üléskárpitra ragasztottam a fűtőpadokat, és ráhúztam az ülésvédőt. Nem bontottam meg érte az ülést, ha erre lettél volna kíváncsi. A kapcsolónak meg a kormány alatt, a műszerfalon vágtam lyukat.

(#160403) HKorn

Lényegében igen. :DDD
Viszont, abból indultam ki, hogy az ilyen fűthető ülésvédők mindkét fokozata túl meleg (pár másodperc után már főttek a tojásaim, így ki kellett kapcsolnom), úgy gondoltam, hogy az 5 fokozatún szélesebb a hőmérséklet skála. És igazam lett. :K Ezen simán elviselem az első két fokozatot "hosszabb" távon is.

[ Szerkesztve ]

Miért mindig én???

(#160405) Zoli-bácsi válasza TheMiller (#160394) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Nekem a napokban jött meg, de nagyon nem tetszik. Iszonyatosan merev, egyáltalán nem hajlékony a vezetéke.

(#160406) nimfas


nimfas
addikt

Érdemes Xiaomi Mifit 4-et rendelni kintről? Vagy nem sokkal olcsóbb onnan sem mint itthon megvenni? Hol érdemes nézni akár itthon is?

(#160407) Degeczi válasza nimfas (#160406) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem a legjobb az időzítésed: hetek óta 5.5e Ft volt az Alzán még a hétvégén is, de most már úgy nézem nincs nekik...

(#160408) vargalex válasza Zoli-bácsi (#160405) üzenetére


vargalex
félisten

Biztosan ugyan arról a kábelről beszélünk? A Honor 2 in 1 teljesen puha, lapos kábel.

Alex

(#160409) HKorn válasza Degeczi (#160407) üzenetére


HKorn
addikt

Hetek óta? :Y Egy napon volt 5500-ért pár hete, még a kuponakció elején, kb 1-2 óra alatt le is rabolták a teljes készletet, utána pedig még a kínálatból is levették

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#160410) Degeczi válasza HKorn (#160409) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Pont hétvégén kattintottam rá véletlenül, és még raktáron volt, 5.5e-ért ismét. Most megint a kínálatban sincs.
(a legelső lerablás után is újratöltötték a készletet, akkor is napokig könnyen megvehető volt)

[ Szerkesztve ]

(#160411) RexpecT válasza HKorn (#160409) üzenetére


RexpecT
addikt

Aznap többször töltöttek fel készletet, több száz darabot eladtak 5500 forintos áron.
Aki nem hiszi nézze meg a BestBuy topikban. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#160412) nyikszi válasza RexpecT (#160411) üzenetére


nyikszi
őstag

Ez a több száz a régióra igaz. De tény, ha valaki akart vehetett magának, volt belőle sokáig és nem 1-2 darab, mint más black friday akció.

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#160413) Zoli-bácsi válasza vargalex (#160408) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Igen, ugyan arról. Laposnak lapos, de hogy puha? Még a csomagoláskor felvett hajtogatott alakját se rúgta ki. Szerintem nagyon merev. :D

(#160414) Mr.Csizmás válasza nyikszi (#160412) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

inkább több ezer, mert először volt 100, aztán 300 db, és többször volt 500-600-as tétel aznap és másnap. azaz összesen 2-3000 db tuti volt.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#160415) bul07 válasza Mr.Csizmás (#160414) üzenetére


bul07
nagyúr

Sőt ide is beírtam, mert itt is sokan keresik, és hogy beírtam ide még vagy 15-20percig abból az adagból lehetett venni, és ha jól emlékszek még utána is volt egy feltöltés

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#160416) kigyi_23


kigyi_23
addikt

A Gearbest nem erőlteti meg magát novemberi rendelésem sem sikerült még feladni... Jó ok nem számítottam rá ,hogy karira megjön amúgy is magamnak lett volna ajándék, de azért arra számítottam, hogy postázzák 1-2 napon belül :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#160417) dugo_ válasza Zoli-bácsi (#160413) üzenetére


dugo_
veterán

Nem lehet, hogy nem eredetit vettél?

(#160418) JoinR válasza kigyi_23 (#160416) üzenetére


JoinR
senior tag

Nagyon kókler banda, nem rendelek már onnan kb. semmit...annyira jó áraik sincsenek mostanában.

(#160419) Zoli-bácsi válasza dugo_ (#160417) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Nem hinném, hisz ott vettem mint mindenki más, inkább csak mindenkinek mások az igényei. Na de nem érdekes, ez még offnak se kell ide.

(#160420) bul07 válasza bul07 (#159631) üzenetére


bul07
nagyúr

Aki a múltkor lemaradt róla, és még az ár is ugyan annyi

[2019 Third Digoo Carnival] Digoo DG DM2 LED Three Colors Adjustable Display Mirror Clock Snooze Fuction Night Mode Alarm Clock
[link]
BGDM22
US $5.99

-Three Brightness Selection
3 levels of brightness ( high-medium-low), Default brightness - High
-Night Mode
Time display with Hour & Minutes. Default Boot Time display : 0:00. Default Boot Alarm display : 6:00
-Snooze Fuction
1 alarm with snooze function
-LED Display
3 colors of LED display transformations: red, white, blue
-Multiple Rotation Button
Setting parameters by rotating.

Az enyém még nem jött meg így bővebbet nem tudok róla írni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#160421) MasterMark válasza bul07 (#160420) üzenetére


MasterMark
titán

Hogy kell aktiválni a kupont rá? Beírom a checkout-nál, apply, töltőcsík majd semmi nem történt.

Működik már. :R

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#160422) bul07 válasza MasterMark (#160421) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha már csináltam képet berakom :)

Kosára kat és ott Proceed to Checkout, és ott beilleszt és Apply [kép]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#160423) fcbarca válasza Joe1 (#160402) üzenetére


fcbarca
őstag

nem agybadugos kellene,hanem olyan mint pl az eredeti apple airpods

(#160424) -secret- válasza fcbarca (#160423) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

1 fillért sem érnek szvsz a kamuk.

(#160425) tomazin


tomazin
veterán

tudja valaki a fostával mi lett?
whois szerint:
Domain Status: serverTransferProhibited

(#160426) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Azon morfondírozom, hogy lehet ugyanannyi egy telefon itthon is, mint Alin meg Banggoodon? MiA3 128gb 55e körül van mindenütt. Eddig ez nem így volt, kint olcsóbbnak kéne lennie nem? Vagy, ezek a gsm boltok is ugyanonnan hozzák, 0 magyar garanciával? 2 éve még volt vagy 10e ft difi a kinti ár javára, most meg csak a nagyobb áruházakhoz képest van.
Honnan éri meg jobban: bphone, vagy banggood?

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#160427) Saccco válasza Victoryus (#160426) üzenetére


Saccco
nagyúr

Greedy távolkeletiek. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#160428) tomazin válasza Victoryus (#160426) üzenetére


tomazin
veterán

ha ugyanannyi, szerintem jobb a sufnigsm, mert bár ellene sem tudsz sok mindent csinálni ha nem reagál neked, de a kínai ellen meg semmit, ha letelt pp védelem.

(#160429) DJGABI válasza tomazin (#160425) üzenetére


DJGABI
addikt

[link] gondolom köze lehet hozzá. nem tetszett valakinek fentebb. mondjuk akkor a mávos nem tudom hogy működhet még

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#160430) edk- válasza tomazin (#160425) üzenetére


edk-
őstag

Elküldték a létrehozójához ezt a postást:

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#160431) Ra3 válasza Victoryus (#160426) üzenetére


Ra3
őstag

Alzás kuponozással 43k volt a MiA3 64GB-os verzió pár hete, akkor kintről konkrétan kicsit drágább lett volna, szóval vannak ilyen csodák.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#160432) Doki16


Doki16
addikt

Hátha itt vannak xiaomi tudorok és használ valaki ilyet :)

Ez a fajta Xiaomi Mi Bedside Lamp 2 is tartalmaz gateway funkciót amihez tudok más Xiaomi eszközöket csatlakoztatni? Ismeri a zigbee és bluetooth szabványt is?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#160433) HKorn válasza Doki16 (#160432) üzenetére


HKorn
addikt

Csak BT-t tud és Wifi-t. Olyan eszközökkel megy csak amik BT-sek. Zigbee-s cuccokat nem tud kezelni.

Run&Ride

(#160434) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Sziasztok, annak a legolcsóbb megoldását keresem, hogy egy sima monitoron (DVI) USB-ről tudjak FullHD filmet nézni. Internet, Android ilyesmik nem is kellenek. Ismerem a TV boxokat, melyik lenne a legolcsóbb, ami lejátszana FullHD filmeket? :R

(#160435) BB9000 válasza XP NINJA (#160434) üzenetére


BB9000
senior tag

H96 max 2/16GB 19,37$ . Az ennél is olcsóbbakkal csak a baj van.

[ Szerkesztve ]

(#160436) cidalain


cidalain
veterán

Konyhába kellene valami rádió. Érdemes ezt kintről beszerezni, vagy itthon is találni normálisat? Mondjuk 10e forintban maximálva a keretet. Ha esetleg USB, vagy microUSB van rajta, és arról is tud lejátszani, az plusz pont. Anyám nem audiofil, de azért szóljon valahogy.

Itthon ilyet találtam ami ránézésre megfelelne

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#160437) Doki16 válasza HKorn (#160433) üzenetére


Doki16
addikt

Arra akkor csak a Xiaomi Gateway képes hogy Zigbee eszközöket kezeljen? Vagy létezik más fajta eszköz ami még Zigbee cuccokat tud fogadni? :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#160438) kenand válasza Doki16 (#160437) üzenetére


kenand
veterán

Van home made is. Zigbee-MQTT gateway

Xiaomi oldalról meg van kamera is amiben van zigbee gateway (azt nem tudom annak van-e developer módja és Homeassistantban/Domoticzban használható-e mint a sima Xiaomi gateway)

Gatewaynél vigyázz, hogy kínai vagy EU verzió és az eszközöknek mis olyannak kell lenni (érdemes a kínainál maradni, mivel 10x annyi eszköz van)

[ Szerkesztve ]

(#160439) kenand válasza BB9000 (#160435) üzenetére


kenand
veterán

Én inkább maradnék amlogic chipsetnél, arra sokkkal nagyobb a közösség. Chipsetből 905x, 912, vagy 905x2 922(de ez drága) javasolt egyelőre, arra von jól működő CoreElec, filmnézésre sokkal jobb, mint az android

(#160440) Sanki válasza Beni2360 (#160371) üzenetére


Sanki
addikt

Gépen nincs BT, pont ezért kérdeztem, hogy melyik az ajánlott USB-s, hogy pótoljam. :)
Kábel érkezett tegnap, szóval már össze van kötve a géppel, viszont később, ha lesz TV, akkor TV-ből menne a soundbar-ba (így a PC-vel való közvetlen kapcsolat megszűnik).
A BT azért kell, hogyha csak zene menne gépről, akkor ne kelljen a TV-t is benyomni feleslegesen.

Amúgy köszönöm mindenkinek az infókat és segítséget a témával kapcsolatban. :R

(#160441) betyarr


betyarr
veterán

aki már vett ebayes wint,azt nem tiltogatják le?mi a tapasztalat?(saját tapasztalatok érdekelnének és tudom,nem jogtiszta,de most ismerős vett és csak aztán kérdezett...).

(#160442) Micimacy válasza bul07 (#160395) üzenetére


Micimacy
újonc

Tegnap megjött nekem ez a november 5-én rendelt vésztöltő. Akkor éppen hozzájutottam egy 2 dolláros seller kuponhoz, így lett $5.84. Annyit nekem megért. A vésztöltő jó minőségűnek tűnik, teljesen feltöltve érkezett. Feltöltöttem vele a mobilomat, ami 50% körül volt, 1540 mAh-t vett fel a töltőből, és még mindig 4 LED világít a töltőn. Remélem, hosszú ideig jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#160443) finest válasza betyarr (#160441) üzenetére


finest
őstag

Többször vettem, talán egyet letiltottak 5-ből. A többivel minden ok.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#160444) dugo_ válasza finest (#160443) üzenetére


dugo_
veterán

Ez aztán jó arány.;]

Mondjuk azt nem teljesen értem, hogy illegális és jó eséllyel később lefoglalt termékért minek adtok pénzt? Ugyanezt tudja egy loader is ingyen.

(#160445) betyarr válasza finest (#160443) üzenetére


betyarr
veterán

melyik eladótól vetted?jöhet priviben is.

(#160446) finest válasza dugo_ (#160444) üzenetére


finest
őstag

2-3 dolcsiért vettem. Egy olyan volt, amit nem engedett regisztrálni az MS, de nem nálam volt, mert unokaöcsémnek adtam, szóval még user error is lehetett. Nem foglalkoztam vele. Nem számít ennyi pénzért. Nem akartam loaderrel szarakodni. A saját gépeimen lévők mennek régóta és egyből meg is ette őket a Win.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#160447) Ciccuka válasza JoinR (#160418) üzenetére


Ciccuka
veterán

Banggood hidd el még rosszabb nyár óta. Itt ne vegyetek inkább semmit se.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#160448) Ciccuka válasza BB9000 (#160435) üzenetére


Ciccuka
veterán

Rockchip ezzel is.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#160449) kenand válasza Ciccuka (#160448) üzenetére


kenand
veterán

Benchmarkok semmit sem jelentenek egy TV boxnál, nem az számít, ha csak nem a benchmark futtatás a fő cél....

[ Szerkesztve ]

(#160450) kenand válasza XP NINJA (#160434) üzenetére


kenand
veterán

Itt linkeltem, továbbra is ezt javaslom (most nincs EU plugg csak US, de adnak adaptert)
Ez most nagyon jó áron van, CoreEleccel tökéletes filmnéző

Érdemes elmenni az Amlogic topikba, elolvasni a topik indító, rendkívül részletes leírást, valamint belenézni a topikba, milyen nagy a forgalom és mennyi segítőkész ember van ott... mivel ha elakadsz ott biztosan kapsz segítséget...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.