Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159951) Digitalis válasza Ciccuka (#159948) üzenetére


Digitalis
senior tag

Tök jó. Most vettem X96max -ot (4/32) azt látom, hogy az air-nak is gigabites az rj45, de jóval olcsóbban megvehető. Lényegében akkor mi a különbség, air vs max? :F

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#159952) Ciccuka válasza Digitalis (#159951) üzenetére


Ciccuka
veterán

Valószínűleg a belsejénél van némi eltérés.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#159953) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Ötletek, hogy mire lehetne ellőni a 15/5-ös Ali kupont? :D
Ami kellene, HDMI kábel, Type-C kábel, QC-os töltő (lehetőleg 2 porttal). Ezekből van ajánlott?
Gondoltam veszek Honor Band 5-öt még, de nincsen sehol se promotion verzió, így még a -5 dollárral sincs annyira nagyon jó árban. :(

(#159954) gyulazsolti válasza Tomi0703 (#159953) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Tudtok az Alin olyan boltot, ahol audio kábelekkel foglalkoznak, és egy helyről sikerülne megvennem amit akarok. Akárhogy variálok, nem sikerül. Vagy ajánlott bolt?
Ezeket szeretném. [kép]

Kupon várható még, 10/5, vagy 20/10?

[ Szerkesztve ]

(#159955) Degeczi válasza gyulazsolti (#159954) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mindegyiket ezernyi helyen megtalálod - miért baj az, ha nem egyetlen boltban?
Anyagilag is jobban jársz ha több ajánlat közül válogatsz, és ha a csomag eltűnik, akkor sem egyszerre mind.

(#159956) Digitalpimp válasza Tomi0703 (#159953) üzenetére


Digitalpimp
senior tag

HDMI: [link] Nagyon jók. C-s kábel meg a szokásos: Blitzwolf, Ugreen, Cafele, Hoco, Baseus, Mcdodo, stb. Töltők szintén: Ugreen, Blitzwolf, Baseus, Rock, YKZ, Usams, stb.

"...a popszakmában sokminden fontosabb, mint maga a zene. Azt a legjobb kikapcsolni." Ford Fairlane kalandjai "Vihar előtti csend, nem jó itt senkinek, csak az a pár szemét érzi jól magát, aki a képernyőről felém integet, az a sok nagy magyar, az a sok jóbarát!" PiCsa

(#159957) #53667584 válasza Tomi0703 (#159953) üzenetére


#53667584
törölt tag

Töltő: [link]

(#159958) cigam


cigam
félisten

Alfawise S16-al van vkinek tapasztalata? Esetleg másik ajánlat?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#159959) Samus


Samus
addikt

Akadt egy kis problémám. Van egy csomagom, ami fennakadt a VÁMon. Viszont az a baj, hogy az ilyen azonosítóval nincs rendelésem. A követés (Posta.hu) szerint a cucc a német Hahn repülőtérről indult. Egy csomagom van, amit a Trackitonline szerint ide vittek, innen a Meest-hez került, akik a Sprinter futárnak adták át. De végig az eredeti azonosítóval.

Mit tegyek?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#159960) #53667584 válasza Samus (#159959) üzenetére


#53667584
törölt tag

Az utóbbi időben nekem minden csomag úgy jön, hogy más tracking szám van rajta mint amit a feladótól kaptam. A csomagon az eredeti tracking szám (meg persze minden más, címzett, feladó, mindenféle szöveg) át van ragasztva egy új tracking számra.

(#159961) petipetya válasza Samus (#159959) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem ez?

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#159962) Samus válasza petipetya (#159961) üzenetére


Samus
addikt

Ali szerint nem. Erről annyit tudok, hogy jött Meest email, hogy beért Európába, a Meest követés szerint átadták a Sprinternek (az viszont kifejezetten nem a Magyar Királyi Posta). Van viszont egy másik rendelésem, sF eParcel, arra viszont azt írja a követés, hogy "customs clearance in progress". Úgyhogy azt küldöm el nekik, az 11 dollár. A levélben írjam meg, hogy nem tudom ilyen követési számról, és azért ezt küldöm, mert ennek a követése mutatja, hogy vámkezelés alatt van?

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#159963) petipetya válasza Samus (#159962) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ha a http://parcelsapp.com/en sem mond semmit a követési számra, akkor nincs több ötletem: [link]

"nincs rá lezsóidő"

(#159964) Met


Met
nagyúr

Joybuy-ról a 60 centes kukazsák megjött már valakinek?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#159965) petipetya válasza Met (#159964) üzenetére


petipetya
nagyúr

nem

"nincs rá lezsóidő"

(#159966) HKorn válasza Met (#159964) üzenetére


HKorn
addikt

OMG

Run&Ride

(#159967) Samus válasza petipetya (#159963) üzenetére


Samus
addikt

Ez alapján az SF Express csomagom az, amit az Ali is mutat.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#159968) Tomi0703 válasza Digitalpimp (#159956) üzenetére


Tomi0703
őstag

Köszi. :R
Töltőből ajánlott az YKZ? Visszaolvasva páran panaszkodtak, hogy hangos, pedig harmad annyi áron van mint az Ugreen vagy a BW. [link]

(#159957) nxferenc: Köszi neked is. :R

[ Szerkesztve ]

(#159969) edk- válasza Tomi0703 (#159968) üzenetére


edk-
őstag

Én is rendeltem. Olyan zajos a kimeneti feszültsége, hogy a rádugott mobil érintője használhatatlan lesz, amíg tölti. Szerintem 💩

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#159970) dudi6 válasza VulpesHD (#159945) üzenetére


dudi6
senior tag

Nekem még mindig működik, csak nem tudom eldönteni, hogy kell e nekem 13.03 Fontért (16.29 Font helyett)

(#159971) eXodus válasza Met (#159964) üzenetére


eXodus
őstag

igen, 1-1,5 héttel ezelőtt

(#159972) 0xmilan válasza edk- (#159969) üzenetére


0xmilan
addikt

Ez az allitas hogy lehet "szerintem"? Vagy igy van vagy nem.
En is rendeltem kettot. Akinek adtam a masikat azt mondta, hogy sipol. Ott csak nagyon kozelre hajolva hallottam valamit, bar valoszinuleg 1-2 ora utan jobban kijon.
Ami nalam van, azt eddig egyszer hasznaltam. Nem melegszik es nem is hallottam semmi kulonoset, de lehet, hogy csak elnyomjak a kornyezo zajok.

(#159973) edk- válasza 0xmilan (#159972) üzenetére


edk-
őstag

Ami nekem érkezett, az biztosan szar. Szerintem nem érdemes vele próbálkozni.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#159974) Teplic válasza Met (#159964) üzenetére


Teplic
tag

igen. bár azért nem túl nagyok, nem egy bomba ajánlat :)

(#159975) Teplic válasza edk- (#159949) üzenetére


Teplic
tag

Jelenleg nincs, és egyelőre nem is várható!

(#159976) jmuranyi válasza dudi6 (#159970) üzenetére


jmuranyi
tag

Szia, én innen rendeltem.
Ebből a boltból már többször rendeltem, azok még működnek...
És még volt 15/5-ös kuponom.

[ Szerkesztve ]

(#159977) Teplic válasza Digitalis (#159951) üzenetére


Teplic
tag

És milyen jól tetted, hogy x96max-ot vetted, nem pedig a papíron jobb, de mégis rosszabb X96air-t. Utóbbi s905X3-al szerelt, előbbi s905x2-vel. x3-ra pedig nincs CE/LE/OSMC támogatás és a jelek szerint nem is várható! Anélkül pedig ezek a boxok nem sokat érnek.. A max-ban sok lehetőség van, egy jó dual rendszerrel meg pláne!

CE-re azért egy jóval butább eszköz is elég, de ebből hibrid CE/androidot is ki lehet hozni..
Ha fele annyiba kerülne az air, akkor sem venném meg. Nem véletlen, hogy olcsóbb.
Mondjuk én is szeretném, ha lenne rá CE, de jelenleg nem úgy néz ki, hogy támogatott lesz..

(#159978) Zozzant válasza Tomi0703 (#159968) üzenetére


Zozzant
addikt

Tegnap jött meg, tolja rendesen a kakaót de ha nincs terhelés alatt akkor denevér, 90% fölött visszavett a teló akkor kezdtem hallani.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#159979) csucsotke


csucsotke
aktív tag

Aki multimétert venne lehet jól jöhet az összefoglalóm. Árérzékenyen kerestem, főként az topikban is ajánlottak közt kerestem olyat, amelyiknek a pluszfunkciói bejöttek, nem mint hozzáértő hanem abszolút láma módon. Ezek az automata méréshatár, folytonossági teszt(buzzer) de az ami csippan is nem csak jelez, Feszültség keresés(NVC), Hőmérséklet mérés. Ezeket tudja a Mestek DM90A, Mestek D91A, és az Aneng M20. A Mustool M108T-ben alighanem nem csippan a buzzer, csak jelez. A ZT102 nem tud NVC-t. Az UNI-T UT33A+ nem tud homérsékletet, és nincs NVC. A Mestek DM90
nem tud hőmérsékletet. Az ANENG AN860B+ nem tud NVC-t, továbbá az Aneng, és Peakmeter nem volt az ajánlottak közt, attól még lehet jó, nem tudom. Lemondtam az automata méréshatárról így a UNI-T UT39C+, és a Peakmeter PM18C közül a PM18C mellett döntöttem, lehet hogy rosszul(20$-ra lekuponozva, de 4AA elem kell bele), de a Peakm.. a youtubon jól találta meg a fázist a LIVE funkció használatával. Úgy vettem észre a youtubeon kedvelik an UNI-T mérőket, továbbá a youtubeon a Mestek közül csak a DM90-ben csippant elég frissen a folytonosság mérő, továbbá a UNI-T UT39C+ ben szerepelt kiválóan a csipogó. A Mestek DM91A-ban lassú volt, talán a DM90A-ban is. A többiben megfelelő. Egyéb dolgoknak nem néztem utána, tehát dunsztom nincs a mérők technikai adatairól, illetve lehetnek egyéb különbségek is, verziók és variációk meg biztosan. Ja és világítós kijelzősöket kihagytam, mert nem tudom hogy alszik ki rajtuk a háttérvilágítás és a sima szürke hátterest úgy is látni ha kikapcsolódik a háttérvilágítás.

[ Szerkesztve ]

(#159980) Tomi0703 válasza Zozzant (#159978) üzenetére


Tomi0703
őstag

és (#159969) edk-: Köszi. :R Nem próbáltam be. Ugreen-nél vettem két ilyen kábelt meg ezt a 2 QC3-mas porttal rendelkező töltőt. 10,5 dollárra jött ki. Ez így nem rossz szerintem.

(#159981) bul07


bul07
nagyúr

Nem ismerem a márkát de hátha

BASEN 18650 Battery Charger for 1.2V 3.7V 3.2V 18650 26650 21700 18350 AA AAA lithium NiMH battery smart charger 5V 2A plug
[link]
kupon 2/2.01$

Pl 4helyes kuponnal US $7.71

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#159982) Teplic


Teplic
tag

Most akciós ez a célszerszám is: :DD


(#159983) cof válasza Teplic (#159977) üzenetére


cof
veterán

CE megy már S905X3-n is, de egyelőre nincs LAN/Wifi stb... [link]

Hamarosan biztos lesz használható verzió is (bár már így is használható). Az X96 Air meg azért olcsóbb, mert csak 100-as LAN van benne, az összes változatban. (Bár szépen kúszik fel az ára már annak is, én még 20$-ért vettem 2 hónapja a 2/16-os X96 Air-t)

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#159984) MasterMark válasza csucsotke (#159979) üzenetére


MasterMark
titán

A ZT102 jó.

Switch Tax

(#159985) viharhozo


viharhozo
addikt

Ez a tolto ennyiert rendben van? Van meg egy kuponom, gondoltam, ellovom erre.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#159986) kenand válasza cof (#159983) üzenetére


kenand
veterán

LA/Wifi nélkül nem igazán használható egy box, ugyan mehet az USB portba WIFI és LAN adapter.... de egyelőre biztosan jobb választás a 905x2, és nincs túl sok plusz szolgáltatás az X3-ban az x2-höz képest...

(#159987) cof válasza kenand (#159986) üzenetére


cof
veterán

Nem elegáns megoldás tudom, a USBLAN adapter, de csak arra akartam felhívni a figyelmet, hogy szinte már csak driver hiányosságok vannak, X2-re is pár hónap alatt lett stabil, szerintem erre is lesz legkésőbb nyár elejére, mivel már az X2-k kezdenek kifogyni mindenhol. És amint lesz rá használható CE felmegy az ára majd mint az X2-nek, mert lesz rá kereslet. Én eltettem a szekrénybe, nekem sem ez a fő gépem természetesen egyelőre.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#159988) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

2.5-es USB-s hdd tokot keresek, tud valaki ajánlani jó árban? Csak minőségi érdekel.

(#159989) fear2 válasza Met (#159964) üzenetére


fear2
tag

Szia!

Nekem már régen megjött. 2-3 hétre a rendelés után. Hajszálvékony.

(#159990) digitalentum válasza PainKiller13 (#159988) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Én ezt használom/ajánlom.

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#159991) szabi__memo válasza bul07 (#159584) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Promó termékre is jó? Gondolom nem

(#159992) dudi6 válasza dudi6 (#159970) üzenetére


dudi6
senior tag

Nah most már nekem se megy sajna a kupon. Van esetleg másik ebay-re?

(#159993) Shingen


Shingen
addikt

Allin csak bankkártyával lehet fizetni?
Mert PP nincs.
Ti hogy szoktatok.
Bankkártyás biztonságos?

風林火山

(#159994) tobias40 válasza Shingen (#159993) üzenetére


tobias40
veterán

Alipay megbízható,így fizetek már vagy 10 éve..
Annyi pénz legyen a kártyán kb amennyit fizetned kell és nem lehet nagy baj.
Nekem van erre a célra egy külön kártyám amiről a netes vásárlásokat intézem.

De az Alipay teljesen megbízható..

(#159995) Shingen válasza tobias40 (#159994) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi, igen olvastam róla, csak most tartani alipay, meg paypal mindegyiken lovét tartani, mert sose tudhatod mit akarsz venni.
Jó lenne egy ilyen virtuális számla amit mindegyik oldal elfogadna.

風林火山

(#159996) sambenez válasza Shingen (#159995) üzenetére


sambenez
addikt

Én revolut virtuális kártyával fizetek. Mindig annyi pénzt rakok fel előtte amennyit el is költök.

[ Szerkesztve ]

(#159997) dugynok válasza Shingen (#159995) üzenetére


dugynok
senior tag

Revolut :D a vàltàs is előnyösebb!

[ Szerkesztve ]

(#159998) citkar válasza Shingen (#159995) üzenetére


citkar
addikt

Elég, ha belépsz az Ali oldalán, ott automatikusan az alipay fog működni fizetéskor, nem szükséges külön regisztráció (az Aliexpress-esen kívül), ha csak ezt a funkciót használod. Így nem kell Alipay-en tartani lóvét, mondjuk én a Paypalon sem szoktam, csak fizetéskor leemeli a megfelelő bankszámláról és kész.

Jó ez a Revolut, de akkor most még több helyen tartsa a pénzét? :D Pont ezt szeretné elkerülni.

[ Szerkesztve ]

(#159999) sopruk válasza Shingen (#159995) üzenetére


sopruk
aktív tag

+1 a Revolut-nak, ajánlom a topicját...

[ Szerkesztve ]

(#160000) Teplic válasza Shingen (#159995) üzenetére


Teplic
tag

+1 revolut. Ajánlom mindenkinek külföldi vásárlásokhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.