Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159551) marton.m


marton.m
tag

Geekmaxin elég jó áron van most a [Xiaomi Dreame V9] akkus porszívó, nem mellesleg német raktárból.
A termékoldalon azt írja, hogy ugyan annyi az ár akkor is, ha kiválasztom az ajándék Tronsmart bluetoothos hangszórót, viszont a kosárba helyezve már jóval drágább. Mégsincs ingyen az ajándék? :F :D

[ Szerkesztve ]

(#159552) #53667584 válasza gixxergabi (#159550) üzenetére


#53667584
törölt tag

A PayPales visszatérítés mindig átverés.

(#159553) Janaboy


Janaboy
veterán

Tudtok ajanlani frankó smd csipeszt?

Koszi
Udv

Janaboy

(#159554) Jarod1 válasza Janaboy (#159553) üzenetére


Jarod1
addikt

Linket nem tudok, de 6 os csomagban szokott lenni különböző típus.

(#159559) spileraaa


spileraaa
senior tag

[link]

bangoodrol sem reneledek tobbet EU Priority Line szalitasal

masoknak hamarabb megerkezet normal szalitasal

facebokon irtak hogy

"Nekem is megérkeztek a napelemes lámpák. Érdekes, hogy kétféle akku van bennük random. Van, amelyikben kék szinű 18650, ennek kapacitása ~1500mAh, a liláknak viszont csak ~800mAh :O
Mindkettőn 2200mAh van feltüntetve. Egyikben nekem is túlmerült a cella, de adtam neki kakaót és működik. Ennyiért megérte, majd teszek beléjük 3000-es cellákat. :P"

a kerdesem az lenne hogy milyen aksit erdemes venni bele?
a simpla is jo ha igen mondanatok par jo vetelt vagy jobb a protected?

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#159560) Ciccuka válasza spileraaa (#159559) üzenetére


Ciccuka
veterán

[link] [link]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#159561) agroman válasza spileraaa (#159559) üzenetére


agroman
senior tag

egyertelmu, hogy normal postaval elobb erkezik. az eu priority line tulajdonsagai miatt van ez igy. elobb egy harmadik EU orszagban levamoltatjak (jobb esetben) es utana onnan kuldk tovabb. ilyen kis erteku dolgot nem erdemes igy kuldetni (ha tudsz valasztani).

------

(#159562) zsiz


zsiz
őstag

Van egy felesleges 2.5" laptop HDD-m. Ezzel tudok belőle hordozható külső HDD-t csinálni, igaz? Nem hordozni akarom, csak telenyomni sorozatokkal és a TV-re kötni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#159563) MADcat válasza zsiz (#159562) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Igen. Nekem is hasonló van. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#159564) ptesza válasza zsiz (#159562) üzenetére


ptesza
senior tag

igen. Ez arra való, csak lassú lesz az USB2.0 miatt. (~30MB/s)

(#159565) spileraaa válasza agroman (#159561) üzenetére


spileraaa
senior tag

gearbesten tabletet rendeltem igy 2 eve akkor 1 het allat itt volt
azt hittem ha igy rendelem nem torik ossze es hamarabb itt lesz max 2 het allat
kozben let beloel masfel honap

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#159566) digitalentum válasza zsiz (#159562) üzenetére


digitalentum
csendes tag

Én ezt használom teljes megelégedettséggel MAIWO K104 2.5 inch USB 3.0 SATA HDD SSD Box 3TB sata usb3.0 hdd Hard Disk Drive ssd Enclosure Case Box. Kicsivel drágább, de USB 3.0 és megbízhatóan működik.

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#159567) zsiz válasza ptesza (#159564) üzenetére


zsiz
őstag

& MADcat
Köszi. Az nem baj ha lassú, nem fogom állandóan írogatni. Az olvasás meg annyira csak nem lassú, hogy 720/1080p filmet ne tudjak nézni róla :D Nekem annyi a lényeg, hogy olcsó legyen, és ne nyírja ki a vinyót. Mondjuk itt USB3.0-át ígérnek 2.29$-ért (persze jobb lett volna ha elküldik a kuponos rendelést.. :D)

(#159566) digitalentum
Ennyit nem szánok rá, csak a 64 gigás Telekom-Coop pendrive-ot akarom kiváltani vele.

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#159568) DJGABI válasza zsiz (#159567) üzenetére


DJGABI
addikt

[link]

év végéig él a kupon ahogy nézem. ingyé lesz vele ;] (vagy max posta)

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#159569) -secret- válasza DJGABI (#159568) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Törölték a rendeléseket. 1 emberről tudok aki megkapta.

(#159570) pn4hvq válasza DJGABI (#159568) üzenetére


pn4hvq
senior tag

Aham, nagy lópisztolyt. Múltkor zoltán6 linkelte, neki meg is jött a 2 ház pár forintért. Senki más nem írta, hogy ő is megkapta volna. A webshop írt szép üzenetet, hogy elfogyott, nem tud szállítani. Próbaként regeltem másik felhasználót, vettem másik 2 házat párszáz forintért 11.19-én, 11.22-én jött a mail, hogy sajnos elfogyott. Megazanyád, írtam neki, hogy most is rendelhető a termék, le tudok rá adni rendelést. Legyen kedves feladni. Ha esetleg nem jön össze, akkor bekaphassa, megkérdezem a PayPalt, hogy miféle eladó ez, hogy csak gyűjti a címeket, küldeni meg nem nagyon küld.

(#159571) zsiz válasza DJGABI (#159568) üzenetére


zsiz
őstag

Tudom, ezt írtam, hogy ezt a kuponos rendelést nem küldte el :D Csak írt egy levelet, mint a többieknek is, hogy nincs készleten, pedig mindenhonnan próbálta beszerezni, még a gyártótól is.. :U Válaszoltam neki, hogy oké, akkor küldjön másikat, hasonló áron, hasonló termék.. még be is linkeltem neki, nehogy ne találja meg mire gondolok.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#159572) DJGABI válasza zsiz (#159571) üzenetére


DJGABI
addikt

na jó de ti arról az 1 házról beszéltek, be lett dobva, ráugrottak a népek, persze azt írta ennyit nem ad fel.. ez a fenti link most nem tudom ugyanaz a termék-e...

én rendeltem kamerát, alu bicó pedál is volt fb-n ezresért [link], meg whoop fc-t, alis ár alatt. hát eddig mondjuk egyelőre csak várom őket. "paid"-nél megállt az összes. az elsőt ráadásul dhl postával kértem... no comment

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#159573) -secret- válasza DJGABI (#159572) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Ha megkapod azért szólj már akkor regelek újra. :D

(#159574) szabifotos válasza spileraaa (#159559) üzenetére


szabifotos
senior tag

Nem tudom, hogy állásában meríti-e a cellát, de ha mindenképpen protected-et akarsz akkor tehetsz egy próbát ezzel. LINK
Ha elég a sima, akkor a Nyíregyi eladó is jó itthonról. (nem linkelem, mert kirúgnak innen :D )
Vagy aliról: LINK (ez olyan ~2700mAh a valóságban.)

(#159575) Digitalis válasza digitalentum (#159566) üzenetére


Digitalis
senior tag

Kb ennyiért, nemrég vettem itthon, egy ennél sokkal minőségibb, csatolható usb3 kábeles (70cm) bőr védőtokos, aluházas rack-et. [link] MAIWO-m is van...

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#159576) maglew válasza spileraaa (#159559) üzenetére


maglew
aktív tag

Gearbestről rendeltem telefont november 11-én. Ma néztem a szállítási listát, a vámolást befejezték, várhatóan pár nap múlva nálam lesz.

[ Szerkesztve ]

(#159577) w.miki válasza marton.m (#159551) üzenetére


w.miki
veterán

na most miért lettünk törölve már megint :F

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#159578) MADcat válasza w.miki (#159577) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha jól látom reflink miatt és a ráadott hsz-ek ne lógjanak a levegőben.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#159579) w.miki válasza MADcat (#159578) üzenetére


w.miki
veterán

én nem láttam reflinket.
De akkor miért nem módosítottad, és tetted OFF-ba a többit?
Miért kell értelmes hsz.-eket törölni, miközben a barátaid nyugodtan csetelhetnek a topikokban?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#159580) MADcat válasza w.miki (#159579) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

mert nem én töröltem, azért
hozzászólást nem áll módunkban módosítani

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#159582) rasal


rasal
újonc

Macbookal is hasznalhato jo ar/ertek aranyu tv okositot tud valaki?

(#159583) MasterMark válasza rasal (#159582) üzenetére


MasterMark
titán

Apple TV.

Switch Tax

(#159584) bul07 válasza bul07 (#159230) üzenetére


bul07
nagyúr

Írtam hogy van BG kupon 200pontért 1/1.01$

Változott a kuponos oldaluk [link]és lett egy darab szám vissza számláló
És működik is mert egyet beváltottam és csökkent (31 Dec 2019 érvényes ami most van beváltva)

Tudtok erről valamit, hogy napi limit van vagy havi limit bármi infó?

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#159585) bul07


bul07
nagyúr

Már nem tudtam szerkeszteni és hátha van aki rá akar repülni

9órától ha minden igaz

Tronsmart Spunky Buds Bluetooth Earphone TWS Wireless Earphone IPX5 Waterproof Wireless Earbuds with Google Assistant,Siri
[link]
US $5.82

Amúgy simán lehet hogy lemaradt egy 2-es szám az elejéről (25.82$), másnál is kb ilyen árra lesz akciózva

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#159586) DJGABI válasza bul07 (#159585) üzenetére


DJGABI
addikt

lengyel raktár dpd-re ingyen futárt hoz... gondolom 9 előtt "véletlen" pont kijavítják

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#159587) -secret- válasza DJGABI (#159586) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Hoppá, arra megyünk. :B

(#159588) Vertigo18 válasza bul07 (#159585) üzenetére


Vertigo18
addikt

Honnan az info? Mert egyre simán benevezek én is, ha igaz. Nekem az oldalon csak annyi van, hogy Black Friday napján lesz annyi...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#159589) bul07 válasza Vertigo18 (#159588) üzenetére


bul07
nagyúr

Valami oldalon találtam

Amúgy tényleg elnéztem mert nem ma lesz hanem Nov 29

Megyek is mindjárt fekszek le megárt a 30órás ébrenlét

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#159590) Mr.Csizmás válasza bul07 (#159589) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DDD :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#159591) zoltan6


zoltan6
őstag

hihetetlen hogy már szállingóznak az alis 11/11-es csomagok 2 hét után. :K

(#159592) Siriusb válasza zoltan6 (#159591) üzenetére


Siriusb
veterán

Hogy a bánatba csinálod?! Nekem az októberi rendelések sem érkeztek még meg...

(#159593) Saccco válasza Siriusb (#159592) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nekem is jött már kettő. Az Ugreen csomagok mindig gyorsak. Meg kaptam Pick Pack Pontra is... olvastam már erről, de ez az első, hogy ilyet kaptam. :D

szerk.: Amiket 11.11 előtt rendeltem azok sehol sincsenek. :DDD

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#159594) Sungoo válasza Siriusb (#159592) üzenetére


Sungoo
addikt

Nekem még a szeptemberiek sem. :DDD Sok éves rendelgetéseim alatt az idei év van a posta mélyponton. Az idén már nem merek rendelni, jön a csúcsdömping.

(#159595) -secret- válasza zoltan6 (#159591) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Egy 11.11-es csomag nekem is beért MO-ra. A többi (16 vagy 17 db) még sehol.

(#159596) Batib


Batib
őstag

Hello!
Amennyiben egy kis értékű - Aliról november 25-én rendelt - cuccól azt írja a tracking, hogy
"Shipment cancelled by seller", ez komolyan veendő? Esetleg csak a tracking hibája?
Köszi!

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#159597) YxVs


YxVs
senior tag

Nekem az alis Ugreen 11.11-es csomag kerek 10 nap alatt kézben is volt. :Y

(#159598) Lackki válasza Batib (#159596) üzenetére


Lackki
senior tag

komolyan. Nézd meg a terméknél amit rendeltél, mit írnak friss értékelésnél.

Privátot hamarabb észreveszem

(#159599) Saccco válasza Batib (#159596) üzenetére


Saccco
nagyúr

Nem zokni volt véletlenül?
Kérd vissza az árát. Én pont tegnap láttam, hogy ilyen lett... :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#159600) -secret- válasza Batib (#159596) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Feladás után 10 nappal engedi a disputet, mehet is rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.