Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159501) Randomized válasza HornedReaper (#159477) üzenetére


Randomized
csendes tag

Köszi az ajánlatot. 1-es töltő nem lenne megfelelő. A Lii-500 tetszik, tudsz mutatni jó áron olyat, amihez van adapter is?

(#159478) edk-:
Neked is köszi. Egy "kicsit" drágább, mint az előbb javasolt Lii-500, tehát inkább maradnék annál. :D

(#159502) maglew válasza zeon.hu (#159500) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi.

Egy Xiaomi Mi9 Lite-hoz hány amperes kábel kell? mert ez hogy 2,5 A vagy 5A ez mitől függ vajon?

(#159503) edk- válasza Randomized (#159501) üzenetére


edk-
őstag

Én még 26 dezsőért vettem 5 éve...

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#159504) zeon.hu válasza maglew (#159502) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Telefon topikjában érdeklődj.
Bár Mi Max 3 van, de nyilván más a specifikációja.

#?*@&!

(#159505) Sungoo


Sungoo
addikt

Biztos volt már kérdés, előre bocs. Jó minőségű, viszonylag hosszabb lighting kábelt tudtok ajánlani?

(#159506) Tim82 válasza Sungoo (#159505) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nyolc hozzászólással előtted éppen linkelt valaki.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#159507) #53667584 válasza Sungoo (#159505) üzenetére


#53667584
törölt tag

Olvass vissza 10 hozzászólást és a rá adott választ :)

(#159508) Randomized válasza edk- (#159503) üzenetére


Randomized
csendes tag

5 éve lehetett annyiért, én most szeretnék töltőt venni. :D 30 alatt nem is találtam meg azt a típust (EU csatlakozóval), amit ajánlottál. Alin 41, GB-n 50 az EU plug, BG-n csak US plug kapható 27-ért. Nem mondtam írtam semmi rosszat az ajánlásodról, ne értsd félre. Nem tudom, hogy melyik, mennyivel jobb, de a LiitoKala töltője is elég jónak tűnik, még többet is tud, mint amire úgy gondlom, hogy szükségem van.

(Más):
Gearbesten megtaláltam $20.3 áron. Nem tűnik rossz árnak, de ezen a fórumon kötelező a kérdés: Valaki tud hozzá kupont? :DDD Esetleg más beszerzési forrást, ahonnan érdemesebb lenne megvenni?

(#159509) maroni válasza Randomized (#159508) üzenetére


maroni
aktív tag

Hát egy picivel olcsóbb! Van hozzá autós töltő is! [link]

(#159513) Dr.NX válasza beginnerguy (#159466) üzenetére


Dr.NX
addikt

Reflink nem lehet aláírásban sem.
Írd, hogy keressenek privátban.

Elfogadom a sütiket.

(#159514) Joker88 válasza tobias40 (#159494) üzenetére


Joker88
őstag

mint írtam.. --> [link]

hát az ottani fórumrészlegben már találkoztak jó minőséggel is,meg felejtőssel is.. Szerintem menj át a telefon-topicjába, és olvasgass, vagy a keresőbe írd be az "üvegfólia" szót..

In loving memory of Garrett Lockhart

(#159515) maroni


maroni
aktív tag

Sziasztok! Valaki nem tud 11,99 alatt ilyet [link] vagy volt a múltkor wc fény ajándékkal!

(#159516) Sungoo válasza Tim82 (#159506) üzenetére


Sungoo
addikt

ohhh, a figyelmetlenség... :B

(#159517) Tim82 válasza Sungoo (#159516) üzenetére


Tim82
nagyúr

No para, nem ilyen szándékkal írtam, csak hogy nem kell nagyon keresni a választ. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#159518) bul07


bul07
nagyúr

Mernétek ilyet használni fényképezőbe kamerába?
[link]

$13.08 a 256GB verzió

Képeket elnézve a sebesség és a méret rendben van, na de akkor is

Micro SD 32Gb verzió 2.44$. hát nem tudom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#159519) kigyi_23 válasza bul07 (#159518) üzenetére


kigyi_23
addikt

Céltalan kattintgatásra miért ne, de általában nálam nem ez a cél szóval akinek fontos az is, hogy a képeit majd le is tudja róla bányászni az általában nem gondolkodik ilyenekben :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#159520) Sub-S válasza Randomized (#159508) üzenetére


Sub-S
senior tag

Esetleg LiitoKala lii-500S, ezen az oldalon található kuponnal 21$-ért ha érvényes lesz még rá 3 nap múlva mikor lejár a jelenlegi akció.

[ Szerkesztve ]

(#159521) bul07 válasza kigyi_23 (#159519) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen

De mondjuk a micros SD kártya telefonba, játék tárolónak
Mert ugye telefon esetén be lehet állítani hogy hova mentse a képeket, és a mai telefonok már általában min 64GB-os tárhellyel jönnek ki így 30-40GB simán van a képeknek
A nagyobb játékok(1-2GB) meg mehetnek az ilyen micro sd-re meg is makkan idővel akkor sin adatvesztés ami lényeges

A70 telefonom 128GB-os már nem is kellene micro sd raknom bele mert fele tárhelyet se használom, de megszokásból mégis van benne :D

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#159522) Degeczi válasza bul07 (#159521) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De ne ilyet, ami már külsőleg is kamu Sandisk! (ugyan ráírt név nélkül , de egyértelmű az átverési szándék) :W

(#159523) haruspex válasza Degeczi (#159522) üzenetére


haruspex
aktív tag

Itt kicsit off, de szerintem érdeklődésre tarthat számot.

A Banggoodról rendelt csomagom eltűnt a postakicserélő központ és a kézbesítő posta között. ( Trackből derült ki.) Két ügyintézővel beszéltem akik közül az egyik kedves és segítőkész volt, a másik egyik sem igazán, ugyan azt a 2 mondatot ismételgette minden kérdésre. Az első hölgy tanácsa alapján a megoldás az volt, hogy emailt kellett írni a posta ügyfélszolgálatra. Ők kicsit több mint 3 hét után elismerték a kárt, és innen vagy a Banggood tud kompenzációt kérni, vagy én, de az ő lemondó nyilatkozatukkal.

A trükkös rész ezután jött elmagyarázni ezt a kínaiaknak. Az első levelem lepattant azzal, hogy nem volt shipping insurrance, a 2. is valamilyen sablon válasszal, talán a 3 került valakihez aki tud angolul, meg valószínűleg itt olvasták el el először mit írtam. és pedig megkértem egy ismerősömet, aki szokott ázsiai ügyfélszolgálatokkal kommunikálni, meg nálam azért jobb angolból.

Ezután vagy megértették mit szerettem volna, vagy csak elunták, és újraküldték a csomagot (Bár itt megint csak sablonüzenet jött vissza).

Bár majdnem két hónap után még nincs se pénz se csomag, de végül is mindkét ügyfélszolgálattal sikerült dűlőre jutni.

(#159524) edk- válasza haruspex (#159523) üzenetére


edk-
őstag

Nem lett volna egyszerűbb alapból a Paypal disputa?

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#159525) Jarod1


Jarod1
addikt

Teló tartó bringára
[link]

(#159526) haruspex válasza edk- (#159524) üzenetére


haruspex
aktív tag

Miért lett volna? A tracken világosan látszott hol veszett el. A posta kerestette a levelem után, és elismerték a kárt. Minek kellett volna a paypal? A rendelésre meg szükségem van.

A tanulság az, inkább, hogy így emailben kell az ilyet a postával intézni, és ezt nem minden ügyintéző mondja, a valamelyik simán elhajt.

Nyilván, hogy random kínai cégnél mennyi idő után kezdenek el valamennyire foglalkozni egy üggyel más kérdés. A GB-pl kerültem már végtelen ciklusba így.

(#159527) GIJoe válasza bul07 (#159521) üzenetére


GIJoe
addikt

írjak is az értékelésnél:

(#159528) bul07 válasza Degeczi (#159522) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze
De majd negyed áron van és csak úgy hogy legyen valami a telefonba nem mindegy, MIXZA van 3.6$ körül
Mikkor megjön jól letesztelni , egyszer teleírni majd megint teszt és ha jó akkor jó

Mint ahogy írtam is nekem is csak azért van a telefonba memória kártya mert megszoktam hogy van semmi értelme

(#159527) GIJoe

És lehetne linkelni 5-10-et akinek meg jó a teszt eredménye

Ha tömegesen lenne ilyen akkor már igen

Na de nem is azért linkeltem hogy hú gyerünk venni, hanem hogy sokan vették és a 99%-a jó volt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#159529) edk- válasza bul07 (#159528) üzenetére


edk-
őstag

Miből gondolod, hogy 99% jó volt? A visszajelzésekből? A felhasználók 99%-a nem nézi meg h2testw-vel. Mire rájön, hogy nagynak hazudott töredék kapacitású, már nem tud visszajelzést adni.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#159530) bul07 válasza edk- (#159529) üzenetére


bul07
nagyúr

Lehet szerkeszteni a értékelést ha jól tudom, bár hogy meddig

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#159531) Mr.Csizmás válasza bul07 (#159528) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ennyire megy a fillérzaklatás? 16 gb, számlával, garanciával, valid kapacitással:

5 dollár 92 cent MNB árfolyam szerint. [link] :U

semmi

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#159532) Ciccuka válasza bul07 (#159518) üzenetére


Ciccuka
veterán

h2testw jó lassan fut le rajta (32-es).
Ahogy írják az ennél nagyobbak fake-ek lehetnek.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#159533) helixP válasza haruspex (#159526) üzenetére


helixP
nagyúr

Mert nem kellett volna 4 emberrel beszélned , több emailt írnod, haverodat ugrasztanu, gondolom jópár órát eltolva az életedből, hanem egy bejelentés a PP-nak, pénz vissza, és újra rendelés.
De persze Te tudod.

[ Szerkesztve ]

(#159534) haruspex válasza helixP (#159533) üzenetére


haruspex
aktív tag

Szerintem nem szokás paypalhoz menni mielőtt beszéltél az eladóval. És arra volt esély, hogy megkerül a csomag, ami valszeg ott kallódik valahol valamelyik raktárban, és nem olyan ami nagyon kéne egy postásnak. Nekem az kellett volna elsősorban nem a pénz. Az, hogy mondjuk 3 hét az átfutása itthon egy ilyennek, az más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#159535) gyapo11 válasza haruspex (#159526) üzenetére


gyapo11
őstag

Nekem is GB-tel történt, hogy 60 nap után kértem refundot, kifizették, majd 100 napra megérkezett a csomag. Írtam nekik, hogy ez a helyzet, kifizetném újra. Erre jött az automatikus válasz, hogy ők pedig refundolták és legyek türelemmel. Hát jó, én türelmes leszek.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#159536) azbest válasza haruspex (#159534) üzenetére


azbest
félisten

annyit tennék csak hozzá, hogy lemondó nyilatkozat helyett a tulajdonjog igazolása is megfelelő, amihez pedig például a webshopos képernyőmentés, vagy úgy általában olyan igazolás megfelelő, amit egyébként vámkezeléshez kérnének be. Saját tapasztalat [link]

(#159537) haruspex válasza azbest (#159536) üzenetére


haruspex
aktív tag

Igen ezt is jó tudni, nekem ezt nem írták persze.

(#159538) tukko1


tukko1
aktív tag

Szerintetek megint fognak osztogatni ali expresses kuponokat Black Friday elött?

(#159539) Zsmester89 válasza Sub-S (#159520) üzenetére


Zsmester89
őstag

Hasonló áron már inkább az ikeából vegyél fali töltőt, a műanyag kábel rendező rúdon kívül nincs vele gond, minőség terén sem lehet panasz rá (az aksijaik is átcímkézett eneloopok).

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#159540) haruspex válasza tukko1 (#159538) üzenetére


haruspex
aktív tag

Igen szerintem, az appban már kint van a coupon exchange-nél, csak még nem lehet váltani.

[ Szerkesztve ]

(#159541) gyulazsolti válasza tukko1 (#159538) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Asztalin is van. [link]

(#159542) Ra3 válasza haruspex (#159540) üzenetére


Ra3
őstag

Minden egész órakor van egy korlátozott darabszám, kábé 20-30 másodperc alatt elfogy, én ma reggel váltottam kettő 10/2-est, többet nem is enged.
November 29-től december 3-ig jó.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#159543) haruspex válasza Ra3 (#159542) üzenetére


haruspex
aktív tag

Ja, értem, köszönöm. Annyira nem nézegettem még.

(#159544) tukko1 válasza haruspex (#159540) üzenetére


tukko1
aktív tag

Nem erre gondolok, hanem a 10/5 és az 50/20-as kuponokra!

(#159545) Imy válasza gyulazsolti (#159541) üzenetére


Imy
veterán

Coinokat hogyan lehet szerezni?

[ Szerkesztve ]

(#159546) Randomized válasza Sub-S (#159520) üzenetére


Randomized
csendes tag

Ez mivel tud többet, mint a Lii-500?

(#159547) gyulazsolti válasza Imy (#159545) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

App-ban itt tudsz. [kép]

(#159548) Ra3 válasza Imy (#159545) üzenetére


Ra3
őstag

Most napi 50-et azzal is be lehet zsákolni hogy 10 random cuccot bedobsz a kosárba.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#159549) fcbarca


fcbarca
őstag

Sziasztok. Broadlink rm mini 3-ra nem tud valaki kupont vagy valami jó árú elérhetőséget?

(#159550) gixxergabi


gixxergabi
senior tag

Kis kínai úgy gondolta paypalra küldi a visszatérítést...

Köszi... tartsd meg az aprót

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.