Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#160501) kenand válasza kory24 (#160500) üzenetére


kenand
veterán

Nekem az elődje van. 1 évet vagy többet bír az elem. Abban AAA van, ebben 2032, lehet ez kevesebbet bír, de gombelem csere is könnyű.
Mija appal látod BT közelségből telefonodról, vagy BLE gateway kell. Nagyjából megbízhatóan mér, úgy sem fűtést vezérelsz vele...

(#160502) szabi__memo válasza kory24 (#160500) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem válhatott be, mert annyira új hogy senkinek nincs

(#160503) w.miki válasza kenand (#160492) üzenetére


w.miki
veterán

Kipróbálni jó lenne ez az elosztó is, hogy összeadódik-e a 3 égő fényereje?
Illetve lehet-e őket egyszerre egy appból, egy gombbal vezérelni?
A csillár lehet, hogy szebb, de macerásab felszerelni.
Akkor már ez jobb lenne nem? Ez még amin gondolkodom, ha már úgyis lámpát kell cserélni:
Yeelight YLXD01YL 28W (Csak most erre sincs kupon)
Esetleg bevállaljak egy noname, de olcsóbb lámpát?
Modern 60W RGB LED Ceiling Light
Mi lenne a legjobb, esti vezérlős fény?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#160504) kory24 válasza kenand (#160501) üzenetére


kory24
őstag

Köszi!

Megtaláltam az elődöt is, de az majdnem 2x-annyiba kerül.
Mi lehet ennek az oka?

Illetve az is fura, hogy ez az új változat nincs fennt a xiaomi aliexpress store-ban.

Jobb valamivel az újabb verzió?
Vagy netán gyengébb, hogy olcsóbb? :)

Elég persze ha nagyjából.
Csak azért kérdeztem, mert van egy noname kínai órám is ami hőmérős, fényérzékelős, de az vagy 4-5 fokkal kevesebbet mutat, ami azért már zavaró, sőt alkalmatlan így e célra...

[ Szerkesztve ]

(#160505) HKorn válasza kory24 (#160500) üzenetére


HKorn
addikt

Nem hiszem hogy bárkinek is lenne, annyira új megjelenés. Nekem is van egy preorderben 1 hónapja kb, de még el se indították.

Amúgy nem hiszem hogy az elem miatt kellene aggódnod, nekem van más ilyesmi cuccom is és kb évente kell benne 1x elemet cserélni és akkor sem bonyolult.

Run&Ride

(#160506) kory24 válasza HKorn (#160505) üzenetére


kory24
őstag

És mi lehet az oka, hogy olcsóbb, mint az előd verzió?

Amit linkeltem, az megbízható forrás lehet?

(#160507) Sanki


Sanki
addikt

eBay 10% kupon: PFLASHW50
[link]
-10% off Coupon is eligible when you buy items from categories: Cell Phone Accessories, Clothing, Shoes & Accessories, Fashion Jewellery, Kitchen, Dining & Bar Supplies, Health & Beauty
- Maximum discount is $7 and applies only to item price.

(#160508) erdey_a válasza w.miki (#160503) üzenetére


erdey_a
őstag

ha van egy sima lámpád és beletekered ezt az "elosztót", meg a 3 körtét, már zuhan is lefelé az egész, szakad ki az eredeti foglalat, mert nem 10 deka lesz a betekert hóbelevanc súlya... szerintem erre azért figyelj

Vérboci

(#160509) w.miki válasza w.miki (#160503) üzenetére


w.miki
veterán

Ár/érték arányban még ez is jónak tűnik:
Blitzwolf® BW-LT20 24W Smart LED Ceiling Light - 30USD
De most már még jobb lenne, távirányítós. :DDD

(#160508) erdey_a : szerintem 3 égőt még elbír a mostani madzag, mókolás nélkül.
Kép1, kép2 (az értékelésekből)
Ha meg úgyis szerelő kell, akkor ő meg tudja erősíteni a teherbírást... de akkor már tényleg jobb lenne direkt mennyezeti okos lámpa...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#160510) tobias40


tobias40
veterán

Hol tudom az ebay oldalán jelenteni ha vki nem küldte el a terméket de a pénzemet se utalta vissza a PP-re,pedig üzenetben megígérte?
Nem volt még ilyen ügyem,hogyan kell eljárni?

(#160511) mobilizmo válasza w.miki (#160509) üzenetére


mobilizmo
addikt

Mivel nem csak izzót, hanem egész lámpát is keresel, itthon is van Mi LED Ceiling. Bár most éppen elfogyott :-(

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#160512) macilaci78 válasza kenand (#160501) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Olyat keresek, ami loggol is. Munkahelyen érdekelne egy helyiség hőmérséklete, Havi 2-3 alkalommal megyek oda, net a környékén nincs. Szóval telefonnal szinkronizálna néha és küldené át az adatokat.
Nem kéne percalapon, elég csak olyan részletességgel, mint a MiBand3 a pulcusértékeket. Napi átlaghőmérséklet, maximum és minimum érték.

Ha van ilyen, akkor több darab is érdekelne, ha el lehet őket keresztelni az appban mondjuk a helyiség nevével.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#160513) Lackki válasza w.miki (#160509) üzenetére


Lackki
senior tag

bírom hogy a fotókon a lámpa kb 3x akkorának van mutatva mint amekkora :D

Privátot hamarabb észreveszem

(#160514) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

A CANDYEIC 5A USB Cable -hez megint van kupon.

(#160515) Szaki2 válasza tobias40 (#160510) üzenetére


Szaki2
tag

Szia!

Ebayen belül help&contact és legalul email us.
[link]

Ide beírod, a rendelés számot, Item numbert és, hogy mi a gondod, és 48 órán belül válaszolnak. Nagyon rendesek, nekem már kétszer elintézték, hogy visszakapjam a pénzem.

(#160516) krisztianAMG válasza bandigyerek (#160495) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

A Blitzwolf működik Google Home-mal is gond nélkül?

(#160517) Beni2360 válasza w.miki (#160509) üzenetére


Beni2360
félisten

Na végül mit találtál?
Én ezeket nézetem
60 W Ár: US $ 45.68 EU-ból.
36 W Csehből: Ár: US $ 35.99
Ezt nem tudom mennyi fényerőt ad egy 19 nm nappaliban?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#160518) w.miki válasza Beni2360 (#160517) üzenetére


w.miki
veterán

Azt találtam ki, hogy várok kuponra a Yeelight YLXD01YL (1800 lm kb. 120W normál izzó) vagy valamilyen Xiaomi vagy Blitzwolf távirányítósra 60 usd alatt.
Láttam GB-n még olcsóbbakat is.
Utorch UT31 Smart LED Ceiling Light 36W AC 220V Bluetooth APP and Remote Control - White Smart Version
De egyrészt onnan már nem szeretek rendelni, másrészt ezeket a noname-eket nem nagyon merem bevállalni...
De ha te belevágsz, majd tájékoztass :B
Fényerő a 36W-os 3000 lumen, a 60W-os 6000...? Az kb. mint egy 200W, vagy egy 400W izzó, elég sok.... márha nem kamu adat...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#160519) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Joybuy:

Get $15 OFF order over $100 with promocode: JDXMAS100
Get $1 OFF order over $4 with promocode: JDXMAS4

(#160520) Beni2360 válasza w.miki (#160518) üzenetére


Beni2360
félisten

A Cseh változatot BG-n le lehet pontozni 30.59 $-ra.
Nekem most 3x60 wattos izzók vannak a nappaliban.
Nem rossz az sem amit linkeltél.
Érdekes megoldás ez a begörbítése a lapnak a lámpatestbe. :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#160521) szabi__memo válasza Sanki (#160507) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Elég vérszegények ezek az eBay akciók

(#160522) macilaci78 válasza szabi__memo (#160521) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha benne van a megérkezés ára is, nem csak a feladása, akkor jó deal. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#160523) GIJoe


GIJoe
addikt

SJ9000 17$ nyilván nem 4Ks... elhagyós verzió
kupon: BGpage5709,vagy: appon belül pontért vett kupon...

(#160524) Sanki válasza szabi__memo (#160521) üzenetére


Sanki
addikt

Azért legalább van valami, pl. én úgy gondolom idén volt eddig a legtöbb kuponos móka.
A legjobbak ezek közül ráadásul a 20% mindenre vagy pl. 10$ felett -5$.

(#160525) bul07


bul07
nagyúr

Ilyet ne vegyen senki
Elistooop USB Charging Power Cable Cord Extension Cable USB 2.0 A 1 male to 2 Dual USB Female Data Hub Power Adapt
[link]

Kocsiba vettem egy utólagos fix táphoz(ilyen) amivel a DVR-t táplálom, meg most jön majd a TPMS gondoltam egy ilyen elosztóval megoldom

Hát még jó hogy rámértem, ahogy adtam neki 1A terhelést beesett 4.1V-ra 0.8A, 2A terhelésnél meg 3.5V(nem fényképeztem sajna, már ki nem megyek)

Behoztam és teszteltem egy 230V üzemelő töltővel
Hát itt is volt veszteség nem kicsi, de ugye mivel ez 230V-os töltő volt tartaléka, így nem annyira drasztikus
De amire én szántam volna arra alkalmatlan, így rendelhetek másik fix tápot nem fogok még egyszer elosztóval próbálkozni
[kép] majd elosztóval -> [kép]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#160526) DJGABI válasza GIJoe (#160523) üzenetére


DJGABI
addikt

mótvá olcsóbban is: [link] noname, nem sjcam

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#160527) Vertigo18 válasza GIJoe (#160523) üzenetére


Vertigo18
addikt

Ilyet SE vegyen senki! A legrosszabb kamera, amit valaha láttam. Egyetlen előnye, hogy a tokkal vízálló, így lehetséges vele víz alatt szar minőségű felvételek készítése is...

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#160528) Janaboy


Janaboy
veterán

Olcsóbb hőkamerat vett már vki?
Vélemény érdekelne.

Janaboy

(#160529) cidalain


cidalain
veterán

Ilyen Rock 3in1 kábelt se vegyen senki
Eleve max 1A-t tud, még az itthon kaphato 700 forintos noname kábel is tud 1,2A-t. A lightning csati nálam halott voot kapasbol. A kabel nagyon laza, nincs tartása, könnyen gubancolodik. Nem mellesleg a fém rész csak egy gyűrű raragasztva a muanyag csatikra, ami nalam mar a tesztelés során levált az egyik csatinál. Pedig eddig normalis Rock cuccokkal talalkoztam, de ez kritikán aluli (vissza is jott refundba az ara)

Kollega vett 40 centert kábelt, emlitesre sem melto, be sem linkelem, de szedszedheto volt a csatija. Ratettuk poenbol a cegnel talalt hulladek kabelre a csatikat, es kaptunk egy jo 2A koruli kabelt (csak olyan eszkoz volt nalunk ami 1,5A-nal tobbet nem vesz fel, de azert ezt stabilan vitte). Gyorsan rendeltunk is egy marek szerelhető csatit, majd gyartunk magunknak szuper toltokabelt.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#160530) Saccco válasza cidalain (#160529) üzenetére


Saccco
nagyúr

Saját rossz tapasztalat miatt semmilyen kábelt sem veszek tőlük.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#160531) cidalain válasza Saccco (#160530) üzenetére


cidalain
veterán

Már en sem fogok :)
Kar, kellett volna egy ilyen mulimadzag, de a Blitzwolf, es a Ugreen 10 Usd folott van. Lehet nem uszom meg. Varok valami akciot.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#160532) Zeki


Zeki
nagyúr

Xiaomi golyóstoll van most eksönben valahol?

(#160533) MittuDomain_ válasza Zeki (#160532) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Tegnapelőtt jött meg a Joybuy szett, 10db 4usd volt.
Talán itt is írták, elsikkadhatott neked.

(Asszem kupon nélkül is 6usd, ha sokat használsz, megértheti.)

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#160535) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Sziasztok,
van ajánlott asztali, tápos FM rádió? (akár itthonról is) Aliexpress-t nézegettem de 99%-ban hordozhatóakat dobott fel, ez viszont konyhába menne, konnektor alá. :R

4 8 15 16 23 42

(#160536) cidalain válasza tonyrulez (#160535) üzenetére


cidalain
veterán

Én is ilyesmit kerestem pár napja.
Végül Alzáról húztam be egy Blaupunkt rádiót. Még nem jött meg, kíváncsi leszek.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#160537) ANOka válasza Savageboy (#160534) üzenetére


ANOka
őstag

Fizetés előtti állapotig elvittem, ott engedi a kupont.

[ Szerkesztve ]

(#160538) erdey_a válasza tonyrulez (#160535) üzenetére


erdey_a
őstag

a hordozható roltonok mennek hálózatról is (akku nélkül is)

Vérboci

(#160539) Degeczi válasza tonyrulez (#160535) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Lidiben nagyon jó, polc/konyhaszekrény alá is fölcsavarozható rádiók szoktak lenni, többnyire év elején, így ha nem sürgős, érdemes lehet megnézni.
Kínából egyrészt zsákbamacska, másrészt gyakran RDS sincs, ami pedig hasznos (nem csak az állomásnevek, de az óra automatikus beállítása miatt is)

(#160540) korpicschess válasza Savageboy (#160534) üzenetére


korpicschess
veterán

Esetleg RGB verzió van hasonló áron valahol? Az is szokott lenni kb. ennyiért.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#160541) anadroid válasza Savageboy (#160534) üzenetére


anadroid
senior tag

Működik a kupon.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#160542) Savageboy válasza korpicschess (#160540) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Banggood-on ha él még a BG12YEEBL kupon, akkor 14.99$-ért vihető darabja.

JoyBuy-on van még JDXMAS100 kupon is 100$ felett -15$-t vesz le, de ott már az ÁFA miatt nem biztos, hogy megéri a dolog.

(#160543) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok. Tudnátok segíteni egy kicsit,mert ilyenem még nem volt. Ezt az emailt kaptam tegnap. Mi az hogy pikk pakk pont fogja kézbesíteni? Nem igazán értem. Köszönöm

(#160544) kigyi_23 válasza atomka78 (#160543) üzenetére


kigyi_23
addikt

Lerakja a hozzád legközelebb eső pick pack pontra ez lehet egy benzinkút vagy egy üzlet ahol ez üzemel és ott fog várni a csomag oda kell érte menned.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#160545) macilaci78 válasza tonyrulez (#160535) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Bt hangszórók némelyikében van fm rádió, nekem távirányító is van hozzá, dugasztápot neki és kész.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#160546) anadroid válasza atomka78 (#160543) üzenetére


anadroid
senior tag

Mehetsz érte, ahelyett, hogy kihoznák. Oda, ahová ők gondolják. Nem oda, ami neked jó lenne.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#160547) ANOka válasza kigyi_23 (#160544) üzenetére


ANOka
őstag

Vagy nem...
Én írtam nekik, hogy melyik Pikk Pakk pontra vigyék, mert az esik nekem útba.

A levelemre ugyan nem reagáltak, de ehelyett házhoz szállították. a cuccot. Igaz, nagyobb méretű volt mint egy "vastag boríték".

(#160548) atomka78


atomka78
tag

Köszönöm szépen mindenkinek. :R

(#160549) vargalex válasza anadroid (#160546) üzenetére


vargalex
félisten

Persze, nálunk a postás folyamatosan csak értesítőt hoz nemzetközi nyomkövetéssel rendelkező küldeményről is. Mindeközben természetesen a posta nyomkövető oldalán az lesz a státusza, hogy Sikertelen kézbesítés. Már azt sem tudom, hányadik panaszomat nyújtom be ezzel kapcsolatban...

[ Szerkesztve ]

Alex

(#160550) bul07 válasza vargalex (#160549) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálunk meg a posta futár nem jár

Múltkori Alzás öblítő rendelést, 25Kg, kirakták a postán hogy nesze menj érte, de ugyan így a folyékony mosószert is a postán rakták ki

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.