Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#159801) Roklif


Roklif
csendes tag

Ebben a topikban még nem láttam:
[Dreame V8 V9] akció holnap!
w.miki kolléga tette be tegnap a black friday-os topikba.

Ahogy látom a kettő verzió között ~13.500 forint különbség lesz. Megéri szerintetek ezt a felárat az újabb verzió? Szinte csak az v9-ről találtam teszteket.

(#159802) GIJoe válasza Zsoleszhun (#159800) üzenetére


GIJoe
addikt

ha lesz/van megint harmadoló kupon joyra, írja meg már vki, azon gondolkodom megkockáztatok vmi goldenfir, gloway 1TBos SSDt... :B

(#159803) BB9000 válasza maglew (#159779) üzenetére


BB9000
senior tag

Kültéri napelemes megoldást hosszútávra nem ajánlok. Sokkal jobb, megbízhatóbb, nagyobb fényerőt biztosít, ha hálózati (230 V-os ) eszközöket használsz.
Itt van pl. egy 20W-os mozgásérzékelős led fényszóró hazai forrásból. Ők is kínából rendelik ezeket. Ha ragaszkodsz a külföldi rendeléshez, akkor pl ezt nyugodtan megveheted: Link

[ Szerkesztve ]

(#159804) HKorn válasza BB9000 (#159803) üzenetére


HKorn
addikt

Nekem is ilyesmi kellene, de mivel 220-at macerás lenne bejáróhoz kivinni, olyan kellene, ami mondjuk egy powerbankról is elmegy. Napi 2-3 felkapcsolásra kellene mondjuk 1 percig.

Run&Ride

(#159805) BB9000 válasza HKorn (#159804) üzenetére


BB9000
senior tag

A 220 (ami már 230 V) kivitelével járó maceránál sokkal nagyobb macera a powerbankot időjárásvédetten elhelyezni, töltögetni és évente cserélgetni. Az nem csak annyiból áll, hogy odateszem és mindig működik, amikor csak kell.

[ Szerkesztve ]

(#159806) Bendegúz98


Bendegúz98
senior tag

Sziasztok, nem agybadugos drotos headsetes fulhallgatot tudtok? Azt mar nem is kerem, hogy jo minosegu legyen, egyaltalan letezik meg ilyen? Koszonom

(#159807) Pcgamers


Pcgamers
tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy jól emlékszem-e arra, hogy a most kapható 15/5 kuponból egyszerre egy termékre csak 1 váltható be.
Válaszotokat előre is köszönöm

(#159808) mazsi válasza HKorn (#159804) üzenetére


mazsi
senior tag

Sokkal célszerűbb koépíteni 230v-os rendszert, és beletolni egy mozgásérzékelős izzót. Ha nagyon olcsó rendszert akarsz, elég egy lengőhosszabbítót kihúzni arra a pár méterre, igényesek be is áshatják ásónyom alá a földbe jól megjelölve.
Nálunk ősrégi lámpaburákba kerültek ilyen mikrohullámú izzók, de Kínából még olcsóbb tud lenni.
Én is vettem 4-5 fajta napelemes lámpát 2000-14000 közötti ársávban. Mind kipurcant másfél éven belül :O

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#159809) _stick_ válasza sopruk (#159762) üzenetére


_stick_
őstag

~4000Ft-ért szállítják. :Y

(#159810) KisApám válasza bul07 (#159771) üzenetére


KisApám
addikt

Lemaradtam... 2 db 32 GB-os kellett volna pedig csak.
Remélem még lesz valami.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#159811) KisApám


KisApám
addikt

Most csalódtam sinceritytrading-ben (megbízható pendrive, Micri SD kártya stb. eladó,
páran tuti ismerik az ebay-ról).
CSALÓNAk néz engem...
bár lehet, hogy ez nála bevett "önvédelmi" mechanizmus, de akkor is.
Október 2-án rendelt 2 db 64 GB-os MicroSD kártya nem érkezett meg az adott időintervallumban. Rá 1 héttel írtam neki, hogy 2 hetet várok még, és akkor refund (tudom, ezt lehet, hogy nem kellett volna, türelmesebbnek lenni néha jó). Ettől függetlenül azonnal refundolt és LETILTOTT ("The seller isn't accepting bids or offers from you."), pedig az elmúlt években ha vásároltam, mindig tőle vettem és soha nem volt gond.
Szóval nézek másik eladó után. Ötlet?

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#159812) Mr.Csizmás válasza KisApám (#159811) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vszeg a szóra triggerelődik. amúgy jó nagy madár, hogy nem TN-el küldi alapból, simán telne a forgalmából :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#159813) szabi__memo válasza KisApám (#159811) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

És megjött a kártya? :)

(#159814) HKorn válasza BB9000 (#159805) üzenetére


HKorn
addikt

A powerbank tető alatt lenne, ez egy fedett beálló, tehát sem eső, sem napfény nem érné, így nem gondolom, hogy évente meghalna. Tulajdonképp csak az esti beállásnál lenne jó, ha automatikusan felkapcsolna a lámpa.

Lengőhosszabbítós megoldás is működhetne, de azért az nem az igazi. Nem akarnám a terasztól kerülgetni a hosszabbítót. Beásni nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Run&Ride

(#159815) digitalentum válasza Zsoleszhun (#159800) üzenetére


digitalentum
csendes tag

+ 1 (!)

Nagyon vonzónak találom a gravitációt. Elfogadom a sütiket, de krémtorta is jöhet!

(#159816) KisApám válasza szabi__memo (#159813) üzenetére


KisApám
addikt

NEM jött meg mér azóta sem.
Ha hiszed ha nem, mielőtt letiltott, úgy volt, hogy szólok neki, hogy megjött, és visszautalom a pénzt (és nem viccelek!), régi vásárlója vagyok, nem csalódtam eddig benne, gondoltam tisztességes leszek vele szemben. Ezek után: egy L*SZ@RT.

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#159817) maglew válasza HKorn (#159777) üzenetére


maglew
aktív tag

Ázsia centerben 2000-ért is kapni és ki is próbálhatod.
Jól világít, csak az időjárás állósága nem az igazi, érdemes körbenyomni szilóval ahol befolyhat a víz.

(#159818) Zsoleszhun válasza KisApám (#159811) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Tavaly ugyanígy jártam nála, előtte 1-2 hét alatt mindig megjött.

¯\_(ツ)_/¯

(#159819) kmarci25 válasza KisApám (#159816) üzenetére


kmarci25
veterán

A saját oldaláról is letiltott?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#159820) maglew válasza BB9000 (#159803) üzenetére


maglew
aktív tag

Köszi, sajnos nincs a kert túlsó végében a garázsnál áram, és macerás kiépíteni ezért gondolkodom a napelemben.

(#159821) HKorn válasza maglew (#159817) üzenetére


HKorn
addikt

Valami ilyesmi kellene, de napelemről töltés része nem is kellene hozzá, csak USB. Viszont ezen kívül nem nagyon találni ilyen lámpákat eBay-en.

Run&Ride

(#159822) ben-ga


ben-ga
tag

[link] ilyen vagy hasonló kamerát vett már valaki? Használható?

(#159823) Donki Hóte válasza KisApám (#159811) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Azért tiltott le, mert egyre több esetben tűnik el a Magyarországra küldött borítékja. A postások már ismerik az általa küldött borítékot, tudják, hogy értékes és könnyen értékesíthető dolog van benne. Ha pedig egyszer már ellopták a neked küldött cuccát, akkor nagy valószínűséggel a következőt is ellopnák, tehát nem érdemes neked küldenie semmit. Köszönd meg a postásodnak, hogy ilyen helyzetbe hozott téged.

Ráadásul a problémáddal nem beköszöntél hozzá, hanem rárúgtad az ajtót, szóval több szempontból is problémás vevő voltál :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#159824) vince válasza i-sti (#159798) üzenetére


vince
őstag

Ez működik önmagában, bármilyen okosotthon izé nélkül is? :B

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#159825) KisApám válasza kmarci25 (#159819) üzenetére


KisApám
addikt

Onnan nem. Rendeltem most onnan, próbaképp, kifizettem. Remélem megjön...

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#159826) MittuDomain_ válasza vince (#159824) üzenetére


MittuDomain_
őstag

Igen.
Totál offline cucc, és én odavagyok érte, eddig 6ot szórtam el ismerősöknek/családban, plusz a saját.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#159827) csucsotke válasza V/ (#159748) üzenetére


csucsotke
aktív tag

Köszi! 20-ból elvett 4-et, mint a pinty. Éljen soká az ebay P20BLACK 20%-os kupon! :)

(#159828) ANOka válasza KisApám (#159825) üzenetére


ANOka
őstag

Remélem a tapasztalatod alapján beleírtad a rendelés megjegyzésébe, hogy "International Tracking Number"-rel küldje a cuccost!
(Én így szoktam és beleírom azt is, hogy a postázási különbözetet is fizetem, ha küld róla PayPal díjbekérőt.)

(#159829) djbahool


djbahool
senior tag

P20 kupont csak buyitnow esetén tudom használni, vagy akkor is ha teszek egy offert és elfogadja az eladó?

(#159830) zsiz válasza Zsoleszhun (#159800) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem is ma érkezett meg 2db 15.98$-ért. Melóba nyúzok egyet már 5 hónapja, de csak egy mosás kéne neki és olyan lenne, mint az új. Ez a kettő egyelőre megy tartalékba a szekrény mélyére, ennyiért ajándék volt. :K

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#159831) korpicschess


korpicschess
veterán

QI töltős gravitációs autós tartót pl. ennél jobbat tud valaki (olcsón)?

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#159832) vince válasza MittuDomain_ (#159826) üzenetére


vince
őstag

Köszi, rendeltem egyet. Sajnálom, hogy nem vagyok az ismerősöd ;] :D

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#159833) zsiz


zsiz
őstag

Egy kis összefoglaló:

Sapka: [link] kuponnal 89 cent volt, ennyit simán meg is ért. Még nem hordom, mert nincs hideg, de jónak tűnik, kényelmes, meleg és marhajó színe van (zöldet vettem) :D Egy bajom van vele, hogy nem szeretem az ilyen sapkákat, amit a fejemre húzok és vissza kell hajtani az alját.

Táska: [link] [link] fentebb említett jó minőség, nagy és strapabíró. Szintén kisebb problémám vele, hogy nem egyenes az alja, ha lerakom, eldől. Neki kell támasztani valaminek. Akcióban + kuponnal 15.98$ volt a két darab (gyakorlatilag féláron vettem).

Telefonra akármi: [link] a feladatát végülis ellátja, de amúgy elég kényelmetlen.. de legalább ha háton fekszem, nem ejtem a fejemre a telefont.

MiBand3 szíj: [link] sajnos a transparent szó jelentését összekevertem a fluorescent jelentésével :DDD Szóval sötétben nem világít, pedig azért vettem. Na mindegy, ne rendeljünk fáradtan.. Amúgy jó, de gondolom ennek is a bújtatója fog leszakadni nálam, mint eddig minden egyes szíjnál amit használtam.

Műszerész (pici) fogók: [link] teljesen jó minőség, akcióban + kuponnal 5 darabot vettem 4$-ért. Annyit röhögve megért, itthon 2 darab került volna ennyibe. MOstani árán mondjuk itthon is megkapni -ránézésre- ugyanazt: [link]

Fokhagymaprés: [link] édesanyámnak vettem, meg van elégedve vele. Bár az oldalán lévő szürke fémlemez külön csomagolva érkezett :D "Melegtakonnyal" volt a fém a műanyagra ragasztva, nyilván megfogta... De a használatát nem befolyásolja.

Irányjelző izzó: [link] króm búrás, nincs olyan fénye, mint a hagyományosnak (a review kép a sajátom)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#159834) sopruk


sopruk
aktív tag

Nem agybadugós bluetoothos fülhallgatót szeretnék vásárolni, de olyan kialakításút mint ez az ajánlott Monk
Amit találok az, mind agybadugós amit nem bírok hordani: earbud bluetooth
Talán még ez hasonlít rá a legjobban, de jó lenne olcsóbban, meg nyakba akasztósat szeretnék mint pl ez
Van esetleg ajánlott, vagy hogy milyen keresőszóval érdemes keresni?
Köszi előre is!

(#159835) dudi6


dudi6
senior tag

Van valakinek tapasztalata a "Xiaomi Deerma VC20" porszívóval?
75$ most akciósan. A másik amit kinéztem "BlitzWolf BW-AR182" ami 73$ kuponnal.
Melyik érné meg jobban? Lesz esetleg még extra kupon holnap?
Van hasonló jobb porszívó ilyen árban?

(#159837) vacs


vacs
veterán

Az ebay-es P20BLACK kupont többször is engedi felhasználni egy fióknál! :K

(^)(>.<)(^)

(#159838) petipetya válasza #53667584 (#159836) üzenetére


petipetya
nagyúr

A zokniból behúztam hármat, jön amikor jön, itthoni viseletre lesz. Nem volt kedvem kísérletezni, így 3 külön rendelést adtam le rájuk, úgy látom mindegyik szín sötét, úgyhogy az is teljesen mindegy miyen lesz.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#159839) w.miki


w.miki
veterán

Ali-n láttatok valami tényleg jó BF akciót?
Ami min. 50%-os?

(#159835) dudi6: 5,5 kPa, nem tűnik soknak.... persze a ref-es oldalak dicsérik...

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#159840) csucsotke


csucsotke
aktív tag

A fasttechen meg a CYBER15 kupon ma meg holnap 15%-ot levesz. (Szoktam náluk is vásárolni, van ami olcsóbb. A shipping infót figyelni kell mert gyakori náluk hogy pár napot várni kell a készletre. Nomeg a postaköltség elemeknél, a kosárnál derül ki.)

[ Szerkesztve ]

(#159841) anadroid válasza vacs (#159837) üzenetére


anadroid
senior tag

A kiírás szerint kétszer.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#159842) vacs


vacs
veterán

Írták, hogy a Liitokala töltők jó áron lesznek, 5/15-ös kuponom is van hozzá.

Kellene sima tölthető AA ceruza + AAA mikro elem is, ezt honnét?
(ha nyíregyházi jófogás, akkor dobjatok privátban egy linket kérlek)

[ Szerkesztve ]

(^)(>.<)(^)

(#159843) ZsZso válasza petipetya (#159838) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Ezt hogy csináltad? Póniból vennék többféléből, de sajna egyszer tudom ellőni csak a kupont, de írja is, hogy userenként egyszer használható mindegyik kupon. 3 különböző fiókkal csináltad? Ha igen, akkor ugyanarra a PayPalra? Nem koppintanak az orrodra, vagy van valami trükk, hogy hogyan lehet ezt is kijátszani?

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#159844) vince válasza vacs (#159842) üzenetére


vince
őstag

ikea ladda?

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#159845) edk- válasza vacs (#159842) üzenetére


edk-
őstag

IKEA fehér Ladda.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#159846) vacs válasza vince (#159844) üzenetére


vacs
veterán

Vidékiként az Ikea NEM megoldható!

(^)(>.<)(^)

(#159847) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ali 15/5 kupon mar nincs?

(#159848) tupacamaru válasza -secret- (#159847) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nincs, 19:00-kor volt az utolsó, amiről sajnos lecsúsztam. :(((

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#159849) -secret- válasza tupacamaru (#159848) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Eddig itt izeltem, hogy minek huzzak be ugyse veszek semmit erre most bevillant, hogy kene fogkefe. :DDD

(#159850) petipetya válasza ZsZso (#159843) üzenetére


petipetya
nagyúr

Egyszerű: fel sem tűnt a kupon, amíg nem mondtad 😁 Nekem is jött az email, abból kattintottam, és a 0.99 USD árat hittem a kedvezményesnek. A kuponnal valóban csak egyet enged 0.39 USD áron rendelni, úgyhogy a többit lemondtam.

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.