Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#152861) -secret- válasza lumpy92 (#152856) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nekem kb. fél éve megy a TN. Most van benne a második pár elem.

(#152862) D1Rect


D1Rect
félisten

5-8$ magasságában keresek bicikli első lámpát.
Tölthető legyen, és ne nagyon az alja.

(#152863) Benhill


Benhill
senior tag

Az alábbi válaszra szerintetek van értelme vitatkozni az Aliexpress-el? Még ilyen helyzetben nem voltam.
256gigás pen drive-ból, csak 20gb az olvasható/írható ezt képpel csatoltam nekik, és csak a fele összeget akarja visszatéríteni az Ali.

Milyen videókat érdemes nekik küldeni? Gondolom nem a 8 órás h2testw videót akarják.

(#152864) 8 válasza Benhill (#152863) üzenetére


8
senior tag

De

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#152865) Wajk válasza Zsoleszhun (#152855) üzenetére


Wajk
addikt

Akkor jó, néztem is mit rontottam el. Köszi a feedbacket is!

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#152866) hodostamas válasza D1Rect (#152862) üzenetére


hodostamas
addikt

[link] ez jofele, ketto is van a csaladba. 2 3 orat bir full fenyeron, szep vetitett fenye van.

(#152867) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

# Pozitív csalódás:

Január 31-én rendeltem egy ilyen nappali menetfényt, ami március elején érkezett meg. Valamikor március végén akartam beüzemelni, ekkor vettem észre, hogy az egyik hibásan működik (az index-világítás csak a szalag feléig világít). Jeleztem feléjük a hibát, mondták, hogy küldenek másikat a hibás darab helyett.
Májusban már lemondtam róla, mondom, biztos nem adtak fel helyette másikat. Meg is feledkeztem a dologról. Júniusban jött egy promo-üzenet tőlük, mondom hoppá, ismerős a store neve. Rákérdeztem a ígéretükre. Nagy sorryk közepette mondták, hogy megfeledkeztek a dologról, de még aznap postázzák. Mondom, aha, persze. :U
S láss csodát, a mai napon hozta a postás a nem is egy darab led szalagot, hanem a komplett készletet.

Szóval, megkövetem a Nanoshine Store-t, tisztességgel jártak el. :R

Miért mindig én???

(#152868) kovisoft válasza Benhill (#152863) üzenetére


kovisoft
őstag

Én azt csináltam, hogy felraktam egy-egy rövid videót a teszt elejéről, közepéről meg a végéről, és elfogadták

(#152869) bul07


bul07
nagyúr

Videó megnéz, és dönt hogy kell e ilyen telefontartó

Universal Gravity Car Phone Holder Air Vent Mount Clip Support Smartphone Voiture 360 Telefoonhouder Auto Suporte Celular Carro
[link]
1/1.01 kupon
1.99$

Más

Megjött pár HUAWEI honor 1.5m kábel [link]
Gyorsba kimértem
2A terhelésnél még nem volt gond majd 4.8V átment rajta
Viszont 3A terhelést már nem viselte jól, 2.2A ment át és beesett 3.8V környékére
Tehát 2A terhelést tudja ennyit is ígér és nem többet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#152870) ANOka


ANOka
őstag

KRESZ szerint a fényszóró ilyen irányú utólagos "megbuherálása" szabályos?
Mert pl. az utólagos Xenon izzóért "ugranak", de lehet, hogy az egy másik történet.

(#152871) Saccco válasza bul07 (#152869) üzenetére


Saccco
nagyúr

Megnéztem.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#152872) sambenez válasza ANOka (#152870) üzenetére


sambenez
addikt

Nem az. Ahogy a kínai DRL is minden bizonnyal szabálytalan. De ez itt nem nagyon érdekel senkit amíg a rendőr meg nem bünteti.

(#152873) vince válasza ANOka (#152870) üzenetére


vince
őstag

Normális nappali menetfény szakszerű felszerelése és működtetése nem ütközik semmilyen szabályba. Több éve, több autónkon is van/volt, több műszaki vizsgán, közúti ellenőrzésen is voltam velük, sehol sem volt probléma.
Az eredetileg halogén fényszóróba tett xenon égő nagyon más tészta.

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#152874) enginev3.0 válasza bul07 (#152869) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az a baj, hogy ennek a tartónak is ilyen rossz befogatója van a szellőzőrácsba, nekem egyszerűen kiszedi a telefon a helyéről, és leesik (oneplus 7 pro)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#152875) ANOka válasza vince (#152873) üzenetére


ANOka
őstag

Az lehet, de én nem utólag felszerelhető, külön lámpatestben levő nappali menetfényre kérdeztem rá.

Az eredeti hozzászólásom (#152867) AndrewBlase írására lett volna válasz, csak rosszat nyomtam.
Az ott linkelt termék pedig egy "világító giliszta", amit a jelenlegi lámpabúrába kell tenni.

[ Szerkesztve ]

(#152876) beg válasza ANOka (#152875) üzenetére


beg
veterán

Megtennéd, hogy egy kresz/köhém jogtudóst kérdezel meg erről?
Mert itt csak a felesleges off találgatást generálja.
Kösz.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#152879) csucsotke


csucsotke
aktív tag

A MantisTek egér most megint akciózva van. Ennyiért vettem én is. Nem értek az egerekhez de ilyen jó egerem még nem volt. Bár a kifejezetten nagyokat szeretem kötöttem kis kompromisszumot, ez nem kifejezetten nagy, de nem is kicsi, azért van mérete súlya. Jól állítható, szoftwere is jó, nekem tökéletes. Cad-ra használatam, az eddigiekhez képest határozott javulás. Régebben volt egy gigabyte egerem 6000-ért, annál jobb ez az tuti. Röppenve megér 9 dollárt. Itt átmatricázott kínai van még a duplájáért is. A logitechek meg még drágábban is kicsik nekem, és formátlan egyszerű ergonómiájúk.

[ Szerkesztve ]

(#152880) MasterMark válasza bul07 (#152869) üzenetére


MasterMark
titán

Na, ilyen szart is rendeltem. Nem szabad ezt a topikot olvasni. :DDD

Switch Tax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.