Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#118601) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!

Miband 2-re kupon esetleg?
25 dodó körül látom mindenhol, pedig nemrég 15 dollár körül szórták őket.

(#118602) gyapo11 válasza Tomi0703 (#118601) üzenetére


gyapo11
őstag

Itt találtam, nem tudok semmit a boltról.
MIBAND2IBG 19.99 $

[ Szerkesztve ]

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#118603) Sanyesz. válasza anadroid (#118559) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én pár hete 19 USD-ért vettem. Annyit megért.

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#118604) kenand válasza csaby9 (#118598) üzenetére


kenand
veterán

Lehet nem körültekintően fogalmaztam, túltöltés elleni boardra gondoltam. Azok nem jöttekbe amit linkeltem.
Megnézem azt amit te használtál.

(#118605) bul07 válasza Tomi0703 (#118601) üzenetére


bul07
nagyúr

Semmiképen ne vedd meg 5000Ft feletti áron Kínából
eustock 7200Ft szokott lenni és van garancia ([link] kérj értesítést)
Garancia nagyon fontos Mi Band 2 esetén mert van az a széria "hibája" hogy fél háromnegyed év után nem látható a kijelzője kültéren
Ez nem is hiba hanem OLED kijelző velejárója, viszont garanciális hiba így cserélik, viszont Kínából rendet esetén toszhatod
Elég beleolvasni a fórumába heti egy két ember beírja ezt a "hibáját"

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#118606) Tomi0703 válasza bul07 (#118605) üzenetére


Tomi0703
őstag

1 éve használom én is kb. akkor szerencsés vagyok, mert nálam nem jött elő.

Most anyukámnak tetszett meg, így neki lenne.

(#118607) elszabi válasza bul07 (#118605) üzenetére


elszabi
tag

szállítással az már majdnem dupla költség lesz. és a pp-on v. a gb-en ugyanúgy meg lehet reklamálni. legfeljebb csak részleges kártérítést kapsz = még mindig vehetsz újat és árban ugyanott leszel, sőt.. szóval egy telefonnál mondjuk értem a hazai garancia fontosságát, kevésbé értékes termékeknél már egyáltalán nem.

vitezlejszlo: alternatív app-okkal igen, viszont annak is futni kell a háttérben.

[ Szerkesztve ]

(#118608) vitezlejszlo válasza bul07 (#118605) üzenetére


vitezlejszlo
őstag

Bocs az off-ert... Ez a band2 tud olyat, hogy pl 10 percenkent merjen pulzust magatol? Vagy csak akkor mer, ha fut a mi fit app? Koszi

[ Szerkesztve ]

(#118609) bul07 válasza elszabi (#118607) üzenetére


bul07
nagyúr

20$(5700Ft) nem ép fél ára(úgy láttam hogy ilyen kupon van most hozzá)
Fél háromnegyed év után Kínaiaknál garancia, aha

GB nekem most amúgy is a bögyömbe van, Fake telefont küldött, igaz sima buta telefon nem nagy érték de akkor is szánalmas, ha ilyen kis értéknél megteszik akkor ........

(#118608) vitezlejszlo

Van talán ilyen funkciója de nem biztos, fórumában biztos tudnak rá válaszolni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#118610) Kernel válasza kenand (#118604) üzenetére


Kernel
nagyúr

Védelemnek, védőpanelnek szoktuk nevezni, ami túltöltés, túlmerítés, túlterhelés ellen véd, igényesebb esetben túlmelegedést is érzékelhet.

Balanszer nem mindegyiken van. Itt pirossal jelölten a balanszer áramkörét, ami csak annyit csinál, hogy 4,2 V felett 100 Ω kisütőellenállást kapcsol a túlfutó cellára, erről lehet felismerni:

Ezen nincs balanszer, csak 3x DW01 védelem:

Balanszer külön is kapható:

https://prohardver.hu/tema/hobby_elektronika/hsz_62922-62922.html

Balanszer nélkül lehet létezni, mert amíg jók a cellák, úgyis nagyjából egyformán töltődnek. Ha nem, akkor közbelép a védelem, de az nem balanszíroz, csak letiltja az egészet.

Auto recovery jelentése: a védelem tiltott állapotból automatikusan áll vissza aktív állapotba, ha megszűnik a kiváltó probléma.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#118611) denko


denko
senior tag

skacok!
esetleg valami action camera akcióban nincs / nem lesz mostanság ?

Múltkor lemaradtam a Original EKEN H9R-ról, azóta bánom, pedig 2 hónap múlva kelleni fog valami kamera :K

(#118612) _ak_


_ak_
addikt

Sziasztok!

Tronsmart 3 portos és vagy Blitzwolf usb - usb-c kábelre nem tudtok esetleg kupont?

Let's begin, de gozaimasu!

(#118613) A214 válasza Timyyy (#118562) üzenetére


A214
aktív tag

Köszi,

Lesz az barátságosabb áron is. Kivárom.

(#118614) anonymus89


anonymus89
addikt

Srácok megjött a Baseus Type-C kábel 63 nap után azt kell írjam passzosabb mint a Blitzwolf type-c kábel csatlakozója.

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#118615) petipetya válasza AndrewBlase (#118577) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mondasz valamit, átfutottam az értékeléseket:

"nincs rá lezsóidő"

(#118616) kenand válasza Kernel (#118610) üzenetére


kenand
veterán

Köszönjük a részletes leírást, topik linket, board képet.

Bár ha nem is fogalmaztunk pontosan, nagyjából képben vagyunk, az volt a kérdés melyik megy jól Ni-CD akkus fúrógépekkel, ha átalakítom Lithium 3-4x 18650-esre.
2 DB 12-os Makita 1222-es aksit alakítottam át (7271D géphez) - mennek, olyan került bele amibe balanszer is van (S3 25A), de utólag kiderült nem a legjobb választás volt fúrógép motorhoz nem a legjobb hiába 25A-os, de ahol vettem nem írták.

A Bosch PVR 960-as háza kisebb ekkora méretű panel nem fér bele 3 18650 mellé. Kisebbet kerestem. Találtam-korábbin itt is linkelték- HX-S3-01-et 10A , de sajnos nem megy vele sem a Bosch, sem a Makita gép. panel a ludas mert 3 18650 sorba kötve viszi a PVR 960-at.

Amit linkeltél jónak tűnik, kisebb méretben meg ez (balanszer nélkül) 3S 20A, ere kimondottan írja, hogy drill motorhoz van.

18-21V-os 5x 18650-est (5s) tudtok ami jó fúrógéphez?
(Bár mivel kaptam linket felteszem ott a kérdést)

[ Szerkesztve ]

(#118617) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok!

ROIDMI kupon nincs valahova? 10 dolcsi körül szuper lenne.

(#118618) davenport válasza bertokl (#118483) üzenetére


davenport
aktív tag

Nekem is tegnap jött a levél, hogy törlik a rendelést, ma meg az értesítés a visszautalásról.

No money, no honey.

(#118619) citkar válasza PainKiller13 (#118617) üzenetére


citkar
addikt

ROIDMI Alin 9,90 USD, kiegészítől nélkül.

(#118620) PainKiller13 válasza citkar (#118619) üzenetére


PainKiller13
őstag

Köszi, 3S-t keresek, az nembaj hogy nincs kieg, de ne a régi legyen :)

(#118621) CHIPman válasza PainKiller13 (#118620) üzenetére


CHIPman
nagyúr

GB-n légy benne a napi első 20-ban UTC 9:00 után (jelenlegi idő szerint 10:00).

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#118622) Timyyy


Timyyy
őstag

(#118623) bul07 válasza Timyyy (#118622) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt azért tegyük hozzá csak új vásárlóknak, tehát ha már volt egy vásárlása az embernek akkor neki nem jár kuponos móka

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#118624) Timyyy


Timyyy
őstag

Original Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp 2nd Generation
EU raktárból
Kupon: MIEYEPO
Akciós ár: 46,99$

Original Xiaomi Mi Electric Water Kettle - 1.5L - WHITE
Kupon: FONGB42
Akciós ár: 39,99$

LeEco Le Pro3 Elite 4G Phablet 4GB + 32GB - GOLDEN
Kupon: FONGB48
Akciós ár: 165,99$
Eu raktárból

H9 Ultra HD 4K Action Camera - EU PLUG BLACK
Kupon: FONGB49
Akciós ár: 36,99$

SOOCAS / SOOCARE X3 Sonic Electric Toothbrush
Kupon: soocasbpo
Akciós ár: 51,99 $
Eu raktárból

SOOCAS / SOOCARE X3 Sonic Electric Toothbrush
Kupon: soocaswpod
Akciós ár: 50,99 $
Eu raktárból

Xiaomi Mi Home Sonic Electric Toothbrush
Kupon: mitoothpold
Akciós ár: 41,99 $
Eu raktárból

(#118625) farkas-j


farkas-j
őstag

Szeretnék vásárolni egy videó rögzítőt aminek pl. RCA bemenetei vannak. Külső alapsávi videojelet és hangot (lehetőleg sztereót) kellene rögzítsen SD kártyára, tehát nem kamerás kell! Mpg4, H264 formátumú rögzítésre lenne szükség, de végszükség esetén esetleg az Mpg2 is szóba jöhet. Nem kell, hogy akkumulátoros legyen, egyszerű hálózati adapterről üzemeltetném. Ha van saját kijelzője esetleg képernyője, valamint videó kimenete, az előny lenne. Tud valaki ajánlani ilyet?

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#118626) csaba17


csaba17
senior tag

sziasztok!

olcsón tudnátok ajánlani szélvédőre rögzíthető mobiltartót?
lehetőleg olyat amit szétfeszítésénél nem húzza vissza rugó egyből, hanem pl gomb nyomásra "ugrik" rá a mobilra(remélem érthető :) )
köszi.

(#118627) -secret- válasza csaba17 (#118626) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Baseus Gravity?

A telefon súlya szorítja be magának a két oldalsó izét.

(#118628) Mad_Wolf


Mad_Wolf
aktív tag

Sziasztok,
autóba keresnék bluetooth-os rádiót.
Amire használni akarom: zenehallgatás telefonról, illetve telefonálás vezetés közben (kihangosító).
A hangminőség tehát fontos, ne legyen akkora alapzaj ami elnyomná a zenét :)

Van valakinek tapasztalata ilyenről?

Köszi!

(#118629) XtremLor


XtremLor
őstag

3.5x1.35 DC kabelt probalt mar valaki aminek a masik vege usb?
5v 2A ha atmenne kiraly lenne, de kepek alapjan eleg silany minoseguek....
Jo minosegu toltom van itthon egy rakattal egy usb hubhoz lenne aminek 3.5mm-es tapja, tobb okbol lenne jo igy akar egy powerbankrol is tudnam uzemeltetni.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#118630) Zoli-bácsi


Zoli-bácsi
senior tag

Sziasztok,

Brelong Creative Dual USB Charger / Night Light - EU WHITE erre nincs esetleg valami jófajta kupon?

Illetve tipp hasonló éjjeli fényre, ami csak mozgásra aktiválja magát? Az nem baj ha nincs rajta töltő.

(#118631) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Gocomma QC 3.0 Power Adapter Charger
kupon: GBANNIVERSERY5
ár: 1.99$

(#118632) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Original Xiaomi Portable USB LED Light
2.99 Flash Sale

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#118633) Czimby válasza Zoli-bácsi (#118630) üzenetére


Czimby
addikt

Ez a hulladék ne mcsak mozgásra aktivál, hanem van benne egy szürkületkapcsoló és megy egész este.
Az USB rész is egy vicc, 1 dollár ér az egész, ha ér annyit...

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#118634) crazygamer75 válasza -secret- (#118631) üzenetére


crazygamer75
tag

Ez jól jött. Köszi

(#118635) crazygamer75 válasza Czimby (#118633) üzenetére


crazygamer75
tag

Van rajta kapcsoló, így nem ég egész éjjel. Nálam a töltő részével sincs gond, fiam Honor 7-esének behalt gyári töltője, azóta ezzel tölti, probléma és komoly melegedés nélkül(régebbi telefontöltők vagy nem, vagy extra lassan töltötték).

(#118636) Zoli-bácsi válasza Czimby (#118633) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Sokan megelégedéssel használják, gondoltam olyan rossz nem lehet. Persze szigorúan 1$ körüli áron. :D

Van alternatíva? Inkább olyan lenne jó, ami mozgásra aktiválódik.

(#118637) ZsoltG60 válasza Czimby (#118633) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

A világítás része pont így működik...sehol sincs leírva , hogy mozgásérzékelős..csak annyi hogy fényérzékelős..A kettő nem ugyan az. nem véletlenül van bent a nevében a " Night Light" :K Éjjel állandóan világít, de van rajt kapcsoló is, ha nappal be van dugva akkor természetesen ha elegendő fény éri kikapcsol a lámpa része

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#118638) Slownz


Slownz
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani jó minőségű bt fülhallgatót Xiaomi okostelefonhoz? Jó lenne, ha lenne rajta hangerőszabályzó gomb, meg amivel felvehetem a hívásokat. Sportoláshoz is használnám, szóval ez is szempont lenne.

Korábban vettem egy ilyet: Awei ES-70TY fülhallgató, ezzel az volt a gond, hogy legkisebb hangerőn is baromi hangos volt nekem.

(#118639) Breki válasza Zoli-bácsi (#118636) üzenetére


Breki
veterán

Egyáltalán nem rossz sót, ahogy írták van rajta kapcsoló is. Töltő részével sincs semmi gond.

Alternatíva.

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#118640) TRob1 válasza Breki (#118639) üzenetére


TRob1
veterán

+1
Szerintem is teljesen jó. Nagyon jó és gyors a fényérzékelője (van egy Osram éjjeli fény itthon, az elbújhat mellette sokszoros árért). Jó a fényereje is. Ráadásul nem is melegszik töltés közben.

¤ R'n'R ¤

(#118641) 8 válasza petipetya (#118572) üzenetére


8
senior tag

Azért ez komoly használati utasítás egy napszemüvegnél :DDD

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#118642) Timyyy


Timyyy
őstag

Gocomma Backpack with Bottom Shoes Pack Bag - BLACK
Kupon: gocommapacks
Akciós ár: 10.99 $

(#118643) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Gocomma QC 3.0 Power Adapter Charger - EU PLUG BLACK

Kupon : GBAnniversery5
$1.99+$0.31 shipping

Alfawise V10 A3050 USB Wired Gaming Mouse - BLACK

Kupon : GBAnniversery4
$6.99+free shipping

Lumia 950XL

(#118644) petipetya válasza 8 (#118641) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szerintem ez azt jelenti, hogy még a napszemüvegben se nézzünk közvetlenül a Napba. Ami egyébként teljesen jogos.

"nincs rá lezsóidő"

(#118645) huniross válasza petipetya (#118644) üzenetére


huniross
tag

Meg mosógépbe se.

(#118646) dudi6


dudi6
senior tag

Ha új email címmel beregisztrálok a Gearbestre, viszont minden más marad a régi (szállítási cím, telefon, paypal account) akkor új felhasználónak számítok vagy sem?

(#118648) Jokerdapro válasza -secret- (#118631) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Egy nem Qc3-as szabvánnyal rendelkező telefont is megetet normálisan egy ilyen töltő? (~2A?) :)

(#118649) anadroid válasza dudi6 (#118646) üzenetére


anadroid
senior tag

A 60%off$1 típusú kuponoknál nem, mert megbuksz a PayPal számlád miatt, ami benne van az adatbázisukban.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#118650) Czimby válasza crazygamer75 (#118635) üzenetére


Czimby
addikt

Dugjatok rá egy charger doctort töltés közben és szörnyülködjetek.

1A-ig elmegy, régi telókhoz.
De modernebb telóval ami 2A-t is felvesz, 4V környékére beesik a feszültség...

Ha jól emlékszem Kernel bele is nézett egybe, mondjuk, úgy drága telót nem biznék rá.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.