Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110851) MADcat válasza norbert1998 (#110850) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Mi band 2. Kék LED lámpa hozzá ventilátor, xiaomi toll stb... :DD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#110852) cidalain válasza norbert1998 (#110850) üzenetére


cidalain
veterán

Xiaomi toll, betét, valamilyen Liitokala töltő, legalább egy fidget spinner/cube/rod, csavarkihajtó szett, ...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#110853) vince válasza cidalain (#110852) üzenetére


vince
őstag

Műbőrtatyós 25 részes csavarhúzó szettről se feledkezzünk meg! Szigorúan kuponnal, $0.99-ért :D

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#110854) beg válasza norbert1998 (#110850) üzenetére


beg
veterán

Megir óra, veithida napszemüveg, Gerber kés nélkül bele se kezdj. :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110855) Silεncε válasza norbert1998 (#110850) üzenetére


Silεncε
őstag

Xiaomi powerbank, roidmi, valamilyen QC3-as töltőfej, Ugreen kábelek... :DD, Convoy S2+

[ Szerkesztve ]

(#110856) szabifotos válasza vince (#110853) üzenetére


szabifotos
senior tag

Így van! Várom már a tavaszt, hátha a most ezek az 1.99-es dolgok újra 0.99-ek lesznek kuponnal :D

Ezen kívül, Mi Band 2, Xiaomi led, ...hmm mi is volt még amire csomó pénzt csesztem el? :DD

MÁS: Alin találtam EnwYe 2/1 kupont a coin résznél (Lighting bulbs& Tubes). Rendeltem ilyen süllyeszthető led világító apparátot. 1.46-ot még a driver is megér vagy az alu ház :D

[ Szerkesztve ]

(#110857) vince válasza norbert1998 (#110850) üzenetére


vince
őstag

ZT102 multiméter, Xiaomi WiFi repeater, Millenium Falcon sörnyitó, random SW fém-puzzle, Mijia éjszakai fény, X3/6/9 egér, ...

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#110858) zoltan6


zoltan6
őstag

ganzo bicska,jakemy csavarhúzó,weide karóra,blitzwolf töltő,fakocka óra,műanyag digitális tolómérő. :DD

[ Szerkesztve ]

(#110859) Game-over válasza norbert1998 (#110850) üzenetére


Game-over
aktív tag

A VIP tagoknak még a BG-s pengető is megvan :DDD :D

(#110860) sambenez válasza zoltan6 (#110858) üzenetére


sambenez
addikt

Nana fakockával csak óvatosan, nehogy Tarlós meghallja. :DD

(#110861) cidalain


cidalain
veterán

Hardcore usereknek air purifier, lenovo p8 tablet (esetleg chuwi/ teclast tablet), legalabb egyfajta xiaomi telefon (esetleg mas kinai marka)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#110862) Mr.Csizmás válasza cidalain (#110861) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és a godmode? 3d printer? robotporszívó?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110863) smoky6 válasza Norby86 (#110829) üzenetére


smoky6
csendes tag

Anker micro usb 2m
[link]
Ja, nem kupon, sorry. :DD
Figyelmetlen voltam...
De jó cucc!

[ Szerkesztve ]

(#110864) Norby86 válasza smoky6 (#110863) üzenetére


Norby86
őstag

Köszi! :) Bár a BlitzWolf amit kinéztem olcsóbb azért és az is nagyon jó minőségű. De sejtem hogy 1400 ft alatt nem úszom meg a kábel vásárlást ha 1,5 vagy 2 métereset akarok venni ami tudja a 2 ampert.

-Norbi-

(#110865) korn


korn
aktív tag

Nobsound mini bluetooth-os erősítő
ráraktam a 100W-os hangfalaimat erre a gyufásdobozra, majdnem lebontotta a házat :Y

(#110866) MurdR válasza vince (#110853) üzenetére


MurdR
veterán

De jó lenne erre egy kupon... Jó cuccos!

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#110867) Zsoleszhun


Zsoleszhun
addikt

Ezekről jutott eszembe, hogy elfogyott itthon a varázsszivacs :)), tudtok linkelni egy 50 darabos bestbuy pakkot?

¯\_(ツ)_/¯

(#110868) Dani_kp válasza Masooo (#110652) üzenetére


Dani_kp
őstag

Megosztod velem a véleményedet? Akár privátban is jöhet. :B

https://ingatlan.com/33821564

(#110869) Keef_Lee válasza Zsoleszhun (#110867) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

... és ez mit "medzsikol" ? ... amit megmosok vele, az megnő? :D

(#110870) Attix70 válasza DeFranco (#110837) üzenetére


Attix70
aktív tag

Vigyázz, mert ha egyenáramot is akarsz mérni lakatfogóval akkor ahhoz speciális kell (ezek a lakatfogók nem áramváltóként működnek, hanem Hall-effektussal).
Vásárlásnál oda kell figyelni erre.

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#110871) Imy válasza vince (#110853) üzenetére


Imy
veterán

Van most a csavarhúzóra 0.99$-os kupon. Még egyet rendelnék én is. :)

(#110872) Sirandrish válasza vince (#110853) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oszt hun a kupon hozzá? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#110873) petipetya válasza cidalain (#110852) üzenetére


petipetya
nagyúr

Plusz egy gearbest-es EU rendelés is kell a teljes tagsághoz.

"nincs rá lezsóidő"

(#110874) Druss válasza Mr.Csizmás (#109724) üzenetére


Druss
aktív tag

Ez a G-W-6 EU raktár? Ki hozza a csomagot?

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#110875) kenand válasza vince (#110853) üzenetére


kenand
veterán

Egészen használható, 2 notebookban is cseréltem wifi kártyát, az 5-ös torx nagyon jól jött . A hegy mögé tettem egy kicsi mágnest így a csavart is megfogja.

(#110876) kenand válasza korn (#110865) üzenetére


kenand
veterán

Milyen méretű a tápcsatlakozó?

(#110877) Mr.Csizmás válasza Druss (#110874) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha átkattintod a 4-esre, eu lesz :D amúgy nemtommijez :DDD pár napja még EU-6 volt kiírva.

(#110870) Attix70 ma is tanultam valamit :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110878) Skullwipe válasza MurdR (#110848) üzenetére


Skullwipe
senior tag

Erről jut eszembe fejhallgatóval kapcsolatban, van vezeték készen valahol? Csak a vezetékre gondolok, mert már minden féle fülest felhasználtam erre, és csak ezért nem akarok venni újat, amikor a régi is tökéltesen jó lenne. Hogy kell rákeresni, merre lenne ilyesmi? Csak ugye az aljzat a lényeg, azt nem nagyon lehet szépen megcsinálni, esetleg ragasztó pisztollyal, de akkor se olyan jó mint ha gyárilag öntik körbe a jacket.

(#110879) Masooo válasza Dani_kp (#110868) üzenetére


Masooo
aktív tag

Azt olvasni erről a típusról, hogy nem annyira jó vele dolgozni, a rögzítési rész ereje nem kellő méretű és nem is kellően tartja az anyagokat ezért könnyen kimozdul belőle a fa. Ez pedig ugye hiba szerintem, mert ez azért van, hogy ne kelljen tartani de lehessen rajta dolgozni. Ha nem stabil és elmozog akkor kb nem is ér semmit. Keresek jobbat belőle. Egyenlöre azonban nem használok ilyet mert másként szoktam rögzíteni a bútoraimat ahol eleve adott a 90fok.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110880) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Van olyan cucc amire pc hangfalat kötve Bluetoothszal tudok hangot küldeni rá?

Legjobb lenne ha btvel tudnék rá csatlakozni ha akarok, de ha nem akkor simán gépről menne a zene kábel átdugdosás nélkül

Szóval valami értelmes Bluetooth adapter

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#110881) FingR86 válasza enginev3.0 (#110880) üzenetére


FingR86
őstag

(#110882) farkas-j


farkas-j
őstag

A segítségeteket kérném.
"Okos órát" keresek ami a telefonommal (Samsung S4) együtt tud működni. Amit tudnia kellene:
- Vízálló legyen, ne csepp álló (úszáskor ne kelljen levenni).
- Mutassa a pontos időt önállóan akkor is, ha éppen nem tud a telefonhoz kapcsolódni.
- Jelezze a hívást (SMS-t), mutassa a hívó nevét (vagy számát) amikor csörög a telefon.
- Tudjam a telefonon is felvenni a hívást. A mostanin ha telefonon veszem fel, akkor is a karórán szólal meg először a beszélgetés kihangosítva, amit vissza lehet adni telefonra, de ez macera. Ha telefonon veszem fel a hívást, akkor ott szóljon.
- Menjen minimum egy hetet egy feltöltéssel ha nem használom kihangosítva.
- Egyszerű legyen a töltés pl. mágneses csatlakozó vagy vezetéknélküli töltési lehetőség (mikro USB és társai kizáró tényező).
- Nappal is jól látható kijelző (nem kell színes) így akár LCD is lehet.
- Az összes többi szolgáltatás nekem szükségtelen (ha van legfeljebb nem használom).
- Jó lenne nem túl drágán megúszni a vásárlást.
- Ez már csak opció, de lehessen esetleg akkut cserélni benne házilag. Tudom erre kicsi az esély :((
Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#110883) Masooo válasza farkas-j (#110882) üzenetére


Masooo
aktív tag

huawei honornak van ilyen órája ha jól rémlik

Huawei Fit Honor S1

30 körül van.

kb ezt tudja 12000ért a huawei b0 is, telekomos és kupon is van illetve kérni nem lehet de felhasználni igen jan végéig. Az -10.000ft lenne.
a különbség hogy abban úszni nem lehet, ha ez bocsánatos bűn akkor az harmad áron van.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110884) Mr.Csizmás válasza farkas-j (#110882) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

akkucsere és vízállóság kb. kizárt egymással. Huawei B0?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110885) dudikpal válasza farkas-j (#110882) üzenetére


dudikpal
aktív tag

[Re:] eBay-es kütyük kis pénzért :DDD

(#110886) farkas-j válasza Mr.Csizmás (#110884) üzenetére


farkas-j
őstag

Egyébként nem értem miért kizáró dolog? Nekem mindik vízálló órám volt (nem okos) és tudtam benne elemeket cserélni úgy, hogy utána még mindig vízálló maradt. Az öcsémnek vízálló telefonja van, abban is lehet akkut cserélni. Mindegy, ez huszad rangú szempont.
Köszönöm a tippet! Nekem így konkrét típus tippek kellenek, mert nem mélyedtem el a választékban, meg jó ha valakinek már van ezirányú tapasztalata. Egyet már ajánlott a kollégám, de 35eFt-ot nem szánnék rá.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#110887) korn válasza kenand (#110876) üzenetére


korn
aktív tag

ilyesmi: csati

kb 5.5mm x 2.5mm , én egy toshiba laptop töltőt tettem rá

(#110888) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na újra jönnek a cuccaim postával philips smart led izzó és egy tempered glass érkezett ma.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#110889) enginev3.0 válasza FingR86 (#110881) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nem dugdosós nincs? :(

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#110890) Masooo válasza farkas-j (#110882) üzenetére


Masooo
aktív tag

A B0 pontos ajánlás volt.

"Okos órát" keresek ami a telefonommal (Samsung S4) együtt tud működni.
pipa

- Vízálló legyen, ne csepp álló (úszáskor ne kelljen levenni).
nem pipa

- Mutassa a pontos időt önállóan akkor is, ha éppen nem tud a telefonhoz kapcsolódni.
pipa

- Jelezze a hívást (SMS-t), mutassa a hívó nevét (vagy számát) amikor csörög a telefon.
pipa

- Tudjam a telefonon is felvenni a hívást. A mostanin ha telefonon veszem fel, akkor is a karórán szólal meg először a beszélgetés kihangosítva, amit vissza lehet adni telefonra, de ez macera. Ha telefonon veszem fel a hívást, akkor ott szóljon.
pipa

- Menjen minimum egy hetet egy feltöltéssel ha nem használom kihangosítva.
pipa

- Egyszerű legyen a töltés pl. mágneses csatlakozó
pipa

- Nappal is jól látható kijelző (nem kell színes) így akár LCD is lehet.
pipa

- Az összes többi szolgáltatás nekem szükségtelen (ha van legfeljebb nem használom).
van de nem kell neked tehát pipa

- Jó lenne nem túl drágán megúszni a vásárlást.
telekomnál megveheted nem telekomosként is kb 12000 szal pipa

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110891) Melack válasza Imy (#110871) üzenetére


Melack
veterán

Hol van hozzá kupon? :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#110892) Mr.Csizmás válasza Masooo (#110890) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

telekomos kuponnal még olcsóbban ki tudja hozni.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#110893) Ateszpapa válasza farkas-j (#110882) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Pebble lenne neked jó, nézz szét hardveraprón, jófogáson.

(#110894) tboy93 válasza farkas-j (#110882) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tudom nem okos-óra, csak okos-karkötő, de: Xiaomi Mi Band2 ;)

- vízálló
- mutatja az időt BT kapcsolat nélkül is
- hívónév kijelzés megoldható, jelzi ha SMS, facebook akármi jön a telefonra
- csak telefonon tudod felvenni a hívást, a karkötőn nem tudsz beszélni
- beállítástól függően akár 3 hét készenléti idő
- kinyomod a kapszulát a perecből és a mágneses szarjába bedugod töltésnél, szvsz nem körülményes
- nappal is jól látható kijelzője van
- olcsó

Problem solved :P

[ Szerkesztve ]

(#110895) Masooo válasza Mr.Csizmás (#110892) üzenetére


Masooo
aktív tag

ha van neki akkor 2000-3000 max.
viszont elég szigorúan nézik ki veszi át a rendelt terméket (csak személyes / igazolvány) ezért jobbára saját kupon kell hozzá vagy megbizható valaki.
Én is hoztam ki ilyen órát mert már nem tudtam mire költeni a kuponokat és még 1 maradt is azzal kivárok, igaz nem használom de elfekvőbe kiváló lesz v ajándéknak.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110896) sharp4 válasza Ateszpapa (#110893) üzenetére


sharp4
őstag

Pebble??? Már nem is gyártják. Támogatása már nincs..

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#110897) Masooo válasza tboy93 (#110894) üzenetére


Masooo
aktív tag

10 pénzes kupon lesz rá esküszöm veszek egyet bár már jön a 3 ha igaz. Annyira nyomjátok :P

ha az úszás nem annyira fontos v bocsánatos bűn akkor meg talkband területen is nézegess.
Jobb mert a funkciója a beépített headset és ezzel a listádra felkerül egy plusz elem.

agyrák megúszva
pipa

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110898) MADcat válasza enginev3.0 (#110889) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem tudom mire gondolsz. De a dugó rész kivehető és tetszőleges 3,5-es kábelt tudsz bekötni.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#110899) zoltan6 válasza tboy93 (#110894) üzenetére


zoltan6
őstag

Erről kaphatnék egy kis infót? akár privátban is.
- hívónév kijelzés megoldható
mi bandage appot letöltöttem,de nem igazán írja ki így sem a számokat,gondolom mi band2-őn is kell valamit mókolni,szoftvert cserélni,vagy valami ilyesmi.

(#110900) stefike válasza bertokl (#110753) üzenetére


stefike
csendes tag

Köszi!
Megrendelve.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.