Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110351) Zsoleszhun válasza sambenez (#110346) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ez igazából 1080p-ben használható, tud 4k-t de ott már nagyon kevés az fps.

¯\_(ツ)_/¯

(#110353) cidalain


cidalain
veterán

Xiaomi purifier szuroje (kek) mennyi szokott lenni jobb napokon?
Most pontokkal, postaval 30 dodo alatt van. Ez jonak szamit?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#110354) IldiH


IldiH
aktív tag

Ha valaki telefontokot keresgél, akkor tudok ajánlani 2 üzletet Ali-n. Idén vettem mindkét helyről (Oukitel K6000 Pro), ingyen szállítással, ami sima CN-es követhető posta volt és a vásárlástól számítva 1 hét!!! után már a kezembe volt mindkettő :C
Egyik
Másik

(#110355) beci


beci
őstag

Sziasztok.
Ez mennyire igaz?Egy 32 dollaros tv boxrol van szó.
[link]

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#110356) qqzs válasza Timyyy (#110310) üzenetére


qqzs
őstag

Mennyire jo , meg az ara mennyire jo ennek atelefonnak?

Eladó: GTS450

(#110357) w.miki válasza cidalain (#110353) üzenetére


w.miki
veterán

én 36-ért vettem szállítással, "akcióban" 11.24.én
A gond, hogy már meg is jött, de a hozzá való légtisztító gép, amit előző nap rendeltem, az még sehol :(
Tracking alapján se tudunk semmit

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#110358) Timyyy válasza qqzs (#110356) üzenetére


Timyyy
őstag

(#110359) qqzs válasza Timyyy (#110358) üzenetére


qqzs
őstag

Ja ugy gondolom hogy jo. De a jofogas is meg apro is televan 28-30ezer korul ez meg szalitassal 102usd

Eladó: GTS450

(#110360) kenand válasza beci (#110355) üzenetére


kenand
veterán

Nem fognak piszkálni, vagy ha bekérik a számlát a posta át fogja engedni. DHL nem ilyen ők először hozzáadják a 6000FT-os eljárási díjukat azzal is megnövelik az értéket és akkor már több lesz..... szóval DHL nem EU-ból messze elkerülendő....

(#110361) kenand válasza GZoli7 (#110344) üzenetére


kenand
veterán

Sajnos a LIDL-ben a gyors töltővel együtt árulják őket, de nem a legjobb egyik sem (pedig egyébként a LIDL-es termékek általában jók, Li-ion aksis fúró/ütvefúró nagyon jó darab évek óta használom nap mint nap)
Van hogy a gyors töltő nem is tölti, akkor ha beleteszem egy hagyományosba utána feléled....

[ Szerkesztve ]

(#110362) kcsa


kcsa
veterán

Megjött az első Baseus usb type c kábelem, első blikkre csalódás: a type c dugó nem egy darab, hanem hajtogatott megoldás (lásd itt az első pontot). Használati tapasztalatok később lesznek.

(#110363) beci válasza kenand (#110360) üzenetére


beci
őstag

Koszonom.😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#110364) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Servo S08 Finger Spinner Quad Band Unlocked Phone - BLACK

:DDD

Kupon : HNYear173
$13.99 free shipping

Lumia 950XL

(#110365) vittorio7 válasza ZsoltG60 (#110335) üzenetére


vittorio7
őstag

Én tegnap nyitottam ilyen jegyet. :)

Visszaírtak, hogy forduljak a helyi postahivatalhoz. Már megtettem egy párszor..
És ellenőrizze az egyes csomagoknál megadott szállítási határidőt. :)

Holnap letelik a hatvan nap...

(#110366) Bec válasza ZsoltG60 (#110364) üzenetére


Bec
tag

:C mennyi fasságot kitalálnak! és elszédül aki hív? :C a kijelzőn megjeleníthetőek szín csíkok?? (pörgetés közben látványos lenne) Bárki rendelne beszámolót kérünk! :DD

(#110367) ZsoltG60 válasza vittorio7 (#110365) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Írd meg , hogy voltál a postán nincs ott ,sehol nem találod és kéred vissza az pénzt . Alap esetben ha nem volt biztosításod akkor bepróbálkoznak egy kisebb összeggel (kb a felével ) nem szabad engedni normális hangnemben megírod , hogy az egészet kéred vissza. Ha akkor sem engednek utolsó próbának írbe , ha nem kapod meg a teljes árat akkor mész a Paypalhoz.

(#110366) Bec
[link]

videó végén pörgeti bekapcsolva is :DDD

Lumia 950XL

(#110368) G@ben


G@ben
addikt

Most éppen melyik micro usb kábel ajánlott? Szükségem van pár darabra, amik adatátvitelre is jók, illetve biztosan bírják a 2A-es átvitelt. 2db 1,8-2m körüli, meg egy darab 1m körüli kéne.
A Tronsmart rémlett régebbről, hogy jó, de a csatlakozó részről többen írtak itt kritikát. Van esetleg más gyártótól, ami jó, hasonló árban van és létezik belőle ilyen hosszú is?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#110369) Vagany válasza ollie (#110350) üzenetére


Vagany
őstag

Nálunk note8-hoz van a családban. Jó nagyon, kb 20-30 dolláros szint. Az OEM-et úgy értettem, hogy a fake verzió ilyen néven megy mindenütt (amazon ebay) és 10-15$-ért megy.

-<[]>- https://mowned.com/vagany

(#110370) tomcsi23 válasza kenand (#110336) üzenetére


tomcsi23
veterán

Az belül 3,7 V-os akku ugye. Van olyan felhasználási terület, ahova megfelelő lehet.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#110371) cidalain válasza G@ben (#110368) üzenetére


cidalain
veterán

Reszemrol a Blitzwolf BW-MC1 es az MC2 ajanlott kabelek, ezeket hasznalom (1 es 1,8 meteresek, de van az MC3 is az 2,5 meteres)
De van ezenkivul meg az Ampcore szeriajuk is MC4 MC5 MC6, hasonloan van a hosszuk mint a masiknal, csak a csatikialakitas mas kicsit.
A reverzibilis Blitzwolf kabel viszont nem jott nekem be

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#110372) Nirvatti


Nirvatti
tag

Hello,
a Boruit RJ - 02 R5 szerintetek elegendő túrázáshoz elemlámpa mellé/helyett?

[ Szerkesztve ]

(#110373) ANOka válasza Nirvatti (#110372) üzenetére


ANOka
őstag

Ezt a kérdést inkább a szaktopikban tedd fel.

(#110374) bul07 válasza Nirvatti (#110372) üzenetére


bul07
nagyúr

Elég nagy fénye van és fokozatmentesen is állítható a fénye, beépített töltője is van így egy power bankról is tölthető

Sőt még kupon is van rá ahogy korában itt beírták
bilakosJ54
$6.49 lesz az ára

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#110375) vittorio7 válasza ZsoltG60 (#110367) üzenetére


vittorio7
őstag

Köszi az infókat!

A posta címét meg kell adni ahova mentem? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#110376) G@ben válasza cidalain (#110371) üzenetére


G@ben
addikt

Köszi, ránézek, hogy milyen. Tudja a 2A-t? Illetve az adatokkal sincs gondja? A csatlakozó stabil?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#110377) cidalain válasza G@ben (#110376) üzenetére


cidalain
veterán

Tudja mindegyik a 2,4 A-t a specifikacio szerint. Nekem csak olyan kutyum van ami 1,5 A-nal tobbet nem vesz fel, igy nem tudtam feljebb tesztelni.
Sot van mar az Ampcore turbo is MC7 8 9, ami meg mar a 3A-t is viszi a gyarto szerint. Igen, csati stabil eddig minden cuccomban. Tobbfele telefon, tablet, ilyesmi. (A reverzibilist pont emiatt nem ajanlom, mert az volt amiben lotyogott kimozdult, de ez a sima ez jo)
Banggoodon szoktam venni, mindig van egy-ketto fajta akcioban ezres korul. Van nem harisnyas sima madzagjuk is olcsobban, de nekem bejon ez a bevonas, kevesbe tekeredik, de ossze tud azert ez is gubancolodni...

De sokan eskusznek a Ugreen madzagokra is. Ez utobbinak van store-ja az Ebayen.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#110378) G@ben válasza cidalain (#110377) üzenetére


G@ben
addikt

Köszönöm, megnézem azokat is! :R

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#110379) Titmouse09 válasza bul07 (#110267) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Az email-only nekem már nem élt, de affmpp03 még működik, 2-re engedi, a posta $0.2
(U`King Cree Q5...)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#110380) w.miki válasza bul07 (#110374) üzenetére


w.miki
veterán

ebbe a lámpába csak védett akkut érdemes tenni, vagy jó a védtelen is?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#110381) bul07 válasza w.miki (#110380) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem kell bele védett, szerintem
Amúgy ez a lámpa kifejezetten ajánlott szerelőknek, horgászoknak, azoknak akiknek a keze koszos, foglalt, mert érzékelővel legyintéssel ki be kapcsolható

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#110382) Masooo válasza w.miki (#110380) üzenetére


Masooo
aktív tag

ezt te döntöd el, mérések szerint inkább jobb a védett, sokan akik jól kitapasztalták már mire kell figyelni nem védett akkuknál, olyat raknak bele, amit az ár is indokol.

bul07 gyorsabb volt :)

tegnap lefutott a zan c4 akció, most megint betették 10napra ugyanarra. Addig a 12 dolláros kupon esélytelen?

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110383) Bec


Bec
tag

Szükségem lenne egy megbízható 220V (EU villás) Quick Charge 3.0 USB töltőre,ami valóban tudja a gyors töltést.
Mostanában van GB ajánlat,esetleg kupon?? Előre is köszönet! :R
Ilyesmire gondolok

[ Szerkesztve ]

(#110384) petipetya válasza bertokl (#108799) üzenetére


petipetya
nagyúr

Megjött a Maiwo. Kellett hozzá a rendelési oldalon látható kép, mivel elsőre nem jöttem rá a vinyó behelyezésére. A kábel kicsit rövid, de teszi a dolgát, jó vétel volt. :C

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#110385) beg válasza w.miki (#110380) üzenetére


beg
veterán

Link

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#110386) w.miki válasza beg (#110385) üzenetére


w.miki
veterán

ezt a topikot jobban szeretem :DDD
szóval ha lehet védett-et tegyek bele, ha nem, akkor védtelent :K

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#110387) tupacamaru válasza w.miki (#110386) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha jól értelmezem akkor ez a lámpa nem rendelkezik túlmerítés elleni védelemmel. Ezért ha lehet akkor védett akut tegyél bele, ha nem, akkor is.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#110388) nyikszi


nyikszi
őstag

Sziasztok! Kerékpárra valami jobb lámpát keresnék előre, amivel én is látok, nemcsak engem látnak :)

Ez a lámpa milyen? https://www.gearbest.com/bike-lights/pp_1452250.html

Alapból elég jónak tűnik, ára se vészes. Az üzemmódok is jók, mert a legerősebbet csak olyan helyen használnám, ahol nincs közvilágítás. Tölthető, Lithiumos az akksi benne, könnyen levehető, nem külső akksis. Ezek lennének a paraméterek, és kb 25-30 dollárt szánnék rá max.

Vagy esetleg ez? https://www.gearbest.com/bike-lights/pp_630440.html

''Ha az agyunk olyan egyszerű lenne, hogy megérthetnénk, olyan egyszerűek lennénk, hogy nem értenénk.''

(#110389) Dluinet válasza ace22 (#110159) üzenetére


Dluinet
nagyúr

lejárt
:O

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#110390) bul07 válasza tupacamaru (#110387) üzenetére


bul07
nagyúr

Kb második használat után kb minden lámpa fényén látja az ember ha lemerült olyan 3V környékére

A védet kb arra jó ha a táskában bekapcsolna vagy bekapcsolva maradt volna véletlen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#110392) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok!
Láttátok olyan vezetékes, kapcsolós asztali lámpát, amit a talpánál fogva falra is lehet rögzíteni? Nem igen látok már vezetékes fali lámpát.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#110393) Bec válasza bertokl (#110391) üzenetére


Bec
tag

Köszi ezt már néztem,végül is nem találtam óccóban csak noname-t,így maradt ez a BlitzWolf!

(#110394) Masooo válasza nyikszi (#110388) üzenetére


Masooo
aktív tag

nézz be ide. a szakértők ott.

lampa

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110395) ANOka válasza w.miki (#110386) üzenetére


ANOka
őstag

Megértem, csak nem biztos, hogy itt érdemben és helyesen tudunk a kérdésedre vákaszolni!

(#110396) sysrq válasza Bec (#110383) üzenetére


sysrq
őstag

(#110398) pprod94 válasza pocokxx (#110348) üzenetére


pprod94
aktív tag

Szia! Én úgy 2 hete rendeltem elektromos dartshoz nyilat és hegyet, ha megérkezik írok róla! Árban legalábbis megéri. :) Minőségről majd nyilatkozom!

(#110399) Masooo


Masooo
aktív tag

ha a belgákhoz ért a csomag 5-én onnan szállításra került 6-án már a követési szám szerint akkor mikor örülhetek én?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110400) szabifotos


szabifotos
senior tag

Aliexpress USAMS 1/1 kupont hogy tudok beváltani? Szerk: Bocsi, bénáztam

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.