Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#110251) Breki válasza a2d2 (#110248) üzenetére


Breki
veterán

Nekem meg így sokkal jobban tetszik.

Van felirat nélküli, de olyat biztos nem vennék. Snassszzzzz
[link]

De ízlések és pofonok.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#110252) tukko1


tukko1
aktív tag

Sziasztok!

Mi Band 2-re tud valaki kupont?

Ami ebben a hozzászólásban van az ne működik nálam!

(#110253) csabám válasza Zoli-bácsi (#110249) üzenetére


csabám
addikt

Köszi, megnézem :)

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#110254) DeFranco válasza Breki (#110251) üzenetére


DeFranco
nagyúr

szerintem borzasztó gagyi a habiszti felirat, nevetséges.

ízlések és pofonok de én ha ilyet látom kiröhögöm, inkább ne legyen rajta márkajelzés, engem sem érdekel, az anyag meg a szabás a lényeg de ezek a kamuk a legalja.

(#110255) kigyi_23 válasza Breki (#110251) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nekem Game Of Throne-os van nagyon kényelmes használom pár hónapja ilyen időben bőven jó nem kell téli kabát :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#110256) Masooo


Masooo
aktív tag

ez a nassolj az ágyba tálka 1 dollárért nagyon nagy marhaság, de tetszik :)
Mondjuk az illeszkedés nem az igazi, a használatból eredő kopás vége meg a kiselejtezés lesz.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110257) Breki válasza kigyi_23 (#110255) üzenetére


Breki
veterán

Igen én is azt nézem, hogy milyen jó meleg

Egy ilyen pufi dzseki max rá és kész.
[link]

De van már külön fórum erre, ide csak jelezni akartam aki kérte, hogy megjött.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#110258) bertokl válasza tukko1 (#110252) üzenetére


bertokl
tag

A kínaira én nem tudok másikat, az international verzióra ez működik, viszont drágább is:


Original Xiaomi Mi Band 2 Smartband - INTERNATIONAL VERSION BLACK
GBBF179
$19.99

(#110259) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok!

Hogy tudok megrendelni valamit aliról hogy nem fizetem ki egyből? Egy eladó újraküld valamit 1 dollárért, ezt írta "please order again, don't payment, let me adjust order price to $1" azaz rendeljem meg újra de ne fizessem ki hogy ő átállítsa 1 dollárra. Na ezt hogy tudom kivitelezni? Mert nekem egyből fizetésre megy.

(#110261) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#110259) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Közbe rájöttem...

(#110262) bul07 válasza B-L-A-C-K (#110259) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha mentve van a kártyád akkor menj a Other payment methods, majd Confirm & Pay,
Közben egy másik lapon My Orders legyen megnyitva ekkor frissíts rá és meg kell hogy jelenjen , meg az is hogy nincs fizetve
Megírod neki a Order ID-t ő átírja az árat és utána ki tudod fizetni

Na mindegy nem törlöm hátha kell másnak

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#110263) bertokl válasza KaiotEch (#110184) üzenetére


bertokl
tag

(#110264) motoflug


motoflug
őstag

Bestbuy/kuponos tolómérő van esetleg? :R

(#110265) cidalain


cidalain
veterán

megjött a gyerekjáték edénykészlet
kuponnal vettem 2.99-ért, most flash sale-ben annyi, és még pontozható is így.
vegyes érzéseim vannak. az edények rohadt kicsik, a méretezés nem egyértelmű, félrevezető

pl: Single-handle high pot: 13 x 6.5 x 3cm
ez azt jelenti valójában, hogy az edény 6,5 centi átmérőjű, 3 centi magas, és a nyél 6,5 centi hosszú. azt gondoltam volna, hogy 13 centi az edény átmérője. persze jó, lehet hogy én vagyok a kretén, mert másnak egyértelmű lett volna.

így viszont gáz, mert ez így kicsi, egy sima műanyag pohár nagyobb nála.
ott vannak az eszközök, azok jó méretűek, 12-14 centi hosszúak, az oké méretben. de így nem is passzolnak az edényekhez, éppenhogy nagyobb az edény, mint a merőkanál.

2.99-ért így ez egy rossz vétel volt szerintem, a mostani ugyanekkora árat még lepontozva talán megérheti, de inkább úgysem. ez egy nagyobb babaházba lenne való inkább, nem gyereknek közvetlenül játszani.

szerintem a merőket, kanalakat kiveszem, az edények mennek jófogásra a tűzhellyel.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#110266) Czimby


Czimby
addikt

Akciós a sokak által keresett kislámpa.

Ismét 1 dolcsi

https://m.gearbest.com/led-flashlights/pp_788796.html?wid=21&utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=GB_regular_180109_1515487061&eo=DbDrZKEBqNn3pjS7

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#110267) bul07


bul07
nagyúr

U`King Cree Q5 600LM Pen Light Portable Flashlight
Email Only Price
$0.99 +0.34$posta
[link]
És még lehet pontozni postával $1.08
Battery: 1 x AAA

3db esetén már majdnem nulla a posta így pontozva 3db $2.12

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#110268) erdey_a válasza bazsimano (#110250) üzenetére


erdey_a
őstag

miért nem jó ha akksis? Van hozzá usb kábel, azzal tudod tölteni és napokig, hetekig elmegy egy töltéssel. De attól sem lesz semmi baja szerintem, ha folyton be van dugva.

Vérboci

(#110269) Imy válasza bul07 (#110267) üzenetére


Imy
veterán

Ez volt 0.99 postával is. Megint mindenre szállítást számolnak fel.

(#110270) KaiotEch válasza bertokl (#110263) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Szuper, köszi szépen! :)

(#110271) bul07 válasza Imy (#110269) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen hát biztos kell egy kis extra pofit itt a téli időszakba
És igen extra profit mert karácsonyi fő szezon előtt és gondolom pár hónap múlva majd megint 0$ lesz a Unregistered posta(mert volt már aki belekötött hogy ez biza nem extra profit)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#110272) bertokl válasza tukko1 (#110252) üzenetére


bertokl
tag


Original Xiaomi Mi Band 2 Smartband - INTERNATIONAL VERSION BLACK
Email only: $19.99
Pontozva: $14.01
Szállítás: $1.52

(#110273) Trabi TM válasza bertokl (#110258) üzenetére


Trabi TM
csendes újonc

szerk: látom Te is megtaláltad...

[ Szerkesztve ]

(#110274) Masooo válasza bul07 (#110267) üzenetére


Masooo
aktív tag

eddig ok de az email only linket hol kell lérni,? ilyenkor nem vmi emilben jön vmi kód, v nem tudom, amit be kell írni neki?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110275) cidalain válasza Masooo (#110274) üzenetére


cidalain
veterán

az emailben spéci linkkel van a termék, csak úgy jön be az email price only.
aki ilyet oszt meg, az be szokta tenni a linket is. most is ott van a link :)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#110276) Masooo


Masooo
aktív tag

na most mivan?

jött 2 mail.
2 külön számmal mintha 2x vettem volna kislámpát
de 1x fizettem ki paypal szerint

hee?

ja látom jó az volt, hogy vmit elkevert és 2x vettem meg de 1et fizettem 1et várta hogy fizessek. Töröltem mint vásárlás. gondolom ezzel ennyi.

cidalain: köszi igy világos

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110277) Masooo


Masooo
aktív tag

külön írom mert fontosnak tartom:

rendet kéne tenni abban, hogy az értékelések hogyan működnek GB-n.

Úgy látom van amit elfogad és van amit nem. Miért nem ezt lehet tudni?
Illetve ha nem látom hogy kitöltöttem (pedig kitöltöttem) mikor rákattintok, akkor nem is tettem meg, vagy addig nem látni mig nem hagyják jóvá?

most hogy megy ez?

up: appból meg összesen 1 termékre leadott értékelésemet látom a többi mellett az van írjak értékelést.
míg pc-n van ahol látom hogy írtam és van ahol nem látom.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110278) Ra3 válasza Masooo (#110277) üzenetére


Ra3
őstag

Nekem azt nem fogadja el amiből többet rendeltem, de még nem igazoltam vissza mindet hogy megkaptam. Amint mindet visszaigazolom egyből elmegy az értékelés is.
Az hogy nem látod az épp leadott értékelést egy bug, attól még nekem mindig megadják a pontot, és jóváhagyás után az értékelés is ott lesz.

szerk.: appból soha nem értékeltem, ez asztalira vonatkozik csak.

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#110279) Masooo válasza Ra3 (#110278) üzenetére


Masooo
aktív tag

ok de:
1 gold toll
1 25in1 szett
1 bennszakadt csavarkiszedő

mindből egyet rendeltem, mindre jeleztem hogy megjött. Ki tudom tölteni de nem jelenik meg. Egyik sem

ami pedig mégjobb, hogy nem is kaptam rájuk semmit mert ebből 2őt 3hete töltöttem ki de ha megnyitom akár pc akár app, semmi kitöltést nem látok.
Most próbáltam appból is kitölteni, lehet, de a submit gombra nyomva nem történik semmi.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110280) erdey_a válasza Masooo (#110279) üzenetére


erdey_a
őstag

ellenpontként megjegyzem, hogy nálam simán működnek az értékelések.
csak asztaliról csinálom.
először a szállítást értékelem, submit, aztán a terméket szövegesen, fotóval, videóval, majd submit
eddig max 4 órán belül kaptam a pontokat és 10-ből 8x email értesítést is az értékelés elfogadásáról és a pontok jóváírásáról.

Vérboci

(#110281) Skillet


Skillet
addikt

ILYEN mágneseket szeretnék venni. Ez a legjobb ajánlat, vagy tud valaki jobbról? Gearbest-en nem találtam.
Itt 2 pakk felett már 1.7$ postaköltséget rak rá.
Nekem kellene vagy 3x14db, de ha máshol nincs jobb ajánlat, megrendelem innen, 1 hét különbséggel 2 csomagban.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#110282) cidalain válasza erdey_a (#110280) üzenetére


cidalain
veterán

szintén zenész. én is böngészőből csinálom, igaz telóról, de direkt nem az appból. még a böngészőben is átváltok asztali nézetre. és a megírás után nem megyek vissza az űrlap részre megnézni, hogy ott van e amit beírtam, mert nem lesz ott amíg el nem fogadják.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#110283) Masooo válasza cidalain (#110282) üzenetére


Masooo
aktív tag

eddig ok.
én csak dobolni tudok bár az inkább püfölés, de én is pcről csinálom, nem app nézetből és nem lépek vissza értékelésre átmegyek másik lapra. Mindegy nyitottam rá egy ticketet mert érdekel meg az is, hogy miért van hogy egyszer 50-70 máskor10-20 a pontozás.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110284) cidalain válasza Masooo (#110283) üzenetére


cidalain
veterán

a pontmennyiség függ attól is hogy mekkora értékű volt a termék. az 1 dolcsi alatti kacatokra max 10 pont jár.
és persze, ha a pontokra hajtunk akkor mindig mindegyik termék kiváló, 5 csillagos, max 4-es egy két helyen, akkor is, ha egy használhatatlan gagyi fos.

(#110285) erdey_a
250 pont? nem tudom kinek kell érte nyalni, így ilyet én még nem kaptam. nekem 140 volt a max, amikor még szerettek dupla pontokat osztogatni (első 5 értékelés)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#110285) erdey_a válasza Masooo (#110283) üzenetére


erdey_a
őstag

az le van írva, hogy milyen árú termékre max mennyi pontot kaphatsz. Tehát egy 1 dodós lámpát hiába videózol körbe, nem kapsz érte 250 pontot.

[link]

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#110286) lacko6 válasza Masooo (#110283) üzenetére


lacko6
senior tag

Mit teszel fel? Kep es video?

(#110287) Masooo válasza cidalain (#110284) üzenetére


Masooo
aktív tag

2.7 illetve 3.14 dolláros termékek voltak. A pont amúgy nem annyira fontos csak nem értem.

0.99es nassolj az ágyban magokat tál 50pontot hozott ma....

igy se logika se ráció. első ránézésre

lacko6: szöveg magyar / angol --általában 5 kép -- 1 videolink a video vimeon van.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#110288) erdey_a válasza Masooo (#110287) üzenetére


erdey_a
őstag

tudtommal a termék eredeti ára számít. 5 dollár alatt max 50 pont adható
de ott a link az előző hozzászólásomban

Vérboci

(#110289) Timyyy


Timyyy
őstag

Xiaomi mijia Smart Home Aqara Security Kit
Kupon: GBNY029
Ár: 39,99$

Original Xiaomi Mi WiFi 300M Amplifier 2 English Version
Kupon: GBNY027
Ár: 4,99$

Xiaomi Light Weight Sneakers with Intelligent Chip
Minden szín, és méretre! 2db-nál van EU express szállítás. Buy Together & Save résznél ingyen smart chips.
Kupon: GBXMSHOES3599
Ár: 35.99$

[ Szerkesztve ]

(#110290) SZIGMA


SZIGMA
aktív tag

Sziasztok!

Telefonhoz keresek 5 méteres endoszkópot, ami használható minőségű. Ha tudtok jó áron, esetleg kuponnal, pontozhatót, akkor azt megköszönném.

Ez egy fórum.Segítség,kritika,trollok, minden előfordulhat.Fogadd el, ez ilyen!

(#110291) Doki16


Doki16
addikt

Volt ez a kemping lámpa 4 dollárért. Már sajnos nem él a kuponkód. Lehet kapni még esetleg ennyiért valamilyen kóddal?

S-1200 130LM Portable Camping LED Light Solar Energy Bulb Lamp - WHITE

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#110292) fcbarca válasza Timyyy (#110289) üzenetére


fcbarca
őstag

okoscipőre él ez a lehetőség ha esetleg megVÁMolják? [link]

(#110293) UHHH válasza fcbarca (#110292) üzenetére


UHHH
senior tag

Okoscipőt nem szokták, nekem sima NL postával jött. Más is írta, hogy 10 nap alatt megjött fürgén.

Nem az volt, hogy nem linkelsz "clickbait"-es oldalakat? Lásd ÁSZF.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#110294) fcbarca válasza UHHH (#110293) üzenetére


fcbarca
őstag

megrendelve NL postával,rád hallgattam ;)

(#110295) bertokl


bertokl
tag

MOCUTE - 054 Bluetooth Gamepad Controller - BLACK
HSCNyear70
$7.99

[ Szerkesztve ]

(#110296) FingR86 válasza bertokl (#110295) üzenetére


FingR86
őstag

ez a kód nem egy mixza sd karihoz való ?

[ Szerkesztve ]

(#110297) bertokl válasza FingR86 (#110296) üzenetére


bertokl
tag

Már nem. :)

(#110298) bertokl


bertokl
tag

(#110299) kenand válasza FingR86 (#110296) üzenetére


kenand
veterán

Ha tudtok 8/16Gbs olcsó microSD kártyához kódot, írjátok meg ide légy szíves. (tegnap előtt már nem jó)
3db is van otthon, de class 4-esek és lassan működik velül a LibreElec. 10 ill. I-es jobb lenne....

[ Szerkesztve ]

(#110300) Zoli-bácsi válasza bertokl (#110295) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Ez jó Xbox360-hoz?

Ha nem, ahhoz tudna valaki ajánlani jó minőségűt?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.