Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109201) FingR86 válasza Breki (#109200) üzenetére


FingR86
őstag

ilyen is van olcsóbban:
Gocomma Power Charger Adapter - EU PLUG BLACK
7.24$

(#109202) Keef_Lee válasza maross (#109196) üzenetére


Keef_Lee
senior tag

Az ára egész jó, de a procija helyett jobb lenne az S905X-es sorozat ez a "W" helyett. Részletek itt.

(#109203) DeFranco válasza tlala (#109186) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem vagyok egyszerű, mindent akarok ingyen vagy egy kicsit olcsóbban :D

nem rég vettük a tévét, még nem alakultak ki a szokásaink, de az már most tisztán látszik, hogy két dologra biztosan fogom használni, videózásra és játékra.

videózáskor fontos hogy el tudjam indítani a tartalmat a választott lejátszóval (ez lehet két indítás is, mert a bsplayer behúzza a felirat automatikusan, a vlc-nek viszont sokkal szebb a képe, tehát indít, kilép, megint indít) azt tudjam vezérelni, szünet, állj, pörgetés.

ez szinte csak egérműveletet kíván, azt viszont igen.

a játékra pedig kellene vagy egy wireless gamepad (ami nincs ennyiért vállalható minőségben, wired meg van, max. hosszabbítózok játéknál) vagy egy bill egy egérrel esetleg, hiszen egy már van, inkább csak 2-es játékosnak kell még egy irányító eszköz.

minden működik mindennel, csak gamepaddal is megoldható az irányítás mondjuk steam big picture-on keresztül, billentyűvel is el lehet pötyögni és a játékokon kívül szinte minden más menne egy sima wireless egérrel (amiből megint csak van otthon egy hulladék, ez a lapos fajta ami pár hónapja ment a topicban) de mindegyiknek van kehe, ezért keresek olyat, ha van, ami legalább kettőt tud egyben normálisan (pl. bill és egér).

forrja ez még magát egy darabig, egyelőre csak puhatolom a lehetőségeket, végső esetben még egy teamwieveres telefonos távvezérlős móka is jobb a semminél. nyilván mindent egyszerre nem lehet, tudom magamtól is.

ennek amit mutattál a gombjai milyenek? gumis nyomáspontúak mint egy olcsóbb távirányító, vagy kattogósak mint egy laptop billentyűzet?

[ Szerkesztve ]

(#109204) maross válasza Keef_Lee (#109202) üzenetére


maross
veterán

koszi

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#109205) fateless válasza a2d2 (#109187) üzenetére


fateless
veterán

:R
Április 4-étől fél évig nem rendeltem semmit, sőt, kb 12000 hsz-ig nem is írtam, nem is olvastam a fórumot.
Most január elsejével elhatároztuk feleségemmel, hogy nem veszünk semmit, aztán elsején reggel rendeltem 3 különböző alkalommal több dolgot. Azután még egyszer.
Azóta nem rendelünk, csak ha meg tudjuk mondani és indokolni egymásnak is, hol és hogyan használjuk az adott dolgot. Meglátjuk, ez hogy válik be. De a havi 2530K-s kacatvásárlás már sok volt tavaly év elején.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#109206) r3dsnake válasza DeFranco (#109203) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Wireless (lehetőleg bluetooth-os) gamepad-ból milyet érdemes venni? Mi az, ami ár-érték arányban még megfelelő?

(#109207) DeFranco válasza r3dsnake (#109206) üzenetére


DeFranco
nagyúr

van topicja, ott lehet tudnak segíteni én már kiszálltam a boltból, régebben csak-csak mentem tanácsot adni de egy ideje nem követem.

amikor követtem, akkor jellemzően az volt, hogy voltak a minőségi darabok, logitech f310-f510-f710 meg x360 pad, ezek voltak amik stabilan megbízhatóan mentek sokáig, aztán a logi kikopott, már nem lehet kapni ha igen arany áron, maradt az x360 pad, meg az új konzolgeneráció kontrollerei

meg voltak az "utángyártottak" amik rend szerint szarok voltak ÉS hullottak is mint a legyek, persze aki nem volt erre annyira igényes vagy nem szánt rá több pénzt az védte hogy pedig de jó, de én ezekből akkor jót nem láttam, legalább is xinput szabványosat nem mást meg szerintem nem érdemes venni.

szóval kérdezz rá szerintem, de azért ésszel a válaszokkal mert sok a gondolathuszár aki szerint vedd meg a szart olcsón mert jóaz. ezek azok a kontrollerek amik aztán úgy kerülnek fel az apróra hogy kihasználatlanság miatt eladó, f-szériás logit nem nagyon látsz, ugyan miért... az ívet meg kapják, mert arra valók, az meg kellemetlen ha fél év után elkezd húzni az analóg, vagy beesik a ravasz.

(#109208) Donki Hóte válasza FingR86 (#109201) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nézegettem ezeket a töltőket, de nem értem a display működését.

A három kimenet együttes áramkibocsátását mutatja, vagy egyesével lépked és egymás után mutatja a 3 kimenet áramát?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#109209) Mityu_76


Mityu_76
tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Novemberben rendeltem egy G1w-cb kamerát, ami megérkezett, de fókuszhibás. Nyitottam ticketet, meg kaptam RMA számot is, de nem tudom a továbbiakban mi a teendőm. A terméket visszaküldeni a körülményesség miatt nem fogom, de egy részleges pénvisszatérítés jól jönne. Mi kell most tegyek, vagy hol tudok nekik írni?

"HONDACRX4EVER"

(#109210) HoTaZo válasza Watcher45 (#109199) üzenetére


HoTaZo
őstag

Most pókháló mentesítettem a fiókjaimat... csak a vékonyabb van. :(

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#109211) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!

Autós kihangosítót, mondjuk napellenzőre csíptethetőt látott valaki valahol?

(#109212) Breki válasza FingR86 (#109201) üzenetére


Breki
veterán

Én $ 5.90 -ért vettem drasztikusan megemelték az árát
itt olcsóbb
[link]

Én is néztem, hogy többfajta van

pl

Powstro
[link]

Usams
[link]

A Rock márkában én jobban bíztam a fülhallgató miatt. Elvileg gondolom mind ugyanaz lehet.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109213) w.miki válasza DeFranco (#109203) üzenetére


w.miki
veterán

Tegnap jöttek meg, még nincsenek tesztelve, de:
Alfawise KP - 810 - 21T - RGB Mini 2.4G Wireless Keyboard - ENGLISH VERSION BLACK Dec 14, 2017
Bluetooth-os Android/box távirányító billentyűzet/egér. Akkumulátor van benne. BL-5C forma.
Iweipoo GT01 2.4G Air Mouse Wireless Keyboard IR Remote - BLACK Dec 09, 2017
USB vevős távirányító, előnye, hogy elülső gombjai infra jelekre is taníthatók, így TV távirányítása is megy vele. 2 AAA elemmel megy.
Mindkettő háttér világításos, sötétben ez is jól jön. Nyomáspontjuk gumis.
#tv távirányítók

(#109212) Breki : Nekem USAMS változat van, kuponnal vettem, szeretem ezt a töltőt.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#109214) bul07 válasza FingR86 (#109201) üzenetére


bul07
nagyúr

Sőt ha fehéret vesz, telefonos app-ból
$8.33 -2.56$ így a vége 5.77$(+0,3$ szállítás), és ha még ezt pontozzuk 4.35$ szállítással

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#109215) anonymus89 válasza Breki (#109212) üzenetére


anonymus89
addikt

Létezik olyan verzió ami tudja a qc3-at?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#109216) FingR86 válasza anonymus89 (#109215) üzenetére


FingR86
őstag

Spedcrd 3 Ports Quick Charger QC 3.0 30W USB Fast Charger - WHITE
app-ból 5.24

volt pár napig ugyan ez a töltő csak gocomma márkájó, az pedig 4.99 volt app-ból és azt is lehetett pontozni úgy mint ezt.

Gocomma 3 USB Ports QC 3.0 Power EU Plug Quick Adapter Charge - EU PLUG WHITE

[ Szerkesztve ]

(#109217) Mr.Csizmás válasza DeFranco (#109207) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

no offense, a nagyok leálltak vele valamiért. vagy veszel foskazalt évente-félévente, vagy X kontrollert, ami kb. örökélet+1 nap rendes használat esetén. (idő-forintban egal)

on is legyen:

appból 6.07$ postával, pontokat nem tudom

Gocomma Power Charger Adapter - EU PLUG WHITE 239344002

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#109218) mirci18 válasza tboy93 (#109148) üzenetére


mirci18
addikt

Ezekkel voltak gondok.

Mint kiderült a két kis pöcök nyomódott be az a probléma.
Jobban kell rá majd az új kábelnél figyelnem.
Köszönöm a tippet mindenkinek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#109219) Breki válasza anonymus89 (#109215) üzenetére


Breki
veterán

Azokon nincs kijelző.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109220) DJGABI válasza r3dsnake (#109206) üzenetére


DJGABI
addikt

terios talán [link]
de ahogy írták xbox-os az etalon. mostmár kb minden támogatja. mondjuk hordozáshoz nem az igazi, elég batár a vevője.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#109221) Mr.Csizmás válasza DJGABI (#109220) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

steam controller esetleg, ha nincs akcióban, akkor heroin árban :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#109222) Masooo


Masooo
aktív tag

mikor fejlámpát kerestem átküldtetek a lámpa topikba. :(((

ennek eredménye, hogy már kell töltő akku 2 fajta lámpa de 6darab. több fórumba már ne küldjetek, késekről remélem nincs nem is keresem :DDD

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109223) a2d2 válasza r3dsnake (#109206) üzenetére


a2d2
addikt

Nekem van évek óta egy drágább fajta Ipega, semmi gondom vele. Jó minőségű.
Aztán rendeltem egy ilyent novemberben: [link]. Ez elég gagyinak tűnik és CEMU emulátorral sem használható pedig pont az miatt vettem. Igaz fele annyi volt mint az Ipega.
Aztán persze volt egy DS4-em, ezt cseréltem tavaly le egy bluetooth-os Xbox One S-re. Ezek tényleg minőségiek.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#109224) Mr.Csizmás válasza Masooo (#109222) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van

mondjuk nekem innen a topicból lett 5$-ért szalonnázóbicskám :DD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#109225) Breki válasza Donki Hóte (#109208) üzenetére


Breki
veterán

Ez még nekem se teljesen világos
5,27
bedugva a konnektorba
rádugva a telefont pedig
0,52

Így tesztelik, nálunk hozzáértőbbeknek talán többet mond.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109226) Masooo válasza Mr.Csizmás (#109224) üzenetére


Masooo
aktív tag

áááááááááááá neeeeeeee

csak átfutottam az utolsó oldalt és 3 bicska gb lapja nyitva maradt... elvesztem :C

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109227) mexel


mexel
veterán

Nem tud valaki jó kuponkódot X96 mini, X96 vagy Mecool M8s W boxokra? Amik pár napja voltak itt már nem élnek sajnos.

(#109228) fujifilm1 válasza anonymus89 (#109215) üzenetére


fujifilm1
senior tag

QC 3.0 30W 3 Ports USB EU Wall Charger

US $5.74
Approximately 1,471.79 HUF

[link]

Most rendeltem. 1 honap mulva véleményt mondok... :)

[ Szerkesztve ]

(#109229) DeFranco válasza Mr.Csizmás (#109224) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ázek, dupla szívinfarktust hoztál rám macskacicó

1: neduddki visszajött
2: megtanult írni

:DDD

(#109230) r3dsnake válasza DJGABI (#109220) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Az újabb boxoshoz nem kell vevő tudtommal.

(#109231) Wajk válasza fujifilm1 (#109228) üzenetére


Wajk
addikt

és ez?

US $9.90 (50% off)
~1.471Ft

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#109232) Imy válasza FingR86 (#109201) üzenetére


Imy
veterán

Pontokkal 5.08$-ig levihető. Nem rossz, ha bírja, és nem durranik el.

(#109233) #peter


#peter
csendes tag

Volt 2 rendelésem ebayen.Mindkettö ugyan attól az eladotól ugyanaz a termék.Egyik rendelésben 2 óra volt a másikban 1.Mindekttöhöz azonos nyomkövetési számot kaptam,de a csomagban csak 1 óra volt benne.Mit tudok csinálni?

(#109234) a2d2 válasza fateless (#109205) üzenetére


a2d2
addikt

Jaja én is úgy csinálom hogy nem kattintok ide és nem olvasgatok mert abból csak baj lesz.
Viszont ma leadtam az értékeléseket kb 50-60 db novemberi rendelésre és lett 21 elköltendő dollárom ;]

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#109235) w.miki válasza bertokl (#106782) üzenetére


w.miki
veterán

ez az égő is tegnap jött meg. zanflare QP6012SA Infrared Motion Sensor Light Bulb - WHITE
Nagyon tetszik. Lesz még rá kupon, mert még rendelnék a spejzba is.
Erős fénye van, és kb. 160 fokos látómezeje.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#109236) bertokl válasza Zeki (#109104) üzenetére


bertokl
tag

(#109237) cidalain válasza #peter (#109233) üzenetére


cidalain
veterán

ebay case indítás, ha a vásárolt termékkel gond van

ez nem csak arra az esetre érvényes, ha hibás, hanem akkor is járható út, ha hármat rendeltél, de csak 1 jött.
nyilván arra kellene nyitni a case-t ahol a két terméket rendelted. viszont nézd meg az estimated delivery dátumot, ha az nem járt le, akkor az ebay még nem kompetens az ügyben. az is lehet hogy simán csak belezavarodott az eladó, és véletlenül mindkét rendeléshez ugyanazt a trackinget írta be. és így majd még meg is jöhet a 2 termékes rendelés is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#109238) Timyyy


Timyyy
őstag

(#109239) huliganboy válasza mexel (#109227) üzenetére


huliganboy
addikt

Ha nem a droid miatt akarod, akkor inkább RPI3 amit javaslok ezek helyett!

(#109240) tboy93 válasza huliganboy (#109239) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jók ezek, csak kell a droid mellé egy libreelec. Libre alól filmezés, ha meg bármi más kell akkor restart és droid alól mehet a youtube, chrome, játék, meg amit akarsz. Nekem is s905w van, ha nem kell a 4K, akkor teljesen elég.

(#109241) Masooo válasza Timyyy (#109238) üzenetére


Masooo
aktív tag

Olyasmit nem láttatok hogy xiaomi pl okos termosztát amire rá lehet kötni a kazánt pl és wifivel akár north dakotából is kapcsolgatni? vagy nem xiaomit de jót?

tboy vagy bárki, anélkül hogy elmerülnénk a témában. Olvasom a 4k meg 4k dolgokat és mindig felmerül bennem 1-2 kérdés, ami most meg kiszeretni jönni.

pro
-talán kicsit érezhetőbben mély képmegjelenítés bár egy kiváló FullHD megfelelő távról nézve annyival szerintem nem rosszabb.
--Egy kicsit tisztább kép, de megint azt mondom, FullHD annyival nem rosszabb, adatok szerint persze csak épp 50%al de a szem ezt annyira nem fogja fel legalábbis a tesztjeim alapján.

kontra
-4k-s sima szolgáltatótól elérhető tv adás hiánya hisz a hd tartalom is szegényes mert a szolgáltatók elsődleges célja a haszon, aztán pedig a több haszom.
--netről elérhető 4k tartalom és esetleg neten keresztül netflix társai....
---már nem is mondom mennyi adat és idő leszedni egy valódi 4k tartalmat pl torr--tről vagy akár legálisabb forrásból.

Szóval mondjuk félretéve egyik szakmám ami a marketing, most jelen pillanatban mi a haszna a 4knak nektek, mint felhasználóknak.

Lehet hogy munkához kell szóval körülírva szépen mert a véleményt ki kell fejteni :) :R

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109242) #peter válasza cidalain (#109237) üzenetére


#peter
csendes tag

Köszi a segitséget.Még nem járt le a határidő,sőt igen korán érkezett meg az egyik.Talán a másik is ideér.Esetleg az eladónál rákérdezzek?

(#109243) andreas49


andreas49
senior tag

Hali,
Többször vásároltam már eBay, aliexpress oldalakon. Miként tudok szert tenni kuponra illetve pontokra, amivel olcsóbbá lehet tenni a termék árát?
Köszi, ha válaszoltok.

HONOR Magic5 Pro - Huawei P30 Pro 8/128 GB - Xiaomi MI Note 10 Pro - Huawei Mate 10 Pro

(#109244) anonymus89 válasza FingR86 (#109216) üzenetére


anonymus89
addikt

De hogy ezekbe miért nem tudnak kijelzőt tenni.... :F

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#109245) mexel válasza huliganboy (#109239) üzenetére


mexel
veterán

Kifejezetten tesztre kellenek most, nem használatra. Ezeket is meg akarom közelebbről vizsgálni, romolni, stb :)
Sajnos kupont nem találok hozzájuk, és még egy Mecool K1 Pro-hoz is jó lenne valami kis kuponszerűség.

[ Szerkesztve ]

(#109246) huliganboy válasza mexel (#109245) üzenetére


huliganboy
addikt

Az FB-n van egy csoport, ahol lehet a GB-re kupont kérni... FingR86 elküldi neked, nekem a melóban nincs FB!

Üdv

(#109247) Timyyy


Timyyy
őstag

Memory Cotton Anti-slip Carpet
Kupon: GBBF153
Ár: 2.99$

Cube WP10 4G Phablet
Kupon: WP10
Ár: 79,99$

Xiaomi robotporszívó
Kupon: XIAOMIVAC
Ár: 276.99$

Xiaomi Mi Smart WiFi Remote Control Multi-functional Gateway
Kupon: GBBF020
Ár: 19.99$

Digital Accessories Storage Pouch Case Travel Organizer Bag
16:00-kor, 200db.
Kupon: HNYear047
Ár: 1.99$

Original Xiaomi WiFi Router 3G, Gigabites verzió
Kupon: GBBF165
Ár: 29.99$

[ Szerkesztve ]

(#109248) Zeki válasza bertokl (#109236) üzenetére


Zeki
nagyúr

Köszi! :)

(#109249) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Xiaomi Mi Band 2-re tud valaki kupont?

Köszi.

.

(#109250) Zeki válasza Masooo (#109241) üzenetére


Zeki
nagyúr
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.