Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109901) Beni2360 válasza Terentius (#109885) üzenetére


Beni2360
félisten

Nekem már megjött és a töltés után lekapcsolja magát vagyis szerintem lehet állandóan kábelen hagyni.
A visszajelzések közt olvastam, hogy teljes fénynél 1 órát bír az aksi. A 2. fényerő nem nagyon különbözik az erőstől. Nekem az ágyam mellett van ha éjszaka felkelek és ki kell mennem. De le van hajtva teljesen és bőven elég a legkisebb fény . Az alap színes fények meg vagyis a zöld nagyon erős zavaró égve hagyni éjjel.
A kijelzőt nem lehet sötétben látni, azt hittem valami fény kap alulról.
Ui: Egy aksinak az a jó ha használva van vagyis nem állandóan bedugva.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#109902) bertokl


bertokl
tag

#109899) Czimby, (#109898) tomcsi23: köszi, hamar meggyőztetek! :)

(#109903) dudikpal válasza Czimby (#109900) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Az odáig ok, de egy akkut először fast módban (327mAh), majd norban (1417mAh) teszteltem, és a 2 érték között azért nem kis differencia van, ezért nem értem az egészet... :F

(#109904) Exian válasza tlala (#106356) üzenetére


Exian
őstag

Nekem is megjött ez a bicska.

A dobozból és a habszivacsból kiemelve egy kicsit mókás kép fogadja az embert :DDD

Amúgy tényleg jó minőségű, abszolút megérte.

(#109905) Mr.Csizmás válasza Exian (#109904) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

remélem még érted a világot :))

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#109906) Czimby válasza dudikpal (#109903) üzenetére


Czimby
addikt

És az akku az első mérés előtt fel volt teljesen töltve?

A tesztjét nézted már?

A FAST mód nem ajánlott, meg hát igazából ez sem annyira gyors :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#109908) tomcsi23 válasza Czimby (#109899) üzenetére


tomcsi23
veterán

A standard charge ajánlást ne keverjük össze a max töltőárammal, mert olyat nem írnak sehol. :N
Ezek az akkuk vígan elvannak nagyobb töltőárammal is, így az 500 mA (AA esetén az 1A) egyáltalán nem káros az akkura nézve, évekig használhatóak ugyanúgy.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#109909) TheProb


TheProb
veterán

Tegnap rendeltem 2 cuccot is, melóhelyre, ahogy már az utóbbi pár alkalommal szintén. De most írt a GB mindkét rendelésemre, hogy erősítsem meg az adatokat. Ezmiez?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#109910) Zoli-bácsi válasza Masooo (#109874) üzenetére


Zoli-bácsi
senior tag

Jófogásos linket kéretik mellőzni.

(#109911) Timyyy válasza Terentius (#109885) üzenetére


Timyyy
őstag

Persze adnak hozzá usb kábelt, csak bedugtam a hub-ba amit amúgy is használok az asztalon, van benne hely bőven, így én nem használom a beépített akksiját.

(#109912) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho skacok.
Valamiféle 8-16 gigás pendrive-ra nincs valami jóféle kuponotok?
Van itthon vagy 10, de abból 5 nincs meg, 4 nem jó, egy meg mittoménmi..kezdem unni..veszek vagy 50et :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109913) Vertigo18 válasza Sirandrish (#109912) üzenetére


Vertigo18
addikt

Valamelyik nap volt 7 dodóért Sandisk Gearbesten... Pontokkal lehetett levinni az amúgy is alacsony "Email only price"-t.

Érdemes figyelni...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#109914) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Valahol össze van szedve az ajánlott kínai webáruházak listája?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#109915) bertokl válasza Vertigo18 (#109913) üzenetére


bertokl
tag

Az megy most is, de már csak mobil oldalon: [link]

(#109916) Timyyy válasza MADcat (#109914) üzenetére


Timyyy
őstag

Itt sok van.

Ezekből már én magam is rendeltem gond nélkül: aliexpress, alibaba, chinabuye, dealsmachine, dealextreme, dhgate, everbuying, tinydeal, geekbuying, meg persze gearbest banggood.

Amit én nem ajánlok: tomtop (hamisítványokat árul, nem igaz a termék specifikáció amiket írnak), és zapals - 2 cuccot rendeltem, egyik se jött meg.

[ Szerkesztve ]

(#109917) Czimby


Czimby
addikt

Van most valahol akciós Sandisk 32Gb-os microSD?

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#109918) Sirandrish válasza bertokl (#109915) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ebből rendeltem is egyet..köszi...Vertigo18-nak is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#109919) zoltan6 válasza Czimby (#109917) üzenetére


zoltan6
őstag

a tegnap kirakott 64gb-osra a kupon még működik,ár érték arányban jobban megéri.[link]

(#109920) Vertigo18 válasza zoltan6 (#109919) üzenetére


Vertigo18
addikt

Biztos vagy benne, hogy jobb ár/érték arányban?

A 32Gb-os még pontozható is, mint említettem 7.01$-ig! ;) ;)

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#109921) kekigyu válasza TheProb (#109909) üzenetére


kekigyu
aktív tag

Nekem szintén ez van egy tegnapi rendelésre, én is csodálkoztam.

Más: a Baseus kábelek ajánlott kategória? Ha igen rendelnék pár type-c típust a fent linkelt akciósakból.

(#109922) zoltan6 válasza Vertigo18 (#109920) üzenetére


zoltan6
őstag

nálam 16,21-et ír most a 32 gb-osra
:R (#109923) Vertigo18
Az mondjuk tényleg baráti.

[ Szerkesztve ]

(#109923) Vertigo18 válasza zoltan6 (#109922) üzenetére


Vertigo18
addikt

Feljebb írták, hogy mobilos nézetből még mindig 9.99$ az email-only price...

Ez pontozható 7.01$-ig.

Szerk: akkor nem volt 0.44$ a posta se.

[ Szerkesztve ]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#109924) kcsa válasza kekigyu (#109921) üzenetére


kcsa
veterán

Amennyire tudom ajánlottak, személyes tapasztalatnak még híján vagyok, az egy hónapja rendelt cuccok közül még egyik sem ért ide :/

Én is rendeltem az elsőből, a másodikra már nem jó a kód.

[ Szerkesztve ]

(#109925) Czimby válasza zoltan6 (#109919) üzenetére


Czimby
addikt

Az a bibi, hogy egy régebbi tabletbe kellene ismerősömnek a 64Gb-ot már nem látja, próbáltuk.
Az van itthon nekem is a -10dolcsi ebayes akciónak hála. :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#109926) sharp4


sharp4
őstag

Robot porszívóból melyik ajánlott? Ki milyet használ? Esetleg van most rá vmi akció?

[ Szerkesztve ]

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#109927) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Original Xiaomi Portable USB LED Light ( Enhanced Edition )-re kupon esetleg? Próbáltam az utolsókat, de sajnos egyik sem él már. Párom irigyli az enyémet, így kellene legalább még egy, de lehet kettő. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#109928) bertokl


bertokl
tag

(#109929) zoltan6 válasza Czimby (#109925) üzenetére


zoltan6
őstag

fentebb írták,hogy mobilnézetből még megy a 32gb-os 10 dollárért,meg 7 dollárig lehet pontozni,most próbáltam működik [link]

(#109930) Czimby válasza zoltan6 (#109929) üzenetére


Czimby
addikt

Csak ez USB nem microSD, de köszi azért :))

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#109931) Vertigo18 válasza zoltan6 (#109929) üzenetére


Vertigo18
addikt

Sajnos "csak" 7.01$-ig lehetett pontozni, a mostani "megmaradt" akcióban rámegy a 0.44$ posta is.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#109932) hzx0 válasza zoltan6 (#109929) üzenetére


hzx0
aktív tag

Hogy lehet mobilnézetből pontozni? Én mindig csak kupont tudok beirni.

Tárgytalan. Megtaláltam

[ Szerkesztve ]

(#109933) Dluinet válasza sharp4 (#109926) üzenetére


Dluinet
nagyúr

robotporszivok

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#109934) Vertigo18 válasza hzx0 (#109932) üzenetére


Vertigo18
addikt

Továbbmész oda, hogy "Proceed to checkout", nem pedig a fizetésre... És ott van a posta kiválasztása alatt...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#109935) sharp4 válasza Dluinet (#109933) üzenetére


sharp4
őstag

Köszönöm! :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#109937) sharp4


sharp4
őstag

Ugreen kábelre van vmi akció?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#109939) desigo


desigo
senior tag

Keresek egy jobb minőségű két USB portos 230-as töltőt.
Visszaolvasva Quick Charge töltőt érdemes választanom.Azzal a kimenettel is lehet tölteni a korábbi telefonokat?
Ajánlott a UGREEN USB töltője vagy tudtok jobbat ami normális minőségű ?

(#109940) HXY válasza Czimby (#109925) üzenetére


HXY
addikt

A régebbi eszközök csak MicroSDHC-vel mennek, MicroSDXC-vel nem.
Elvétve lehet kapni még 64GB-os MicroSDHC-t is.

(#109941) bertokl


bertokl
tag


HXSJ X20 2400DPI 2.4GHz Wireless Optical Gaming Mouse
Appból: $2.88
Pontozva, szállítással: $2.03

(#109942) Masooo válasza bertokl (#109941) üzenetére


Masooo
aktív tag

Sziasztok

Valami balkezes egér nincs? ajánlott?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109943) Zsoleszhun válasza bertokl (#109907) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Ezek pont jókor jöttek, köszi :R

¯\_(ツ)_/¯

(#109944) gyapo11


gyapo11
őstag

Védett akku:
A védelem túlmerítés ellen, túltöltés ellen és túláram ellen jó. 1-2-3 A-t fogyasztó lámpákba jó, az elektronika 4-10 A között szokott működésbe lépni. Ha a lámpa töltős, akkor ha a töltő része megmakkan és túl akarja tölteni, a nem védett robban a védett lekapcsol. Ha a lámpa nem figyeli a túlmerítést, akkor nem védett túlmerül és kuka, a védett lekapcsol.
Mindezek mellett persze a védett is tartalmaz egy védelem nélküli cellát, ami önmagában is föl tud robbanni, mint ahog ya Samsung valamelyik telefonjánál ez történt, gyártási hibásak voltak az akkuk, ilyen hiba ellen nem véd semmi.

Lii-500:
A fast és nor teszt egész mást mér. A fast egyből elkezdi kisütni az akkut, majd méri a feltöltéshez használt áram mennyiségét. A nor teszt viszont először feltölti, majd méri a kisütés közben kivehető áram mennyiségét, majd feltölti.
Ebből következüen a nor nem mérhet többet, mint a fast, a gyakorlatban a betöltött energia valamivel több, mint a kivehető, igazából hasznos adatot a nor teszt ad, mert az mutatja, hogy mennyit fog menni az eszköz az akkuról. Kis szépséghiba, hogy a kivehető energia függ az áramtól is, és ha pl. lámpában 2 A a terhelés, a Lii-500 meg 500 mA-rel teszteli, az nem ugyanazt az eredmény fogja adni a lámpában, mint a töltőben.
Elvileg egy 50 mΩ belső ellenállású LiIon akku 2 A-rel terhelve 0.2 W-ot fűt el, míg az eszköz 7.4 W-ot, tehát nem túl jelentős a veszteség. Nagyobb belső ellenállású akkuk többet pazarolnak el, és melegednek nagyobb áramoknál.

menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

(#109945) FingR86 válasza Exian (#109904) üzenetére


FingR86
őstag

akkor nekem is megérte rosegal-ról 0.2$ volt kupon beváltás után :D

(#109947) Masooo válasza gyapo11 (#109944) üzenetére


Masooo
aktív tag

sorry

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109948) tobias40


tobias40
veterán

Nagy méretű konyhai késekre (hús-kenyér vágó,csontozó stb..)jó minőségre kellene link persze minél olcsóbban!
Előre is köszi aki tud ilyet! :R

Ha kuponos az sem hátrány.. :)

(#109949) Masooo válasza tobias40 (#109948) üzenetére


Masooo
aktív tag

Hát erre nem szokott lenni ahogy néztem, én is kerestem konyhai szetteket de abból sem találtam sokat ami értelmes lenne.

Várj inkább késakciókra talán mol-omw kúton fut vmi fiskars azok is egészen jó kések.

Lefutott már a Jamie kés akció a spárban nemrég, nem rossz kések de nem voltam végletekig elégedett azokkal sem.

A legjobb a zwillig ***** akció volt évekkel ezelőtt sparban azok egy életre vannak. Imádom őket.

Illetőleg eszembe jutott, hogy ha van ismerősöd akinek van metro kártyája, vele együtt v ő nélküled, nézzetek be metroba, 5-7000ért szoktak lenne egész vállalható szettek fa blokkban, osztrákoknál meg óriási szokott lenni a késválaszték szintén szettben. Ha kirándulnátok egyet arra. Magyar kártya meg személyi és mehetsz is be.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109950) tobias40 válasza Masooo (#109949) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,metro kártyám van,osztrákok messze vannak(300km) így várok hátha tud majd vki!
Nekem nem kell szettben,jó ha egyesével jönnek csak jó minőségű legyen és minél olcsóbb! :C (Fiskars min. a minimum)Vettem kerámia készletet ,vegyesek az érzéseim velük kapcsolatban.. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.