Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109751) superTibcsi


superTibcsi
aktív tag

Liitokala Lii - 500 LCD töltőre van valakinek működő kuponja?

Under construction!!!

(#109752) zeon.hu válasza MADcat (#109750) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Van, yatse is megy már.
Viszont nem csak én használom majd (gyerkők pl), ezért kellene egy mindenki által használható fizikai bill.is.

#?*@&!

(#109753) MrDerekas


MrDerekas
addikt

Szerintetek kezdjek aggódni a csomagom miatt? Expressz szállítás, és állítólag sikertelen a kézbesítés, merthogy a címzett nem található. De ez az utolsó két pont nettó hülyeség, mert többen is a címen voltunk reggel, valamint dél körül is. Vagy ilyenkor mi, mi a teendő?

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#109754) beci


beci
őstag

Jobb minőségű konyhai késeket tudtok jó áron?
Valamint párologtató edényt.😊

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#109755) chatran válasza mrrr74 (#109705) üzenetére


chatran
őstag

Ilyen szám nem volt, volt viszont LVS-sel kezdődő a borítékon, ezt a szám sort megtaláltam a rendelésnél a tracking és a shipment number-nél. Ez a dec 3-i, ezért a nov 11-én rendeltért hamarosan reklamálok.
Köszi

(#109756) agroman válasza MrDerekas (#109753) üzenetére


agroman
senior tag

miert nem a futarcegtol erdeklodsz?

------

(#109757) fcbarca válasza superTibcsi (#109751) üzenetére


fcbarca
őstag

LiitoKala Lii - 402 Battery Charger
Flash Sale!
7,99$
[link]

(#109758) MrDerekas válasza agroman (#109756) üzenetére


MrDerekas
addikt

Mert egyetlen futárcégnél és a postánál sincs találat a csomagszámra. (Kivéve track17 és a francia posta) Van ötleted, hogy keressem ki, hogy kinek kellene kiszállítania itthon?

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#109759) tboy93 válasza fcbarca (#109757) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pontokkal 6$-ra levihető, ~1.540Ft :K Ennyit nagyon megér.

(#109760) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Amazon UK-hoz nincs esetleg valami ingyen szállítós kupon?
Köszi előre is!

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#109761) agroman válasza MrDerekas (#109758) üzenetére


agroman
senior tag

nincs otletem mert nalad van minden info es semmit nem osztottal meg, hogy akarki segithessen neked.
ha francia posta, akkor a magyar posta a partnere..

------

(#109762) PanUser válasza MrDerekas (#109758) üzenetére


PanUser
tag

eBay Téma összefoglalóban írnak róla itt
a hozzászólásokban itt
DPD-nél érdeklődhetsz...

szerk:
nem volt még ilyen csomagom, de rákerestem a "coliposte la poste"-ra, utána már könnyen megfejtettem a kép tetején a levágott szöveget... :)
DPD-nél valószínűleg új számot kapott

[ Szerkesztve ]

(#109763) agroman válasza MrDerekas (#109758) üzenetére


agroman
senior tag

a gugli igy is segitett volna neked..

gyakori kerdesek

------

(#109764) fcbarca


fcbarca
őstag

Original SanDisk CZ73 USB 3.0 Flash Memory Drive - 64GB
Kupon:GBNY019
Kupon ár:17,99$
[link]

(#109765) MrDerekas válasza agroman (#109761) üzenetére


MrDerekas
addikt

Csomagszám kellene? Vedd úgy, hogy kezdő vagyok és fogalmam sincs ezekről a dolgokról. Tehát szívesen megadok információt, ha tudom mi az, ami kell ;)

(#109762) PanUser Tehát a DPD-nek kellene írnom, csörögnöm? A Szekszárd tétellel vagyok kiakadva és a magyar postára mutató linkkel. Ha a posta hozza, akkor kiskőrösi logisztikai pontnak kellene ott szerepelnie Szekszárd helyett.

Köszönöm az infókat természetesen mindkettőtöknek :R

[ Szerkesztve ]

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#109766) MADcat válasza zeon.hu (#109752) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

oké oké jogos!

De frankó cucc nem? Szerintem majd megveszem. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#109767) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

A sonoff problémám margójára, most már tökéletesen működik minden. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#109768) Dr.NX válasza korpicschess (#109760) üzenetére


Dr.NX
addikt

Nincs.
(Van Amazon topik is.)

Elfogadom a sütiket.

(#109769) spanyoll


spanyoll
addikt

Ezt próbálta már valaki? Igazából az érdekelne, hogy mennyire masszív a fogója és mennyire strapabíró? Van most egy lidl-ös, de az 250G kb, ami rettenet nehéz. Rendeltem egy ilyet is, de ennél meg félek, hogy nagyon kis fiszfasz anyagú és egy erősebb fogózásnál szétesik...
HA jó minőségű és ajánljátok, akkor van rá kupon, vagy próbáljam meg pontozni?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#109770) 4ron


4ron
senior tag

A hétvégére hazajöttem a szüleimhez, miközben szeretett telefonomnak a töltője Szegeden maradt. Ez még alapvetően nem lenne baj, csak a házban mindenkinek microUSB van, míg nekem Type-C.

Töltési idő terén mi a jobb: Type-C -> microUSB átalakító, amit aztán eredeti Xiaomi kábellel és töltővel használok, vagy egy Ugreen Type-C kábel, amit szintén ebbe a töltőbe dugok? A másik kérdés a biztonság. Nem tudom mennyire lehet bízni egy ilyen átalakítóban. A Ugreen kábellel eddig meg voltam elégedve.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#109771) lacko6 válasza spanyoll (#109769) üzenetére


lacko6
senior tag

(#109772) bertokl válasza spanyoll (#109769) üzenetére


bertokl
tag

out15off működik rá, pontozva pont kétszer annyit lehet lecsípni az árából.

(#109773) solti válasza Breki (#109727) üzenetére


solti
senior tag

Megelőztek, de: china mainland az alap (van yi ants cam-em is, az is Kínára van állítva).
Setup: appban kiválasztod Kínát, majd kamera hozzáadás. Utána kamerán gomb megnyom, appban a kínai szöveg beikszel aztán next. A megadott qr kódot pedig mutasd meg a kamerának ami majd mond rá valamit és elkezd másképpen villogni. Az app nekem utána az első retry után találta meg a kamerát. Jah. Mi home app nyelve default helyett angol legyen és akkor eltűnnek a kínai krikszkrakszok is.

(#109774) Laci.M válasza 4ron (#109770) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én a Type-C kábelre szavazok, azt nehezebb elhagyni, ráadásul jövőtállóbb, már minden új telón az van, pár év és lecserélődnek majd a kábelek. Én kb 2000 Ft-ért vettem annó mindenhova (melóhely, kocsi, barátnőm, tartalékba, rövid, hosszú), azóta nincs ilyen problémám.

Én a Ugreen "cipőfűzős" kivitelét javaslom, az tűnik a legjobbnak.

(van/volt kb 4 átalakítóm, de már mind eltűnt)

Aláírás

(#109775) Chris Kiki válasza MADcat (#109767) üzenetére


Chris Kiki
senior tag

Hát nekem nem... :(

Amiga 1200 - Blizzard 1230 MKIV 68030@50/68882@50 - 2MB Chip/128MB Fast - 4GB CF - Classic WB 3.1 - WHDLoad >>> and the Amiga lives forever

(#109776) spanyoll válasza lacko6 (#109771) üzenetére


spanyoll
addikt

Ennyi motyó nem kell nekem rá, ezért is néztem ezt amit linkeltem, meg az valamivel kisebb is ha jól láttam. Persze a leírás alapján nem, de nagyon erősen kétlem, hogy a vastagabbnak kinéző rendes fogóméretű valami sokkal nagyobb, mint a sima karabineres kis valami. Aztán ki tudja...

bertokl köszi, lehet bepróbálom akkor, ha ennyit le lehet csípni.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#109777) Breki válasza solti (#109773) üzenetére


Breki
veterán

Nem baj, köszi a részletes leírást és a korábbi válaszokat is.

Jelenleg ez a rész nem megy

"appban a kínai szöveg beikszel aztán next." De akkor érthető ezért nincs next ami nem aktív.
Közeledünk a megoldáshoz. Remélem.

Mindjárt rakok fel képet.

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109778) sharp4 válasza Laci.M (#109774) üzenetére


sharp4
őstag

Én is hagyom el őket szépen. Akciókor mindig rendelek 1-2 Type C kábelt.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#109779) Breki válasza Breki (#109777) üzenetére


Breki
veterán

már nem tudtam módosítani, szóval itt hol van az a kínai szöveg beikszel

az alső lép sok nyomogatás után egyszer kétszer bejött de okéra nyomva kicsit csinált valamit de utána megint nem volt még jó a next felirat

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109780) fcbarca


fcbarca
őstag

tud valaki működő kódot xiaomi 3g routerre?

(#109781) enginev3.0 válasza fcbarca (#109780) üzenetére


enginev3.0
félisten

[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#109782) fcbarca válasza enginev3.0 (#109781) üzenetére


fcbarca
őstag

The Code you entered has expired. :(

(#109783) enginev3.0 válasza fcbarca (#109782) üzenetére


enginev3.0
félisten

:(((

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#109784) fcbarca válasza enginev3.0 (#109783) üzenetére


fcbarca
őstag

és erre? [link]

(#109785) fcbarca


fcbarca
őstag

BE - 1002 Bluetooth Sports Earbuds
Kupon:GBNY022
Kupon ár:3,99$
[link]
Ez jó cucc ennyiért?

(#109786) Breki


Breki
veterán

Portable Multifunctional Screwdriver + LED Light
Price : $2.99

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109787) qqzs válasza Breki (#109779) üzenetére


qqzs
őstag

En is igy alltam egy fél orat mire rajottem hogy fel kell tolni a kepernyot ott van amit nyomni kell azt hiszem ilyen terms elfogadas vagy mi akkor lesz a next nyomhato

Eladó: GTS450

(#109788) Cabrio


Cabrio
aktív tag

(#109789) 4ron válasza Laci.M (#109774) üzenetére


4ron
senior tag

Épp néztem, hogy a cipőfűzős viszi az 5V2A-t, úgy hogy berendeltem belőle. Még jó, hogy válaszoltál, nem is figyeltem és majdnem vettem olyat, ami nem képes erre. Köszi :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#109790) Breki válasza qqzs (#109787) üzenetére


Breki
veterán

Szupi köszi, ez volt a megoldás. :C :C :C

Elsőre is olvastam amikor írtad, csak nem tudtam, hogy azt írod a képernyőt toljam fel vagy képet ide a képernyőről, mert próbáltam de nem történt semmi.

Úgyhogy annyival egészíteném ki, hogy nem volt elég felfelé tolni, nekem úgy jött be, hogy fel le húzogattam és a next feletti sorra kellett rányomni akkor az mellett megjelent a pipa és így ment tovább.

Jól értem, hogy így már pl a munkahelyemről haza tudok nézni ezzel?

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109791) AndrewBlase


AndrewBlase
senior tag

Ha már kábel, tudtok olyan megbízható micro USB kábelt, aminek a micro usb-s csatija derékszögben helyezkedik el a kábelhez viszonyítva (és nem mágneses)? :R

Miért mindig én???

(#109792) norbert1998 válasza Cabrio (#109788) üzenetére


norbert1998
veterán

jy018 nem jó? majdnem ugyanez, én 20 dolcsiért vettem azt, így az nem is vámos

(#109794) spileraaa válasza Timyyy (#109793) üzenetére


spileraaa
senior tag

Győzzön meg valaki hogy a liitokala lii 500 megéri a dupla árat a 402-höz képest.
Ami nekem mezei felhasználónak igazából előnynek tűnik az 500-nál, hogy van hozzá hagyományos hálózati adapter.
De más vonalon is előnyösebb? Csak a diagnosztika funkció miatt nem tudom hogy költsek-e többet.

De ahogy visszanéztem a 402 volt 5$ is kuponnal

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#109795) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Bevált USB3 hub-ra van ajánlott típus?

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#109796) Timyyy


Timyyy
őstag

(#109797) 4m@15 válasza MADcat (#109795) üzenetére


4m@15
tag

Biztos van sok, én a Ugreen preferálom. Remek HUB és csinos is, mondjuk engem zavarnak a LEDek, így BluTack gyurmaragasztóval le szoktam ragasztani őket :DD

iMac 5K | PlayStation | Nintendo | Xbox | iPad | iPhone | Apple Watch

(#109798) Zsoleszhun válasza Timyyy (#109793) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Köszi, találtam egy Cube iPlay 8-at, lentebb lehet vinni valamilyen kuponnal?

¯\_(ツ)_/¯

(#109799) martillo válasza Timyyy (#109796) üzenetére


martillo
tag

Ezek a power strip-ek pontosan mit is tudnak, mire jok ezek?
Es mi az erdemi kulonbseg?

(#109800) Timyyy válasza martillo (#109799) üzenetére


Timyyy
őstag

Nem tudom, de most berendeltem ebből egyet. Az volt a terv úgyis, hogy veszek egy ilyen elosztót, ami 220-as, de nem 220-as helyeket oszt szét, hanem usb-ket. Van hely 1 micro usb kábelnek, egy mini usb-nek, egy pedig iphone töltőnek, és azok mindig be lesznek dugva, aztán tudom tölteni amit épp kell. A helyük már megvan az íróasztalban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.