Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109251) Breki válasza anonymus89 (#109244) üzenetére


Breki
veterán

Szerintem a működési elve miatt.

De nem vagyok profi a kérdésben.

Más, tudom itt az Ugreen a favorit, de ilyen HDMI kábeleket próbált már valaki?

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109252) L3fty válasza mexel (#109227) üzenetére


L3fty
csendes tag

Nézz szét a geekbuying.com-on, vannak értelmes akciók és sok terméket az eu-ból postáznak.

(#109253) IG55 válasza Timyyy (#109238) üzenetére


IG55
senior tag

Xiaomi Thermostat Accuracy Temperature Humidity Monitor

Jól látom, hogy ez valójában csak bluetoothon keresztül érhető el, annak ellenére, hogy wi-fi-t is emlegetnek a leírásban?

(#109254) MrDerekas válasza Masooo (#109241) üzenetére


MrDerekas
addikt

Kb ugyanaz a fúhádé vs négyká, mint anno a hádéredi vs fúhádé. Vagy lesarkítva, haladni kell a korral. Van aki a jó könyvet (igazi könyvet) szereti, van aki mobilon olvas vagy ebook kütyün, van aki otthon néz filmet és van aki moziban, stb. Vagy lehet életérzés. Vagy mint a parizer meg a pick szalámi. Ehető mindkettő (most ne poénkodjunk ezzel részleteiben) és mégis mindkettőből eladnak. Nekem nincs autóm, nem utazgatok, 4K tévém jön hamarosan meg dohányzom. Ami kicsit a javára szól a 4K-nak, hogy szoftveresen igyekszik kompatibilis lenni a parizer szintű adásokhoz, valamint árban sem annyival viszonyul a fúhádéhoz, mint anno a hdready-hez a FHD. HDready-ről váltok és "ésszerű" kategóriát ugranom, ha tényleges váltást akarok. Ugyanezt FHD-ről, már nem tuti, hogy valóban akarnám vagy szükségszerűnek érezném. Lehetne filozofálni erről, csak ez itt nagyon OFF. Bocs a többiektől :R

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#109255) Masooo válasza andreas49 (#109243) üzenetére


Masooo
aktív tag

Szia, Timi válaszolt is :)

fellépsz ide, nézed a fórumot és amire van akció az közzé lesz téve, vagy ha van kiszemelted akkor belinkeled mire kéne kupon és ha van akkor beírják ide :)

MrDerekas: köszi válaszod igazából lényegi részben egyet tudok érteni veled.

[ Szerkesztve ]

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109256) mexel válasza L3fty (#109252) üzenetére


mexel
veterán

Köszi, az már megvolt, ott alapból olcsóbb min a Gearbest és a Gearbestet eléggé hanyagolom is az eu-s szívatásai miatt, de az eu raktárakban most elég drágák mindenkinél, szerintem lefogyhattak rendesen. Valószínűleg geekbuying marad, rendelek ma valamit, és ha elküldték majd akkor a többit, hogy nehogy egybe csomagolják :) Még ma lesz kis időm körbenézegetek.

[ Szerkesztve ]

(#109257) Masooo válasza Zeki (#109250) üzenetére


Masooo
aktív tag

köszönöm megnézem!

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109258) sambenez válasza MrDerekas (#109254) üzenetére


sambenez
addikt

Mekkora 4K tv érkezik? Azt tudod hogy egy 50"-os 4K tv-hez 90cm közel kell ülnöd, hogy értelmet nyerjen a 4K? Még egy 65"-hoz is 1,15m közel kell ülni. Ha ennél messzebb ülsz teljesen felesleges ekkora felbontás.

(#109259) Batib válasza Timyyy (#109238) üzenetére


Batib
őstag

Rendeltem ezt az oxigenszint mérőt. Van valakinek ilyen? Mennyire lehet ez pontos?

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#109260) V.Stryker válasza sambenez (#109258) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ide a bökőt, hogy ha próbából 50embernek átcimkézett full hd tv-t adnának 4k felirattal, akkor nem lenne 5 ember, aki észrevenné a turpisságot. A többi ajnározná eszetlenül. :DDD
Nem is értem milyen 4k-ról beszélünk, mikor bármely tv szolgáltató 200 csatornájából 15kb még csak full hd. Mit nézel rajta? azt a 10 filmet ami eddig kijött 4k-ba?

Mondjuk átlagba itt a max 120cm átmérőjű tvkről beszélek, ami átlagosan előfordul a háztartások nagy részében.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#109261) Masooo válasza Batib (#109259) üzenetére


Masooo
aktív tag

én is rendeltem előző körben, azt kell mondjam fel kell tenni és úgy 40-50 mp -ig em foglalkozni vele, utánna tekinthető pontos mérésnek, amúgy az orvosi szint is.... néha megkergül kéztartás vagy egyebek miatt de ha betartod hogy hogyan is mérj 8mint pl véenyomás mérés alkalmával) akkor kb pontos, jövhéten tesztelem össze orvosival a házidokinál :)

jah és ne pánikolj az eredményektől, 88ig megmaradsz és ez nem pillanatnyi hanem huzamos mérésekre értsd.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109262) Ra3 válasza V.Stryker (#109260) üzenetére


Ra3
őstag

Az a baj hogy a tévé gyártóknál a 4k az új 3d, annó azt is beletették minden normálisabb tévébe ha kellett ha nem. Már egy ideje nem figyelem atendenciát, de biztos vagyok benne hogy nem találsz normális gyors és szép panellal szerelt tévét ami csak fullhd.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#109263) sambenez válasza V.Stryker (#109260) üzenetére


sambenez
addikt

Egy 42"-os 4k tv-t 75cm-ről kellene nézni. Ekkora méretben pont semmi értelme. Olyan most a 4K mint a 3D volt. Érdekes az meg ma már a kutyának nem kell, le is álltak vele szépen a gyártók.
Sebaj nemsokára jön a 8K, és a 10cm-ről tv nézés. :DD
Tartották volna meg a jó kis plazma vonalat ehelyett a szemfényvesztés helyett.
Persze ez sokkal egyszerűbb volt a marketingesek ügyesen dolgoztak. :C

(#109264) Masooo válasza Ra3 (#109262) üzenetére


Masooo
aktív tag

én találtam sonyt 300.000ért :) smart fullhd sajna van 3d -is még nem kellett. androidos. Nekem bejött, épp 1 hete jött rá új frissítés gyorsabb is lett és eddig sem volt csiga, mindent eszik ha lejátszani kell ami meglepett pl az az mkv mert előtte konvertálgatnom kellett, az 5.1 még nem játszotta le az lg.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109265) beg


beg
veterán

TV szakkört kérném hanyagolni. Köszi ;)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#109266) DeFranco válasza sambenez (#109263) üzenetére


DeFranco
nagyúr

peersze, lassan nem is a vesa állvány lesz a tartozék hanem a szigszalag amivel a fejedre kötözöd :D

akkora marhaságokat képesek kitalálni komolyan, én is láttam ezeket a táblázatokat, hogy fejed le a focipályát mer' csak akkó' jön a moziélmény a sok hülye specifikációdroid meg elhiszi és szajkózza a fórumokon.

ne értsd félre nem téged kritizállak de ez úgy baromság ahogy van. a 4k-t sem tartok egy létjogosult dolognak,de nézd meg a milyentévét topicot, már 55" alatt ne is vegyél tévét fullHD technológia meg már a múlt évezred jövőre nem is gyártanak :D

@beg: begjorpardon, már megírtam leokéztam.

[ Szerkesztve ]

(#109267) Batib válasza Masooo (#109261) üzenetére


Batib
őstag

Ok. Ha megvan a teszt eredménye, megtennéd, hogy irsz róla?
Mostanában volt rajtam jónéhanyszor ilyen is és más orvosi kütyü és ugy gondoltam itthonra sem ártana ilyesmi.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#109270) L3fty válasza mexel (#109256) üzenetére


L3fty
csendes tag

A tvbox rendelést én se variáltam túl: gyors döntés után megrendeltem az elsőt, ami áákciós, 905x és van optikai kimenete. Az elsőt refundolta a gb, a második meg már itt van valahol a kertek alatt.

(#109272) KTU válasza Zeki (#109250) üzenetére


KTU
addikt

De hát ez egy Sonoff TH16 16A
Vettem én is, de még nem kötöttem be, miért?
Ha direktbe a gázkazán elé kötöd, eléri a kívánt hőmérsékletet, teljesen kikapcsolja a kazánt, pedig még a keringetőszivattyúnak mennie kellene.
Ezért ez nem jó ötlet!

Egy fórumtárs relét javasolt, hogy avval kapcsolgassam a kazán szobatermosztát kivezetését a Sonoff-ról.
Mivel a Sonoff 240V-ot kapcsolgat, szobatermosztátnál nem ez kell, ezért jön pluszba a relé!!!!!!
Ez jó ötlet de még nem volt rá időm.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#109273) Masooo válasza Batib (#109267) üzenetére


Masooo
aktív tag

persze szivesen.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109274) Masooo válasza KTU (#109272) üzenetére


Masooo
aktív tag

a meglévő termosztátra nem köthető? v csatlakoztatható?

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#109275) KTU válasza Masooo (#109274) üzenetére


KTU
addikt

Beköthető, leírtam.
:U

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#109276) vargalex válasza KTU (#109272) üzenetére


vargalex
félisten

Most nem azért, de a Sonoff-ban egy ESP8266, egy relé és egy nyomógomb van. Mindegy annak a relének, hogy milyen feszültséget kapcsolgat, mivel optocsatolós...

Alex

(#109277) KTU válasza vargalex (#109276) üzenetére


KTU
addikt

Szerintem el leszünk küldve a villanyászással. :D

Igen, de alap esetben azt kapcsolja.
Ha valaki ráköti a kazánnak annyi. :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#109278) sepsi0 válasza Zeki (#109250) üzenetére


sepsi0
őstag

Szia!

Mielőtt ..... ajánlanál ez nem termosztát SONOFF® TH10 ja és 3x-os áron....
[link]

Ja bocs megelőztek.
Amúgy nem hiába van elhomályosítva a kép a hazai beszerzésnél. :U

[ Szerkesztve ]

(#109279) Timyyy


Timyyy
őstag

JSD - 520 Bluetooth Car Audio Stereo MP3 Player Radio
Kupon: GBBF191
Ár: 14.99$

FuriBee F36 Mini RC Drone +3db akku
Kupon: JANDEAL20
Ár: 9.99$

X9 USB Wired Optical Gaming Mouse
Kupon:GBBF200
Ár: 0.99$

Awei A920BL Sports Earbuds
Kupon: GBBF141
Ár: 7.99$

(#109280) AtiSnatch


AtiSnatch
aktív tag

Megjött a Mi®kulás ;]

Gateway+ajtószenzor 12.08.
Dafang+Gocomma 12.14.
Mind GB, elég jó időt futottak :)

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#109281) MrDerekas


MrDerekas
addikt

GB-nél a leggyorsabb szállítási opciót kérve, mikortól lehet reklamálni? (Azaz hány munkanap ez a "garantált" rövid szállítási idő?

(#109258) sambenez Minek ez a savazás? De nem titok, hogy 49"-os érkezik. Tízezerrel több, mint az azonos széria, azonos méretű FHD kiadása. Elég közelről is lesz nézve, és játékra sem alkalmatlan. Ráadásul noname tv box megy alá.
Ezzel vége is, csak minden kérdésre válaszolni szoktam.

www.derekas.webnode.hu --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- https://logout.hu/bejegyzes/mrderekas/a_szkeptikus.html

(#109282) CHIPman válasza FingR86 (#109201) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Email onlyval 5,99, linket most hirtelen nem tudok.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#109283) spileraaa


spileraaa
senior tag

Ez menyire jó?

az ára szerintem most elégé kedvező vagy ennél lesz kedvezőbb ár vagy esetleg más tv box ami hasonló árban jobb?
Erdélybe rendelném

X96 MINI Android 7.1.2 Amlogic S905W + Tronsmart TSM01 49.9$
[link]

első tv box lenne így semmit se tudok róla hogy miket tud és mire tudom majd kihasználni vagyis bármilyen információt szívesen fogadok koszi

Erdély (Románia) Huawei Mate 20 Pro /Huawei Mate 10 Pro/ Xiaomi Redmi 3s Prime / Lenovo A660

(#109284) szabi__memo válasza spileraaa (#109283) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Önmagában a box volt már 20 dollár is.
Amúgy is a 905x ajánlott

(#109285) tboy93 válasza spileraaa (#109283) üzenetére


tboy93
nagyúr

Szia! Nekem ilyen 2/16-os boxom van. Röviden: jó, de film lejatszasra erdemes SD kártyán rátenni egy LibreElecet, ugyanis az mkv fileokat valami bug miatt csak kockasodva jatsza le android alol. Libre alol tökéletes. Volt hozza egy rakat tartozék, olcsó, gyors. Ha nem kell 4K lejátszás és hajlandó vagy felrakni rá egy LE-t, akkor nem fogod megbánni.

(#109286) Emperor_ válasza agroman (#109175) üzenetére


Emperor_
addikt

Köszi!
Amiket írtál végig néztem, sajna nincsenek.
Ha találok valamit és beválik, írok ide.

Xiaomi Redmi Note 4 | Topping A30, D30

(#109287) fateless válasza szabi__memo (#109284) üzenetére


fateless
veterán

Hagyd már, kérlek, ezt a 905x ajánlott szöveget, vagy ha ezt írod, akkor írd hozzá azt is, hogy a 905x ajánlott abban az esetben, ha szükség van 4k-ra, különben baromi megtévesztő.
A nagy többség nem tudja, hogy ez a különbség az x és a w között és csak szajkózza, amit valahol olvasott.

tboy93 tanácsa sokkal fontosabb és szükségesebb lehet.

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#109288) Timyyy


Timyyy
őstag

Utorch Rechargeable Touch Senstive LED Desk Lamp
Kupon: GBUTSE
Ár: 9.99$

Ma jött meg ez a lámpám, és eszméletlenül jó a cucc! Szép fehér, letisztult, elegáns, 3 fokozatban állítható fénnyel, áhh, nagyon bejön, ajánlott darab. :))

[ Szerkesztve ]

(#109289) ztibor


ztibor
senior tag

Járt már valaki úgy hogy megvett egy terméket a GB-n (eredeti ára 15,12$ volt), 9.06-ra engedte lepontozni.

De mire a Paypalra kerültem fizetéshez, már 10.60$ kellett érte fizetni? Azaz több pontot engedett levonni mint 30% a megrendelésnél, de a Paypalon már helyesen a 30% pontot számolta csak be, és annyit is vontak le pontokban a GB számláról.

(#109290) norbert1998


norbert1998
veterán

Megjött ez a drón. 3 órája még 36 dollár volt :D
9.99-ért vettük BF alkalmával. Nekem nagyon bejön, de egy propellert már elhagytunk :D
Apósjelöltnek lett véve, de most veszek egyet én is magamnak, sajna az 19.99 lett, de ennél kicsit többet tud :B

(#109291) szabi__memo válasza fateless (#109287) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Fél év múlva 99%uknak meg majd kell a 4k. Miközben nem drágább az x. Ezért szerintem mindenképpen az ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#109292) zsiz válasza Timyyy (#109288) üzenetére


zsiz
őstag

Annyira dicséritek ezt a lámpát... Még a végén elcsábulok :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#109293) crazygamer75


crazygamer75
tag

Abszolút kezdő vagyok okosóra témaban, így itt érdeklődnék. 20-25 $ körül, óra alakú (MiBand2 alak kizárt). Honor 9-hez lenne csatlakoztatva. Elvárt tudás (fogalmam sincs ebben az árban jogosak lesznek-e az elvárások): idő kijelzése digital és analóg, vízállóság (eső,fürdés, esetleg uszoda), lépésszámlálás, pulzusmérés, hívás jelzése (esetleg elutasítása).
Kinézetre pár példa amit néztem (de lehet megbízhatóságra-tudásra köze sincs az elképzeléseimhez):
AOWO X5 Sport Smartwatch
Zeblaze VIBE 3 Smart Watch
NO.1 F3 Sports Smartwatch

(#109294) qqzs válasza IG55 (#109253) üzenetére


qqzs
őstag

A kijelzos xiaomi szenzorhoz kell egy wifi-bt gateway ami pillanatnyilag egyedul a ejjeliszekreny lampaban van. Anelkul csak az adatokat latod a mobilon de nem tud vezerelni semmit

Eladó: GTS450

(#109295) fateless válasza szabi__memo (#109291) üzenetére


fateless
veterán

Persze, az a természetes, hogy fél éven belül 100 emberből 99 vesz egy 4k-s tévét. Valóban nagy az esélye :U

Kigyi
Vettem egy 905w-t (mert olcsóbb volt 30%-kal, és nem kellett az x). Nem tervezünk ktv-t venni, az öreg fullHD Sharp jó nekünk. Ha 2-3 év múlva mégis venni akarnék valamiért 4k-s tv-t, akkor már nem valószínű, hogy az öreg tv-boxot használnám hozzá, ha fillérekért újabbat vehetek újabb szoftverrel. Aki a közeljövőben nem akar 4k-ra váltani, annak a 6-8USD is felesleges pénzkidobás, mert pár év múlva már egy újabb hardverrel szerelt újabb szoftverrel rendelkező eszközt akar majd használni

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#109296) kigyi_23 válasza fateless (#109295) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az igény lesz meg rá, de ne itt szórakozzatok már a TV-s cuccokkal, nagyon nem ide való.

Más, hogy on is legyek:

Ezek az olcsó vacak drónok ami most is van 10 dolcsi alatt jók valamire, ha a gyereknek adom nem esik szét fél perc alatt?

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#109297) fateless válasza Timyyy (#109288) üzenetére


fateless
veterán

Mi ilyenre cseréltük az éjjeli dzekrényen a lámpákat, és tök jó, hogy ha éjjel ki kell menni pl, akkor elég a kisebb fény. Vagy ha felkel az 5 hónapos picur, etetéshez elég annyi. Ráadásul sokat használjuk akkuról is.
Mi is ajánljuk.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#109298) quailstorm válasza crazygamer75 (#109293) üzenetére


quailstorm
nagyúr

MiBand2 amúgy soha nem is volt okosóra. Tud órát és dátumot kijelezni, de az egy karperec és a kijelzőmentes karperec utódja.

(#109296) kigyi_23: Eachine H8 minit lehet ütni vágni mértékkel.

[ Szerkesztve ]

(#109299) Beni2360 válasza mirci18 (#109145) üzenetére


Beni2360
félisten

Nem véletlenül a telefonban levő csati kopott már ki?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#109300) Kalandor válasza Timyyy (#109288) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Milyen akku van ebben? És mennyit megy valósan max fényerőn?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.