Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109301) ZsoltG60 válasza vargalex (#109159) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Köszi, ez már barátságosabb ár mint a hazai 9K-ért :DDD :R

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#109302) Kleroo válasza Timyyy (#109288) üzenetére


Kleroo
veterán

Nagyon hidezg fénye van. Vagy csak a kép csal?
(Nálam meleg fény=jobb takarékos normál égő enyhén sárgás fénye)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#109303) Beni2360 válasza Atomgeszi (#109211) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen, én láttam egy telefon Bt kipangósítót a napellenzőre csíptetve ma D.e.az autómba. :D Bocs

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#109304) martillo


martillo
tag

Jott ma nekem par csomag...

Original Xiaomi ROIDMI 3S Bluetooth Car Charger
Mukodik, tetszetos es tenyleg gyors a toltes. Szamszeru meresem nincs, de gps mellett is siman toltott plusszba, mig az elozo tolto kb orankent 5%--ot...
VISZONT! Az FM transmitter resze BP-en nem nagyon mukodik, ugyanis a 96,4, amit hasznal az a Radio1 :-)

Long Arm Car Windscreen Cellphone Holder
Teljesen jo, massziv, jol tapad az uvegre, az 5,5-s telot is tartja, es belefer.

Loch Ness Monster Design Ladle
Korrekt cucc, uresen is megall a laban es ha meg van meritve a kanal akkor is. Meretre is megfeleloen kicsi, nem olyan "kinai kicsi". A nagy merokanal melle akarunk kisebbet es pont jo, nem egy hosszunyaku kv-s kanal jott szerencsere.

Reszemrol mindharom ajanlott!

Szerk:
(#109305) vidaila => Koszi az infot! Melyik app-rol beszelunk pontosan?

Illetve GB-s kerdes.
PC-n hol tudok review-t leadni? Elso erkezesek :D

[ Szerkesztve ]

(#109305) vidaila válasza martillo (#109304) üzenetére


vidaila
aktív tag

App-ban átállíthatod, sőt az app segít szabad sáv keresésben is.

http://steamcommunity.com/id/juhaszjani1988/

(#109306) kigyi_23 válasza martillo (#109304) üzenetére


kigyi_23
addikt

Na várjál erre Original Xiaomi ROIDMI 3S Bluetooth Car Charger van telefonos app amivel tudod konfigolni a frekit is! Állítsd át nyugodtan olyanra ami nem foglalt :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#109307) spanyoll válasza hardline (#109071) üzenetére


spanyoll
addikt

Köszi, végül mégse vettem, lebeszéltem magam (nagy lelkierő árán)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#109308) mexel válasza tboy93 (#109285) üzenetére


mexel
veterán

Pixelesedésre kockásodásra van megoldás android alatt, nem csak ennek a boxnak a hibája, android 7 hiba, itt megtalálod a javítás módját. De ez itt már off, van saját topikja.

(#109309) st6969


st6969
őstag

Üdv
Ilyen Xiaomi Philips mennyezeti lámpát használ valaki? Ha igen, mi a tapasztalat, 30m2-en elegendő a fényerő? Persze, kinek mi az elegendő, tudom... de mégis...
Esetleg kupont tudtok hozzá?
Meg kellett volna vennem BF akcióban, ha jól rémlik 36$ volt. De bánom.

(#109310) Breki


Breki
veterán

Gyerekek mégis nyitnom kell egy ruhás altopokot. :-)

Megjött az ami rendelésétől a legjobban tartottam, mert slim fit zakó, sport miatt ugye konfekció nem mindig jó hátban és vállban. Összehasonlításképp a Vogeleben itthon vett sportzakó vállban mellben szűk, hasnál eláll, nem igazán kényelmes viselet anyaga brrrrrrr... nem szeretem, ritkán használom, egyszer vissza is vittem méretet cserélni férfi szabón gondolkozom, hogy igazítsa méretre nekem.

Na így rendeltem ezt 17 dollárért, a legolcsóbb sportzakó volt a boltban mondom ennyiért ha már párszor jó lesz valahová felvenni akkor már jó vagy odaadom ajándékba,

Erre érkezett ez, tökéletes a méret mintha rám öntötték volna teljesen megfelel a mérettáblázatnak, az anyaga nagyon frankó nem olyan amilyennek képzeltem, hogy biztos vékony lesz. A minőségi anyaga miatt nagyon kényelmes viselet, már a belső zsebe is minőségi ahogy designosan megcsinálták.

Csinálok majd holnap saját képeket és azt külön fórumba felteszem majd.
Csak már az a kérdésem, ha ez a legolcsóbb sportzakó ilyen jó akkor milyen minőségűek lehetnek, a többiek drágábbak. Ez annyira de annyira jó sokkal sokkal szebb mint a képen. Lehet veszek még egyet másik színben ennyiért ajándék a Vogele-s 6-7 * drágább és kanyarban sincs. Vagy ilyet vagy egy másik zakót biztos veszek innen.

Vagy egy ilyen kabátot.
[link]

Számomra ez az év vétele. (Igen lámpa is jön:)

Most csak a boltot linkelném elsőre megérdemli, nagyon minőségi cuccok jöttek innen.

[link]

Már csak a kapucnis pulcsinak kell megérkeznie megfelelő méretben, de még ha az esetleg kicsi vagy nagy lesz megérte.

[link]

Többen írtak privátban emiatt, bocs ha valakinek nem válaszolok, ha megjön beszámolok erről is itt vagy ha lehet másik fórumban.

Ja majd elfelejtettem már a csomagolás is nagyon frankó nem sima celofán hanem félig vászon szerű környezetbarát, visszazárható nagyon frankó csomagolás. Ha külön lehetne kapni ilyesmit biztos vennék többet.

És mindezt 17 dollárért else hiszem. :C :DD :Y

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109311) bertokl válasza st6969 (#109309) üzenetére


bertokl
tag

GBBF156 lecsíp belőle egy kicsit. ($64.99)

(#109312) szpeti40 válasza Breki (#109310) üzenetére


szpeti40
addikt

A zakót esetleg tudnád linkelni?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#109313) Timyyy válasza Kalandor (#109300) üzenetére


Timyyy
őstag

Őőő nem terveztem akksiról használni, de ha nem írja meg senki saját tapasztalatból, akkor végülis letesztelhetem holnap.

A színe egyébként fehér és elég hidegnek tűnik, de ahogy megvilágította az asztalomat (legenyhébb fokozaton), nem volt zavaró egyáltalán. A kép csalós, kékes csempe és fehér tűzhely fedél... ha a barna asztallapra tettem volna, fel sem tűnik ennyire.

[ Szerkesztve ]

(#109314) Dluinet válasza szpeti40 (#109312) üzenetére


Dluinet
nagyúr

SaraWan az egyik legjobb

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#109315) mexel válasza st6969 (#109309) üzenetére


mexel
veterán

A napokban németországban egy új házban volt buli, és ott mutatott ilyesmit a tulaj, nagyon tetszett. Felerősödve kapcsolódott fell, igen szépen lehetett szabályozni távirányítóval, és egy kb 30 nm-es nappaliban 2 db volt a mennyezeten, a fény elégnek tűnt. ( nem szeretem a sötét lámpákat és nem tudom azok hány w-osak voltak)
Azt viszont nem tudom Xiaomi volt-e, kicsit csillogós volt a búra, szép volt. Amit linkelsz az a képen nagyobb átmérőjűnek tűnik mint amit láttam.

[ Szerkesztve ]

(#109316) HXY


HXY
addikt

A 4K TV-re, boxra visszatérve. Nekem mindig is 22-24" Samsung, LG, Horizon FullHD monitor TV-im voltak az elmúlt 10 évben. De az esetek 90%-ban csak SD tartalmat néztem rajta, kb.9%-ban 720p-t, és csak 1%-ban 1080p-t.
A következő TV-m lehet, hogy egy 32" 1366x768 lesz, mert ha nem monitornak használjuk, akkor még a Full HD-nak sincs értelme ha a tartalom alacsonyabb felbontású.
Ti a FullHD TV-n ténylegesen 1920x1080-as filmeket néztek?

(#109317) Andrej1


Andrej1
aktív tag

Sziasztok !

Ezekre nem tudtok Kupont ?
GEEKVAPE Aegis 100W Box Mod - ACU CAMOUFLAGE
LiitoKala Lii - 50A 5000mAh 26650 Li-ion Rechargeable Battery

Azt meg tudjátok mondani, hogy mennyi idő múlva adják a pontokat a visszajelzést követően ? Már 5 napja leadtam a visszajelzést de még semmi . A GearBeast-en. Vagy valamit rosszul csináltam ?

Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

(#109318) ztibor válasza HXY (#109316) üzenetére


ztibor
senior tag

Ez most komoly kérdés 2018-ban?
UPC-nél van egy halom FHD adás, mivel főleg sportot nézek, így igen, szinte csak FHD tartalmat nézek a 46" tv-n.

(#109319) tupacamaru válasza Andrej1 (#109317) üzenetére


tupacamaru
veterán

LiitoKala 26650 Igaz, nem GB. :B ;)

[/Fasttech-re nem tud valaki kupon kódot?OFF] :B :F

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#109320) w.miki válasza Breki (#109310) üzenetére


w.miki
veterán

Ha lesz ruhás altopik, a méretezésnek csinálj egy külön fejezetet, mert fogalmam sincs, hogyan lehet jó méretet kiválasztani pulcsiból, vagy gatyóból.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#109321) anadroid válasza Andrej1 (#109317) üzenetére


anadroid
senior tag

Nekem néhány másodpercen belül adták a mai visszajelzésemre.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#109322) C0d3r válasza Timyyy (#109279) üzenetére


C0d3r
addikt

Egy egér megfogva, köszi érte! ;)
Remélem a világítása kikapcsolható, nem szeretem hogy manapság karácsonyfaként üzemelnek az egerek/billentyűzetek. Jó, ennyi pénzért ne szóljak egy szót se. :))

(#109323) azbest válasza Kalandor (#109300) üzenetére


azbest
félisten

A lámpa shop oldalán elég karcsút írtak, 1200mAh -t. Azt hiszem maradok az usb mi lámpa + powerbank kombónál :D

(#109324) fujifilm1 válasza Wajk (#109231) üzenetére


fujifilm1
senior tag

szia,

amit linkeltél USB toltot az nem QC-s.
Nekem az szempont, mert van olyan telo ami kihasználja.

[ Szerkesztve ]

(#109325) dugynok válasza ztibor (#109318) üzenetére


dugynok
senior tag

FullHD? Nem sima hd?

(#109326) Timyyy


Timyyy
őstag

Továbbra sem enged értekelést leadni gb mobilappban (iOS)....
Beírom, képek, és csak magy a loading felirat... aztán nem történik semmi. 3 terméknél is próbáltam, asztali gépről meg nem fogok vele kínlódni mert 10x ennyi ideig tart...

Ötletek????

Bár hajlok arra hogy eddig se értékeltem semmit, meg ezután se fogok. :W

(#109327) ztibor válasza dugynok (#109325) üzenetére


ztibor
senior tag

1080i adások vannak

(#109328) beg


beg
veterán

Na akkor nem sikerült megérteni.

Innentől kezdve az összes TV, 4K, HD, FHD és hasonló pajzán hozzászólások mennek az örök vadászmezőkre.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#109329) spanyoll válasza Timyyy (#109326) üzenetére


spanyoll
addikt

És ha pc-n / laptopon adnál értékelést?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#109330) bertokl válasza Andrej1 (#109317) üzenetére


bertokl
tag

Nem tudom erre gondoltál-e, vagy van esetleg másik verzió:


GEEKVAPE Aegis 100W Box Mod - ACU CAMOUFLAGE
Kupon: Aegis
$40.99

[ Szerkesztve ]

(#109332) Timyyy válasza spanyoll (#109329) üzenetére


Timyyy
őstag

Annyi plusz munkát nem ér... :N

(#109333) spanyoll válasza Timyyy (#109332) üzenetére


spanyoll
addikt

Munkában (ha otthon nem tartasz) / barátnál elintézni 10 perc alatt vs. ezen őrlődni, hogy mi lehet a megoldás? Relatív, hogy mi a plusz munka :DDD

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#109334) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Miband 2-höz nem tud valaki kupont mostanában?

Köszi előre is :R

(#109335) FingR86 válasza spanyoll (#109329) üzenetére


FingR86
őstag

én ott ma próbáltam és nekem nem ment. Így appbol adtam le, de vmi régebbi verziójú mert az újból egyáltalán nem tudok értékelést indítani.

(#109336) Timyyy válasza FingR86 (#109335) üzenetére


Timyyy
őstag

Áhhá, szóval nem egyedi a problémám... akkor talán majd jön egy bugfix.

(#109337) hardline válasza Timyyy (#109326) üzenetére


hardline
senior tag

IOS-on ilyen. Elég fos az app. Nálam sokszor nem látszik a kosárba rakott termék sem, hiába appból dobom be. Értékelni nem szoktam, vagy nagy ritkán PC-ről. A pontokat sem használtam még fel, csak gyűlnek, de mivel kuponos termékre nem lehet ellőni, nem sok értelme van számomra gyűjtögetni.
IOS appra már panaszkodtam valamikor október körül, hogy míg android appból ingyenes a szállítás minden szirszarra, ugyan azokra IOS appból fizetős a posta.
Elég szánalmas, hogy ez így rendben van a GB szerint.

[ Szerkesztve ]

(#109338) st6969 válasza Breki (#109310) üzenetére


st6969
őstag

"Gyerekek mégis nyitnom kell egy ruhás altopokot. :-)"

Elsők között fogom a kedvencek közé tenni... :K

(#109339) martillo válasza kigyi_23 (#109306) üzenetére


martillo
tag

es (#109305) vidaila

Koszi az infot!
Esetleg app nevet is mondtok nekem, amivel tudom ezt allitani?

Illetve barkitol:
PC-n hol tudok review leadni, meg sosem csinaltam ilyet...

(#109340) Attix70 válasza KTU (#109272) üzenetére


Attix70
aktív tag

Egy relé van benne amit kapcsol. Kösd át úgy, hogy a relé sima kapcsolóként működik és a termosztát helyett (vagy azzal párhuzamosan).

Próbáljuk meg a mondatokat NAGYbetűvel kezdeni

(#109341) sysrq


sysrq
őstag

Akciós ágynemű érdekel valakit? Nincs saját tapasztalatom velük de a visszajelzések remélhetően nem kamuk.

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#109342) kigyi_23 válasza martillo (#109339) üzenetére


kigyi_23
addikt

Persze bár első találat, ha rákeresel a nevére :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#109343) martillo válasza kigyi_23 (#109342) üzenetére


martillo
tag

Koszi!
Meg se fordult a fejemben, hogy kimondottan ehhez lesz az app, azt hittem vmi univerzal app lesz erre.
:R

(#109344) crazygamer75 válasza crazygamer75 (#109293) üzenetére


crazygamer75
tag

Valakinek esetleg tapasztalata ilyen 20 $ körüli okosórákkal?

(#109345) Breki válasza szpeti40 (#109312) üzenetére


Breki
veterán

Képekkel együtt akartam, de tessék.

[link]

(#109338) st6969 Mondjuk akkor van értelme, ha más is követi a példámat és rendel ruhát is, különben lesz egy Paris Hilton féle egyszemélyes blog :-) Akkor meg nem kell fórum. :O :P :DD

Ja nem vesz valaki Vogele-s sportzakót? :DD

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109346) tlala válasza DeFranco (#109203) üzenetére


tlala
addikt

Azért egyszer próbálj ki egy ilyen légegeret.
A kanapén elegánsan hátradölve csuklóból egerészel a levegőben, vagy reszelsz egy vezeték nélküli egérrel egy rajztáblán...
Persze nem játékhoz találták ki, de a lejátszóprogram megnyitásához, vezérléséhez hibátlan.
A gombjai nagyon jók, finoman pattannak, gumis felületűek, mint egy jó távirányító.

(#109347) Breki válasza tlala (#109346) üzenetére


Breki
veterán

Okos tv-k funkcióihoz mennyire jó?

pl LG Magic remote kiváltására

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109348) Breki válasza crazygamer75 (#109344) üzenetére


Breki
veterán

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#109349) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ezt a fajta mágneses töltőt vette már valaki? Ha igen mennyire ajánlott? :R

(#109350) Masooo válasza KaiotEch (#109349) üzenetére


Masooo
aktív tag

A sráctól szoktam vásárolni, nekem ő ajánlott kategória.
Floveme terméket is vettem szintén ajánlom.

Konkrétan ezt a töltőt még nem, de minőséginek hat, vedd meg / próbáld ki / mérd be és irj róla aztán lehet bevállaluk 1et mi is. Nem rossz árban.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.