Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

[B] Olcsó/akciós holmik Kínából, külföldről. Nem csak eBay-es forrásból. Belföldi kihagyhatatlan akciók, ajánlások a BestBuy topikokhoz tartoznak.

Cél az akciós/olcsó kínai beszerzésű "bármi" megosztása egymás közt, ezzel segítve a többieket tapasztalattal, ajánlásokkal.
Nem cél a bekötési, szerelési, érintésvédelmi, villanyászati szakkör mélyreható tanulmányozása, erre megvan a megfelelő specifikus topik.
[B] Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban olvasnivaló.
Kérünk mindenkit, hogy a reflinkek (ÁSZF III/11/17) megosztását mellőzzük a topikban (rövid link is reflink ha kinyílik, pl.: http://gearb.es/XXXXX). Saját, hozzászólás írójához köthető reflinkes blog/teszt/fb oldal is törlődni fog. Bónusz visszatérítős oldalak szintén. Ha egy mód van rá, a termékre mutató linkek a .html után ne tartalmazzanak mást (?wid= maradhat, az a raktárat jelenti), főleg nem ezt: ?lkid=
Legyetek kedvesek pénznemet írni a hozzászólásokba, nem mindegy, hogy pl. EUR, HUF vagy USD.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106151) solor válasza XtremLor (#106149) üzenetére


solor
tag

A feladás után mennyivel kaptad meg az EU DHL expressz csomagot?

(#106152) XtremLor válasza solor (#106151) üzenetére


XtremLor
őstag

Feladas dec 5; atvetel dec 12; nov. 27.-ei rendeles egyebkent.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#106153) CHIPman válasza kenand (#106146) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Oneplus 5T jött hivatalos oldalról DHL-lel "Lengyelországból", semmiféle vámügyintézés nem volt, pedig írták mailben. És az nem $10 volt.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#106154) Timyyy


Timyyy
őstag

Xiaomi 20000mAh Power Bank 2C
19:00-kor!
Kupon: Xmas193
Ár: 20.99$

Xiaomi WXKG02LM Aqara Smart Light Switch Wireless Version
Kupon: XMAS189
Ár: 9.99$

Tevo Tarantula 3D Printer Kit EU raktárból!
Kupon: EUTEVOKK
Ár: 167.99$

Samsung UHS-3 64GB Micro SDXC Memory Card
Kupon: HSCXmas1
Ár: 18.99$

Liitokala Lii - 500 LCD Battery Charger - EU PLUG
Kupon: GBBF140
Ár: 15,99$

[ Szerkesztve ]

(#106155) erdey_a válasza DJGABI (#106137) üzenetére


erdey_a
őstag

Azt gondolnám, hogy számomra az inkább előny, mint hátrány. Vagy túl gyakran kellene cserélni az elemet? Mennyit bírhat?

Vérboci

(#106156) bertokl


bertokl
tag

(#106157) kenand válasza bertokl (#106156) üzenetére


kenand
veterán

Sajna nincs EU express. a rooternél, bár a törvény szerint ha fizetendő ÁFA kisebb, mint a határ akkor nem kell megfizetni, tehát ez még átjöhet. (hiába több, mint 22USD)
valaki írta a méltányossági szöveget, nem tudjátok a linket?

(#106147) bertokl
Remélem mert a DHL-nél pofátlanabb nincs: az ÁFÁ-t úgy szabják ki, hogy a 6000Ft-os eljárási díjukat is hozzácsapják- mintha az növelné ez értékét- majd azután számolják az ÁFÁ-t.

[ Szerkesztve ]

(#106158) vince válasza kenand (#106157) üzenetére


vince
őstag

22 USD EUR a vám/áfa határ.

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#106159) kenand válasza vince (#106158) üzenetére


kenand
veterán

Bocs- igaz, EUR.

(#106160) asdasdasd válasza kenand (#106157) üzenetére


asdasdasd
tag

Nekem 2 is jött, egyik drágább volt, sosem kellett fizetnem.

(#106161) #04441088


#04441088
törölt tag

Valami nagyon bestbuy androidos telefon van gb-rol 30-40 ezer Ft korul? :R

(#106162) w.miki válasza bertokl (#106156) üzenetére


w.miki
veterán

ez a kamera, használható itthon?
Nézhető a képe mobilnetről?
Help desk elég kétértelmű:
It can only be used in non-European and -American region right now.
The item can be used in Italy.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#106163) DJGABI válasza erdey_a (#106155) üzenetére


DJGABI
addikt

a telekomnál volt valami hasonló cucc, ott pár hónap - max fél évet írtak.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#106164) bertokl válasza kenand (#106157) üzenetére


bertokl
tag

A 6.000 tényleg sok, de szerencsére EU tagok vagyunk, így az áfa fel sem vetődik. Hogy pozitív is legyen róluk, az ünnepek miatt szombaton is szállítanak, alig akartam elhinni, amikor hívtak a múlt héten. :)

Szerintem nincs szükség a méltányossági szövegre. Legalábbis ha én postai vámügyintéző lennék, biztosan felbosszantana, hogy ilyet küldenek nekem, azt feltételezve, hogy nem ismerem a jogszabályokat. :)

Szerk.: én egy pár hónapja követem ezt a fórumot. Eddig nemigen olvastam olyat, hogy kb. 40$-ig bárkinek is áfáztak volna. (Ha, van itt olyan, írja be, legyen szíves.)

[ Szerkesztve ]

(#106165) beg válasza w.miki (#106162) üzenetére


beg
veterán

Értelmezd amit saját magad írtál és kérdezd meg újból (non-European VS. can be used in Italy). Szerinted van olyan IP kamera ami csak és kizárólag Olaszországból működik?
A support is google translate-et használ, ne olvasd.

Olvasd inkább a leírást felesleges kérdések helyett:
"FAQ for Xiaomi dafang 1080P Smart Monitor Camera
Can i use Xiaomi dafang camera in Europe?
You can use it anywhere."

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106166) Endless válasza xcvbxcvb (#106139) üzenetére


Endless
aktív tag

Nekem sem jött meg, ugyan úgy nov 13.-án rendeltem :(

On October 6th the planet blacked out for two minutes and seventeen seconds. ***I12***

(#106167) qqzs válasza w.miki (#106162) üzenetére


qqzs
őstag

dafang a legjobb kamera most ha nem akarsz portforwarddhuszarkodni meg hasonlokat bigyozni.
A legjobb hogy motorosan koveti a mozgast es full duplex a hang is meg van timelapse. neha van benne kinai de google translate megoldja

Eladó: GTS450

(#106168) Laci.M válasza Timyyy (#106154) üzenetére


Laci.M
senior tag

Xiaomi 20.000 mAh power bank :W :W

Tudja valaki miért erőltetik még mindig ezt a hülye microUSB-t amikor már 2 éve minden telefon type-C-vel van ellátva?

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#106169) drinker válasza Laci.M (#106168) üzenetére


drinker
tag

Ezt ugye te sem gondoltad komolyan

(#106170) Laci.M válasza drinker (#106169) üzenetére


Laci.M
senior tag

Miért nem? Mond egy olyan mobilt amit microUSB-vel árulnak...

Egy Xiaomi dafang 1080P Smart Monitor Camera - WHITE kamera nekem is berendelve! :)

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#106171) bertokl válasza Laci.M (#106168) üzenetére


bertokl
tag

De nem is a kábel az érték benne. Ha USB-C-s bármid van, kábeled is van hozzá, amivel használhatod. Vagy egy átalakító max. 0,5$-ból megvan.

[ Szerkesztve ]

(#106172) Laci.M válasza bertokl (#106171) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én nem akarok magamnál tartani külön kábelt a telefon, meg a power bank töltésére, nem életszerű. Van egy szabvány, ami sokkal jobb mint a korai, erre még mindig a régihez árulnak dolgokat. Egyszerűen nem életszerű. Ugyan így nem értem, hogy az akciókamerákon miért van a mai napig miniUSB csati, amikor még az otthoni borotvámon is microUSB található.

Aláírás

(#106173) Silεncε válasza Laci.M (#106170) üzenetére


Silεncε
őstag

Soroljam? Nem mindenki vesz 150 fölött telefont, azalatt meg még mindig microUSB a divat. És igen, nekik is szükségük van powerbankre. Evvan...

De amúgy fölösleges ezen rágódni. Ezt raktak rá, ezt kell szeretni

[ Szerkesztve ]

(#106174) drinker válasza Laci.M (#106170) üzenetére


drinker
tag

igen, ha van kábeled akkor már mindjárt megoldva a problema. Amúgy meg a felső kategóriás telefonokat leszámítva kb az összes micro usb-s

[ Szerkesztve ]

(#106175) KamuMazsola válasza Laci.M (#106168) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Nem csak a Samsung a telefon! Képzeld gyártanak meg micro USB-s telókat, meg a powerbankot nem csak új telefonhoz lehet ám használni!

Üdv.: KamuMazsola

(#106176) Laci.M válasza Silεncε (#106173) üzenetére


Laci.M
senior tag

150 fölött? Például a sz@ros Galaxy A3 nem tudom mióta van 150k fölött, meg kínában is az összes olcsó telefonon is type-c-vel kapható. Már nagyon rég nem láttam telefont micro-val. Akár kínai, akár márkás.

Huawei, Sony, LG és az összes kínai azt tesz rá. Pont én vagyok akinek nem kéne Samsung, úgyhogy benézted!

bertokl - nem azzal van bajom, hogy nincs kábelem, kazallal áll itthon a microUSB, és a type-C is. Az a bajom, hogy nem életszerű átalakítózni/külön kábelezni.

Nekem is van 10k-s Xiaomi power bankom, csak azt nem értem miét van az, hogy a Type-C-s (amilyen minden új telefon,éé tablet) kétszer annyiba kerül. Nagyon durva lehúzásnak érzem.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#106177) bertokl válasza Laci.M (#106172) üzenetére


bertokl
tag

(#106178) szabifotos válasza Laci.M (#106168) üzenetére


szabifotos
senior tag

Engem meg pont a type-C idegesít. MicroUSB elég jól elterjedt, így szinte minden eszközömön az van. (Arduino, Xiaomi powerbank, RaspberryPI, Xiaomi Redmi 3s, a családban a tableteken, apró kínai eszközökön: selfie fény, bt adapter, mantistek router, Lii-100 töltő stb... ) Így ha kell valamihez, csak előkapok egy kábelt és kész. Nem kell nézni, hogy jó ez hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#106179) Digitalis válasza szabifotos (#106178) üzenetére


Digitalis
senior tag

+1 :K

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#106180) qqzs válasza qqzs (#106167) üzenetére


qqzs
őstag

dafangot lehet ketszer egyet vagy egyszer kettot is venni

Eladó: GTS450

(#106181) Bec válasza bertokl (#106156) üzenetére


Bec
tag

Köszi szépen! Ennyiért én is nyomtam egy Dafang-ot! Majd a kínai nyelvel fogunk anyázni rendesen!

(#106182) Laci.M válasza szabifotos (#106178) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ez sajnos ilyen minden szabványváltáskor. Amikor az alma cserélte le a lightningra a régi csatiját akkor ugyan ez ment végbe. Sajnos minél tovább árulnak még mindig micr-s dolgokat annál tovább fog tartani mire kikopik. Én már nem vennék a helyedben semmit microval, hacsak nem sokkal olcsóbb.

Aláírás

(#106183) beg válasza Laci.M (#106182) üzenetére


beg
veterán

Akkor ne vegyél, csak ne háborogj :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#106184) ZsoltG60


ZsoltG60
aktív tag

Nincs energiám mindenből linket csinálni, lehet valamelyik kupon már nem él. Nagyítható :) (elvileg nem reflinkek)

[ Szerkesztve ]

Lumia 950XL

(#106185) Beni2360 válasza Laci.M (#106172) üzenetére


Beni2360
félisten

Ugyan így nem értem, hogy az akciókamerákon miért van a mai napig miniUSB csati - mert sokkal stabilabb a kapcsolata, a GPS-knél is az van meg a Bt. kihangosítókon is mini usb van. vagyis a kocsiban ott van a kábel kéznél. Szvsz.
A most vásárolt Lenovo P8 tabletnek is micro csatija van.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#106186) quailstorm válasza Laci.M (#106182) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nyugodj le, még hosszú évekig maradni fog a micro, mert olcsóbb. A tényleg filléres termékbe meg a mai napig miniUSB kerül, mert az még olcsóbb.

(#106185) Beni2360: mitől lenne stabilabb? A microUSB körmös, a mini nem. Gyakorlati tapasztalataim alapján a micro sokkal jobban fogja, azon lógatni lehet a telefont megfelelő kábellel (ami sok dugdosás után szét is trancsírozza a csatlakozót). Egyszerűen olcsóbb a mini.

[ Szerkesztve ]

(#106187) qqzs válasza ZsoltG60 (#106184) üzenetére


qqzs
őstag

nem tudnad az eredeti tablazatot linkelni, keprol nem sokra megyek linkkel

Eladó: GTS450

(#106188) Maximum1


Maximum1
őstag

Most jó áron van ez a Xiaomi táska ha valakinek kell.

(#106189) Kernel válasza Laci.M (#106172) üzenetére


Kernel
nagyúr

Egyszerűen nem életszerű.

Szerintem ezt az életszerűséget rábízhatod a gyártókra és a kereskedőkre, akik jobban tudják, hogy mire van kereslet.

Te felfogásod szerint a TV-szervizemben már nem lenne képcsöves TV egy darab sem, és mégis... Még mindig vannak, akik ragaszkodnak a régi dolgokhoz, akiknek nem kell okostelefon, de még számítógép nélkül is élnek emberek.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#106190) Laci.M válasza Kernel (#106189) üzenetére


Laci.M
senior tag

Szerintem ezt az életszerűséget rábízhatod a gyártókra és a kereskedőkre, akik jobban tudják, hogy mire van kereslet.

Hát pont ellent mondtál magadnak, mivel nem mindig a jobbra van a kereslet, és nem azt veszik ami kéne. Ha már TV-s példát mondtál lásd a plazmák kihalását ami sokkal szebb képet ad az LCD technológiánál mégis a marketing legyőzte.

Nekünk is van otthon képcsöves TV miért kéne kidobni? Hol sugaltam olyat, hogy a régi rossz? Én csak azt nem értem, hogy a gyorsabban cserélődő eszközöknél miért kell lassítani az új, és jobb szabvány terjedését.

+1 Én sem értem miért lenne a miniUSB stabilabb mint a micro.

Aláírás

(#106191) Kernel válasza Laci.M (#106190) üzenetére


Kernel
nagyúr

Valamit félreértesz, épp arra utaltam, ha nem vennék az emberek a micro USB-t (ebből indult ki a problémád) akkor a kereskedők és gyártók is bizonyára leállnának róla.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#106192) pook20


pook20
aktív tag

Sziasztok! IsmeritekEzt az oldalt? Különféle webáruháznak a kuponjait gyűjtögeti össze.Ki próbáltam a Gerabest oldalon párat(igaz csak addig néztem hogy elfogadja-e a weboldal) és elfogadta őket.

asrock 970 extreme4 AMD Phenom(tm) II X2 555 Processor /3700 MHZ/ ATI Radeon HD 5570 (1024 MB)CORSAIR 16GB Vengeance DDR3 1866MHz CL9 KIT CMZ16GX3M2A1866C9 +LG optimus 3D /P920 /

(#106193) KamuMazsola válasza Laci.M (#106190) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Te azt felfogod hogy nem csak az új telefonokhoz lehet használni powerbankot? Amúgy meg te vegyél C-s powerbankot és ne értetlenkedj!

Üdv.: KamuMazsola

(#106195) DJ. Ru$y válasza szabifotos (#106178) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pont, hogy nézni kell, hogy jól rakod-e bele vagy sem, ezért lesz nagy ősz a Type-C, ha elterjed, mint, ahogy írták előttem is, Apple Lightning 8 pin-nél ugyanez ment, technológiát nem tudod megállítani úgysem, vagy beletörődsz és mész vele, vagy megállsz, betemet és csak pislogsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#106198) Breki válasza Breki (#106062) üzenetére


Breki
veterán

Na ez is megjött és tökéletes mind anyagában mind szabásában, minőségében is. :R :R

Pedig slim fit rizikós volt, hogy stimmeljen, de ha boltban próbálom se lehetne tökéletesebb :-)

Ha a sportzakóm és a kapucnis pulcsim is tökéletes lesz isten bíz nyitok itt egy hogyan rendeljünk Kinából jó minőségű ruhát fórumot és felfuttatom. :DD :Y

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#106199) atees válasza quailstorm (#106186) üzenetére


atees
őstag

Én pl iphonehoz veszem, ott pont nem számít az type c :)

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#106200) elszabi


elszabi
tag

karácsonyra rendeltem, szerencsére időben megjött. avagy macskás kiskanál 200 ft-ért. a vége elég pici, vagyis nagyobb mennyiségű cukrot ne ezzel lapátoljunk az italba.

[kép] [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.