Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71301) adorjant válasza Skizz (#71300) üzenetére


adorjant
senior tag

A 101 lovas az egyik legstrapabíróbbnak mondott Opel-dízel,és ha jól tudom,nincs benne DPF sem.
Szokásos H-betegségekről szerintem találsz olvasnivalót a topikban :)
Képek alapján érdemes megnézni,aztán majd meglátod :)

(#71302) Petyyyyy válasza Skizz (#71300) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Kettőstömegűre vonatkozó rész engem is érdekelne. Nekem is van zörgésem vagy mi, de én hidrotőkére tippelek, már csak azért is, mert kettőstömegű ha zajos, akkor benyomott kuplungnál elhallgat általában. Ettől persze még lehet hogy az a baj. Viszont ha jól emlékszem nagyobb fordulaton nem csörög.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#71303) Skizz válasza Petyyyyy (#71302) üzenetére


Skizz
addikt

Az talán a kinyomócsapágy, ami benyomott kuplungnál elhallgat.

(#71304) Kickass válasza lsebestyen (#71298) üzenetére


Kickass
őstag

Minimálisan alkuképes. :D :D

AMD Power: Köszi, egyelőre az FB-s megosztást kihagynám, ezért nem is raktam be Opel fanatic és egyéb csoportokba.

(#71305) Doggy dog válasza Declare (#71289) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Ne ez az én bajom.Nem tudom személyesen megnézni!Ezért is kérdeztem,hátha valaki van Esztergom fele.
Mindenki valamilyen gumival hirdeti.
Ha jó,ha szar,csak azzal.
Ilyen felnit helyben 1et találtam,100ért hirdeti-csak felni!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#71306) B-L-A-C-K válasza #45553408 (#70588) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na megjött a csavaros kulcs tok amit említettél hogy neked olyan fajta van. Ez sokkal jobb mint amit múltkor rendeltem, ebbe van logó is, nem kell ragasztani, egyszóval f@sza, bele is dobtam, köszi az ajánlást. ;)

(#71307) zolikaDB válasza Szada85 (#71292) üzenetére


zolikaDB
veterán

Őszintén! Milyet lép ezzel a mocival a verda? Meg milyen a 3.2 V6 + manuál?
Mert belereszketek, ha csak rágondolok is!

(#71308) Szada85 válasza zolikaDB (#71307) üzenetére


Szada85
aktív tag

Én szerintem nem mozog rosszul az autó, nyilván egy másfél tonnás anyahajóhoz képest. Illetve ez azt gondolom, relatív is, nagyban függ attól, milyen autót/autókat hajt(ott) az ember korábban, és mi az ingerküszöbe. :)

Nyilván powerböl sosem elég, de nekem ez a szint már tökéletesen elegendö arra ( 0-100 : 7-8 sec között ), hogy akár a városban dinamikusan, akár autópályán kényelmesen lehessen vele menni, plusz van tartalék, ha elözni, kerülni kell.

Illetve a karakter is egészen más, én ugye egy Z20LET-böl ültem át, aminél 3000-nél levegöt vett a turbó, és onnan jött egy emberes löket 5 ezerig, ezzel szemben ennél egyenletesebben jön meg a power. Emiatt papíron hiába tud hasonlót, mint egy LET, érzésre könnyen lustábbnak érzi az ember, pedig nem az, plusz erre rátesz, hogy - szerintem - elég jól vagy szigetelve odabent, emiatt én is rendszeresen 80-nal gurigáztam a városban a próbautakon, mert annyival csendesebb útközben az egész. :D

Engem teljesen megvett, ahogy gurgulázik nyugodt tempónál is a V6, szerintem a gyári kipuval is kellemesen öblös, a fordulat emelkedésével pedig egyre erösebb lesz az orgánuma. Mivel én szeretek botozni, ezért nekem bejön hozzá a kéziváltó is, na meg, hogy lehet "zenélni" a két szélsö pedál + bot segítségével vele :)

De ha egyszer úgy járok otthon, hogy épp elcsípek valami topictalit, akár szívesen megmutatom, ezt úgyis átélni kell, nem olvasni. Már persze, ha addig találok egy nem romokban lévöt. :DDD :DDD

(#71310) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Szerintetek az miért van hogy beállítom hogy menet közben zárjon le az összes ajtó és 1x működik utána meg már nem?

[ Szerkesztve ]

(#71311) trassher válasza Kickass (#71297) üzenetére


trassher
addikt

156 GTA 'osztjóidő ;]

Redmi Note 7

(#71312) AMD Power válasza Szada85 (#71308) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem az F utan minden raketa lenne. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#71313) trassher


trassher
addikt

Veszélyes a mobile.de, lehet le kellene tiltani az url-t a laptopon. :)) [link]

Redmi Note 7

(#71314) Petyyyyy válasza trassher (#71313) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Awwww. Nem is tudtam hogy van nagy Recaro a C-hez. Mondjuk sosem használnám ki, de ez a rongyos 7000 juro hihetetlen. Megszerelmesedtem.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#71315) trassher válasza Petyyyyy (#71314) üzenetére


trassher
addikt

Én már csak kombiban gondolkodok. Akkora mint egy nyári konyha de ha kell a hely akkor van "mihez nyúlni". Ha h astra-ban volt akkor nehogy már egy c vectra-ban ne legyen jó kis recaro ülő. :DDD

Redmi Note 7

(#71316) zolikaDB válasza trassher (#71313) üzenetére


zolikaDB
veterán

Erdemes megnezegetni a kereskedo tobbi elado autojat is! :U

(#71317) Szada85 válasza zolikaDB (#71316) üzenetére


Szada85
aktív tag

A számból vetted ki a szót. :)
Emberünk jó ízléssel válogatja össze a portékát.

(#71318) trassher válasza zolikaDB (#71316) üzenetére


trassher
addikt

Nehezen fogok elaludni úgy érzem. [link]

Redmi Note 7

(#71319) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Meg nem mondom ki keresett fellákat F Astrára, de jelzem van egy szett eladó Opel alkatrészek, adok-veszek csoportban by Fazekas úr.
Korrekt arc, qp papucsok tőle vannak.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#71320) beg válasza trassher (#71318) üzenetére


beg
veterán

Itt még a 89-es omega is csábító. Kicsit hervad, de 28 évhez képest patika.
2.935 cm³
Ennyi :)

Vagy a hasonló korú és motorú automata senator 82e km-el. Az a műszerfal... Micsoda csatahajók.
Nyál.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71321) AMD Power válasza beg (#71320) üzenetére


AMD Power
titán

A Senator nagyon baba. Mindig is egy állat volt. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#71322) kmarci25 válasza AMD Power (#71321) üzenetére


kmarci25
veterán

Ráadásul ez a példány pont Adenaueré volt, hisz rajta van a rendszámtáblán is. :DDD :))

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#71323) AMD Power


AMD Power
titán

:Y :R

1,2 milliós árkedvezménnyel itt az Opel Insignia Grand Sport
Opel Insignia Grand Sport nemzetközi bemutató és menetpróba

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#71324) beg válasza AMD Power (#71321) üzenetére


beg
veterán

Kicsi polír, kipofozás és tökéletes sleeper lenne a háromezres motorral. Mondjuk az automata miatt nem hinném hogy gyorsuláskirály, de milyen műszaki megoldások vannak benne? Fedcomp, lapátos fényszórótörlő, hátsó fűtés, hátsó szivargyújtó, ülésfűtés, elektromos állítás mindenhol, digi műszerfal, olajnyomás jelzés stb.Mindezt 27 évesen tudja.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#71325) Calogero válasza AMD Power (#71323) üzenetére


Calogero
addikt

Azokból az alapárakból lehet is engedni...akár többet is :)

(#71326) Petyyyyy válasza AMD Power (#71323) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Minden remek...a motorok, a belső, a külső...decaz óracsoport iszonyat gagyi és ronda.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#71327) amargo válasza B-L-A-C-K (#71310) üzenetére


amargo
addikt

Ha a kocsibannlevo gombbal zarodle, akkor is kiold? Factory reset-et is próbáld majd ki.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#71328) Calogero válasza Petyyyyy (#71326) üzenetére


Calogero
addikt

A bemutatón is elhangzott ....

"Volt amúgy az egyik előadásban egy érdekes kijelentés: az Opel nem prémium gyártó (eddig oké, ezt tudtuk), és nem is akar az lenni (ez új).

Ne is várj tökéletes autót..... így is drága

[link]

(#71329) B-L-A-C-K válasza amargo (#71327) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azzal tudom be/ki zárni, szóval működni a kapcsoló, de amit a kijelzőn beállítok ezzel kapcsolatban az nem. Pedig a többi funkciót betudom állítani, de ezt valahogy nem akarja bevenni. Reset is volt már.

[ Szerkesztve ]

(#71330) Petyyyyy válasza Calogero (#71328) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Oké, ezt értem, csakhogy ennél még egy C OPC óracsoport, sőt urambocsá egy G OPC vagy a sima verzió óracsoportja is szenb/normálisabb éa komolyabb rajzolatú. Ez valami kisautós ezzel a fordulatszámmérővel meg a rögtön belőle nyiló mutatóval.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#71331) amargo válasza B-L-A-C-K (#71329) üzenetére


amargo
addikt

Az automatikus ajtó nyitást is ráraktad? lehet ez a funkció kavar be valamiért, de ez már csak ötletelés. Nem tudom, hogy az op-com ebben tud-e segíteni, de van nekem.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#71332) B-L-A-C-K válasza amargo (#71331) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az is rajta van (ja ez a része se megy), kulcsokon tokot cseréltem, előtte meg nem néztem ment e lehet azt kavart be, bár akkor más se menne rajta amit beállítok.

(#71333) WP14


WP14
őstag

Felkerültek a nyári cipellőcskék, szinterezett gyári felnikre. :C

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#71334) B-L-A-C-K válasza WP14 (#71333) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

F@sza ;)

(#71335) WP14 válasza B-L-A-C-K (#71334) üzenetére


WP14
őstag

Köszi :R

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#71336) Ferike81


Ferike81
senior tag

Lekerült a csúnya fekete,

Felkerült a szép gyári, már csak egy mosás jön.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#71338) molnarpeter válasza WP14 (#71333) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Mutatós, mennyiért csinálták a szintert? :) Kellett javítani is padkázás miatt, vagy csak a festés kellett neki?

[ Szerkesztve ]

(#71339) WP14 válasza #45553408 (#71337) üzenetére


WP14
őstag

Köszi :D

(#71336) Ferike81 Szerintem sem csúnya a fekete, az ezüst felületét fel kell polírozni és szép az ;)
Szerk.: Most látom, nem is ezüst :D Na mindegy, a függőleges sík felületeket kell, felpolírozni, belseje maradhat fekete és mutatós lesz :K

(#71338) molnarpeter Voltak kisebb horzsolások a peremén, azt legyezőkoronggal javítottam előtte és úgy ment szinterre, 42 ezer volt a 4 db. Homokszórás + porfestés hőkezeléssel.

[ Szerkesztve ]

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#71340) Ferike81 válasza WP14 (#71339) üzenetére


Ferike81
senior tag

És Bodrik, Köszi!!

Nekem is tetszik a fekete is, csak az megy polírra, meg lakkozni. A gyári az szinte hibátlan, 2 marás van rajta(az egyik látszik is a képen), de nem érdemes hozzányúlni ezért. Meg kell mosni, mert rendetlen voltam ősszel, és koszosan tettem el. Ha lesz lendületem megmosom és csocsi lesz.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#71341) WP14 válasza Ferike81 (#71340) üzenetére


WP14
őstag

Én is úgy akartam először, hogy fekete és pereme meg felülete ezüst, csak az kicsit drágította volna a műveletet :U

Ilyennek álmodtam meg:

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#71342) B-L-A-C-K válasza Ferike81 (#71336) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért a télid nem teljesen fekete, nincs azzal baj, télinek pont jó. A gyárid is f@sza, mondjuk nekem az enyémnek a formája valahogy jobban bejön:

De remélem ezzel nem sértettelek meg... :P

(#71343) Petyyyyy válasza WP14 (#71333) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ez így elég polír és az ára sem húzós. :K

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#71344) Ferike81 válasza B-L-A-C-K (#71342) üzenetére


Ferike81
senior tag

De!!! :DD Na jó nem. Nem vagyok én sértődős. :))

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#71345) zolikaDB válasza WP14 (#71333) üzenetére


zolikaDB
veterán

Auuu, auuu, auuu! :D
Milyen gummák mentek rá?
Én maradtam le valahol, de megkérdem, moci miféle?

(#71346) javorszky


javorszky
tag

Sziasztok!Astra h első fényszórót akarom kicserélni de nem birom lehuzni a csatlakozót a fényszóróról! Van ennek valami mottója?Nem akarom eltörni a csatit.Ha valaki tud segítene?

Legyél becsületes és korrekt !!!!!!

(#71347) betyar1974


betyar1974
senior tag

Sziasztok!
F astra 1.6 8v-nél ha lehúzom meleg motornál az alapjáratimotor csatiját, történik valami változás? Lehúztam és semmi! Azért kérdeztem, mert alapjáraton ingadozik az alapjárat és ezt ki szeretném zárni.
Előre is köszönöm!

(#71348) Kickass válasza trassher (#71311) üzenetére


Kickass
őstag

Isten őrizzen még1x a 156-tól :D:D csak távolról csodálom majd

(#71349) forintuser


forintuser
őstag

Sziasztok.Sikeresen kicseréltem a gyújtótrafót a 2007-s D-s Corsan. Viszont még mindig kicsit dadogva indul.Gyertyát is cserélnék.Van valami ajánlott márka, vagy mindegy?

Holnapkészítést vállalok.

(#71350) molnarpeter válasza forintuser (#71349) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

NGK :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.