Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70951) K Norbi válasza WP14 (#70950) üzenetére


K Norbi
addikt

Én annó küldtem nekik e mail be mindent adatot. Képeket az autóról mennyire takar bele a világításba. engedély számát. Papírját mindent.
Azt írták utólagos átalakításnak minősül nem fogadják el.
Így jogosan vették le műszakin.

Itthon nem elfogadott a TÜV papír ezek a nagy tudásúak azt írták.

De következő műszakin megpróbálkozok más helyen, hátha.. :D
Bár annó voltam máshol is, ott is mondták szemöldököt le kell venni mert kitakarja az indexet.
A többibe nem takar bele, mert a lámpa tetején van.

[ Szerkesztve ]

(#70952) beg


beg
veterán

Ha lengéscsillapító mérésnél azt írják hogy 35% és 27% (bal/jobb) akkor az azt jelenti, hogy annyival romlott vagy csak annyit tud a 100-hoz képest?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70953) WP14 válasza K Norbi (#70951) üzenetére


WP14
őstag

Ezt írtam én is, ha nem takar ki semennyire semmit a vetített fényből, akkor semmi közük hozzá. :D

Közben találtam egy ilyet, nem értem miért nem fogadják el :((

TÜV ISO 9001:2008

A TÜV ISO 9001:2008 szabványnak való megfelelést a nemzetközi szinten is elismert, magas szintű szakértelemmel rendelkező TÜV HESSEN GmbH auditálta, és rendszeres felülvizsgálatok során gondoskodik annak ellenőrzéséről.

[ Szerkesztve ]

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#70954) B-L-A-C-K válasza e.vid (#70944) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jól néz ki, egyedi, és nem rontja el. ;)

(#70955) WP14 válasza B-L-A-C-K (#70954) üzenetére


WP14
őstag

Sőt! Javítja a kinézetét, Csak így szép. :D

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#70956) B-L-A-C-K válasza WP14 (#70955) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem a H Astrák tetszettek mindig is kívülről, a belsőt már inkább hagyjuk... :N

(#70957) CsonkaImo válasza beg (#70952) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ha jól tudom minél kisebb a százalék, annál rosszabb állapotban van.

(#70958) Luck Dragon válasza e.vid (#70944) üzenetére

Nagyon szépek ezek a felnik!

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#70959) HoaryFox válasza beg (#70952) üzenetére


HoaryFox
Topikgazda

Ha jól tudom, akkor 100%-hoz viszonyítva. Amik ezek szerint kb. kukásak.

Más: Holnap megyek klímáshoz, a tünet: szépen kapcsol minden, de nem tud elég hideget fújni. Valószínű csak a gáz szökött meg, ergó egy nyomáspróba + töltés megoldja a problémát? Lehet a gáz hiányán és esetleges tömítetlenségen kívül más probléma?

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#70960) Findzs válasza zolikaDB (#70937) üzenetére


Findzs
addikt

Koszi nekem sem egyertelmuen remeg csak idonkent. De ahogy irtad te is nagy gazzal nincs problema.

Koszi adorjant remelem nincs igazad es nem kuplungszerkezet :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#70961) Markizmark válasza HoaryFox (#70959) üzenetére


Markizmark
addikt

Egy új autó is kb csak 70%-ot tud, ez azt jelenti hogy rázás közben időben mennyire marad kapcsolatban az abroncs az úttal.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#70962) beg válasza HoaryFox (#70959) üzenetére


beg
veterán

Közben kiderítettem, 30%-ig még átmegy műszakin. Azért gyanús mert billegtetve nagyon hamar megáll, nem himbálózik. Kerékben meg 2.7 a nyomás. Érdekes?
Mindenesetre megköszöntem és elhoztam onnan.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#70963) Ruszki


Ruszki
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy ha valaki tud bontott vagy új hajtókart Opel Astra G Dízel Y17DTI típushoz az legyen szíves dobjon meg egy PM-el !

ui.:ha nem jó helyre írtam akkor kéretik a hozzászólást áthelyezni a megfelelő topicba :))

Köszönöm! :R

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#70964) Petyyyyy válasza beg (#70952) üzenetére


Petyyyyy
addikt

A kiírt százalék van még benne a 100-hoz képest. Bátyámnak olyan volt 120 felett mikor megvette, mint egy hajó, ami minden irányba kicsúszhat alólad - 15% ot tudott. :DDD
Néhol meg azt mondják, hogy a 60% a 100% - ezt nem tudom még mennyire lehet igaz.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#70965) WP14 válasza Ruszki (#70963) üzenetére


WP14
őstag

Facebook-on, az "Opelosok ide!" csoportban biztosan találsz!

Inkább állva meghalok, mint térdelve éljek!

(#70966) Calogero válasza e.vid (#70944) üzenetére


Calogero
addikt

Itt Debrecenbe elvittem az összes vizsgáztató helyre, és mindenhol belekötöttek a szemöldökbe. Pedig nekem is volt TÜV papírom, sőt még számlám is, hogy Opel szakszerviz szerelte fel.

[link] [link] [link]

A fólia az megoldható, de szemöldöknek, és a holttértükörnek mennie kell.....

(#70967) Ruszki válasza WP14 (#70965) üzenetére


Ruszki
senior tag

Megnézem köszi!

Üdv!

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#70968) Calogero válasza Luck Dragon (#70958) üzenetére


Calogero
addikt

Ezek a Cosmo felnik nekem is nagyon bejönnek...

(#70969) Luck Dragon válasza Calogero (#70968) üzenetére

Ezeknek van besorolása?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#70970) AMD Power válasza e.vid (#70944) üzenetére


AMD Power
titán

De szép ez az autó... a felni is nagyon baba!! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70971) e.vid válasza Calogero (#70966) üzenetére


e.vid
senior tag

Jó képek, emlékszem az autóra még az astrahclub-ról.

Luck Dragon: a Cosmo felszereltségűek gyárilag kapták meg.

[ Szerkesztve ]

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#70972) AMD Power


AMD Power
titán

Ma 25 éves az első magyar Astra! 1992. március 13-án gördült le a gyártósorról az első Szentgotthárdon készült Opel. Az azóta eltelt 25 évben több mint 415 000 modellünk talált gazdára Magyarországon, 80 835 Astra és 4 404 Vectra, valamint kilencmillió motor és közel hétmillió hengerfej készült hazai gyárunkban.

25 éves.... Jézus. Ahhoz képest milyen jól néz ki a mai napig! :) Jó lett forma és a belső is. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70973) mohabá 007 válasza #81556480 (#70896) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Erről nem, :N de a klíma páraszellőztető csövéről vót. :D

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#70974) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!
A16LET-es motorral kapcsolatban mit érdemes tudni? Ilyet tervezek venni, mire érdemes vele kapcsolatban figyelni? (elvileg nem számít nekem, hogy ilyen erős motor, de eddig ez jött szembe felszereltségileg..)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#70975) Luck Dragon válasza amargo (#70974) üzenetére

Elég ritka madár, itt Tudtommal senkinek nincs, így tapasztalat sem nagyon lesz.

e.vid
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#70976) WZP


WZP
aktív tag

random kérdés, hátha valaki tudja.

Z16SE motor bowdenes vagy villany gázpedálos ? Én úgy tudom a motorkód elején a Z vagy az X jelöli ezt, de a tulaj állítja, hogy bowdenes. 8 szelepes SOHC szóval nem mai konstrukció, így nem is elképzelhetetlen...

2003-as G astra az alany.

Inter Arma Enim Silent Leges

(#70977) Nemt0m12 válasza WZP (#70976) üzenetére


Nemt0m12
tag

Merivában elektromos a gázpedál, de én úgy tudom Gnél is elektromos.
Z16SE motor. :)

[ Szerkesztve ]

(#70978) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Pár facebook csoportban elszabadult a gumivásárlási láz.
Amit nagyon szeretnek, Lauffen és Linglong... Ööö :U
De olyanokról beszélünk, h Citroen C5 (nagyteljesítményű dízelek), meg valami Infiniti-t is emlegettek...

[ Szerkesztve ]

(#70979) K Norbi válasza Calogero (#70966) üzenetére


K Norbi
addikt

Ez a Keleti régió már csak ilyen :D Szép gép :K Majd lövök az enyémről is. Ha aláteszem a felniket.
Szemöldököt 2 évente veszed le róla? Neked mivel van felragasztva?

Tiéd xenonos? Milyen érdekes a felcserélték a távval.

[ Szerkesztve ]

(#70980) AMD Power válasza zolikaDB (#70978) üzenetére


AMD Power
titán

Én látod nagyon nem is olvasom. Pedig elég sok Opeles csoportban bent vagyok. Az Internet tele van nagy "okosságokkal - bölcsességekkel" amik a legnagyobb baromságok a világon!

Dr. Gonzο Mennyibe kerül egy ilyen programozás?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70981) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Nyáriasítva, esetleg mehetne az összefoglalóba, 69.750km jelenleg. Ez is egy fajta szerelem. :)

(#70982) Luck Dragon válasza #TOTTI (#70981) üzenetére

Nagyon-nagyon szép! Isten hozott. Milyen motor van benne? Kora?

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#70984) K Norbi válasza #TOTTI (#70981) üzenetére


K Norbi
addikt

Szép ez GTC?
Elől a rendszám ívre van hajtva! :DD

(#70985) mohabá 007 válasza becsitibi (#70891) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Ha azt mondták,hogy az a rossz,akkor azt kell venni,és csak az a tipus tehető bele.Az elektronikus része egy zárt doboz,könnyen cserélhető.Nekem is megadta magát,de a km óra működött,mert a keréknél lévő abs jeladó jó volt.Azért írtam,hogy elsőre cseréld meg a két oldalit,az még nem kerül pénzbe.Ha a helyzet változatlan,egyértelmű az elektromos vezérlővel van gond.

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#70986) zolikaDB válasza Luck Dragon (#70982) üzenetére


zolikaDB
veterán

Szerintem ő tsigalko, és régóta Opelezik :D

(#70987) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Az összefoglalóban az utolsó G Astrába tényleg 1 350 000km van? :U

(#70988) Petyyyyy válasza K Norbi (#70984) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Oda érdemes lenne a vékony ragasztható(?) verziót feltenni.

BLACK - Ronin. :D

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#70989) mohabá 007 válasza WP14 (#70915) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

"...A ledugózás csak akkor eredményes, ha a motorvezérlő elektronikából is ki van törölve, mivel amúgy hibás jeleket küldene lefalazva...." :N

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#70990) mohabá 007 válasza zolikaDB (#70986) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

Ha ez igaz,akkor: tsigalko87 Astra H GTC Z1.6XER :K

[ Szerkesztve ]

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#70991) Luck Dragon válasza zolikaDB (#70986) üzenetére

Hoppá, pardon.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#70993) Luck Dragon válasza #45553408 (#70992) üzenetére

Szuper 🙌
De még van egy polcnyi Lidls különböző autós takarító készlet:)) múltkor kicsit túlzásba estem.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#70994) #TOTTI válasza zolikaDB (#70986) üzenetére


#TOTTI
őstag

Jah igen, a többi adat stimmel. :-) Csak névcsere volt.

(#70995) ufonauta válasza B-L-A-C-K (#70987) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Ajajaj... most nézem egy nullával többet írtam. Azért ekkora májer nem vagyok. :D

llwynog légyszíves javítsd! Köszi!

(#70997) ufonauta válasza #45553408 (#70996) üzenetére


ufonauta
aktív tag

Eddig a nyári szélvédőmosó koncentrátumot és a műszerfal tisztító kendőt használtam. Mindkettő bevált ezért lehet, hogy megint veszek belőlük.

(#70998) _seth_ válasza mohabá 007 (#70695) üzenetére


_seth_
veterán

Meg is érkeztek az alkatrészek, remélem nem csak gyorsak, pontosak is voltak és minden passzolni fog, ránézésre jónak kell lenniük, a minőséggel remélem nem lesz gond és kuplung hibáról sem hallok többé :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#70999) Louies válasza Louies (#70602) üzenetére


Louies
tag

Ma meg is érkezett a kulcs. Délután megpróbálom átrakni az elektronikát.

''Okos ember leírja, ha érdekeset hall, a buta nem, mert azt hiszi, meg tudja jegyezni.''

(#71000) Luck Dragon válasza #45553408 (#70996) üzenetére

Matt műszerfal törlő, kerék,gumi tisztítóhab. Eddig bevált.

De van wax, meg szélvédő ápoló, stb amit még fel sem bontottam. Mert még a Unixost használom. De gondolom azok is jók lehetnek.

Az ablak tisztításra pedíg Clin-t, plusz újság papír, két perc és csillogó felületet kapunk. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.