Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46001) w333 válasza AmunRa (#45999) üzenetére


w333
félisten

Pont emiatt mondtam hogy soha nem kell benne cserélni olajat mivel folyamatos olajcserén van ... na akkor számoljunk csak egy kicsit :))

Átlag autó 4.5l olaj fér bele és 1000km -ként 7dl az kb. 7000km és üres ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46002) AmunRa válasza Declare (#46000) üzenetére


AmunRa
aktív tag

Ennyit nem fogyasztanak. Csak ezt mondta anno szerviz. 5 éves korába kaptam 1M-ért anno. Ott nincs már gari. Unokatesómnak is 1.6 100LE 3 évvel fiatalabb ott nincs ilyen. Szerintem a nemetek ide adták amit kicsit eltoltak. Magyaroknak jó lesz. Most ha összejön a J is ennyi lesz, csak nem talált a rokon még megfelelő autót.

(#46001) w333 Csak 1-1,5 liter után hallod a kattogást! :D Akkor már baj van.

[ Szerkesztve ]

(#46003) gban


gban
Közösségépítő

Holnap 2 Ft-tal felmegy a benzin, 4-gyel a gázolaj.
Én meg nem tudtam, és elmentem tankolni hülye fejjel....
Olyan sor volt, ráadásul a mellettem lévő sorban egy illető egy Vito hátuljában lévő kannákba (2 db 80 literes lehetett, meg 3 kisebb) több mint 68 ezerért tankolt. Nem szidták nagyon mögötte ;]
De a lényeg, Klagenfurt - Pest, 540 km környéke, meg olyan 6,2-6,5-ös munkábajárós 200 km, meg egy jó erős Pesten át dugó, na ez jött ki 5,74-es átlagra a 60 lóval.
Hiába, osztrák benzin (Jet), bár az is igaz, odafelé amit írtam, az 5,55 az meg Auchanos benzinnel volt.
Meg most is ott tankoltam.
De erős a gyanúm, hogy az is benne van, amiről korábban szó volt, hogy az Auchan pl. nem szórakozik, tuti nem csal az órája.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#46004) deicide válasza gban (#46003) üzenetére


deicide
veterán

Sosem értettem, mi értelme ilyennel b*szakodni. Tankolt kb 200 litert és spórolt rajta 400Ft-ot. :F

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#46005) trassher válasza gban (#46003) üzenetére


trassher
addikt

Az emberek sajnos buták, 2 forint és már azt hiszik hogy meg kell tankolni mert jajj milyen drága lesz.
Amúgy milyen az a 80 literes kanna? Gondolom műanyag, abba meg nem is tankolhatnak már hivatalosan csak fémbe abból meg 20-as a legnagyobb.

Redmi Note 7

(#46006) Mikuland válasza trassher (#46005) üzenetére


Mikuland
tag

Cucilista hagyomány! ;] :DDD

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#46007) gban válasza trassher (#46005) üzenetére


gban
Közösségépítő

Igen, ilyen műanyag moslékos edényzet volt, a kisebb meg étolajos volt, rá is volt nyomva, csak már nem emlékszem hogy pontosan milyen olaj volt benne gyárilag.
Önkiszolgáló Auchan kút, senki nem néz semmit.
Lehet, traktorba vagy munkagépbe vitte.
Amúgy a mai napig árulnak műanyag benzines kannát :K

Postázást nem vállalok.

(#46008) AMD Power válasza haddent (#45997) üzenetére


AMD Power
titán

Ez az Opel eszi az olajat "történet" nagyon fel van fújva. Szentírás ,hogy minden Opel nyakra-főre zabálja az olajat. Vicc. :U

gban Az idióta barmok. Szaros 2ft-ért ott állnak sorba. Ezek az igazi prolik. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46009) w333 válasza AMD Power (#46008) üzenetére


w333
félisten

Régi Opelek pl. az Astra F és Vectra A még nem Ecotech azokkal nincs baj !

Viszont ismerősök és ügyfeleink is panaszkodnak hogy eszi az olajat :(

Nekem pl. a régi C20NE 1 csepp olajat nem eszik pedig nem egy mai csirke, ismerős állítása szerint pedig minden második tankolás után utána kell tölteni ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46010) gban válasza AMD Power (#46008) üzenetére


gban
Közösségépítő

És mennyit pöfögnek el a sorban? Mennyibe kerül ezért elautózni a kútra?

Postázást nem vállalok.

(#46011) AMD Power válasza w333 (#46009) üzenetére


AMD Power
titán

Ennél nagyobb baja az életben soha senkinek le legyen az autójával. Egyébként is nem az a fő probléma ha fogy az olaj ,csak nem mind1 ,hogy mennyi.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46012) w333 válasza AMD Power (#46011) üzenetére


w333
félisten

Jár nálunk egy szerelő barátom és tőle kérdeztem mostanában hogy neki mi a véleménye az egészről ... a válasza annyi volt hogy ha megbízhatót szeretnék akkor a VW 1.6 (105LE) ezek ugye (Leon, Octavia, Golf 4 stb.) motort válasszam mert nagyon megbízható, kérdeztem hogy Opel Astra G -el mi a helyzet ... csak annyit mondott hogy nagyon megbízható motorok de eszik az olajat és ezzel nem is lenne semmi baj mert örök élet + 1 nap viszont a katalizátort egy idő múlva tele nyomja olajjal és akkor kezdődnek a gondok, persze ehhez elég sok kilométer kell :))

Aki ezzel együtt tud élni annak semmi gond ... csak hát oda kell rá figyelni :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46013) AMD Power válasza w333 (#46012) üzenetére


AMD Power
titán

Én úgy is odafigyelek rá ,hogy nem eszi. Minden hosszabb út előtt ellenőröm. Néha csak spontán. Nem szeretem a meglepetéseket.

VW? Azt meg köszönöm szépen nem kérek. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46014) w333 válasza AMD Power (#46013) üzenetére


w333
félisten

VW? Azt meg köszönöm szépen nem kérek

Pedig egyáltalán nem rosszak :N olyan emberrel még nem találkoztam aki panaszkodott volna, benzinesekben nagyon jó, illetve a régi sima adagolós TDi (90 és 110Le) változatok, viszont ezek az újabb motorok nekem sem jönnek be, a TSi nagyon kaka mindenki panaszkodik rá (gyengébb lánc van bennük mint egy biciklilánc) ismerős a Golf 6 -jához a KTM -ből rendel hozzá motor láncot mivel sokkal erősebb és még passzol is hozzá (sőt 1 -2 komolyabb biciklin is erősebb a lánc) :DDD

Az újabb PD -s TDi -k megint csak nagyon rosszak, kettős tömegű lendkerék kuka és porlasztó csúcsok is gyorsan cserések, szóval drága mulatság :(

Na de mint mondtam a régi VW 1.6 motor nagyon jó és a régi TDi, én most nagyon rá vagyok állva a Seat Leon -ra, brutál jó kis autó, gyárilag nagyon kemény sportos futómű nagyon bejön főleg kanyarokban nagyon szépen betud ám feküdni nem imbolyog semmit :D

Használtautón sajnos elég ritka és 800 ezer Ft alatt csak 1.4i -k vannak :O

Szerk.

Egy ilyen Leon nekem bőven elég is lenne ... :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46015) realmadrid válasza w333 (#46012) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Ebben bizony van igazság.
Akinek benzines Opelje van jelentkezzen, ha nem fekete a kipu vége.

A sas nem vadászik legyekre

(#46016) AMD Power válasza w333 (#46014) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem volt VW és finoman szólva is beszo*tam vele. VW Polo Classic 1.4 8v Confortline.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46017) haddent válasza realmadrid (#46015) üzenetére


haddent
addikt

Sport hátsó dob, tehát -1 labirintus/tompítás, és nem hogy nem fekete hanem kb. max poros a kezem amikor megfogom :DDD A régi F Astra nak meg nagyon picit fekete. De miért egyébként?

realmadrid 8 szelepes van AMD -nek, azt garantálom hogy egy centiliternyit sem fog megenni bármennyit megy agyonpörgetve :B
Nekem 16 os és vvt -és és szeretm is néha (kb minden nap min 1-2x :DDD ) ki is használni azt, hogy benzines és pörgetni, de semmi vészes. Most 2-3 ezer km város alatt, ami a legszarabb mert indítás leállítás stb semmi nem fogyott még

46020 pedig mondom a régi F astra a kormos és abban 2 évig ne mcserélsz olajat akkor se fogy el egy fél csík se :C

[ Szerkesztve ]

(#46018) realmadrid válasza AMD Power (#46013) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Menjél pályán 1500-2000-et 130-140-el, majd lemegy 2-3 vonalka meglátod ;]

[ Szerkesztve ]

A sas nem vadászik legyekre

(#46019) AMD Power válasza realmadrid (#46018) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos annyit nem megyek egy évben összesen pályán, szerintem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46020) realmadrid válasza haddent (#46017) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Sajna ott jön ki, ég el az olajfagyi nagy része.

A sas nem vadászik legyekre

(#46021) realmadrid válasza AMD Power (#46019) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Belföldi pályázásnál nem nagyon jön elő, idén 2x voltunk külföldön 110-140-es tempóval, 8-10 órás hajtással, bizony tölteni kellett.

A sas nem vadászik legyekre

(#46022) w333 válasza AMD Power (#46016) üzenetére


w333
félisten

De mi volt a baj ... mondjuk azok motorikusan elég gyengusok gyárilag :(((

Majd meglátod, vissza sírod még az F Astrát az még meg volt normálisan csinálva, nem azt mondom hogy rossz a G Astra csak azt hogy messze nem lesz olyan hibamentes mint az F, az viszont tény hogy legalább az alkatrészek ugyan olyan olcsók hozzá :))

Nálunk az egyik fényező srác vett egy Astra G II -t 2008 -s kevés km -el majd mondta hogy nyugodtan menjek vele egy jó nagy kört ha ilyet szeretnék, hát nem tudom nekem kissé csalódás volt (rossz úton kicsit recsegteg a műanyagok, kényelmetlen volt az ülés, nagyon hangos volt, a centrálzárnak pedig akkora hangja van hogy a garázs másik végéből is néztek hogy mi történik) na én ezek után kicsit át értékeltem a dolgokat :B

Különben nem rossz, csak én kicsit visszalépést éreztem sok mindenben ! :(

Szerk.

H Astra nekem nem jön be emiatt ugye a C Vectra is kiesik nálam, viszont az új J Astra eszméletlen jó főleg a Turbó benzinek, takarékos, csendes, jól megy, szép kívül-belül, nagyon sok extra + kényelmi funkció van benne, egyszerűen zseniális (napi 5-10 db. vezetek belőle) sokkal jobban kéne mint egy VW golf vagy az újabb Seat, csak egy baj van ... nincs 3 millió Ft hogy vegyek egyet :O

Így maradok a 2000-2005 -ig 700-800 ezerért Seat Leon, mert nem nagyon van jobb !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46023) realmadrid válasza w333 (#46014) üzenetére


realmadrid
aktív tag

A ráncfelvarrott TSI-k már nem láncosak, ha jól tudom.
Nekem jöhetne egy Rapid vagy Octavia pld. Vagy egy Toledo :)

A sas nem vadászik legyekre

(#46024) mohabá 007 válasza realmadrid (#46015) üzenetére


mohabá 007
aktív tag

.."Akinek benzines Opelje van jelentkezzen, ha nem fekete a kipu vége.".. :F

Ha ez felhívás akarna lenni,(és nem csak az opel becsmérlése) így lenne korrekt:

Akinek benzines ótója van jelentkezzen, ha nem fekete a kipu vége.
Így már mindjárt másabb a leányzó fekvése nem? :P

Murphy fel lett véve a céghez és keményen dolgozik. Vectra B 1.8 16V ( X18XE )

(#46025) w333 válasza realmadrid (#46023) üzenetére


w333
félisten

Igen ... az újabb ráncfelvarrottak már nem láncosak :)

Rapid nekem nem kéne olyan mint egy extrásabb Fábia (nem tetszik)

Az új Octavia és Toledo viszont brutálisan jók simán elfogadnám !

Sőt nekem még a csúnya 4X4 -s Skoda Yeti -k is tetszenek (praktikusak) :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46026) realmadrid válasza mohabá 007 (#46024) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Értem, de akkor is :P
Ha most vennék autót, akkor Skoda, Nissan vagy Toyota lenne.
Nézzétek meg pölö egy Pulsar és egy Astra új árát.
De a Corolla is 4.2 milla.
Az Astra mennyi is ?
Ezek után, ha nem villant a "Ká" Astra, szerintem eléggé bőgni fog.
Várom az ellentámadást ;]

A sas nem vadászik legyekre

(#46027) realmadrid válasza w333 (#46025) üzenetére


realmadrid
aktív tag

A "havasi" Skoda nekem is bejön, de mi kerül ebben ennyibe ?
Vagy ez is a divat miatt drága, mint a Kadjar vagy a Qashqai ?

A sas nem vadászik legyekre

(#46028) w333 válasza realmadrid (#46026) üzenetére


w333
félisten

Én ha most új autót vennék akkor biztosan egy ilyen Kia Ceed -t vennék :K

Nagyon komoly gépek és nagyon extrásak, motorikusan porgősek és bitang jók, kényelmesek, kuplung gáz + az egész autó nagyon harmónikus, olyan mint egy svájci óra, komolyan precízebb mint egy drágább német autó :D

Nap szinten sok autóban ülök , de nem minden nap találkozok olyannal hogy még kormányfűtés is legyen benne, na Kia -ban az is van :))

(#46027) realmadrid

A "havasi" Skoda nekem is bejön, de mi kerül ebben ennyibe ?

Csak az hogy VW és meg kell fizetni :(((

Qashqai nem kéne ... hullanak szét darabokra + drága alkatrészek, attól már egy fapados Dacia Duster is sokkal jobb, simán azt is elfogadnám, oké hogy kopogó műanyag és fapad, viszont nagyon nyomatékos, ott az állandó összkerék és keveset is fogyaszt + fenntartási is olcsóbb mint egy Suzukinak ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46029) w333


w333
félisten

Majdnem elfelejtettem ... :B

Tegnap láttam a StopShopnál egy Opel Ampera -t :Y

Kicsit fura volt de komolyan mondom nekem nagyon tetszett :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46030) realmadrid válasza w333 (#46028) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Az imént írtad, hogy a Rapid fapados, nem tetszik.
A Duster is az :DDD
De nem bánom, vegyél egyet ;]

A sas nem vadászik legyekre

(#46031) realmadrid válasza w333 (#46029) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Én meg a Dráva utcai telepen láttam használt Amperát.
Meg is lepődtem, hogy kábé fél áron adják.
De sajnos így is drága.

A sas nem vadászik legyekre

(#46032) w333 válasza realmadrid (#46030) üzenetére


w333
félisten

De legalább olcsóbb, összkerekes és nagyobb autó :D

De nem bánom, vegyél egyet

Kell a francnak ennyiből már autót is veszek :DDD

De ha a kettő közül kéne hogy válasszak akkor inkább a Duster :B

(#46033) realmadrid

Persze hogy a netről van, pont melettem ment el kb. 1 méterre az Opel Ampera és annyira megbámultam hogy nem tudtam gyorsan lefényképezni :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46033) realmadrid válasza w333 (#46029) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Közben nézem, ez nem is magyar rendszám.
Ez a kép a netről van ?

A sas nem vadászik legyekre

(#46034) realmadrid válasza w333 (#46032) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Ja én is szégyellném magam egy új Dusterben.
Sajnálnának a micsubicsisek, hogy nekem csak egy ilyen jutott :B

A sas nem vadászik legyekre

(#46035) w333 válasza realmadrid (#46034) üzenetére


w333
félisten

Megoldás : kívül belül sötét fólia + egy bukósisak hogy senki se ismerjen fel :DDD

(#46036) realmadrid

Szerencsére nem :) különben nem is halottam még róla hogy ilyen is létezik már, ezért voltam így meglepődve mert láttam hogy Opel csak nem tudtam hogy mi :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46036) realmadrid válasza w333 (#46032) üzenetére


realmadrid
aktív tag

1 méterre ?
Nem rázott meg ;) ?
Olyan vissza a jövőbe típus volt :D ?

A sas nem vadászik legyekre

(#46037) realmadrid válasza w333 (#46035) üzenetére


realmadrid
aktív tag

Ha kiszállok levehetem a sisakot ? :U

A sas nem vadászik legyekre

(#46038) w333 válasza realmadrid (#46037) üzenetére


w333
félisten

Persze ... :))

Különben egyáltalán nem rossz autó az, akinek nincs pénze jobbra és a hegyen lakik + sokat jár terepen annak nagyon jó választás, én nem ítélek érte el senkit ... BMW -sek szoktak lámpánál lenézően nézni de komolyan lesz*rom mivel tisztában vagyok vele hogy ő csak egy céges autóban ül ;]

De hát van ilyen, rengetegen elvannak ám szállva a céges autóktól :((

Illetve amit mostanában észrevettem az az hogy rengetegen nagyon bunkók (melóhelyen tapasztalom naponta többször is)

Csak hogy példával is éljek, megérkezik a 20-30 milliós autó (köszönök neki "jó napot kívánok") majd lenézően mondja hogy hoztam az autót, ismét köszönök, ő ismét mondja hogy hoztam az autót, még ezt 2-3X megismételtük majd rákérdez hogy miért mondom neki folyton azt hogy "jó napot kívánok" válaszként mondtam hogy "hát figyel ha már idehoztad a sz*rodat és megtisztellek azzal hogy köszönök akkor ezt viszont elvárom" szó szerint még ő volt megsértődve majd kínosan magyarázkodott, és napi szinten nagyon sok ilyen emberrel találkozom (szégyen) :(

Van egy srác aki nálunk jár váltózárat szerelni és neki is ugyan ez a véleménye ... telefonban soha nem köszönnek neki, majd mikor rákérdez hogy ugye ön az akinek BMW vagy Merci -e van mikor válaszként mondja az úr hogy igen én vagyok az de honnan tudta, ismerős ilyenkor csak nevet egyet majd azt mondja hogy a BMW és Merci tulajok nem köszönnek soha :DDD

Kicsit hosszú lett és OFF téma, de ez már ki kívánkozott belőlem :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#46039) trassher válasza gban (#46007) üzenetére


trassher
addikt

Tudom hogy lehet kapni, nekünk is van de én úgy tudom hogy ezekbe már nem lehetne tankolni. Pár helyen már voltam fültanúja mikor szóltak hogy műanyagba nem lehet. A határon sosem lehetett pl ilyet használni csal fémet.

w333: VW 1.6-ból csakis SR motorost szabad venni ami 8 szelepes. Sok hirdetésben külön ki is írják. Barátom akart venni tavasszal octáviát ilyen motorral. Éjjel fél 12-kor felrakták a hirdetést, reggel fél 8-kor telefonált de addigra már elkelt. :)
A g astra ecotec motorral semmi baj nincs, csak az 1.6 vészes a tapasztalatok alapján.
A régi tdi az meg atombiztos de ahhoz az kell hogy figyeljenek rá és ne spóroljanak semmin. Autókozmetikás barátom alkalmazottjának van 1994-es 80-as tdi-je, motorja sosem volt megbontva de ő nem is szarozik. Olajcsere anyagköltsége 25K.

Redmi Note 7

(#46040) Gergőke88 válasza w333 (#46009) üzenetére


Gergőke88
addikt

Gozod nincs arrol amit irsz.
Astra F-ben is van Ecotech motor.

(#46041) HWSW válasza w333 (#46009) üzenetére


HWSW
tag

Az ekokkal sincs baj, csak az emberekkel. x16xel-ről tudok nyilatkozni, egy ~6e Ft-os (4 literes Mobil 10W40 ára) szelepszár szimering (reinz) csere után már nem kellett ~4 liter olaj 10e km-re (ment bele 3,5 liter cserekor, majd 10e km alatt még egy flakon), most max-ról leeszi min-re, de hát gázzal járok, így nincs mi hígítsa az olajat, elnézem neki. Ja, és még a hengerfejet sem kellett leszedni hozzá. :B

[ Szerkesztve ]

(#46042) haddent válasza w333 (#46038) üzenetére


haddent
addikt

Újgazdag büdös bunkók... Megvan hitelből, adócsalásból, lobbizásból meg seggnyalásból a 20-30 milkás autó ami nem az ő nevén van, nem tudja tankolni nem tudja szervizeni vezetni se tud de legalább lenézi és letiporja az embert. Én a helyedben elrejtenék az ilyeneknek 1-1 meglepi csomagot az ülések alá :DD :C

trassher nem ismerem a 8 szelepes vw benzin mocit, de a 8 szelepes opel motor is halhatatlan

[ Szerkesztve ]

(#46043) Kickass válasza Gergőke88 (#46040) üzenetére


Kickass
őstag

még mindig Ecotec, h nélkül.... :(

(#46044) Declare


Declare
őstag

Sracok a frusztraciotokat kezeltessetek, mert begörcsölt a szemem, ezt vegigfutva, ami itt zajlott..... :U

(#46045) AMD Power válasza w333 (#46022) üzenetére


AMD Power
titán

Egyszer már leírtam ide. Egy hulladék volt. De ami a legszebb az egészben ,hogy nem volt hulladék mikor megvettem. Nálam járt kanosszát az a szar. Én többet az életben nem veszek VW.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46046) Gergőke88 válasza Kickass (#46043) üzenetére


Gergőke88
addikt

Meglattad a lenyeget.... ;)

(#46047) haddent válasza Gergőke88 (#46046) üzenetére


haddent
addikt

Nem akarok belefolyni, de szerintem mindegy, hogy a lényeget látta-e meg. Hamár "gőzöd nincs" stílusban nyomulsz akkor illene, hogy legalább Te magad pontos legyél ne csak mástól várd el nem? :DDD

(#46048) AMD Power válasza haddent (#46042) üzenetére


AMD Power
titán

Pontosan így van. Én mivel a Westendben dolgozok több mint 9 éve nap mint nap találkozok ilyen senkiháziakkal. Ne aggódjál én is osztom őket keményen. ;]

Haddent Én ezt már megszoktam. Most már annyira nem csipi a szememet sem. :N

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46049) haddent válasza AMD Power (#46048) üzenetére


haddent
addikt

Hát nem irigyellek, főleg ha jól tudom most ott tanyáznak még a szírek is :DDD Egyébként szabad tudni westendben mit dolgozol? Nem lényeg, csak puszta kiváncsiság ha már felhoztad :DDD

(#46050) Kickass válasza Gergőke88 (#46046) üzenetére


Kickass
őstag

haddent fórumtárs meglátta a lényeget ;) ezért nem írom le még1x

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.