Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Mcray válasza Gergello (#2000) üzenetére


Mcray
senior tag

azok a városi bizbaszok 40-nél 50 et mutatnak, 50-nél 70 körül... Szerintem igaza lehet a zsarubácsinak

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2002) _seth_ válasza Mcray (#2001) üzenetére


_seth_
veterán

Az autókban az órák csalnak de ált többet mutat mint amennyi a valóssebesség a 140 óra szerint és 190 trafi szerint lehetetlen... hacsak nem 145/55 R13 az autód gyári kerékmérete és feltettél egy 21-22''-os gumit :D

Milyen autóról is van szó? Lehet érdemes lenne megnézetni azt az órát ha valóban jól mért a trafi és az óra nem :)

Opel Vectra B 1.8 benzin meg is találtam, szépek a B-s vectrák :)

Óra ellenőrzése ennyi kellene :)


Jah kérdezted a 3 hengeres módot: 2-3 literrel is nőhet a fogyasztás...

Kadett 1.3S
4 hengerrel megy óra szerint 180-185-ig is a vége még nem ismert mert elfogyott az út...
3 hengerrel autópályán a 120-130 még meg volt 4 fővel telepakolva de már rendbehozott motorral (hamisított NGK gyertya összeégett így a második henger nem dolgozott)
3 hengerrel generál előtt 110 volt a vége 4 fővel megpakolva de mire mentem vele kb 15 kilométert:
2 henger maradt csak és már annak is örültem, hogy éppen gurul...
(szelep tört el benne anno... 2 henger módot felspéciztük falun skoda 100-as gyertyákkal és 3 hengerrel hazajöttem gond nélkül :) )


[Szerkesztve]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2003) parandroid válasza Mcray (#1998) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kérj kölcsön egy GPS-t. Egyébként milyen kerék van rajta és milyen autó (mi a gyári méret)?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2004) dokar válasza parandroid (#2003) üzenetére


dokar
addikt

helkis-el próbáltuk a GPS-t, nagyon durva számokat dobott :Y valszeg szoftveres probléma miatt :U

extra - SEXRay

(#2005) 1010


1010
őstag

az nagyon durva hiba ha 190 nél 140 mutat
az óra, akkor azonnal szervíz

(#2006) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Találkozott már vki olyannal, hogy jön az üvegszál a kipufogóból?

(#2007) dokar válasza BaKeSZ87 (#2006) üzenetére


dokar
addikt

pff :F nagyon komoly :D

extra - SEXRay

(#2008) KrAt


KrAt
veterán

Seth! A te verdád hogy komálja a 95ös benyát? A miénk elkezdett füstölni tőle, nem gyorsult, szar hangja volt.. Csak nem volt 98-as :O

(#2009) _seth_ válasza KrAt (#2008) üzenetére


_seth_
veterán

Eddig azt tankoltam bele és nem volt gond :) Mióta a zöldkártyán állítgatták a kocsim nekem is nagyon büdös lett de 99%-ban úgysem érzem és ha így jó szerintük hát legyen...

98-ast amikor tankoltam bele nem történt semmi, shell v-powerrel meg csak annyi történt, hogy a pénztárnál többet fizettem... mol evo neo-val sem vettem észre semmit csak, hogy drágább így megy standard 95-ös bele mindig.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2010) _seth_


_seth_
veterán

Jah: F Astra fehér oldalindex E Kadettre felrakva :)

F Astra fehér oldalindex => E Kadett
Index:
[link]
[link]
[link]
[link]
Összkép:
[link]
[link]
HiFi:
[link]
[link]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2011) KrAt válasza _seth_ (#2009) üzenetére


KrAt
veterán

Mi nekünk nagyon nem jön be a 95-ös. :(
Amúgy karbit beállították: 60% autóút, és 40% város -> 7 literes átlag :)

(#2012) dokar válasza _seth_ (#2010) üzenetére


dokar
addikt

nem rossz, bár ha egyáltalán nem lenne ott semmi, sztem az lenne a legjobb. a lököst meg lefújhatnád. :D

extra - SEXRay

(#2013) Mcray válasza dokar (#2012) üzenetére


Mcray
senior tag

A fogyasztásom iszonyat, üresen is pakolva is úgy 12 liter. Kerékméret 15'' most ( gyári 14'')
Az óra biztos csal mert a féktávok is óriásik vészféknél, tehát tuti nem annyi az annyi, igaz súlyra nem egy fieszta de dúrván 3szoros féktáv a 2szeres súlyra, sehogy sem reális, ha nem megyek 40-50-nel többel:) Azt hiszem rászokok a 35-tel való városi közlekedésre:)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2014) deicide válasza _seth_ (#2010) üzenetére


deicide
veterán

nekem is pont ilyen búra jött, és pont 600ft-ért :D

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2015) dokar válasza Mcray (#2013) üzenetére


dokar
addikt

ez szinte hihetetlen :F merre lax?

extra - SEXRay

(#2016) Mcray válasza dokar (#2015) üzenetére


Mcray
senior tag

14.kerület:)

Az a hihetetlen hogy van amikor úgy érzem semmi baja. Nem rángat, nem ugrál alapjárat, nem nyikorog semmi... máskor meg mintha egy ócskavasnak tolnám. Ilyen szeszélyes drágaságom még nem volt:)

[Szerkesztve]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#2017) _seth_ válasza deicide (#2014) üzenetére


_seth_
veterán

Ja csak neked nem kellett faragnod :D

Egyébként vicces volt megrendelni mert elsőre vmi 800/db áron lett volna mondom ok legyen... pár nappal később megyek érte de nem jött meg... jó legyen másik de honnan? Srác kb 10 percig telefonált mire talált vhol rendelhetőt... a gyári GM 2000/db :Y Nekem annyit nem ért meg főleg, hogy a fűrész volt az első amivel ''párosítottam'' az indexeket :D

Mindenesetre jó lett :D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2018) TasiA válasza BaKeSZ87 (#2006) üzenetére


TasiA
senior tag

Hali!

Igen, én többször is! Ez a belülről szétrohadó kipufogó jellegzetessége. Általában részleges dugulást okoz, amitől fordulaton gyengébb is a kocsi, meg többet is eszik. Leggyorsabb és legolcsóbb megoldás a kipufogó dob kibelezése. Végigvágják az alját, majd kiszedik a sok elrohadt drabot és összeheggeszetik. A szokásos módszer pedig a csere.

(#2019) BaKeSZ87 válasza TasiA (#2018) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Na erre voltam kíváncsi. THX :R

(#2020) vallas


vallas
senior tag

Hali!

szerintetek megérné kicserélni G-s asztrána hátsó dobféket tárcsafékre, úgy hallottam, jót tesz a fékhatásnak, és állítólag a külföldi astrákba tárcsafék van hátul is, csak itthon ilyenek.
szóval megérné e a csere, és kb mennyibe fájhat?


ui. 4d 195/60- R15-s vredestein gumi még mindig keresi gazdáát, 15000 pénz a 4 gumi

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2021) dokar válasza vallas (#2020) üzenetére


dokar
addikt

megfizethetetlen a csere, de tényleg :(

extra - SEXRay

(#2022) deicide válasza vallas (#2020) üzenetére


deicide
veterán

hátsó hidat is kellene cserélni, az pedig valóban a 100.000es kategória.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#2023) vallas válasza deicide (#2022) üzenetére


vallas
senior tag

Köszi mindkettőtöknek :R , akkor ez stornó!

azt hittem csak leveszika dobot és tárcsaféket tesznek fel :( , tévedtem

olcsó kormánybőrözőt tudtok? mert már nagyon fényesre kopott a kormányom

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2024) _seth_ válasza vallas (#2023) üzenetére


_seth_
veterán

Mellékesen a széria tárcsafékek kb 20%-al jobbak a dobféknél ami elenyésző eltérés főleg, hogy G-s astrában is elöl van a motor hátul meg semmi ergó az első kerekek fékezése a fontosabb szal ha vmit kezdeni akarsz a fékrendszerrel az elsőre rakjál pl nagyobb tárcsákat meg brembo cuccot de azzal sem lesz óriási nagy változás mert ahhoz meg akkor kell a nagyon jó gumi de nincs értelme egyébként...

(E kadett pl teljesen jó ilyen szempontból mert fillérekért meg lehet csinálni hátul is tárcsásra...)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#2025) TasiA válasza vallas (#2020) üzenetére


TasiA
senior tag

Hali!

Ha nem vagy versenyző, akkor felesleges! Szerintem nem kell az egész hidat cserélni, csak az agyakat, de az sem olcsó.


Azok a gumik merre leledzenek és milyen állapotúak??

(#2026) vallas válasza TasiA (#2025) üzenetére


vallas
senior tag

A gumik Zalaegerszegen vannak, de elég mozgékony vagyok, mert sokfelé járok céges ügyben.

a gumik így néznek ki![link]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2027) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Szasztok!

egy kérdés: mivel (egyelőre) nem találtam semmi ilyesmit, tudja valaki, h mennyibe fájna honosíttatni egy autót? vagy esetleg kalkulátor?
mondjuk, lehet bennem van a hiba - lehet rosszul keresem... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2028) TasiA válasza vallas (#2026) üzenetére


TasiA
senior tag

Aham, köszi!

Szoktál erre Szeged felé is járni?

(#2029) vallas válasza TasiA (#2028) üzenetére


vallas
senior tag

Huh az egy kicsit azért messze van!

mondjuk tavaly voltam ott :DD :DD

a pest az megoldható lenne, nincs valami ottani ismerős, vagy nem jársz arrafele?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2030) TasiA válasza vallas (#2029) üzenetére


TasiA
senior tag

Köszönöm, de annyira nem fontos! Nagyon jó volt az ár, ezért gondoltam jó lesz valamire, de sajna mesze van. Azért köszi!

(#2031) vallas válasza TasiA (#2030) üzenetére


vallas
senior tag

Nagyon szívesen!

szerintem is jó ár, mégsem veszik :W :W


Na még mindig eladó, és UPP!

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2032) vallas


vallas
senior tag

Hali!


kérdés. hogyan lehet egy 5 lyukas opel vectra gyári felnit feltenni egy g-s astrára aminek csak 4 lyukas a kereke?

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2033) TayRol válasza vallas (#2031) üzenetére


TayRol
veterán

Szeva!

Nekem kellene, s én is zegi vagyok.:)
Ezek hány %-os gumik, ill. mekkora a profilmélység? Gondolom nagyobbra váltás miatt adod el:)

(#2034) vallas válasza TayRol (#2033) üzenetére


vallas
senior tag

Pü ment!

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2035) TayRol válasza vallas (#2034) üzenetére


TayRol
veterán

Repü!

(#2036) vallas


vallas
senior tag

Akkor a gumki elkeltek TayRol kolléga hathatós segítségével! :R

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2037) TayRol válasza vallas (#2036) üzenetére


TayRol
veterán

Jaja, remélem jók lesznek :))

(#2038) vallas válasza TayRol (#2037) üzenetére


vallas
senior tag

Jók Hát! :DDD

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2039) TayRol válasza vallas (#2038) üzenetére


TayRol
veterán

Okok, ment priv:)

(#2040) BaKeSZ87


BaKeSZ87
senior tag

Úgy néz ki, hogy cserélni fogjuk a Corsa B-nken a kipufogót. Érdemes bontottat venni vagy inkább vmi zsír új utángyártottat érdemesebb?

[Szerkesztve]

(#2041) helkis válasza BaKeSZ87 (#2040) üzenetére


helkis
addikt

szvsz, utángyártott tökéletes! :R novemberben astra G-re vettem 11k-volt, a gyári 22-24k-val szemben.. ;) (lehet hogy nem megy el megint 8évig, csak 4ig, de a maradékból meglett a zöldkártya! :D)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#2042) vallas


vallas
senior tag

Holnap megyek kormányt bőröztetni, majd csinálok előtte és utána fotót!
Kíváncsi leszek rá!

[Szerkesztve]

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#2043) dferee


dferee
tag

Sziasztok Opel Fanok :)
Aki esetleg szeretné összemérettetni verdáját másokéval azt meghívom szeretettel az aug.18-án mefrendezésre kerülő első Nemzetközi Gyorsulási futamra Tökölre :)
Én is ott leszek akit esetleg érdekel annak itt egy link :)

[link]

(#2044) dokar válasza dferee (#2043) üzenetére


dokar
addikt

neked mid van? :Y

extra - SEXRay

(#2045) dferee válasza dokar (#2044) üzenetére


dferee
tag

Corollám :)

(#2046) KrAt válasza dferee (#2045) üzenetére


KrAt
veterán

Meg túl hosszú aláírásod :) Le kéne rövidíteni 3 sorra, mert a modok szólni fognak ;)

(#2047) dokar válasza dferee (#2045) üzenetére


dokar
addikt

Opel Corolláról még nem is hallottam? :D

extra - SEXRay

(#2048) TayRol válasza vallas (#2042) üzenetére


TayRol
veterán

Remélem vallas kolléga épségben hazaért :) , s utólag is köszönöm a gumikat, a segítséget és hogy el is hozta nekem :R :R

(#2049) dokar válasza TayRol (#2048) üzenetére


dokar
addikt

csak nem felnin ment haza? :DDD

extra - SEXRay

(#2050) TayRol válasza dokar (#2049) üzenetére


TayRol
veterán

Á, csak mikor odaért hozzánk, éppen leszakadt alatta a föld - szó szerint - csőtörés miatt :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.