Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) TasiA válasza urban racer (#2999) üzenetére


TasiA
senior tag

Nocsak, a Ferikee kerekek eladóak?

(#3002) urban racer válasza t1 (#3000) üzenetére


urban racer
senior tag

:C

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3003) urban racer válasza TasiA (#3001) üzenetére


urban racer
senior tag

Ismered? :Y Kicsi a világ...
Ugyanott, ugyanazzal a felnivel:[link]

mod: most néztem a szekered, már láttam CS-on... Hát...Foncsor festést javasolta nekem, és pont a te autódon mutatta :)

[ Szerkesztve ]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3004) csapos2 válasza Calogero (#2998) üzenetére


csapos2
addikt

Kb, a 2000. év tájékán gyártott modellek érdekelnek konkrétan.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#3005) TasiA válasza urban racer (#3003) üzenetére


TasiA
senior tag

[link]

Ismerem hát! :)

[ Szerkesztve ]

(#3006) urban racer válasza TasiA (#3005) üzenetére


urban racer
senior tag

már a ládája és az erőlködője az enyim :) Jól szól az :DD
műszakin mennyire para a foncsor?

[ Szerkesztve ]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3007) TasiA válasza urban racer (#3006) üzenetére


TasiA
senior tag

Semennyire, mert műszaki után csináltam! Szal majd kiderül 2008 decemberében.:)
Amúgy meg a vetített fényben semmilyen hiányosságot nem okoz.

[ Szerkesztve ]

(#3008) urban racer válasza TasiA (#3007) üzenetére


urban racer
senior tag

tájékoztatlak 2008 májusában :K

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3009) TasiA válasza urban racer (#3008) üzenetére


TasiA
senior tag

Én a sajátomra gondoltam!

(#3010) urban racer válasza TasiA (#3009) üzenetére


urban racer
senior tag

Fery adja az ötleteket rendesen. Aszem én is megcsinálom. :B Nekkem május

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3011) TasiA válasza urban racer (#3010) üzenetére


TasiA
senior tag

Mondjuk nem lesz nagy kaland, eddig is csak beálltam, jöttek a szakik,mindent rendben találtak, osztán tanakodtak, hogy a picsába van ennyire szépen kilakatolva, hogy nem is látszik rajta. Megkérdezték hol csináltattam. Mondtam, hogy a gyárban! Ez még nem volt heggesztve! Gyári állapot és rozsdamentes. Erre meg lestek, hogy Vectrában még ilyet nem láttak. :D

(#3012) urban racer válasza TasiA (#3011) üzenetére


urban racer
senior tag

Nekem már kivolt lakatolva. Viszont a csomagtartó rozsdás belülről(jobb oldalt az elsősegélyesdobozlehajtóizénál (amire fel van csavarozva az erősítő :DD ). Nah ott van 3 csavar, és annál elkezdett rozsdásodni. :O

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3013) TasiA válasza urban racer (#3012) üzenetére


TasiA
senior tag

Nos! Az enyém, csak azért ilyen, mert a kedves előző gazdája, még új korában elvitte alváz és ÜREGVÉDŐZETENI! Csupán ennek köszönheti az állagát a fém.

(#3014) urban racer válasza TasiA (#3013) üzenetére


urban racer
senior tag

Irigy vagyok, beszólok. :)) Meg a C20NE is böki a szemem :( Gondolom megy is mint a vidliba...

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3015) TasiA válasza urban racer (#3014) üzenetére


TasiA
senior tag

na jóvan, haggyadmán magadat!! Megmondalak a zzóvónéninek! Amúgy meg karambolos a segge, de csak koccos, nem vészes. Én lakatoltam ki, SK, otthon hidraulikus emelővel. Nem megy rosszul, de én szeretném, ha jobban menne.Másoknak tetszik, én már nagyon megszoktam. Számomra valami 170LE és kb 250NM legalább lenne a megfelelő, amit úgy tudnék élvezni ezzel a kasztnival. :DDD asszem kicsit sokra vágyom, he-he

Azt a 3 csavart szedd le, ved ki a doboztartót, csiszold fel mondjuk drótkorongal, asztán alvázvédő, vagy színes "hemörájt".

[ Szerkesztve ]

(#3016) urban racer válasza TasiA (#3015) üzenetére


urban racer
senior tag

170 le az nem a kocsi maxa. Ez a moci tud többet is. Ha @170, az még a mocit sem bántja nagyon. [link] vagy [link] Aszem mind2 C20NE, de a második tuti.

Hemörájton gondolkoztam már, de marad tavaszra, se idő, se pénz, gyűjtök felnire :) Meg most kárpitoztam át a teljes csomitartót, nem volt kis munka... Kicsit gyönyörködök..

Kipuffban tucc tanácsot adni? Nem gondoltam túl drágára, habár a remus dobok a szivem csücskei. Fery aszonta kb 20-30 körül van újonnan használható, kulturált, 10-ért használt+munkadíj

[ Szerkesztve ]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3017) TasiA válasza urban racer (#3016) üzenetére


TasiA
senior tag

Háát, az elsőt nem tom biztosra, de komplet C20LET műszerfala van, a második az meg tutira C20LET. Ezeknek semmi köze a C20NE-hez.Amúgy valami jaaa, ezekre már lehet azt mondani, hogy megy is! Motorcserébe, turbósításba, vagyonokba kerülő tuningra meg nem izgulok, meg pénzem sincs rá.Talán tavasszal egy kis hengerfej optimalizáslás, de itt ki is merült a tuning számomra.
Kipuff téren, meg nem tok tanácsot adni, mivel nem tom milyen motor van a kocsiban, meg, hogy mit vársz a kipufftól? Nekem speciel egy gyáriról méretezett egyszerű üres dobom van, mibe a két végén egymással ellentétes oldalon bemegy egy cső, oszt annyi, mindez savállóból+ egy ovál vég. Nekem haveri alapon 9000 volt a dob+4000 a vég+2000 a felrakás.A lényeg, hogy ez nem fog lelesni 1,5 év után. NA meg lehet nyertem +0,1LE-t. :C :D

[ Szerkesztve ]

(#3018) urban racer válasza TasiA (#3017) üzenetére


urban racer
senior tag

Tényleg, elnéztem. Késő van már... Vagyonokra kerülő tuningra !csak! izgulok. Nézni nemrossz... Májusban műszakira fékbetétcsere meg első teló csere tuti lesz.
Mocikódot nem tok, mert lenn vagyon garázsban a forgalmi. de azt tom, hogy 1,6-os benzines. Nekem csak a korrekt mély hangzás kell.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3019) TasiA válasza urban racer (#3018) üzenetére


TasiA
senior tag

nem kell kód, 1.6 8V, az elég. HA csak mély hangot szeretnél, akkor valami nagy testű dobot válassz.Nekem régi vasamnál bejött, hogy a gyári dobot, miután 1 év után elrohadt, csak kibeleztük, nem maradt benne semmi, oszt rá egy vég és annyi. Ezt megcsináltam 2 dobbal, utánna ráuntam és csináltattam a mostanit. Elég mély hangja van. Amúgy hová valósi vagy? NEkem van két hibátlan olajos SACHS telóm, amit kivettem a vasból, mert kicsit sportosabbra vágytam. Semmi bajuk, csak nem voltak eléggé kemények az én elvárásaimnak. Valami filléres, jelképes összegért megválnék tőlük.

[ Szerkesztve ]

(#3020) urban racer válasza TasiA (#3019) üzenetére


urban racer
senior tag

Tehát akkor nagyobb dob=mélyebb hang? Vég számít?
Fery sulitársa voltam, tehát Veszprémi vok.
Ez az olajos teló mennyire tuti? Mert én a gázosokról hallottam a legjobbakat. Semmi komoly célra nemkell, teljesen általános ;) használatra. Azért PM-ben jöhet egy ár, gondolom a gyárinál csak jobb! Látom szegedi vagy, nekem posta is ok, ha nem jársz errefele.

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3021) TasiA válasza urban racer (#3020) üzenetére


TasiA
senior tag

NA hali!
Természetesen a gázos jobb! Ezek nem is lennének jók komoly célra. Azt nem tom meg mondani mennyit futottak, de mikor kivettem, még teljesen jól végezte a dolgát, nem leharcolt, elgyengült szarok, amivel hajókázol egész úton. Én speciel 5000Ft-ra gondolta a 2 db-ért. Ha érdekel, akkor a többi PM-ben megdumáljuk!

(#3022) marsu


marsu
addikt

Sziasztok!

Egyszer régen nekem is volt egy ilyen autóm [link] .... Eljátszottam a gondolattal, hogy megveszem, csak úgy a nosztalgia miatt ...

Szerintetek?

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#3023) t1 válasza marsu (#3022) üzenetére


t1
addikt

lehet jobban szeretnéd mint a Golf V-öt :)

(#3024) dokar válasza marsu (#3022) üzenetére


dokar
addikt

majdnem ilyet vettem az astra helyett :)

extra - SEXRay

(#3025) dokar válasza urban racer (#3020) üzenetére


dokar
addikt

keresztmetszet : hullámhossz : fordulatszám játszik :)

felvettelek msn-en, egyszer összefuthatnánk itt veszprémben

extra - SEXRay

(#3026) kornél1 válasza Slax (#50) üzenetére


kornél1
aktív tag

sziasztok! eladtam a B2es vecimet, eladó alóla nagyon jo állapotú, minimum 3 teles Continental 195/65R15 télugumi igény szerint 5x110es acélfelnivel! 4gumi=35000, felnivel 45000!!!

06205959611 :R

(#3027) marsu


marsu
addikt

Találtam még egy klassz járgányt: Opel Ascona

:D :DDD

Van valaki Csepelhez közel, aki megnézi nekem az autót? Ha tényleg olyan jó állapotban van, akkor ennyiért tuti megvenném, csak hogy én is Opel-lel tudjak menni az opeles találkozókra ...

:) ;)

Press any key to continue ...

(#3028) marsu


marsu
addikt

Nem tudja valaki, hogy az Ascona gyári felnijének mennyi az osztóköre?

4x100 ?

Press any key to continue ...

(#3029) _seth_ válasza marsu (#3028) üzenetére


_seth_
veterán

Szerintem annyi :) A legtöbb régi opelnek 4x100.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3030) marsu válasza _seth_ (#3029) üzenetére


marsu
addikt

Köszi!

:R :R

... és hogy tetszik az Ascona?

Kb 10 éve volt egy ilyen autóm, akkor még közel 500.000.- pénzt fizettem érte.

Press any key to continue ...

(#3031) _seth_ válasza marsu (#3030) üzenetére


_seth_
veterán

Nm.

Ami azt illeti nekem nem az álomató kategória, gurul kb ennyire tetszik.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#3032) marsu válasza _seth_ (#3031) üzenetére


marsu
addikt

Ami azt illeti, nemkem sem az álomautó kategória, sőt vannak ennél sokkal klasszabb veterán kategórás autók is .... De ez csak 200.000.- pénz.

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#3033) Tufa_


Tufa_
aktív tag

Ha esetleg valakit érdekelne xenon szett, irjon egy privit, nagyker bruttó áron tudok hozni(22től felfele-de nem noname szar..) :)

(#3034) Mr X


Mr X
veterán

Sziasztok márkatársak!

Keresek C16NZ Vectrához jó állapotú lambdaszondát és hátsó ablak fűtés kapcsolót. Ha valakinek van feleslegben, ne kíméljen... :)

(#3035) TasiA válasza Mr X (#3034) üzenetére


TasiA
senior tag

10 ezer forint sincs vadi újan, mínusz kedvezmény, ha van. Gyorsan visszajön az ára a 300 forintos benzinárak mellett.

(#3036) urban racer válasza TasiA (#3021) üzenetére


urban racer
senior tag

priv ment

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3037) urban racer válasza dokar (#3025) üzenetére


urban racer
senior tag

úgy fest lesz egy remus 25 Kért :DD

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3038) urban racer


urban racer
senior tag

A publikum kedvéért: Vasárnap este fél 9 Veszprém, kisteszkó parkoló Opel minitalálkozó, nem csak opelosoknak :D Eddig vagyunk: 4-en
- ottlesz ferykee a tuningolt astrával :C
- dokar, a férjek gyöngye hozza a házisütit, amit asszony készített. :P

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3039) urban racer


urban racer
senior tag

Valakinek van tapasztalata? [link] Meg akarom csinálni, hogy felpattanjon a veki csomagtartója. Vagy inkább próbálkozzak bontóval?
Jah, és keresek: A vectrára ablakemelő tekerenytűt :)

[ Szerkesztve ]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3040) marsu válasza _seth_ (#3031) üzenetére


marsu
addikt

Ez sem az álomautó, de azért érdemes rávetni egy pillantást ...

Opel Kadet 1970

De nem?

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#3041) helkis válasza marsu (#3040) üzenetére


helkis
addikt

egyszer én is majdnem elcsábúltam még fiatalabb éveimben: Ascona Cabrio ;)
még a siófoki bontóban találtam rá (talán 96-97környékén), épp már össze volt rakva egy ugyanilyen kis gépezet, nagyon vad volt, de sajna másra kellett a lé.. ;)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#3042) t1 válasza urban racer (#3038) üzenetére


t1
addikt

én mehetek biciglivel? :DD

(#3043) aXXon válasza urban racer (#3039) üzenetére


aXXon
senior tag

Az A vectra csomagtartója alapból felpattan, nekem legalábbis gyárilag olyan rugó van benne, hogy a macskát elkatapultálja....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#3044) KrAt válasza aXXon (#3043) üzenetére


KrAt
veterán

"hogy a macskát elkatapultálja...."

:D:D:D:D:D:D:D:D:D

(#3045) marsu válasza KrAt (#3044) üzenetére


marsu
addikt

:C :C

... mint a "digtafonlövő", by Szőke Kapitány.

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#3046) urban racer válasza aXXon (#3043) üzenetére


urban racer
senior tag

sedan?(mint az enyém(#2999)?) ha igen, akkor egy fotót nagyon megköszönnék :))

mod: nekem eredetileg kulccsal nyitható volt, majd kézzel kellet felnyitni. Most bicskakulcsról kinyitja, de továbbra is kézzel kell teljesen kinyitni. Ezért kell gázrugó.

[ Szerkesztve ]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3047) urban racer válasza marsu (#3045) üzenetére


urban racer
senior tag

:O :W

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3048) urban racer válasza t1 (#3042) üzenetére


urban racer
senior tag

ha eljössz este Pénzesmicsodáról biciglivel mínusz negyven fokban, akkor tiszteletbeli opeles leszel, és a bringádra felrakunk egy"nem vagyok részeg, csak a kátyúkat kerülgetem" rendszámtáblát és előre egy opel-jelet

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#3049) aXXon válasza urban racer (#3046) üzenetére


aXXon
senior tag

Sedan, piros, c16nz. A festés némi javításra szorul, mert pattogzik a lakk, plusz áprilisban a műszakira ki lett anno lakatolva. Ahogy újra itt a jóidő, jön a telibefújás. Vannak gyíkjai, de ezt tudtam, mikor pár hónapja egy A corsa után hozzám került, de az ára is nagyon jó volt. Mindezek a dolgok ellenére, hogy még nem sok mindent tudtam rajta megcsináltatni, nagyon szeretem, csak a fogyasztással nem vagyok kibékülve. Képet majd keresek :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#3050) urban racer válasza aXXon (#3049) üzenetére


urban racer
senior tag

nekem is ugyanaz, csak metálzöld c16nz. Nekem a kerékívek lettek kilakatolva. A fogyasztása nekem se teccik, de majd visszaveszek a cipőméretből :D Még gonolkozok azon, hogy jövőre megcsináltassam az egész kocsi festését - OPC kékre ;]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.