Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) AMD Power válasza KillHates (#32995) üzenetére


AMD Power
titán

Erről beszéltünk tegnap. Inkább ülök az F-ben mint a többi hasonló évjáratú gépben ha baj van. Golf III is ugyan azt az értékelést kapta mint az F. Semmivel sem lett jobb. . ;) :R

90´ compacts in crash test

[ Szerkesztve ]

(#33002) AMD Power válasza AMD Power (#33001) üzenetére


AMD Power
titán

Illetve ez is nem rég téma volt. A "régiekben még volt anyag" szövegekre. Mint ugye ezt mi is tudjuk , zöldség az egész.

Lásd. (Audi 100 és a Merci még az elmegy kategóriába esik). De a többi régi nagy vas egy koporsó volt már 92-ben is. Nem most 2x év után Isten tudja hány törés és szétrohadt kasznival úgy mennének ezek szarr* mint egy dobozos Cola.

Audi 100 Auto Motor und Sport crash test safety comparison - 1992

(#33003) Findzs


Findzs
addikt

a múlt heti esős időben elszállt az egyik oldali ablaktörlőm, megunta a mozgást (szerencsére az anyós oldali)
kiakadt a gömbcsuklóból a rúd, megkopott a műanyag persely
megoldottam a dolgot házilag nem volt kedvem kiadni 20-40 ezret egy bontott komplett szerkezetért [link]
szerelés közben miközben vettem le a lapátokat eltörtem a menetirány szerinti jobb oldalinak a műanyag burkolatát, nem tudjátok hol kaphatnék olyat? pár forintos alkatrész csak kapni nem lehet :U

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33004) Findzs válasza Findzs (#33003) üzenetére


Findzs
addikt

ez az a burkolat:

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33005) Markizmark válasza Findzs (#33004) üzenetére


Markizmark
addikt

Cromaxon 1400 Ft. [link]

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#33006) Findzs válasza Markizmark (#33005) üzenetére


Findzs
addikt

köszönöm :R
pedig kerestem ott is :B

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33007) trassher


trassher
addikt

CAR400-as fejegységen hogy kell rádió állomást tárolni? Próbáltam értelemszerűen hosszan nyomni azt a számot amire menteném de ahogy lenyomom bejön az az adó ami arra van tárolva. Petőfit nem hallgatok és ahelyett kéne más de nem menti el.
Másik kérdés hogy miért van a gázpedál beljebb mint a többi? Így nem tudok fékezni csak ha felemelem a lábam, másrészt baromi idegesítő hogy azt hiszem nyomom a gázt aztán az autó meg elkezd rángatni mert nincs gáz. Nem lehet valahogy egysíkba hozni a többi pedállal?

Redmi Note 7

(#33008) Findzs válasza trassher (#33007) üzenetére


Findzs
addikt

a car400 -at sosem használtam mindig rövid úton kikerült a kocsiból :B
de egyébként úgy lesz ahogy írtad

"Egyébként meg azokat az adókat, amiket hallgatni szoktál le kell hangolni a fix gombokra (fenti módszerrel beállítod a frekit, majd annak a csatornának nyomod a gombját addig, amíg egy pillanatra el nem hallgat a rádió, amelyikre szeretnéd programozni) és kész. "
[link]

a pedálokon már én is gondolkodtam szerintem azért van magasabban a fék, mert ahogy levesszük a lábat a gázról magasabban van és van erő a fékre lépni, vagy ilyesmire gondolhattak a mérnökök :U egyébként jó pár kocsiban van hasonlóképpen
meg lehet szokni

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33009) trassher válasza Findzs (#33008) üzenetére


trassher
addikt

Közben sikerült megerőszakítanom a rádiót. Kivettem az "előlapot" majd vissza és sikerült. A gondom az hogy nem találtam még ISO csatlakozót ehhez a típushoz. F és H astrához dögivel de G-hez csak 2001 utániakat jellemzően. Esetleg aki tudja milyen kell hozzá ne tartsa magában, nagyon megköszönném. :)
A gázpedál nekem még nagyon fura, nem érzem hogy nem nyomom főleg mikor csorogni kéne. Ugye megszoktam hogy nem emelem fel a lábam hanem csak átfordítom balra és már fékezek is.
Eddig mindenkinek bejött a kis gép, úgy érzem nagy lesz a szerelem részemről. Remélem ő sem csal majd meg :DDD

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#33010) bajaki válasza trassher (#33007) üzenetére


bajaki
őstag

A gáz nekem és a faternak és nagyon furcsa még. Nekünk is berángat néha. Hozzá kell majd szokni. :K

(szintén új G Astra tulaj :DD )

[ Szerkesztve ]

(#33011) trassher válasza bajaki (#33010) üzenetére


trassher
addikt

Megnyugodtam hogy nem én vagyok genetikailag hibás hanem tényleg nem megszokott ez az elrendezés :))

Redmi Note 7

(#33012) bajaki válasza trassher (#33011) üzenetére


bajaki
őstag

Amikor hoztuk haza pénteken én is néztem nagyot, hogy mi van.
Előtte egy Opel Meriva-val járkáltam néhányszor, ott egész más a gáz.

Sajnos a mi Astránk nem költségmentes. Most vettük csak észre, hogy bizony a kipufogódobon van 1-2 kisebb lyuk. Lehet, hogy cserés lesz. EGR szelepet is kellene tisztítani elvileg. Motorhibajelző kivillan néha, majd elalszik. Előző tulaj elvileg ránézett műszerrel és az EGR-t dobta ki.
Meg ugyebár a hátsó sárvédőívet kellene rendbe szedni mindkét oldalon.

Valamint olyat csinál néha még, hogy mikor bemelegszik akkor elkezd fulladozni a motor. Üresben és sebességben is csinálja néha. Gázadásra rendbe jön. Ez mitől lehet? A kipufogó miatt? Rossz az alapjárat? Vagy az EGR-nek is lehet ehhez köze?

(#33013) tboy93 válasza bajaki (#33012) üzenetére


tboy93
nagyúr

Egy obd olvasást megcsinálhatnál, akkor kiderülne hogy tényleg az egr-e a ludas :K ebayről tudsz rendelni kütyüt vagy ha Dunaharaszti fele jársz kiolvasom neked :))

(#33014) trassher válasza bajaki (#33012) üzenetére


trassher
addikt

A motorhiba jelző nekem is ezt csinálja de nem érzek semmi problémát. A tulaj azt mondta hogy neki már 7 éve ilyen. Na én nekiálltam megnézni és a lambda szonda kábele el lehetett szakadva az egyik szálon és az van összerakva. Holnap majd csinálok róla képet is. Én erre gyanakodok, más hibát nem találtam rajta kivéve a jobb első futóművet. Abban egy szilent lesz cserés amikor idő lesz rá.
Pénteken vagy szombaton megy szerelőhöz és ki lesz cserélve a vezérlés, vízpumpa, gyertyák, olaj, összes szűrő. Utána már azért nyugodtabb leszek, sajnos eddig nem volt idő elvinni.

tboy93 Én egy ilyet akarok majd rendelni aztán ráereszteni az autodata-t. Bluetooth-os nem kell, inkább laptopon buzerálom az ilyesmit.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#33015) bajaki válasza trassher (#33014) üzenetére


bajaki
őstag

Ja igen, a bal hátsó szilent nálunk is cserés, de inkább ilyen gond legyen mint bármi a motorral. Remélhetőleg nincs komoly gond nálunk sem. Jól húz, jól megy, menet közben nincs gond.
Szerencsére nekünk nem kell vezérlést cserélni. Vezetve volt a szervizkönyv is, 10k kilométerenként olajcsere volt, 25k kilométerrel ezelőtt vezérléscsere. Le is van matricázva a motor.

Még jó, hogy nem azt vettük meg amit csütörtökön néztünk. Írtam már ide mi is volt a történet?

(#33016) trassher válasza bajaki (#33015) üzenetére


trassher
addikt

Szerintem nem írtál a másikról még.

Redmi Note 7

(#33017) tboy93 válasza trassher (#33014) üzenetére


tboy93
nagyúr

az en bluetoothosom is osszekotheto laptoppal, csak bluetoothos laptop (vagy usb-s bluetooth adapter) kell hozza :K akkor mar jobban megeri az enyem, ezt legalabb telefonnal is tudod hasznalni ha akarod

(#33018) gban válasza trassher (#33014) üzenetére


gban
Közösségépítő

Azért nem rossz az amikor kiíratod a navin mondjuk (vagy telón) a fogyasztást, meg sokminden mást :K
Vagyis nem rossz a bt.
De van wifis is.

Postázást nem vállalok.

(#33019) _seth_


_seth_
veterán

Múlt héten sikeresen lemerült az akkum 7V alá, Elsőnek egy mezei töltőre dugva hagytam, hogy feltöltse 7V fölé így már elkezdte tölteni az okos töltő és el is szöszölt vele egész sokáig de a végére feltöltötte 12,7V-ra. 5 nappal a töltés után rámértem és 12,65V volt benne, szerintetek sikerült megmenteni az akkut vagy ilyen nagymértékű merülés után már inkább vegyek újat?

(Elektromos ablak nem kapcsol le és égnek a kis lámpái amivel kb 1,5 hét alatt sikerült így lemerítenie az akkut)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#33020) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Kéne vennem valami dísztárcsát a téli kerekekre. Melyik áruházas a legkevésbé okádék és még valamennyire tartós is? (értem ezalatt, h nem esik le holnap úgy, h lekopott róla a kályhaezüst)

(#33021) gban válasza _seth_ (#33019) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ma engem is elért az akku-végzet: nem indult az autó :O
Jó 3/4 éve a szerelőnél fél nap belsőtér-világítással lemerült, gyanítottam hogy nem húzza már ki ezt a telet.
Winny, jóféle Cora sajátmárka, 8990 volt 3,5 éve.
Úgy voltam vele, drágát nem veszek, azok sem húzzák már túl sokáig ahogy hallom.
Ettől meg bőven normális a 3,5 év.
Mondjuk töltésre azért rámérek mielőtt újat vennék.
Napi 20+20 km a melóbajárás, amellett nem igazán merülhetne le ha jó lenne, még akkor sem ha végig lámpával megyek.
Szombaton mentem pár km-t, tényleg nem sokat, lámpával, hátsó ablak fűtéssel, ventivel, elsőre már akkor is gyengusz volt, ma meg mennék, erre alig forgatott, és megállt.
Mennyi a jó töltés pörgő motorral, hány volt?

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#33022) AMD Power válasza bajaki (#33012) üzenetére


AMD Power
titán

Ha szerencsétek van egyik sem lesz nagy beruházás. ;)

zolikaDB Auchan. ;)

[ Szerkesztve ]

(#33023) tboy93 válasza gban (#33021) üzenetére


tboy93
nagyúr

lol, haver kalosában is ma döglött meg az akksi :DDD

(#33024) gban válasza tboy93 (#33023) üzenetére


gban
Közösségépítő

nekem nem annyira lol... :(

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#33025) bajaki válasza AMD Power (#33022) üzenetére


bajaki
őstag

Hát reméljük. :)

(#33026) bajaki válasza trassher (#33016) üzenetére


bajaki
őstag

Holnap leírom. :) Bár igazából semmi extra, csak a tipikus vevő hülyítés.

[ Szerkesztve ]

(#33027) gzbotii válasza tboy93 (#33023) üzenetére


gzbotii
veterán

Az enyémbe is gyengélkedik. Mintha. De a telet remélem kihúzza. Hanem rendesen odabaszna ez most anyagilag.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#33028) sziada5925 válasza gban (#33021) üzenetére


sziada5925
aktív tag

~14-14.4V

Üdv: Ádám

(#33029) zolikaDB válasza AMD Power (#33022) üzenetére


zolikaDB
veterán

Köszi ;)
Nekem a 3. telet kezdi az Exide, meglátjuk! Bár ha meghal, se tudok mit csinálni!

(#33030) KrAt válasza bajaki (#33010) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor nem én vagyok a hülye, hogy fura volt a "kemény" gázpedál és a kuplung együttese :)

(szintén újdonsült Gasztra tulaj)

Amúgy annyira élvezhető a kocsi, az 1.6-os motor nagyon korrektül viszi a kasztnit kis fordulaton is, az én tempómban simán lehet vele "nyomatékból" közlekedni. Csend és békesség van az utastérben, frankó hallgatni a 8 hangszórós, BT-s, kormányról (mellől) vezérelhető audiórendszert, sok elektronyos ablak is jó találmány (hátul ha résnyire lehúzom, pillanatok alatt lemegy a pára hátul is), a 4 lufira meg remélem sose lesz szükség.

Nyilván egy "fapados" autóból ültem át, de hatalmas élvezet minden perc :)

És a legpoénabb, hogy valszeg szinte véletlen találtam rá a piac egyik legfrankóbb Astrájára :D

(#33031) AMD Power válasza zolikaDB (#33029) üzenetére


AMD Power
titán

Én is lassan kikukázom a kocsiból az aksit és feltöltöm itthon. Sarukat megcsiszolom, WD40 lefújom őket. :K

KrenAtesz Én is azt szeretem az Astramban ami nekem van ,hogy sehol semmi zörej. Semmi műanyaghang, se a műszerfal ,semmi rezonancia stb. Főleg most ezen a héten rámegy az új dob (Bosal) még ennyi hangja sem lesz mint most. :K

[ Szerkesztve ]

(#33032) _seth_ válasza gban (#33021) üzenetére


_seth_
veterán

Nekem úgy tűnik sikerült megmenteni még :) 12,65 gyújtás nélkül, 12,35 gyújtással, indításkor 11V alá esik éppen, kb 15x indítóztam vele, hogy megadja-e magát de nem. A töltés 14,5V-ot mutatott.

A probléma most nem is az akku nálam hanem valami fogyasztó az autóban mint pl az elektromos ablak kapcsoló panelja ami nem kapcsol ki a gyújtás levétele és ajtó becsukása után. A belsőtér világítás igen de a kapcsolója két körös így ha az egyik jó attól a másik még vacakolhat.
Multiméterrel bekapcsolt riasztóval ha be van dugva az elektromos ablakok biztosítéka akkor 0,2A-re esik le a fogyasztás, ha ki van húzva akkor 0,1-0,13 között ingadozik. Mennyi lenne az elfogadható érték? 1,5 hét alatt a kapcsoló kis izzói lemerítették az akkut :(

Télre készülök én is: Total 5W40 olaj, Mann olajszűrő, -40-es szélvédőmosó :) A héten én már lecserélem a kerekeket.

Akciós olajak vannak a tescoban, az 5W40-ből 5 liter 7e, a 10W40-ből 4 liter 4300. -40-es szélvédőmosó is csak 1200 5 liter, ráadásul akinél ez szempont: narancs illatú! ;]

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#33033) mephi666 válasza _seth_ (#33032) üzenetére


mephi666
nagyúr

hátsó ablak fűtése be van kapcsolva? azt mondják, hogy az képes szívni becsülettel az akkut :K amikor év elején szívtunk a rejtett fogyasztó keresésével, akkor az is be volt kapcsolva, onnantól kezdve ügyelünk rá, nehogy véletlenül is úgy maradjon (mondjuk az gyújtás nélkül nem mehet elvileg, de kis szélvédőtapogatással meg lehet róla győződni)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33034) _seth_ válasza mephi666 (#33033) üzenetére


_seth_
veterán

Nincs bekapcsolva és be sem kapcsolja csak járó motornál viszont akinek valóban ez a gondja az vacak helyzetben van mert az ablakfűtés gyorsan leszívja az akkut.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#33035) mephi666 válasza _seth_ (#33034) üzenetére


mephi666
nagyúr

zárjatok be valakit a csomagtartóba, nézze meg, hogy ég-e a lámpa :DDD viccen kívül marhanagyot szívtunk, szétbontottuk a kocsit, kárpitot felszedtük, kerestük a kóbor vezetékeket és a csomagtartó világításától indult is egy, ami ha testet kapott, bekapcsolta a lámpát :W persze nem feltűnő, ha a lecsukott csomagtartóban véletlen felkapcsolódik és ez volt a ludas, mert azóta soha nem volt ilyen problémánk

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33036) gban válasza _seth_ (#33032) üzenetére


gban
Közösségépítő

Akkut felhoztam, 12,13V volt a feszültség.
Meg belement 6 deci desztvíz.
20 éve gondozásmentes akkujaim voltak, megmondom őszintén, ennél sosem néztem rá a szintre :B
Mint írtam, Winny (cora), 8990 Ft volt, 3,5 éve vettem.
Ahhoz képest hogy a Perionokról csak azt hallom hogy 2 év 1 hónap (2 év ugye a gar) megmakkannak, ez még istenes.
Meg bízom benne, a víz pótlással kihúzza még.
Milyen fogyasztóval lehetne megnézni hogy terhelésre mennyire esik vissza? Mármint itthon a lakásban.
12 voltos LCD monitor, ami max. 30 wattot eszik?
100-as izzó?
Vagy mivel tudnám letwerhelni?
Így nézik az akkuboltokban is (csak ott valami fűtőszálas kütyüt láttam), ha nagyon visszaesik, kuka az akku.

Iletve, tapasztalat: ha hamar visszaesik amit felvesz a töltőből (szerencsére mutatós), akkor kuka.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#33037) AMD Power válasza _seth_ (#33032) üzenetére


AMD Power
titán

Én már lassan kész vagyok a téli félkészítéssel. Már csak a gumik cseréje van és a aksi töltés , tisztítás. :K
Max jövőhéten a gumikat el akarom intézni. Nem szeretem a meglepetéseket. :(

(#33038) Markizmark válasza gban (#33036) üzenetére


Markizmark
addikt

Villáskulcs. Megfelelő hosszúságú kell. Csak mielőtt hozzáér mindkét pólushoz fuss ki a helyiségből. :D

Amúgy van ilyen akku regeneráló cucc ami tüske impulzusokat ad. Ezzel leveri a lemezekről az oxid réteget és újul az akku.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#33039) adidas4death válasza mephi666 (#33035) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Ha lenyitja az üléseket és úgy csukja le a hátulját az is lehet egy megoldás, úgy is be lehet nézni. Nem kell egyből "elrablósat" játszani ;]
Viccet félretéve, nekem a kocsiban a gyári rádió ette az akksit de mint az atom (mire kiderült, addigra már a riasztót is kikaptuk belőle mert nem gyanakodtunk a rádióra, aztán egy szaki mondta hogy az Opel gyári rádiók szeretnek ilyet csinálni... és tényleg, azóta semmi gond vele :K )

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#33040) AMD Power válasza mephi666 (#33035) üzenetére


AMD Power
titán

Ledöntöm a hátsó ülést és megnézem. Nem kell ahhoz bezárni senkit sem. :DDD

adidas4death :R Kár ,hogy nem voltál múlt szombaton a talin. :(

[ Szerkesztve ]

(#33041) adidas4death válasza AMD Power (#33040) üzenetére


adidas4death
aktív tag

Szívesen mentem volna, de sajna az informatika közbeszólt :F
("Egy rendszergazda élete nem csak játék és mese...." :W :DDD )

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#33042) gban


gban
Közösségépítő

Egyébként, gondozásmentes akku: egy korábbi, ilyen megjelöléssel futó példány igazi gyöngyszem volt.
Azért volt gondozásmentes, mert a 6 cella zárócsavarja le volt ragasztva egy matricával, vagyis úgy tervezték hogy oda menjen a típusjeles, gyártói logós címke :DDD
Persze töltögetni kellett abba is vizet időközönként.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#33043) _seth_


_seth_
veterán

Megnezem a csomagter vilagitast, ezen nem mulik :)

En is regeneralos toltot hasznaltam az akksihoz, csak egy lidls darab de jonak tunik viszont tul okos: 7v alatt nem kezdte el a toltest mert szerinte egy feltoltott 6Vos akkuval allt szemben (tud 6Vos akkut tolteni, zseles akkut, motorba valo 12est es sima olomakkut is kulon programokkal.)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#33044) trassher


trassher
addikt

G astra hamuzó világítás cseréhez ki kell venni a középkonzolt vagy sem? Nem világít és a kesztyűtartó sem de az azért mert le volt húzva a csati és még izzó sem volt benne. Azt értelemszerűen csak berakom, rádugom megy de a hamuzó pilácsát nem tudom hogy kell cserélni. Erről van valakinek infója?

Redmi Note 7

(#33045) AMD Power


AMD Power
titán

Hozzátok szólok kedves G Astra tulajok!

Tudok nektek szolgálni Magyar nyelvű "OPEL ASTRA G így csináld" kezelési könyvel illetve szintén Magyar nyelvű Javítási Kézikönyvvel benzines és dízel G Astrahoz. :K

[ Szerkesztve ]

(#33046) trassher válasza AMD Power (#33045) üzenetére


trassher
addikt

Elszívok egy cigit, addit feltöltöm onedrive-ra és belinkelem. :)

Tessék ;)

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#33047) KillHates


KillHates
nagyúr

Sziasztok! Ha valaki egy ilyenre vágyna:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#33048) Findzs válasza AMD Power (#33045) üzenetére


Findzs
addikt

digitális formátumban? akkor hagy jöjjön :K

(#33047) KillHates:
szép kocsi, sok sikert az eladáshoz :K

a múltkor írtad hogy volt vele valami baj, az megoldódott? vagy majd az új tulaj megoldja? ;]

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33049) trassher válasza Findzs (#33048) üzenetére


trassher
addikt

2-vel feljebb megérkezett ;]
Most látom hogy 1.4-es motor nincs az így csináldban :(((

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#33050) Findzs válasza trassher (#33049) üzenetére


Findzs
addikt

köszi meglesem :R

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.