Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131551) st6969 válasza Bferibörs (#131546) üzenetére


st6969
őstag

:R

(#131552) kovacsmi_74 válasza st6969 (#131535) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Itt van még pár infó a Domino kedvezményekről.
Pl. Domino Most, Domino Day (szerdánként)

Domino előnyök

Szerk.: Most látom, snooze már linkelte.

[ Szerkesztve ]

(#131553) gabor9991 válasza st6969 (#131550) üzenetére


gabor9991
őstag

Igen, de mivel azt írtad egy év alatt még 80 percnyi hívást sem indított azt gondoltam ez nem probléma, ezért javasoltam egy új simet.

(#131554) mar@cuja


mar@cuja
lelkes újonc

Pécsett a Kertvárosban voltam este Easyboxnál, és volt 5G. Még sosem láttam arra. Mondjuk kemény 3 MB volt. :D

(#131555) BIT_ válasza mar@cuja (#131554) üzenetére


BIT_
tag

Sok helyen van már Pécsen, gondolom teszt üzem, azért nem reklámozzák.

(#131556) mar@cuja válasza BIT_ (#131555) üzenetére


mar@cuja
lelkes újonc

Azt tudom, de erre még nem volt eddig, legalábbis én nem láttam. Lehet reménykedni, akit érdekel, csak ezért írtam.

(#131557) kali válasza kali (#131519) üzenetére


kali
legenda

Sőt, ismét jelzi azt is, meddig használható fel az adatkeret...stb. :C
Kedves fejlesztők, mostantól maradjon így, akkor se nyúljatok hozzá, ha valami új direkt- vagy keresztértékesítéses maszlagot akarnak betetetni az alkalmazásba! :DD

(#131558) Doky586 válasza gabor9991 (#131553) üzenetére


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

Az hogy nem hív még nem jelenti azt hogy nem beszél sokat. Lehet hogy ügyfélszolgálatos és napi 4 órát beszél ügyfelekkel az év 300 napján. Csak nem ő hív hanem őt hívják... :)
(nem volna praktikus ha megváltozna a száma)

(#131559) st6969 válasza Doky586 (#131558) üzenetére


st6969
őstag

Igen, agyaltam én is ezen. Kiszámoltam, hogy most 3000Ft-ért kapja kb. ugyanazt 1 évig, mintha vennék egy kártyát 1000Ft-ért. 2000Ft spórolás nem ér annyit, hogy megváltozzon a száma :N .
Valóban, nem ő indít hívásokat leggyakrabban, de azért sokat beszél a családtagokkal, barátokkal (vissza is hívjuk, ha úgy van...nekem pl. flottás céges van, az meg unlimited ;] :)) ). Viberen is ez a szám van.
Jövőre, vagy talán 2 év múlva lehetséges, hogy kap majd valami alap előfizetést. Meglátjuk, hogy alakulnak a dolgok.
De köszi azért a javaslatot :R

[ Szerkesztve ]

(#131560) gabor9991 válasza Doky586 (#131558) üzenetére


gabor9991
őstag

"Tavaly vettem a lányomnak egy telefont, és egy Domino SIM kártyát hozzá 1000Ft-ért. "

Nekem ebből azért kiderült hogy nagyjából ki használhatja.
Nem feltételeztem hogy annyira fontos a szám változatlansága, de kiderült hogy mégis fontos, így a javaslatom nem volt jó ötlet, ugorhatunk.

[ Szerkesztve ]

(#131561) gabor9991 válasza st6969 (#131559) üzenetére


gabor9991
őstag

Viberhez a csatolt szám ha akarod egy kattintással módosítható amiből a partnerei semmit nem vesznek észre, de ez már nagyon off itt.

(#131562) st6969 válasza gabor9991 (#131561) üzenetére


st6969
őstag

Na, ezt nem tudtam, de kár, hogy nem "találkoztunk" hamarabb...
Történt ugyanis, hogy mielőtt még a lányom kapott volna telefont és sim kártyát, a régi okostelefonomat használta, főleg játszani. De az osztálytársaknak már volt viber, szeretett volna ő is csatlakozni a beszélgetésekhez, ezért feltettem neki is a vibert. Csak telefonszámmal engedte tovább, így jobb híján megadtam neki az enyémet, mi baj lehet... Csak rá egy évre megkapta a saját telefonját és sim kártyáját, ezt frissítettük is a viberben. Másnap jönnek a kollégáim, hogy új számom van, meg valami bugyuta becenév :Y Akkor lett világos, hogy minden kontaktom kaphatott ilyen üzenetet, köztük egy 500+ fős cég vezérigazgatója, meg egy rakás üzleti partnerem :Y :W
Bocs az off-ért, befejeztem...de azt még elküldenéd esetleg, hol találok arról infót, hogy a viberen hogy lehet úgy számot módosítani, hogy ne kürtölje szét mindenkinek?. Jöhet akár privátban is. :R

(#131563) gabor9991 válasza st6969 (#131562) üzenetére


gabor9991
őstag

Simán amikor betettem a 2. simkártyát feldobott egy kérdést hogy megvaltozott-e a telefonszámom , amit egy gombnyomással tudtam volna módosítani.
[Viber] topikban szerintem vannak akik nálam jobban ismerik a rendszer működését és biztosan tudnak segíteni.

(#131564) prozodus válasza st6969 (#131562) üzenetére


prozodus
őstag

Rákérdez, h kürtöljön-e.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#131565) akaszajanos


akaszajanos
tag

Ti sem tudjátok kikapcsolni az HBO Maxot a Telekom appban? :F

Azt írja, hiba történt. Lehet, hogy ez a trükk? Az ingyenes időszak letelik, lemondani nem tudod… :O

M1 MacBook Air / iPad Air M1 2022 Celluar /iPhone 13 Mini / Watch 7 45 mm / AirPods Pro 2 (USB-C)

(#131566) Kaba válasza akaszajanos (#131565) üzenetére


Kaba
veterán

A Telekom fiókodból le tudod mondani bármikor. Néha van egy kis átfudási idő is. A lemondást követően is működhet az HBO pár napig.

[ Szerkesztve ]

(#131567) fant0mi


fant0mi
addikt

Kaptam céges korlátlan előfizut. Ezért tök felesleges a saját előfizetésem fenntartani, de mivel a számom kell, áttenném a sajátom feltöltősbe. Egyidejűleg a lakcímváltozást is bejelenteném, bebattyognék egy üzletbe.
Új SIM kártyát fogok kapni? Ezt az üzletben prompt megkapom, mindent egyszerre hamar el tudok intézni vagy mindenképp futár hozza?

(#131568) kali válasza fant0mi (#131567) üzenetére


kali
legenda

Igen, a havi díjas kontra Domino SIM kártya fizikailag is eltér, ezért muszáj a csere.
Ha van az üzletben Domino SIM (előfordul, hogy nincs, nem éri meg talán a "viszonteladóknak", vagy ilyesmi...), akkor gyorsan meg van minden.
Ebben az irányban (havi díjas -> Domino) sajnos csak üzletben, személyes ügyintézéssel megy a váltás. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#131569) fant0mi válasza kali (#131568) üzenetére


fant0mi
addikt

Köszi! :R

(#131570) prozodus


prozodus
őstag

Hol írja az ászf a dominónak a feltöltésnélküli megszűnése miatti egyenlegvisszatérítés feltételeit? Már annyi elolvastam belőle, h jojózik a szemem, de nem találtam meg...
A yetinél ui már a hordozáskor is visszatérítik, ennek akartam volna utánanézni, h itt mi a helyzet, van-e változás, de már tényleg kifolyik a szemem... (Hülye böngésző csak elállítani hagyta a betűtípust, vissza nem, és vmi rohadt vékonyvonalast sikerült besikerítenem, ne tudjátok emg, milyen szemrongáló...)

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#131571) 4Grider válasza prozodus (#131570) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azt nem kell az ÁSZF-nek rögzítenie, mert jogszabály határozza meg, hogy lejárat után van egy éved visszakérni.
A számhordozás esetére pedig a 4-es mellékletben (a szolgáltató váltás szabályai) van erre egy mondat:
A felhasználó az átadó szolgáltatónál kérelmezheti az előrefizetett szolgáltatás fennmaradó összegének visszatérítését a számhordozást vagy utólagos számhordozást követő 30 napon belül. A fennmaradó összeg visszatérítése akkor lehet díjköteles, ha ezt az előfizetői szerződés rögzítette. E díjnak arányosnak és összemérhetőnek kell lennie az átadó
szolgáltatónál a visszatérítés nyújtása során jelentkező tényleges költségekkel.

(#131572) dptrsk válasza prozodus (#131570) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

4. Melléklet:

”A felhasználó az átadó szolgáltatónál kérelmezheti az előrefizetett szolgáltatás fennmaradó összegének visszatérítését a számhordozást vagy utólagos számhordozást követő 30 napon belül. A fennmaradó összeg visszatérítése akkor lehet díjköteles, ha ezt az előfizetői szerződés rögzítette. E díjnak arányosnak és összemérhetőnek kell lennie az átadó szolgáltatónál a visszatérítés nyújtása során jelentkező tényleges költségekkel.”

(#131573) prozodus válasza dptrsk (#131572) üzenetére


prozodus
őstag

Köszönöm minde2töknek, efölött sikeresen átsiklottam.
Mondjuk, nem is ebben a pontban vártam volna :D
"Kiegyenlítetlen Előfizetői számlatartozások, kedvezménnyel értékesített készülék"

Kíváncsi vagyok, mekkora költséget számolnak el, vajon van-e már erre tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#131574) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!
A domino feltöltőkártyás díjcsomagokról szeretnék kérdezni.
Csak a fix és a most díjcsomag létezik?
A most-ra úgy lehet váltani, hogy az évi plusz 2280 Ft-ba kerül?
Régóta nem foglalkoztam a témával és most meglepődtem, hogy nincsen igazán díjcsomag választék domino feltöltőkártyásoknak.

(#131575) dptrsk válasza Ice&Lime (#131574) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Van a Domino Fix.
a Most egy opció, amit neked kell 30 naponta aktiválni(nem megújuló)

[ Szerkesztve ]

(#131576) 4Grider válasza Ice&Lime (#131574) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez a többieknél is pont így van, van egy alap feltöltős díjcsomag, és az turbózható fel net csomagokkal. Így általában egyszerre nincs több "alap" díjcsomag.

(#131577) csako válasza Ice&Lime (#131574) üzenetére


csako
veterán

Csak a fix van, a "most" egy kiegészítő hozzá.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#131578) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Lehet, hogy nem jól tudom, de nem volt régebben díjcsomag 19 vagy 20Ft/perc-ért és az megszűnt? Ez a fizetős megújítandó dolog most nem praktikus sajnos, és nem valami jó ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#131579) Cs1csó válasza Ice&Lime (#131578) üzenetére


Cs1csó
félisten

Csak Domino Fix van 25Ft percdíjas de HAVI( 30 nap) 190ft-ért aktiválhatod a "MOST" opciót amivel hálózaton belül 5Ft(vagy 9Ft nem tudom pontosa) más hálózatba 19Ft-ért telefonálhatsz (ha jól tudom)

(#131580) Top cat válasza Ice&Lime (#131578) üzenetére


Top cat
őstag

Volt 19Ft/perc, de megszüntették. Most a vodánál van 19Ft/ perc-es csomag.

(#131581) MadMancs válasza Top cat (#131580) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem szüntették meg. Csak 190Ft lett a Most opció havidíja. Opció megrendelése után hálón belül 9, hálón belül 19Ft a perc/sms díj.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#131582) Top cat válasza MadMancs (#131581) üzenetére


Top cat
őstag

Akkor úgy mondom, hogy az ingyenességét szüntették meg ennek az opciónak. :)
Persze ez várható volt.

#131583 szabonagyur
Már régen használtam, de nem úgy volt, hogy havonta ingyenesen be lehetett kapcsolni ?

[ Szerkesztve ]

(#131583) szabonagyur válasza Top cat (#131582) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem, mivel eddig nem volt a Most opció, tehát eddig egységesen 19 Ft. Így aki sokat beszél jobban jár ha ezt bekapcsolja, főleg hálón belül.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#131584) csako válasza Top cat (#131582) üzenetére


csako
veterán

De, egy ideig ingyen volt, sőt elég volt egyszer bekapcsolni, utána lett havonta kapcsolgatós, majd pedig fizetős.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#131585) MadMancs válasza Top cat (#131582) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha valaki sokat telefonál végülis megértheti az a plusz havi 190Ft.

De igen régen valóban díjmentes opció volt a Most, jópár évig.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#131586) Top cat válasza csako (#131584) üzenetére


Top cat
őstag

Most már beugrott, tényleg így volt. :K

MadMancs
Aki sokat telefonál, annak igen.
Aki meg ritkán telefonál sokat, annak a Voda Tuti+. Már akinek még megvan, mert azt is már megszüntették.

(#131587) Ice&Lime válasza Top cat (#131580) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Akkor jól tudtam, hogy volt ilyen telekomnál, kár hogy vége lett, így a voda jobb ajánlattá vált.

(#131588) Yszapos


Yszapos
tag

Sziasztok! Telekomnál van most ugye ez a 10 napos ünnepi korlátlan net. Nekem két kártyám is van. Ha holnap beaktiválom az első kártyára, akkor az december 13-tól 22-ig lesz aktív? A második kártyára meg ha 23-án aktiválom, akkor még Újév napján fogom tudni használni? Jól számolom/gondolom? Illetve ha holnap mondjuk délelőtt 10 órakor aktiválom, akkor az első kártyán december 22-én 10 óráig lesz aktív?

[ Szerkesztve ]

(#131589) Cs1csó válasza Yszapos (#131588) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, de ha jól értem még január 1-jén is aktiválhatod, akkor is meglesz a 10 nap de január 2-án vagy 3-án már nem él az akció.

(#131590) kovacsmi_74 válasza Yszapos (#131588) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Dec. 23. 10 óráig lesz aktív.

(#131591) sajtos365


sajtos365
tag

Dominósként új személyinél kell adatot egyeztetni vagy elég majd határidőben?

(#131592) Kaba válasza sajtos365 (#131591) üzenetére


Kaba
veterán

Elég határidőben.

(#131593) sajtos365 válasza Kaba (#131592) üzenetére


sajtos365
tag

Köszi.

(#131594) Yszapos válasza Cs1csó (#131589) üzenetére


Yszapos
tag

Tudom, de nekem ez így tökéletes lesz, mert péntektől szabadságon leszek január 1-ig és sokat jövök-megyek majd, az ünnepek alatt is. Pont jól fog jönni erre az időszakra a korlátlan net.

(#131595) SzGee


SzGee
aktív tag

Sziasztok
egy olyan idegesítő hibával találkoztam, hogy a Telekom app illetve a Spotify mobilnetről nem akar működni nálam, próbáltam két különböző telefonnal (Huawei Mate 20 Lite illetve Samsung A40), olyan mintha tiltva lenne a netre lépése az appoknak, de nincs... :(
Mindkét telefonnal kiválóan működött eddig mindkettő, most meg egyikkel sem egyik sem :O
Mi lehet a megoldás? A Spotifyra nagyon szükségem lenne útközben...
Törtönént esetleg valami protokolváltozás, amit nem kezel le jól ?
Help please... :D

If you leave me, can I come, too?

(#131596) 4Grider válasza SzGee (#131595) üzenetére


4Grider
nagyúr

Első körben én biztosan nem a mobilszolgáltatóra gondolnék, hiszen itt is sok tízezren használják ezt a szolgáltatást.

(#131597) SzGee válasza 4Grider (#131596) üzenetére


SzGee
aktív tag

Nyilván tele lenne a fórum vele, ezért kérdeztem, hátha van valakinek ötlete, hogy mit próbáljak a telefonokkal kezdeni
Ami furcsa, hogy az egyik Domino net, a másik meg a céges telefon netje, és egyikkel sem megy a spotify :(

[ Szerkesztve ]

If you leave me, can I come, too?

(#131598) mar@cuja válasza SzGee (#131597) üzenetére


mar@cuja
lelkes újonc

Józan parasztival, ugyanaz a szolgáltatás különböző készülékeken ugyanazt a hibát produkálja, akkor fiókhoz kötném első körben. Nézd meg másikkal

(#131599) SzGee válasza mar@cuja (#131598) üzenetére


SzGee
aktív tag

Wifin megy mindkettővel? :F

If you leave me, can I come, too?

(#131600) mar@cuja válasza SzGee (#131599) üzenetére


mar@cuja
lelkes újonc

Ezt én értem, de ha másik fiókkal megy mobilneten is, akkor a fiókszintű korlát vagy hiba lehet mobilnetre. Egyszerű csekkolni. Próbáld ki, egy perc alatt kiderül. Kizárhatsz vele minden mást azonnal.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.