Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#131151) tibor23


tibor23
senior tag

Érdeklődök UK-ban Domino káryával mibe kerül a haza hívás és fogadás, valamint mennyibe kerül a mobilnet?

(#131152) 4Grider válasza tibor23 (#131151) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mint ha itthon lennél és Vodásat hívnál. A fogadás nem kerül pénzbe. Amilyen hazai adatcsomagod van, annak az árát fizeted.

(#131153) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Egy külföldre (EU-n kívülre) kerülő magyar feltöltős sim meddig élhet kint? (nincs romaing letiltás vagy valami)?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#131154) 4Grider válasza ledgeri (#131153) üzenetére


4Grider
nagyúr

Papíron néhány hónap után roaming felárat alkalmazhatnak, mert a méltányos roaming használat négy hónap átlagában két hónapot minimum honos hálózatban elvár. Ha ez nem teljesül, akkor néhány Ft rámehet a percdíjakra, és GB-onként 750 Ft körüli összeg az adatra.

(#131155) plus44


plus44
veterán

Sziasztok!

Muszájból vissza kell váltanom egy időre eSim-ről fizikaira. Van valakinek mostani tapasztalata azzal kapcsolatosan, hogy elkérik-e ezért a honlapon leírt felhàborító 4500Ft-ot, vagy van-e valami klasszik indok, amire lehet hivatkozni ezzel kapcsolatosan?

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#131156) prozodus válasza plus44 (#131155) üzenetére


prozodus
őstag

Nem csak 10 fölötti váltásnál fizetsz?

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#131157) plus44 válasza prozodus (#131156) üzenetére


plus44
veterán

Esim-et másik készülékre átvinni esetén van ez a 10 alkalom. Ott most esim-ről fizikai simre megyek majd vissza esimre.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#131158) victorhun7 válasza dptrsk (#131110) üzenetére


victorhun7
tag

A promóció igénybevételére a 2022. szeptember 9-től értékesített Net 4GB, Net 10 GB vagy Net 50 GB mobilinternet díjcsomagok valamelyikére előfizetők jogosultak.
Nagy kár de azt hiszem maradok a 2019es korlátlan T hívás és a 4Gb korlátlan cuccokal 2300 ért :DD

(#131159) 4Grider válasza ledgeri (#131153) üzenetére


4Grider
nagyúr

Bocs, az EU-n kívülre valamiért nem tűnt fel. Ott amíg töltöd, élni fog az előfizetés. Csak éppen drága lesz fenntartani.

(#131160) btudos válasza 4Grider (#131159) üzenetére


btudos
veterán

Fenntartani ugyanannyi, mint itthon, használni lesz mocsok drága, azt nem javaslom.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#131161) ledgeri válasza 4Grider (#131159) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R

#131160 btudos Csak belépős sms-ekre lenne használva.

De kimaradt: azt a számot itthonról elérni mennyivel drágább? (Pontosabban melyik az a táblázat, amelyik magyar, de roamingoló számok hívását tartalmazza?)

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#131162) martonl válasza ledgeri (#131161) üzenetére


martonl
senior tag

Minden szolgáltató roaming díjtáblázatában általában fogadott hívások címen szerepel. És az adategyeztetésről sem szabad megfeledkezni.

[ Szerkesztve ]

(#131163) ledgeri válasza martonl (#131162) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azt értem, hogy akit Magyarországról hívnak, annak is költséges a roamingolás. Most arra kérdeztem, hogy melyik táblázat tartalmazza azt, hogy egy roamingolót mennyi hívni? Ha arra gondoltál, ugyanott van, akkor bocsi, hogy értetlenkedem. :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#131164) AnonymusX válasza ledgeri (#131163) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Roamingolót nem feláras hívni. Hiszen a hívó fél nem tudhatja, hogy a hívott mobil szám külföldön van. Ezért fizet a roamingoló díjat hívás és sms fogadásakor EU-n kívül.

[ Szerkesztve ]

(#131165) martonl válasza AnonymusX (#131164) üzenetére


martonl
senior tag

Normál SMS fogadásért nem kérnek pénzt sehol, már ha jól tudom.

(#131166) Diák66


Diák66
őstag

Imádom a telekom adategyeztetős oldalát. Sose működött még nekem. A telefonos hívás meg a tájékoztató közben félbeszakad és bontja a vonalat.

(#131167) kali válasza Diák66 (#131166) üzenetére


kali
legenda

Az adatok nem stimmelnek inkább, nem mindegy, hogyan kerülnek megadásra.

(#131168) Diák66 válasza kali (#131167) üzenetére


Diák66
őstag

Minden tökéletesen ugyan úgy van megadva. Minden évben ez van.

(#131169) csako válasza Diák66 (#131168) üzenetére


csako
veterán

Akkor az a baj :DDD pl. születési helynél próbáltad már zárójelben odaírni/nem odaírni az országot?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#131170) ledgeri válasza AnonymusX (#131164) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R Pedig már hallottam is, de ez a kombó most messze elkerült!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#131171) kali válasza Diák66 (#131168) üzenetére


kali
legenda

Pedig valami adat csak nem jó...
Érdemes ellenőrizni a közpinti nyilvántartó szerinti adatokat, ott is szerepelhet akár másként, mint például a személyi igazolványban és elég ugye akár egy pont eltérés.
Meg valahol nem jó manuálisan megadva az adat, hanem azt a fülön kell behúzni, hiába lenne azonos a két érték.

(#131172) prozodus válasza Diák66 (#131168) üzenetére


prozodus
őstag

Az ne zavarjon :D
Nekem évek után derült ki, h hiába adom meg helyesen az adatokat, anyám nevét rosszul vitték be a rendszerbe, és úgy kéne megadnom :D :D :D
A vicc az egészben, h
1. Nem hajlandók javítani, hiába jeleztem. Menjek el sztük ÉN 200km-re anyakönyvi másolatot kérni, és azt mutassam be nekik, h foglalkozzanak vele, eszük ágában sincs hivatalból javítani egy ilyen hibát...
2. Amikor megszületett, már akkor rosszul írták be a nevét, kihagytak egy betűt, és amikor az én papírjaimba digitalizálták, lehagytak egy ékezetet...

[ Szerkesztve ]

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#131173) Bl.Gyo. válasza Diák66 (#131168) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Végül hogy lett egyeztetve ha minden évben ilyen?

(#131174) Nikaré


Nikaré
őstag

Valami változott a Dominó adategyeztetés kapcsán?
Jött októberben egy sms, hogy november 20 az adategyeztetés határideje.
Most megint érkezett egy sms ugyan ezzel a szöveggel, de kiegészítve, hogy november 20 éjfélig egyeztessek vagy ekkortól megszűnik a szám!
Úgy emlékeztem, egyeztetés lejárta után még van valamennyi idő arra, hogy megmaradjon.

(#131175) prozodus válasza Nikaré (#131174) üzenetére


prozodus
őstag

Van is. Ha bemész.

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#131176) Nikaré


Nikaré
őstag

Sziasztok!
Domino Day
60 perc
Hálózaton belül.

(#131177) RoyBatty válasza Diák66 (#131166) üzenetére


RoyBatty
aktív tag

Nekem ugyanez a helyzet. Személyes egyeztetés működik csak. Többször kértem, hogy árulják el hogy mi az eltérés pontosan, egyszer sem tudták :(

(#131178) Varszegig válasza RoyBatty (#131177) üzenetére


Varszegig
veterán

Nekem személyi csere után nem működött az online adategyeztetés. Hónapokkal a személyi cseréje után. Személyesen megcsinálták. Aztán a fiam is így járt, csak neki személyes nem jözetett szóba, mert Svájcban él. Neki a megoldás a jogsi volt, azzal sikerült online. Neki is hónapokkal a személyi cseréje után.

(#131179) Bferibörs válasza Varszegig (#131178) üzenetére


Bferibörs
addikt

Mert a személyi cserét be kellene jelenteni a szolgáltatónál,erre sokan nem gondolnak.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#131180) esbii22


esbii22
őstag

Sziasztok! Tegnap óta vagyok Telekomos, Yetteltől jöttem át számhordozással. iPhone 11 telefonom van ami Yettel függő volt, ez ki lett függetlenítve a hűségidő után. A saját számom lett az eSIM, a céges ami szintén telekomos pedig a fizikai. Zalaegerszegen lakom. Folyamatosan 3-as és 4-es térerő mellett is kaptam ma SMS-t hogy volt nemfogadott hívásom. Ez mitől lehet? Hálózatvalasztásnál kiválasztottam a Telekomot mindegyiknél mert sokszor járok a határ mellett, ahol egyből átvált horvátra. Wi-fi hívást bekapcsoljam mindkét SIM esetén?

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#131181) AnonymusX válasza esbii22 (#131180) üzenetére


AnonymusX
senior tag

Szia! Hívásnál 4G-n marad a telefon mindkét szám esetén? Ha nem, akkor a 1414-re SMS-t kell küldeni +4ghang szöveggel mindkét számról, hogy a VoLTE be legyen kapcsolva. Azt nem írtad, hogy melyiken kapod az SMS-eket. Cégesen előfordulhat, hogy SMS-ben nem tudod bekapcsolni, mert nincs jogod, akkor a cégnél kell megkérni, ha van rá mód.

[ Szerkesztve ]

(#131182) esbii22 válasza AnonymusX (#131181) üzenetére


esbii22
őstag

Mindkét szám esetében tudom ki-be kapcsolni a VoLTE-t a beállításokban. Saját számra jött az SMS.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#131183) kali válasza esbii22 (#131180) üzenetére


kali
legenda

Szia!

Sajnos előfordul néha, nekem is volt már ilyen iPhone-on és most Samsungon is.
Ajánlott persze a 4G hanghívás/VoLTE bekapcsolás az előfizetésen, ha még nem történt meg - ez nem egyenlő azzal, hogy a készülék menüjében bekapcsolod -, de még az sem garancia arra, hogy nem lesz elvétve vesztett hívásod úgy, hogy látszólag minden feltétel adott a megfelelő működéshez.
Lehet, hogy helytől, toronytól is függ a dolog, mert valahol sűrűbben tapasztalható, máshol meg nem.

[ Szerkesztve ]

(#131184) esbii22 válasza kali (#131183) üzenetére


esbii22
őstag

[kép]

Ez jött vissza. Mindkét számról elküldtem az SMS-t.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#131185) dptrsk válasza esbii22 (#131184) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Az 5 számjegyű jelszót mögéírva küldd el az SMSt

(#131186) esbii22 válasza dptrsk (#131185) üzenetére


esbii22
őstag

Saját előfizetésen sikerült bekapcsolni, a cégesre küldte ezt a válasz SMS-t. Sajnos a jelszót azt nem tudom, majd holnap megkérdezem a cégnél.

iPhone 11 128 GB White, Apple Watch SE 44mm, Hyundai i30 II. gen.

(#131187) Diák66 válasza RoyBatty (#131177) üzenetére


Diák66
őstag

Szerencsére a mai napon (igen, ugyan azokkal az adatokkal!) sikerült egyeztetnem.

(#131188) kovacsmi_74 válasza Bferibörs (#131179) üzenetére


kovacsmi_74
aktív tag

Dominonál?

Amikor simán lehet más nevére is adategyeztetni (SIM kártyára érkező sms persze kell hozzá).
A központi nyilvántartó adataival kell megegyezniük az adatoknak.

(#131189) Varszegig válasza Bferibörs (#131179) üzenetére


Varszegig
veterán

Ok, és a gyerek jogsi a miért volt jó? Jogsit nem kértek az elofizeteshez.

(#131190) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Dunaújváros északi részén lakik valaki rajtam kívül? Vagy akár csak a városban. Mert olyat tapasztalok, hogy ilyen délután 4-től van hogy éjfélig vagy tovább is egyszerűen sz*r a net. Ilyen pár Mbps csordogál át.
Jeleztem már a Telekomnak valami 2 hete lassan, de idegesít.
Más is tapasztal ilyet esetleg?

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#131191) slice14 válasza HoaryFox (#131190) üzenetére


slice14
veterán

Ha a Digi-s lennél, akkor egyszerű lenne rá a válasz.
- 4IG. :)

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#131192) Cs1csó válasza HoaryFox (#131190) üzenetére


Cs1csó
félisten

Passz, de szerintem csinálj úgy ahogy Andy Dupree a Remény rabjai c. Filmben: minden héten legalább egy levelet írj nekik és legalább egyszer hívd fel őket, sőt lehetőleg több elérhetőségüket is írj.

(#131193) Atomantiii válasza Bferibörs (#131179) üzenetére


Atomantiii
őstag

Nálam sem volt bejelentve a változás mégis elfogadta az új személyinek a számával.

(#131194) onetwo


onetwo
tag

Sziasztok!

Adott egy üzleti előfizetői csoport egy cégnek.
A telekom üzleti oldalán meg lehet nézni az előfizetéseket, de ha alkalmazáson keresztül lépek be ugyanazzal a maillel és jelszóval, akkor azt írja adjak hozzá előfizetést.
Nincs arra mód, hogy rálássak az összes előfizetésre a telekom-alkalmazásban anélkül, hogy egyenként hozzáadnám?

[ Szerkesztve ]

<-ajánlom magamat->

(#131195) dptrsk válasza onetwo (#131194) üzenetére


dptrsk
Topikgazda

Tudtommal a Telekom lakossági oldal van kivezetve a Telekom appba is.

A Telekom üzleti oldal csak webes, de telefonról böngészőben szerintem annak is mennie kéne.

(#131196) Varszegig válasza Bferibörs (#131179) üzenetére


Varszegig
veterán

Ja, még egy gondolat. Természetesen bejelentettem a személyi cserét a telekomnak az online felületen erre fenntartott űrlapon. Tudod mi történt? Semmi.

(#131197) ubyegon2 válasza Varszegig (#131196) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szerintem a Telekomnál bármit is bejelenthetsz, akár azt is, hogy Pápa lettél és a Vatikánban laksz, nincs is evilági okmányod! :D Maga az adategyeztetés folyamata ugyanis a BM adatbázisából megy.

Én sem jelentettem be semmit, mégis ment az új személyimmel, igaz utóbbi 8-10 alkalommal sosem ment tök ugyanazon adatokkal, kivéve mostanában úgy, hogy lejáratkor küldenek SMS-ben egy kódot, azzal ment utóbbi 2 esetben.

(#131198) Doky586


Doky586
nagyúr
LOGOUT blog

RIP hangposta

(#131199) csako válasza Doky586 (#131198) üzenetére


csako
veterán

Hmm, tudok egy olyan gázszerelőről, aki ott gyűjti az ügyfelek "rendeléseit", kíváncsi vagyok ezután hogyan oldja meg 🤔

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#131200) Plug Life válasza csako (#131199) üzenetére


Plug Life
senior tag

Ezért vették mega Vodát, hogy a Nemzet Gázszerelőjének mindig legyen hangpostája :D

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.