Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125031) Boond válasza Llew (#125028) üzenetére


Boond
addikt

el is romolhatott, betörhetett a képernyő, leeshetett... igazából ha nem szándékos, még van trillió lehetőség.

Esetleg másik számról is megpróbálhatod, nem is kell feltétlen sajátnak lennie...

De időközben olyan is eszembe jutott, ha nem előfizetéses, lehet lejárt az adategyeztetési határidő/feltöltési határidő +30 nap. elég sok eshetőség van.

"Rejtett szám opció lehet, de sok ember alapból tiltja a rejtett számokat, pl én is, és ismerettségi köröm nagyrésze is. "
Én pont ezért telefonálok rejtettről, mert ha nincs is tiltva, nem feltétlenül veszik fel... De ha tudja, hogy ismerős, hívhat így, akkor más... (amúgy azaz egyszerű oka, hogy több kártya is van nálam, nem feltétlenül saját, és csak ideiglenesen, így meg egyszerűbb). Nyilván van egy fő szám azt ennyi.

"Sms-t küldeni rá?"
szerintem sms nem jó ötlet. Ha tiltva vagy akkor nem kapja meg valószínüleg... de erről visszajelzés nincs vagy csak hetekkel később...

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.