Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117406) ubyegon2 válasza Winne (#117403) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Ezek teljesen jól olvashatók, amint rájössz, hogy gyakorlatilag értelmes szöveget látsz. Nekem azzal van bajom, hogy a facebook nyelvezet nagyon divatba jött, így ha valamit nem értek, mindig arra gyanakszom, hogy az tette be a lábát. ;] Régebben fel sem tételeztem volna, hogy a de szócska az akár DE is lehetne, mondjuk nekem ez külön nehezített, mert ha leírom valahová a DE rövidítést, az 100-ból 100x desktop environment-et fog jelenteni. Egyszóval nagyon rossz irányba megy a nyelvünk, ha így megy tovább, pár száz év múlva makogni fogunk, mint a Neandervölgyi komák. :(((

(#117405) Nikaré

Teljesen normális, ha hibázunk, de törekednünk kell ennek minimalizálására. Én elég régen tanultam a helyesírást, így ma már sok esetben meg kell néznem kifejezéseket, hogy jól írtam-e. Simán rászánom az időt, mert ez az anyanyelvem, ha ezt lesz*rom, akkor én is sz*rdarabbal leszek egyenértékű. Sajnos a nagy magyarkodó nemzethy népek jó része ezt elfelejti és félanalfabétán fröcsögi, amit a főcsimpi mond neki......ahelyett, hogy ennek a nagyszerű nyelvnek az ismeretét próbálná elmélyíteni.

(senkire nem vonatkozik ez innen, csak előjön az emberből.....)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.