Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-22 08:41:00

LOGOUT.hu

Magyar Telekom (Mobilszolgáltatások)
Infók a MultiSIM szolgáltatással kapcsolatban: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#117901) #04441088


#04441088
törölt tag

Felhívtam az ügyfélszolgálatot. Be lett diktálva mindkét aktív előfizetés telefonszama. Azonosítás után 5-6 perc várakozás és azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy nem kell kötbért fizetnem.
Gondolom a felvételt ki lehet kérni, illetve írtam nekik egy mailt is, a hívás előtt, hogy most váltottam át ezt a két aktív előfizetést az új díjcsomagokra, nem jelezte a weboldal, hogy lesz kötbér, amennyiben lenne kérem sztornózzák az átváltást.

[ Szerkesztve ]

(#117902) glacious válasza #04441088 (#117901) üzenetére


glacious
addikt

Legyen úgy. :K

[ Szerkesztve ]

(#117903) szabogabor10 válasza #04441088 (#117901) üzenetére


szabogabor10
veterán

Amúgy most nézem, a weboldal nem is enged váltani kötbéres díjcsomagkombóra. Személyes ügyintézést kér.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117904) #04441088 válasza szabogabor10 (#117903) üzenetére


#04441088
törölt tag

Na, még egy pozitívum. A végén működik így és mindenki jól jár.

(#117905) szabogabor10 válasza #04441088 (#117904) üzenetére


szabogabor10
veterán

Olyan ingerem lett nekem is a váltásra. :D

Egy dologra felhívnám a figyelmet, az új Mobil XL csomagban csak az EU alapdíjas irányba történő hívás korlátlan, az SMS küldés már nem, 1000 db küldhető ingyen. Illetve a Mobil L csomagból teljesen kikerült az EU alapdíjas irány korlátlanság.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117906) tylerddd válasza #04441088 (#117892) üzenetére


tylerddd
veterán

A kötbért összegét is írnia kellene, nálam 11k volt, csodálkoztam is, hogy nem vészes a csomagom esetében. Ugyanakkor ezt személyesen lehetett volna csak intézni, nem volt lehetőség váltásra kötbéres megoldásnál. Szóval nem hiszem, hogy kiszámláznnának valami horror összeget.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#117907) viera


viera
őstag

Nekem is engedi átváltani a Mobil XL+Korlátlan netet az új Mobil XL+Gigaerős Net+ -ra és nem ír kötbért.De gondolom nálam azért is engedi mert nincs hűségidőm a csomagra.De most inkább nem váltom át mert október körül új telefont szeretnék venni és nem örülnék ha ez most bekeverne. :N

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#117908) #04441088 válasza tylerddd (#117906) üzenetére


#04441088
törölt tag

Írta minden csomagnál, csak a legnagyobbnal nem. Az ügyfélszolgálat szerint egy fillért sem kell fizetnem, remélem is. :DDD

(#117909) FLD1987 válasza glacious (#117867) üzenetére

Szerintem nincs értelme több üzletbe bemenni a díjcsomagváltás miatt. Én sem válthatok, csak akkor, ha kifizetném a kötbért. Erről itt írtam: (#117779)

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#117910) JayZ


JayZ
tag

Sziasztok! Most hoztam át a mobilszámaim telekomhoz. Az normális, hogy Telekom appban a Magenta csoport szekcióban a telefonok vannak, majd "További előfizetések" részben a TV és a net? Spec1-es tv+net+vezetékesünk van, ha ez valamit számít. (150 megás net + 100valahány csatorna + basic vezetékes teló asszem 6500ért)

(#117911) NY_A


NY_A
őstag

Én váltottam volna a telefonos ügyfélszolgálaton csomagot. Nekem is azt írja a mobil előfizetésem mellé, hogy kötbér nélkül nem válthatok, pedig a kedvezmény nélküli összeg lényegesen több mint amire jelenleg hűségem van. A nővel 1 óra 1 percet beszéltem. Végül sikerült kimatekozni, rájött miért nem akart váltást engedni, elküldte az új ajánlatot amire azt mondtam "igen, ezt kérem". Azt mondta semmi akadálya, hamarosan beállítja. Nem fog azonnal élni kell 1-2 óra, de én nehogy elkezdjek közben más csomagra váltani, mert neki ezt végig kell vinnie. Nos azóta eltelt a második nap, és semmi nem történt. Merjek szerintetek váltani, vagy várjak még?

(#117912) huberpe válasza JayZ (#117910) üzenetére


huberpe
aktív tag

nálam is így van az app-ban (egy pár hónapja még jó volt :) ) , de a webfelületen már egy csoportban látom az összes magentás szolgáltatást.

(#117914) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én megnéztem egy új csomagot, már rég nincs hűségem mobilon, dragabbra se enged váltani mert kötbért ír az oldal

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#117915) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Jól látom, hogy a nyári Mobil S és 4GB amire én váltottam megszűnt gyakorlatilag?

A 4GB-ből kviették a Spotify-t és a Deezert, Mobil S meg nem korlátlan hálózaton belül?
Szüleimet is kiakartuk venni a flottából(nagyon elavult volt már) és ugyan ez az opció jó lett volna de konkrétan nem látom a weben.

Mobil S át lett nevezve M-re és bő egy ezressel drágább... :Y 4GB-os net csomag meg meglett herélve. :U
Ha nekem most 2021-ig hűség van az általam vállalt csomagra ezek a változások miképp fognak engem a hűség lejárta után érinteni?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#117916) 4Grider válasza Micsurin (#117915) üzenetére


4Grider
nagyúr

Amíg ki nem vezetik a csomagodat, vagy te nem akarsz rá újabb határozott idejű szerződést kötni, addig nem érintenek a lezárások.

(#117917) Micsurin válasza 4Grider (#117916) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Tippre mennyi lehet még mielőtt kivezetnék?(Ha a 2 év lepereg már jó, ha utána nem tudok rá újítani voda lesz... pont a Spoti volt a lényege a 4GB-s csomagnak.) Nagyon nem érné meg az M + 4GB 4390 helyett fizetnék 5500 körül és cserébe még jelentősen szarabb csomag is lenne... :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#117919) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszönöm a válaszokat! :R

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#117920) slice14


slice14
veterán

Sziasztok! Sajnálatos módon olyan helyen lakom, ahol nincs vezetékes net 500m-es szakaszon. Ezért esélyem sincs vezetékes netre. Így jelenleg Hello Data-t osztom meg mobilról, viszont ez nem tulságosan akku kimélő. Gondolkodom azen az új Gigaerős Net+ csomagon MultiSIM-mel a routerbe dolgon. Ez így a szolgáltató szempontjábol mennyire elfogadható. Elég sok adatforgalmat generálok havonta (100+), mivel töbnyire otthonról melózok + szabadidőmbe streeming szolgáltatásokat használok (nem torrentezem). Illetve lehetséges új előfizetést hűség nélkül kötni? Korábban már voltam Telekomos, akkor Dominóról tudtam váltani előfizura hűség nélkül. Csak aztán mikor beakartam köttetni a Telekom-os vezetékes netet és TV-t, 3 hétig szivatott a szolgáltató hogy be tudják kötni, és a végére kiderült hogy mégsem. Így kötöttem ki a Telenyomornál.

Valamint van egy Tp-Link Archer c5 v4 AC1200 routerem és usb LTE modemmet dugnék rá, viszont attól tartok hogy nem támogatja az LTE modemeket. Azt találtam valahol hogy ennek a routernek a v2.1-es verziója támogatja az LTE modemeket. De ha az támogatja, az nem azt jelenti hogy az újjabb verzió is támogatná?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#117921) tylerddd válasza slice14 (#117920) üzenetére


tylerddd
veterán

Lehet 1, 2 év hűséggel és anélkül is. Én is abban agyalok, amiben te, nekem is HD-m van, igaz, nekem nem ez a fő kártyám, egy alap telóval hotspottolom.

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#117922) Winne válasza slice14 (#117920) üzenetére


Winne
nagyúr

Simán megoldható. nekem is így van, a két multisim hotspotban és routerben van tartaléknak. A torrent egyedül, ami lassítva megy csak, ha jó a térerőd, akkor jó opció. :K

A modemet meg kell nézni, hogy a frissített támogatási listájában benne van-e, ha még nincs meg a modem, akkor előre nézd meg milyet vegyél.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#117923) DeathXD01


DeathXD01
friss újonc

Sziasztok!
Szeretnék korlátlan mobil netre váltani, viszont láttam, hogy korlátozhatják a net sebességet 1 Mb-re. De egyelőre nem sikerült megtalálnom, hogy milyen esetben lépne életbe ez a korlátozás.
Esetleg valaki tud erről valamit?

(#117924) Tompika777 válasza DeathXD01 (#117923) üzenetére


Tompika777
senior tag

Jellemzően torrentnél, vagy a hálózat stabil működését befolyásoló tevékenység miatt.

(#117925) m1lan


m1lan
őstag

Azt érdemes számításba venni, hogy aki Telekom Készülékkedvezménnyel vásárolt, annak a hűségcsoport költési szintjét kell tartania, nem külön-külön az előfizetésekét.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#117926) Micsurin válasza m1lan (#117925) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Hűségcsoport? A webshop szumma havi költési szintet írt anno. Mire gondolsz? :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#117927) glacious válasza Micsurin (#117926) üzenetére


glacious
addikt

Van olyan, hogy több előfizetés kedvezményét összevonva veszel egy készüléket.

(#117928) m1lan válasza Micsurin (#117926) üzenetére


m1lan
őstag

Ha jelzi a webshop, akkor nem szóltam. :R

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#117929) Micsurin válasza glacious (#117927) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Így érthető köszi! :R

m1lan nem tudom, hogy az összevont kedvezményt jelzi e de számonként biztosan írja, hogy adott csomag készülék kombinációval mennyi lesz a vállalt minimum költési szint.(kedvezményekkel nem csökkentett érték, erről is külön szól)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#117930) Winne válasza m1lan (#117925) üzenetére


Winne
nagyúr

Nálam az egymagában hűségezett Xl korlátlanra engedi a váltást, gondolkodom rajta, hogy meglépjem.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#117931) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Céges telefonról nem tudok parkolást indítani. Sima sms-t tudok küldeni.
Mi lehet a gond?
(Korábban jó volt! Többi kolléga is erre panaszkodik.)

#?*@&!

(#117932) 4Grider válasza zeon.hu (#117931) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom a céges kapcsolattartótok elvette a vásárlási keretet. Miért nem őt kérdezed, hogy mennyi a vásárlási kereted?

(#117933) zeon.hu válasza 4Grider (#117932) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

2 hete szóltam erről, azóta se változott semmi...

#?*@&!

(#117934) slice14 válasza Winne (#117922) üzenetére


slice14
veterán

Köszi.

Az a probléma hogy csak annyit ír a router usb támogatásánál, hogy 3G/4G modem. De hogy milyen modemeket támogat, sajnos nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#117935) 4Grider válasza slice14 (#117934) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolom szoktál keresőket használni. Én beírtam az egyikbe azt, hogy: Tp-Link Archer c5 v4 4G modem compatibility list
Kaptam pár találatot, megnyitottam az elsőt...

(#117936) slice14 válasza 4Grider (#117935) üzenetére


slice14
veterán

Más szóösszetétellel kerestem, Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#117937) kakuk.tamas válasza slice14 (#117936) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Egyébként ha beugrasz a TP-LINK-es fórumba, biztos segítenek benne. :)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#117938) Luck Dragon

Sziasztok.
Lehet tudni hogy milyen ütemben épül ki az 5G hálózat?
Konkrétan amire gondolok egy lista szerűség hogy melyik évben hol kezdik el és merre tart majd a telepítés míg teljes lefedettséget el nem érik az országban? Vagy ez még nagyon korai kérés ? :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#117939) Diák66 válasza Luck Dragon (#117938) üzenetére


Diák66
őstag

Hát ezt nem nagyon szokták közhírré tenni. Néha van egy-egy infó, mert a sajtómegjelenés megkívánja, de amúgy csak azt szokás közzétenni, ami már működik, megvalósult.

(#117940) Luck Dragon válasza Diák66 (#117939) üzenetére

Sajnos olyan információt sem találtam hogy hány évet ölel majd ez fel. De majd idővel úgy is kiderül.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#117941) kakuk.tamas válasza Luck Dragon (#117940) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Szerinted mennyire lenne szerencsés, ha előre bejelentenék, a sok agymosott miatt? :F

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#117942) Diák66 válasza Luck Dragon (#117940) üzenetére


Diák66
őstag

Az ilyen jellegű tervek üzleti titoknak minősülnek. Ha kiadnák, hátrányba kerülnének a versenytársakhoz képest. Maximum a hitelezőknek (befektetőknek) adnak ki az éves jelentésben tervezetet, de az meg igen tág intervallumot adhat meg. Pl Tervezzük 2025-ig befejezni az 5G fejlesztését, lefedettségét, miközben már 2022 decemberében 98%-os a lefedettség és csak "apróságok" maradtak hátra.

(#117943) Luck Dragon

Köszönöm :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#117944) gilfoyle


gilfoyle
őstag

Van még az a lehetőség, hogy a hűség lejárata előtt 6 hónappal már lehet új hűséget aláírni/telefont venni? Régen mintha lett volna ilyesmi...

(#117945) Winne válasza gilfoyle (#117944) üzenetére


Winne
nagyúr

Most már a hűségkötés után 6 hónappal is lehet. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#117946) szabogabor10 válasza Winne (#117945) üzenetére


szabogabor10
veterán

Biztos?

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#117947) st3v3np3t3r válasza szabogabor10 (#117946) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Biztos. Én Augusztus végén kötöttem újra a 2évet :DDD ami hivatalosan 2021.Február elején járt volna le.

Sőt,ha több előfizetés is meghosszabítanak,akkor több készülékkedvezmény is járhat.
Nekem papíron mind a 12(9mobil,3otthoni) előfizum újraindították,bár a telekom app nem jelzi,csak néhánynál.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#117948) szemesi69 válasza szabogabor10 (#117946) üzenetére


szemesi69
addikt

Igen, most vettem nemrég telefont 6 hónap után hűség idő alatt. Fél évente lehet, viszont a kedvezmény így minimális. Magentás vagyok ha ez számít. A hűséget attól a naptól újra indították 2 mobil és 2 otthoni szolgáltatásra, 1-hez nem nyúltak.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#117949) glacious válasza szemesi69 (#117948) üzenetére


glacious
addikt

Ennek csak akkor van értelme, ha nem valami extra akció keretében vetted az előzőt, mert a kötbért az új kedvezményből fizeted. Ugyanakkor a kötbér mértéke időarányosan csökken ilyenkor.

[ Szerkesztve ]

(#117950) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Ha jól értem akkor már nincs 6 hónap után készülék vásárlás?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Telekom mobilszolgáltatások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.