Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49006) Marvinyo


Marvinyo
aktív tag

Sziasztok!

"Szóba jöhetnek viszont a topikban a kábelre szerelt mikrofonnal ellátott fejhallgatók" alapon írnék ide. Ilyesmit kerestem már régóta, de a telefongyártók hivatalos termékei eléggé el vannak szállva ár terén szerintem. Az Aqua kínálatában ezt találtam:

https://www.aqua.hu/jvc-ha-s360-fejhallgato-fekete-30mm-neodymium-magnesosszecsukhato-kivitel-151181.html

Tisztában vagyok az árával, nem várok csodát ennyi pénzért, de telefonon lenne használva (bár FLAC formátumból), illetve egy SB Audigy hangkártyával gépről. Ennyiért megérheti?

De részletezve a topicnyitót:

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Otthon és az utcán (tömegközelekedésen) is vegyesen.

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Rock/Metal illetve klasszikus zene (tudom, a legjobb párosítás...). Néha játék.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10 000 forint körül, de elég igénytelen vagyok ilyen téren, a hangkártyám (Creative SB Audigy), meg az utca sem az igazi zenehallgatós hely, nem biztos, hogy érezném a különbséget pl. a fenti 6 000 forintos és egy 20 000-res között. Mikrofonost szeretnék.

4.) Új vagy használt?
Új, legalább 2 év garanciával.

5.) Circumaural vagy supraaural?
Circumaural... gondolom.

6.) Zárt vagy nyitott?
A zárt szimpatikusabb, talán tömegközlekedésen többet használnám, illetve este, amikor is fontosabb lenne, hogy ne szűrödjön ki. (Igen, tudom, hogy ennek ellenére egy nyitottat linkeltem fent).

7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Semmi különös nincs, csak ne torzítson nagyon durván. (Nem az olcsóbb fejhallgatók "alap" torzítására gondolok, hanem amikor serceg-zörög-kattog... nem tudom másképp kifejezni, remélem érthető :-) )

8.) Honnan vásárolnál?
Itthon, ahol megadják a 2 év garanciát.

9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
Creative SB Audigy hangkártya van a gépemben, illetve telefonról szólna FLAC/MP3 vegyesen. Többnyire FLAC, de pár felvételt lehetetlen benne megszerezni.

A válaszokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.