Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63980) vizimento


vizimento
senior tag

Milyen routert ajánlanátok a következő feladatra?

1) 4G mobil stick jelét ossza tovább, teljes sebességen (most egy Asus RT-N18U látja el ezt a feladatot Tomato fw-vel, de sajnos max 20Mb/s sebességre képes, míg a gépbe közvetlen rakva a sticket 70-80Mb/s, pedig ugyan ott próbáltam helyileg, tehát nem a térerő voltozás a gond, és a teszt erejéig kábelen is próbáltam wifi helyett, de nem azzal sem nőtt a sebesség, és más fw-k sem segítettek...)

2) Az egyik gép ami wifin kapcsolódik a routerhez, hálózati tárolónak van használva. Szintén wifin kapcsolódik rá egy android tv stick. Így szoktunk filmet nézni, de sajnos nagyon gyakran akadozik (pedig sima SD felbontás)

3) Emeletes téglaház, jó térerő kellene minden szobába, minden emeleten.

(Nyilván az ideális az lenne, ha azt a PC-re kötött külső 2.5 HDD-t amit hálózati tárolónak használok rá lehetne kötni a routerre, de a) nagyon leszűkíti a lehetőségeket ha két usb kell a routeren b) nagyon erős router kellene hozzá, mert amikor ilyenekkel próbálkoztam, sokkal gyakoribbak voltak az olyan hibák, amiket csak a router restart oldott meg... Szóval asszem egyenlóre marad így, a későbbiekben meg majd beruházok egy NAS-ba, amit UTP kábelen vagy wifin tudok a routerhez kapcsolni. Vagy esetleg egyéb ötlet? )

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.