Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62135) mitibi


mitibi
csendes tag

Sziasztok!

A múlt héten bővítettem a netet 60M - ra. Van egy Linksys WRT54GL routerem, amivel tulajdonképpen tökéletesen meg voltam elégedve, de a váltás után szomorúan vettem tudomásul, hogy sajnos 40M - ál nem tudtam jobb sebességet elérni speedtesten. Eljött a csere ideje.
54nm - es társasházi lakásban, durván középen, egy 30 cm - es beton fallal, ezek lenének a felhasználási körülmények.
Pillanatnyilag a routerre két számítógép van rákötve kábellel, valamint 4 telefon és egy okos tv wifi - n. A Linksys - re Tomato - t telepítettem még anno, de az évek során nem használtam ki a külső szoftver plusz adottságait. Nem tudom most mi a helyzet a router piacon, de akkor elégé szép felárat kellett fizetni. Természetesen, ha nem nagy árkülönségről beszélünk, akkor most is hajlandó lennék erre, mert nem tudom eldönteni, hogy a hardver volt jó, vagy a tomatoval együtt, de kb 7-8 év alatt se lefagyás, se más bármilyen kellemetlenség nem ért.
Árban durván 30K - al jó lenne megállni, egyéb igények nincsenek tervbe véve.
Milyen router ajánltok?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.