Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57804) Jackx


Jackx
tag

Sziasztok!

Sokat olvasgattam a fórumot, de nem igazán sikerült dűlőre jutnom. Az ASUS RT-AC58U ami jelenleg a favorit, de topicjában fagyásokat olvastam, ami nem túl pozitív.
A következő képességű routerre volna szükségem Digi 500 -as vagy 1000 -s net mellé.

Dual bandes, mert jelenleg egy többszintés családi házba kellene a felső emeletre a router, ahonnan osztaná a netet főként 2 szinttel alatta levő szobába wifin keresztül. A router pozíciója fix, mert az emeleten kábelesen csatlakoznak az eszközök. A 2.4 ghz-es hálózatot használnám erre, nincsenek környezeti zavaró jelek, lévén hogy távolabb vannak a házak.
Antennás volna a preferált, hogy tudjam állítani a szórás szögét, ezért a TP-LINK Archer C7 kiesik, pedig nagyon szemeztem vele.
A TP-LINK Archer C5 v2 -nél úgy olvastam 2 antenna van, de ezek az 5 ghz-hez vannak, vagy felesben?
Az 5 ghz-re jelenleg nincs szükség, viszont azért szeretnék ilyen routert, mert pár éven belül költözés lesz, és nem tudom milyen környezeti viszonyok volnának.
30 ezer alatt szeretném kihozni.

Ötletek? :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.