Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-28 06:29:07

LOGOUT.hu

Milyen routert vegyek? Összefoglaló
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. április

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47411) Petiapó válasza Petiapó (#47391) üzenetére


Petiapó
tag

Hali!

Gondoltam írok 1-2 szót a tapasztalatomról, hogy építsem is a fórumot. Ha valaki 20as téglafalas, durván 100nm-es házikóba szeretne TP-Link TL-WR841N-t venni alapszintű APnak, akkor tökéletes megoldás. Nem találtam olyan helyet a házban, ahonnan a mobiltelefon skálája 3 csík alá ment volna (a 4-ből)

A kábelezős projekt egy kicsit elakadt. Egy valami létezik a földön, ami azonnali hatállyal leállíthat bármilyen hálózatfejlesztési tervet, és ő a kislányom. :D De majd a héten megoldom...
Emiatt az előbb repeaterként beüzemeltem, és már így is óriási a különbség. Folyamatos a jel, így bármikor bármit böngészhetek, írkálhatok, és közben tök jól elviszi a Youtube-ot közepes minőséggel.

Nagyjából ennyi. Innentől kezdve teljes nyugalommal várom a végeredményt, amikor már kábellel fog csatlakozni a forráshoz.

Viszlát!

[ Szerkesztve ]

...az ember akkor a legveszélyesebb, ha kétség nélkül elhiszi, hogy igaza van...

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Milyen routert? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.